לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 20:17
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
---->שלום לכולם מטייס בארגנטינה!!!

שלום לכל חברי הפורום,

שמי יואל אני בן 20 מתגורר בארגנטינה כבר מזה 6 שנים. כמו שאתם יכולים לשאר כבר מהכותרת אני טייס, התחלתי את קורס הטייס שלי בארגנטינה בגיל 17, לאחר 40 שעות טיסה בדיוק ואף לא שעה יותר נבחנתי לקבלת רישיון טייס פרטי, לאחר הרשיון טייס פרטי התחלתי לטוס ב "GENERAL AVIATION" בארגנטינה מה שיש הרבה, לא בטוח כמה הרבה יש בישראל, בכל מקרה הטסתי מטוסים קלים (עד 5700 ק"ג לפי ה -FAR 25) עד שהשלמתי את 200 שעות הטיסה שלי ושוב לא בטוח איך זה עובד בישראל ,אבל כאן עם 200 שעות טיסה+ה-40 שעות טיסה של הקורס הפרטי אפשר להוציא רשיון טיס מסחרי ולהתחיל לעבוד כטייס גם ב "GENERAL AVIATION" רק שהפעם מטוסים יותר גדולים. דבר אחד הוביל לשני והצלחתי להכנס לחברת VIP בינונית שממוקמת ב AEROPARQUE (לא יודע עם אתם מכרים את השדה אבל הוא השדה המטרופוליטנאי של בואנוס איירס ממוקם על גדות הנהר ובערך באמצע העיר. ממריאים משם בערך 200 טיסות ביום, B-737,MD-88,A-320,B-757,ATR,SAAB-340,ועוד הרבה מטוסים פרטיים, משהו בסגנון שדה דב אבל עם הרבה יותר תנועה, ראשי התיבות ה - OACI שלו הן : SABE)
כיום אני מטיס METROLINER 2 ו CESSNA CITATION 500 ,עם בערך 600 שעות טיסה סה"כ, מה שהייתי מעוניין לדעת אבל ממקורות "מוסמכים" זה מה הם תנאי הקבלה לטייסי אלעל? אני יודע שלחברות תעופה בארגנטינה כגון AEROLINEAS ARGENTINAS ועוד הרבה חברות תעופה בעולם זה בדרך כלל 1000 שעות טיסה (עם אלה שעות על מטוס סילון או TURBOPROP עדיפות) ואנגלית מצויינת,וכמובן שיש הרבה מבחני קבלה ורפואיים.

תודה רבה על תשומת הלב, ואשמח לענות על כל שאלות בנוגע לתעופה בכלליות,למטוסים שאני מטיס, או לאיך להשיג רשיון טיס בארגנטינה וכמה זה עולה (הרבה אבל הרבה יותר זול מאשר בארץ באירופה ובארה"ב אתם יכולים להיות בטוחים).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום
ישן 19-09-2006, 15:59
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "---->שלום לכולם מטייס בארגנטינה!!!"

הגעתי לארגנטינה כי נולדתי פה, עשינו עליה כשהייתי בן שנתיים בערך ולפני 6 שנים חזרנו למולדת שלנו,ככה שאני אזרח ארגנטיאני כבר ממזן.
ובשביל להתחיל ללמוד בארגנטינה התהליך הוא די פשוט יחסית,אתה נכנס לאתר של בית ספר לטיסה פה, לדוגמא : www.fcaviacion.com.ar ומתחיל לברר שם מידע ומחירים, וכל מה שחסר לך אני כול לענות לך על שאלות ספציפיות, או להמליץ לך על בתי ספר לטיסה אחרים. אבל התהליך בגדול הוא, קודם כל מכיוון שאתה לא אזרח ארגנטיאני אתה צריך ללכת לשגרירת ארגנטינה בישראל ולהוציא ויזה לסטודנט, אחר כך אתה צריך לבוא לפה ודבר ראשון שכל בית ספר לטיס ישלח אותך לעשות פה זה את המבחן הרפואי ,שכרגע חיל האויר של ארגנטינה מבצע אותו גם לטיסים אזרחים (לא לעוד הרבה זמן אבל),המבחן הרפואי כרוך ב:בדיקת שמיע קפדנית,בדיקת ראיה קפדנית,קליניקה רפואית,רופא שיניים,הוצאת דם ושתן,צילום רנטגן של הטורקס, בדיקות לחץ דם ובריאות הלב,מבחן פסיכולוגי,ראיון עם פסיכולוג וראיון עם פסיכיאטר,בדיקת אפילפסיה (מחברים לך אלקטרודות לראש ואומרים לך לסגור ולפתוח את העינים ולחשוב על כמה דברים מסויים, לא יודע לא מבין ברפואה הרבה) ומבחן סופי שבודק את היכולת שלך לעשות כמה דברים בבת אחת,זה מאין משחק מחשב שאתה צריך לעשות בו הרבה דברים בבת אחת תוך כדי שהבוחן שואל אותך שאלות.
אחרי שיש לך את המבחן הרפואי אתה יכול להתחיל לטוס,בשביל להוציא את רשיון הטיס הפרטי שלך אתה צריך מינימום 40 שעות טיסה ולאחר מכן להבחן מבחן מעשי ומבחן בכתב.
וויתורים "כואבים" כמו שאתה אומר זה תלוי בך,בשבילי כל התהליך ממש לא היה וויתור אלה תענוג אחד גדול והגשמת החלום שלי ככה שממש לא הרגשתי "כאב" בשום חלק מהתהליך. אף אחד לא מחייב אותך לעבור לגור בארגנטינה את יכול לעשות את הקורס וללכת.
בכל מקרה הוויתור הכי גדול שתצטרך לעשות בינתיים הוא הכסף הקורס יעלה לך פחות או יותר 12,000ש"ח (40 שעות טיסה) זה תלוי בכמה מהר אתה לומד וכמה שעות תצטרך כדי לגשת למבחן. מה שאתה יכול להיות בטוח ב-100% שבארה"ב, בישראל באירופה ובאוסטרליה זה יעלה לך לפחות פי 2, ועם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן לבדוק בכל בית ספר טיסה שתרצה מהארצות שהזכרתי.ולאחר מכן עם אתה רוצה לפתח מזה קרירה כמוני, בא הקורס טיס המסחרי שזה כבר 200 שעות טיסה עם IFR RATING (טיסת מכשירים, במקרה של ראות לקויה) שזה כבר טיפה יותר מסובך.

בכל מקרה מקווה שיכלתי לעזור, ואשמח לענות על עוד שאלות ולו דווקא על בתי ספר ו"איך מגיעים עד לזה" אלה על התעופה ועל טיס ועל מכשירי הטיסה באוויר ובקרקע.
חזרה לפורום
ישן 27-09-2006, 00:36
צלמית המשתמש של DolphinBoy
  DolphinBoy DolphinBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
מה אתה צריך את אלעל תגיד לי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "---->שלום לכולם מטייס בארגנטינה!!!"

להתקבל אתה לא תתקבל אם לא היה לך לכל הפחות רקע צבאי בארץ,
אל על מאוד מחמירים בגיוס סגל הטייסים שלהם, הם תמיד יעדיפו טייס חיל אוויר מתושב חוזר שטס בחו"ל.
אם אתה כבר חי בארגנטינה, אז תתפתח בארגנטינה.
העובדה שאתה כולה ילד בן 20 מדהימה אותי, אתה על המסלול הנכון (תרתי משמע)
אל תקלקל לעצמך את זה עם כל הבירוקרטיה המייגעת של לנסות להתקבל לאלעל.

אם בכל זאת אתה מתעקש לעבוד בארץ כטייס,
הייתי במקומך מנסה את מזלי בישראייר ארקיע או טמיר נתיבי אוויר

בכל מקרה בהתקדמות שלך ובגיל שלך אתה במצב מעולה ואני בכל אופן ירוק מקנאה

נערך לאחרונה ע"י DolphinBoy בתאריך 27-09-2006 בשעה 00:43.
חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 07:11
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

אכן לא התגייסתי לצה"ל, וכל מה שהשגתי עד היום היה כרוך ב"לחימה" מתמדת עם השניים והציפורנים עד שהגעתי לצבור את כל הנסין שיש לי היום ושאני ימשיך לצבור...

ולא ,לא ממש "בוער" לי להיות טיס בארץ או באלעל בכלל ,סתם רציתי לדעת היה נחמד לטוס בישראל אבל לפי מה שידעתי ואתם רק מחזקים את זה לאלעל יש יותר מידי קשרים עם חיל האוויר ככה שאין לי הרבה סיכויים,לא נורא ממש לא חסרות חברות תעופה בעולם ובארגנטינה,בכל מקרה אני גם ככה צריך להיות מינימום בן 21 בשביל שכל חברה תסכים להעסיק אותי אני חושב ויש לי עוד ההרבה זמן לצבור ניסיון.....

נ.ב- ה CITATION עולה משהו בסביבות המיליון דולר....(משומש כמובן משנות ה 80) אחד חדש אני מתאר לעצמי שלא יורד מ שש מיליון דולר.

אשמח לענות על על שאלות שרק תרצו....

יואל
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר