לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 22:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תודה אסאניה!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אסאניה שמתחילה ב "פעם ראשונה"

קודם כל תודה, התגובה שלך חשובה לי.
דבר ראשון לגבי ההסבר: אני תמיד אוהבת לתת הסבר לשירים שלי. באשכול של ניחוחות 2 הסברתי את זה לאסף. זה פשוט חלק ממני, ואני לא מרגישה ששיר שלי הוא שלם בלעדיהם. מאחורי כל שיר שאני כותבת, או בכלל כל דבר שאני עושה או יוצרת יש כל כך הרבה. זה לא רק השיר. אבל אם זה ממש מפריע לאנשים אני לא אשים הסבר. אני יודעת שזה מקלקל. אבל אולי עלי ללכת לפי היצע וביקוש. אין ביקוש לפירושי שירים או למה הם נכתבו. יש ביקוש למיסתורין, למה זה עושה לנו. לא מה עשה את זה למשורר. אז באמת אולי לא ארשום בפעמים הבאות הסברים, רק אולי אם מישהו יבקש.

דבר שני, כשכתבתי את הקטע הזה כתבתי אותו פשוטו כמשמעו. ניסיתי לתאר במילים את החוויה וזה פשוט מה שיצא לי. לא היו לי מילים אחרות.

דבר שלישי, ממש ממש צר לי לאכזב אותך (ובעיקר אותי), אין לי שום אהבה כרגע. השיר המקורי היה ניחוחות 2, ואז ראיתי שלמעשה הקטע הזה שכתבתי יתאים לאין ערוך לחוויה האינטימית בין שני בני זוג בפעם הראשונה. לחווית הרחת הבושם הוא יתאים רק למי שמרגיש ריגוש בעת ההרחה. אולי המדענים שעובדים במפעלים ויוצרים תירכובות ושילובי בשמים. הם יתנהגו בנושא כמו אניני ריח.

לצערי אני לא כל כך יודעת לזרום או ללכת עם הלב. אני מנסה ללמוד את זה בשנים הללו. אני חושבת שאם הייתי הולכת עם הלב לא הייתי מסוגלת לתאר שום תחושה שלי.

המון המון תודה על התגובה אסאניה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 17-09-2006, 23:10
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "תודה אסאניה!"

זה מה שרציתי לכתוב לך, הדחף שלך להסביר את השיר מובן, אבל תחכי קצת, תני לאנשים להתעניין, לפרש לעצמם, לדמיין, רק אח"כ תגלי למה באמת התכוונת.
אמנם זה לטובה ולרעה, כי אולי תהיינה אכזבות, אבל אני חושב שאנשים ישמחו לגלות שהם צדקו בפרשנות במידה וזו תהיה נכונה.

אגב, לגבי ההתכתבות שלנו ב"ניחוחות 2", אני חושב שאת לא הבנת אותי. פעולת קניית החתול בשק היא פעולה מרגשת לכשעצמה, אני הפרדתי אותה מהחתול. אני מוצא עניין רב בעשיה עצמה, פחות בתוצאה הסופית, התוצר, או בשמו - החתול.
אני חושב שאת מפיקה תועלת וגירוי מהפעולה, ואילו ההפסד שיבוא בסופו של דבר (במידה ותנחלי אכזבה מהחתול) הוא הפסד כספי, אבל עדיין נהנית מהקניה עצמה ומהפעולה.

לילה טוב

עריכה:
"אני חושבת שאם הייתי הולכת עם הלב לא הייתי מסוגלת לתאר שום תחושה שלי."
מנסיון, זה משהו שאפשר ללמוד, כאדם טכני ושכלתן הצלחתי ללמוד להוציא דברים מהלב, ממש לדלות אותם. זה עניין של אימון, אני מניח, בכל פעם מתקדמים קצת, בסוף מגיעים לתוצאות כלשהן, ע"י הסקת מסקנות נכונות ההתקדמות יכולה להיות מהירה יותר, וכמובן שפידבקים מהסביבה תמיד יכולים לעזור.
בכל אדם יש את זה, אני משוכנע שגם בך (אולי אפילו יותר מאחרים), צריך פשוט להעז יותר.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 17-09-2006 בשעה 23:13.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר