לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2006, 22:28
  dj antrahx007 dj antrahx007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.03
שלח הודעה דרך AIM אל dj antrahx007 שלח הודעה דרך MSN אל dj antrahx007
אחי תגיד מה שתגיד
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "הבן אדם פיל"

המניאק שהוא יושן רק אלוהים יעיר אותו!!! תתעלל בו הוא לא קם.
ויש לי דברים שלא הוספתי.
ישנו באזור של בריכה אב היו אוהלים של 3 ו 4 אנשים באוהל
אז אני וחברים שלי לא ישנו כל הלילה ובהשקמה בבוקר
אני חברים שלי עוברים בין כל האוהלים ועושים השקמה עכשיו ההשקמה היא ככה כל ילד תופס צד באוהל ומרים ומנער בעיטות מה שאתם אל רוצים וצועקים השקמה ושורקים ובלאגן והיה איזה אוהל שהיו בו איזה 20 אנשים בתוך אוהל של 4 ילדים אני וחבר שלי זרקנו פצצת סירחון שקנינו בזמיר טריקים הניחוח לא היה נעים במיוחד ילדים כמעט הקיאו דמעות בעניים ואנחנו צועקים שורקים השתקמה ובעיטות באוהלים ומה לא .

אהההה חחחחח היה עוד משהו חבר שלי לא רצו אותו בשום אוהל אז הוא ישן על הדשא עם שק שינה ושהוא נרדם שמנו מעליו ערמות של איזה 4 5 כיסאות ככה מעלה והוא לא יכל לקום חחחחחחחחחח

נערך לאחרונה ע"י dj antrahx007 בתאריך 19-09-2006 בשעה 22:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2006, 19:44
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
פייי איזה צחוקים היה לפני שנתיים באילת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בטיול שנתי ?"

היינו קומה 3 במלון המזבלה הזה באילת עם כל שאר השכבה,בשתיים וחצי בלילה השומר מלמטה נרדם בעמידה דפקנו בו שקית מים ואחרי זה היה בלאגן שאתם לא מבינים-הוא כולו נרטב עלה עם המנהלת שכבה המכשפה שלנו והיועצת,איך שהם פותחים את הדלת הם מריחים סירחון של החיים 5 שניות לפני שהם באו חבר הביא נפיחה עצבנית והיה סירחון,ובנוסף לזה העברנו אוכל ממרפסת למרפסת.
אנחנו שהם עלו עשינו כאילו אנחנו ישנים עכשיו הם דופקים אחושרמוטה,אני יוצא כזה שואל מה קרה והוא כזה "בלאטטטטטט הבקיצר הבקיצר אתם היום עפים ממלון זה",אנחנו אומרים מה קרה וזה, שעה וחצי המורות משקיפות על החדר שלנו לוודא שאין בלאגנים,אנחנו שומעים דפיקות מהמקלחת וחבר שלי הדפקט שכח להוציא את חברה שלו שבאה להגיד לו לל"ט,קיצר גם בבוקר היועצת באה מעירה אותנו חטפנו על זה שאיחרנו לארוחת בוקר כמו לא יודע מה,אבל היו צחוקים של החיים זה הכי חשוב!.

ישן 16-09-2006, 20:10
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בטיול שנתי ?"

הפלנו את החלון של הבית מלון הגדולים האלה באמת שאני לא יודע איך זה קרה חח..
פשוט שמנו עליו את האצבע ופתאום אנחנו רואים חלון גודל 3 מטר על 1.5 טס למטה בנס לא היה שם אף אחד..

נפל לנו הגוף חימום של הקומקום על הריצפה עכשיו כולנו אגואיסטים גאוותנים חח התחלנו להתווכח מי הפיל ומי ירים..
לבנתיים הגוף שהיה רותח שרף את כל השטיח ריצפה של המטבח אבל יצאנו בזול הזזנו כמה ארונות..
והלכו בתקווה שלא ישימו לב ואכן לא שמו לב

יאיי הודעה 800 שלי איזה כייף מישהו רוצה הגדשה?

ישן 16-09-2006, 20:33
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05

חח יש לי כמה
טיול שנתי אחרון באיזה קיבוץ בצפון
שעה 2, כל השכבה לובשת סדינים יוצאים מהחדרים ומתחילים לרקוד ברחבה של החדרים היה הכי מצחיק בעולם, חצי בצפר היה דלוק והחצי השני היה מסטול מאלכוהול, רקדנו ככה עם מוזיקה מכל החדרים וזה, ואחרי איזה כמה דקות חזרנו כולם לחדרים כאילו לא קרה כלום, המורים נכנסו התחילו להתעצבן ואנחנו משחקים אותה ישנים, המורה לשל"ח נכנס אלינו לחדר, איך שהוא יצא, חבר שלי שלח עליו נעל, במזל הוא בדיוק סגר את הדלת והיא פגעה בדלת, הכלב העניש אותנו, נתן לנו לישון עם דלת פתוחה, שתבינו, זה היה בנובמר/דצמבר.. היה קר אחושרמוטה, לא יכולנו לישון, כמו אהבלים אנחנו עושים צחוקים כל הלילה, התעצבנו עליו, החלטתנו שאם אנחנו לא ישנים, אף אחד לא.. משעה 4 ככה אנחנו מתחילים להעיר אנשים, 4 ילדים מעירים בצפר שלם, דופקים להם על הדלתות אומרים להם בוקר טוב, ילדים מתעוררים רואים רק שעה 4 חח קללנו אותנו איזה 10 שעות..

כשכבר הגיע הבוקר באמת, המורה נכנסה לחדר של חברים שלי, נסתה להעיר אותם והם אמרו לה "טוב אנחנו ערים.." הלכה, חזרה אחרי 10 דקות בערך, כמה שניות לפני זה חבר שלי הביא נאד, לפי השמועות, היה משהו גרעיני חח, המורה נכנסה, באה לדבר, אמרה : "פייייייייי איזה ריח" ויצאה מהר..

חח בקיצור חפרתי אבל היה הכי מצחיק בעולם !!
ישן 16-09-2006, 22:30
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06

בטיול השנתי ב י הלכנו כמה חברים לחדר אחר , והחלטנו לעשות להם תרגיל . אמרנו בצד לחבר אחד שבזמן שהם לא רואים , שיקפוץ לתא שהיה שם מעל הארון בגדים ויישאר שם עד שהם יישנו ובלילה ייקפוץ וייעשה בהם פוגרום. ציידנו אותו עוד לפני במשחת שיניים, מטבוחה וכמה לורדים לעשות להם לילה שהם לא ישכחו...

טוב עזבנו את החדר וחיכינו רק לראות מה יהיה מחר. מתעוררים בבוקר, ורואים את אותם חבר'ה בסבבה שלהם הולכים וצוחקים כאילו לא עשו להם כלום. חשבתי בהתחלה שהם חטפו כזה שוק שהם מתנהגים כרגיל ומשחקים אותה שלא קרה כלום. סבבה לא התרגשנו והמשכנו הלאה לראות מה נסגר עם זה שהשארנו.

עלינו לאוטובוס מחכים לאיזה טיול, אבל לא נוסעים. חצי שעה עוברת וכלום, כל הבצפר על האוטובוסים אבל לא זזים. פתאום עולה איזה מורה , כולה נראית מודאגת ועצבנית ושואלת באטרף "איפה יאיר, איפה הוא לעזאזל?! " . מיותר לציין שיאיר היה זה שנשאר בתא שבחדר. לא עברו שלוש דקות וראינו אותו צועד ביחד עם מורה עצבנית מחזיק משחת שיניים ביד אחת ומטבוחה חצי ריקה בשנייה...
ישן 17-09-2006, 05:11
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
היינו באיזו אכסניה

ובאמצע הלילה אני וחבר שלי, שהיה איתי בחדר, החלטנו שאנו מתפלחים לחדר אוכל כדי למצוא שלל
התלבשנו שנינו בבגדים שחורים, כובעי גרב שחורים ופנס....
הלכנו ככה בשושו לחדר אוכל וחיפשנו מסביב פתח להיכנס
למזלינו מצאנו דלת לא נעולה מאחור, ישירות לחדר המזווה (איפה ששומרים את כל האוכל...)
התמוגגנו מרוב אושר..
יצאנו משם עם פחית שימורים ענקית של קומפוט (ליפתן) משהו כמו 5 ליטר, וגם שקית של שקדי-מרק סתם בשביל הכיף
בדרך חזרה לחדר עוד פגשנו בחבר שטייל בשבילים, דיברנו ודיברנו והוא אפילו לא שם לב שאני מחזיק את הפחית מאחורי הגב..
כשהגענו לחדר שמנו את הקומפוט במיניפריג' (בכל חדר היה אחד) שיתקרר עד למחרת, לבינתיים אכלנו קצת מהשקדי-מרק ושמנו אותם במגירה
למחרת בערב קראנו לחבר'ה ואמרנו להם שיש סיבה למסיבה..
ישבנו איזה 30 חבר'ה בחוץ על כסאות פלסטיק על הדשא
העברנו את הפחית מיד ליד, כל אחד אכל וסיפר בדיחה או סתם סיפור
היה מגניב..
בסוף כשעזבנו אני וחבר שלי שכחנו מהשקדי-מרק והם נשארו שם במגירה.. באסה...

עוד סיפור,
באוטובוס בחזרה מאיזה טיול שנתי, ישבנו במושב האחורי (כמו כולם)
וחיפשנו מישהו שיחשוף את ישבנו לנהגים מאחורה, אבל כולם אצלנו היו פחדנים
בסוף השניים שהסכימו היו אני (שדי הביא את הרעיון..) וחבר שלי (אותו אחד מהסיפור למעלה....)
שנינו מצמידים ישבן לשמשה האחורית ומורידים מכנס
מזיזים ימינה, מזיזים שמאלה ובתנועות סיבוביות כדי להפנט את הנהגים מאחור
הקטע הוא שאחרי שסיימנו התלוצצתי על כך שהשמשה הייתה קרה וזה הקפיא לי את הטוכעס
אז חבר שלי שואל אותי "מה? לא היית עם תחתונים?"
אתם קולטים?!?! בסוף יצא שאני היחידי שחשף את מבושיו!!
מה שמצחיק הוא שאחרי זה היה נהג שלא הפסיק לעקוב אחרי האוטובוס שלנו..
כנראה חיכה לשידור חוזר.......
ישן 18-09-2006, 06:06
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
טוב לא הייתי כזאת משוגעת..

אבל ככה.. טיול כיתה ז'-ח' ישנו 7 בנות בחדר מחוסר תקציב.. ועשינו הכי בלאגן שיש.. רעש.. נכנסו לחדרים של בנים ותפסו אותנו.. (נכנסו מתחת למיטה שלא יראו אותנו)
אז נרדמתי בסביבות 2 בלילה כי הייתי קרועה.. הוליכו אותנו כל היום ורציתי רק לנוח.. קיצר אחת סתומה מהחדר שלי (שאכלה מכות אחרכך..) ניסתה לכתוב לי משהו על הרגל עם משחת שיניים.. והיות והייתי חצי ישנונית.. פתחתי עליה עין אחת בלי שהיא שמה לב.. ושמתי לב שהיא מציירת עליי במשחקת שיניים ואודם ..
ואז דפקתי לה צעקה בקפיצה כזה "מה את עושה?!@?!?!"
היא נבהלה ודפקה תראש במיטה שמעליי (ישנו במיטת קומותיים.. ואני הייתי במיטה שלמטה..)
קיצר האכלתי אותה מכות ואמרתי לה שתנקה לי תרגל.
אחרכך נרדמתי שוב ב4.. והייתי עם כותונת סטן.. קיצר הבת זונה באה אליי עם בקבוק מים חצי קפוא מהמיני מקרר שהיה לנו בחדר.. שפכה לי על הפנים מתוך שינה
דפקתי קפיצה.. וחזרתי הבייתה מצוננת רצח.. ועצבנית עליה
שוב היא אכלה מכות בצורה שפיצתה על הדברים שהיא עשתה לי.. וגם נקמתי בה
מואהאהאהאה

חפירה 2 THE פנים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר