לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2006, 20:50
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בחירת נעלי ריצה

רציתי לחלוק קצת ידע בנוגע לבחירת נעלי הריצה של מלשבים וחיילים.
צעיר שקונה נעליים נכנס לפורום/ שואל חברים מהמקום בו הוא מתאמן איזה נעליים לקנות.
הרוב אומרים סקוני סקוני, אחי אין יותר טוב מזה..
בוא למגה ספורט יש'ך הנחה שחבל על הזמן..

החיילים שבינינו מקבלים תלושים או שבמהלך השירות קופצים באחד מסופי השבוע לאחת מחנויות הספורט שואלים את המוכר איזה נעלי ריצה יש וככה זה הולך:

במקרה הרע- המוכר יציע לחייל נעל לפי תקציב, עיצוב או שהנעל נראית לו חזקה.

במקרה הטוב- המוכר ישאל אם אתה רץ, אם כן איפה? כלומנר שטח/כביש וכדומה.

רבים מאתנו קונים נעליים בחנויות כמו מגה ספורט ורטהיימר נייק וכדומה-וכאן אנו עושים טעות!
אמנם יש לרשתות האלו נעליים טובות בחלקן-למשל מוכרים במגה ספורט סקוני.
הבעיה היא בהתאמת הנעל לרגל.

אני לא מדבר על נייק שוקס ופומה פקקים.

אני מדבר על נעלי הריצה הרציניות..על כל הדגמים שאתם שומעים עליהם דברים טובים..על השאדוו 7 ו9 של סאקוני על הפרופל ועל הזיבי.

לכל אדם יש מבנה שונה של כף הרגל, לא מדבר על מדרסים..יש את הרגל השטוחה יש את הקשת הרגילה ויש גשת גבוהה..
כאשר הדבר נוגע לשטח הנגיעה של כפות רגליכם בריצפה..כך שברגל שטוחה רוב הרגל נוגעת בריצפה.
כל נעל ריצה מותאמת לסוג אחר של רגל- לכן לא כל נעל תתאים לכל אחד.

מדידה כזו לא יעשו לכם במגה ספורט, גם לא בורטהיימר או בסאקאל דיוטי פרי.
מדוע? כי למוכרים שם אין נסיון וכלים על מנת לבצע את הבדיקה.

בחנות היבואן של סאקוני יסתכל המוכר על רגליכם וישר יגיד לכם איזו סוג של קשת יש לכם..

באחרת תעלו על מכשיר שתוך מספר שניות יראה לכם על מסך לאן אתם שייכים.

בדיקה נוספת נקראת אנליזה..כן כן..רק שהיא נעשית לרגל.

אמנם אני לא מומחה לדבר, ויכול להיות שמשתמש במונחים שגויים, אבל רק בערך- בזמן ריצה הבדיקה רואה את זווית הקריסה של הרגל- בין הרגל לכף הרגל.
הזווית שצריכה להיות היא 180 מעלות, אין כמעט אנשים שהזווית שלהם היא כזאת.
רצים שזווית הקריסה שלהם היא 170 ומשהו מעלות נקראים ניטרליים..אני לא כזה.

בחנות אחת התאימו לי נעל שהתאימה למבנה כף הרגל שלי אמנם לא התאימה לזווית הקריסה.
הזווית שלי היא 167 מעלות. לכן אני זקוק לנעל שבצד החיצוני תהיה רכה ובצד הפנימי תיה קשיחה ותתן לי תמיכה..
כך-מזווית לא משו בריצה עם הנעל בוצעה אותה הבדיקה והתוצאה השתפרה פלאים ב 7 מעלות.

זווית הקריסה לא תשפיע עליכם במיידית-אבל במשך זמן תגרום לפציעה מתמשכת וחבל למלשבים שבינינו להגיע לצבא פצועים.

לסיכום ולעניין..מבור שקנה נייק שוקס לפני שנה-נעלייים נוראיות לאימונים, שמתברר על ידי מומחים שבכלל לא מתאימות לריצה..אגב במגה ספורט אמרו במפורש שאלו נעלי ריצה!

גם השם סקוני הוא בדיחה! משום שיש כל כך הרבה דגמים וכמו שהבנתם הרוב לא מתאימים לי וגם לכם, לכן חשוב לבצע בדיקה להתאמת כמה שיותר מושלמת.

בסוף..ארצה לציין מקום מדהים שהיכרתי לראשונה היום..המקום נקרא pro sport והוא ממוקם בת"א ברחוב החשמונאים 121 ת"א-וכפי שכתוב בפלאייר שלהם "לראשונה בישרל, שיטה ממוחשבת להתאמה מושלמת של נעל הספורט לכף הרגל באמצעות אנליזה של מבנה כף הרגל, מבנה הגוף וסוג הפעילות הספורטיבית.

מדהים לראות את הטכנולוגיה..

זו אינה פרסומת..עברתי לפני בחנות היבואן של סאקוני במגה ספורטים למיניהם וכדומה..

החנות מקבצת נעלי ריצה והליכה מקצועיות בלבד!

לא תמצאו שם נייק שוקס ופומה, לא ריבוק ולא אוניל.

זוהי חנות גדולה..חדשה ומאד נעימה שמקבצת את הדגמים הכי טובים של חברות הספורט.
בין החברות: אדידאס ניו באלאנס נייק(רק מקצועי) סאקוני ברוקס אסיקס נורטב וייב ..
יש גם מוצרי אנרגיה בחנות ביגוד וכדומה.

באמת ממליץ לעבור שם, המחירים זהים בכל החנויות-אבל לא בכולן יש התאמה כה מדוייקת לגופכם.
אגב, לחיילים ניתנת הנחה של 15 אחוזים ממחיר הציודים.

אין לי שום אינטרס לפרסם את החנות הנ"ל, ביקרתי בה היום בפעם הראשונה ורציתי לשתף אתכם בניסיון!

בהצלחה לכולם..

נ.ב- המסקנה היא לא ללכת אחרי העדר, לקנות את מה שכולם קונים, מה שנראה הכי טוב ומרגיש קצת יותר נוח.
אני גם בתחילת היום הייתי נעול על סאקוני-שהיו לי מאד נוחות ויפות, ובסוף יצאתי עם ברוקס ששמרו לי יותר על הרגל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2006, 22:54
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jonatanst שמתחילה ב "בחירת נעלי ריצה"

שוקס היא באמת נעל ריצה. היא פשוט ממש גרועה. ואגב, רק בישראל יש כאלה מכירות גבוהות של שוקס, בישראל יש הכי הרבה מכירות שוקס מבכל אירופה (כמות מול כמות, אנלא מדבר אפילו על יחסי).
המוכר במגה-ספורט שאמר לך ששוקס היא נעל ריצה - לא שיקר, במקור היא באמת נעל ריצה, אבל שוב - היא גרועה, ואף רץ רציני לא קונה אותה. אם כבר נייק, אז רק באוורמן (פגסוס\סקיילון למינהם).

אגב, הAirMax360 של נייק גם לא כזאת טובה, ובטח בטח בטח לא שווה ת'800 ש"ח שהיא עולה.

עריכה:
קח בחשבון אגב, שלא לכל אחד יש בעיה כלשהי עם הרגל, ואנשים שכן יש להם בעיה - יהיו מודעים אליה, במקרה הזה, המוכר במגה-ספורט (או איפה שזה לא יהיה) אמור לדעת איזה נעל לתת לך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 17-09-2006 בשעה 22:56.
ישן 18-09-2006, 02:07
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
זיוני שכל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "שוקס היא באמת נעל ריצה. היא..."

סייקו..
עדיף לשתוק מאשר לזבל..
אז איך זה שאבא שלי הרג 20 מחבלים ולא קרה לו כלום?

איך זה שלוחמי יחידות מובחרות לא סובלים מפציעות?
אתה כנראה לא בעניינים!

דבר ראשון-הנעליים האלה הן לאימונים ולמדסים. לוחמים באימון ביחידה מובחרת הולכים עם נעלי הרים, דבר שונה בתכלית מנעל ספורט.

ותאמת..הם נפצעים ובגדול..
הרבה מאד לוחמים סובלים מפציעה כזו או אחרת..אם זה בברך, בכף הרגל-דלקות שברי מאמץ וכדומה.
התאמה נכונה של הנעל תמנע פציעות לטווח הארוך-כפי שאמרתי..יכול להיות שנעל אחת תהיה לך נוחה מנעל שנייה..ההבדל לא יהיה גלוי לעין לא מיומנת.

לוחמים ב יחידות מובחרות הם לא תמיד דוגמא..אבא שלי היה רץ מרחקים עם נעלי בית והיה קונה תנעלי ספורט הכי פשוטות שיש..ושרד שירות בשייטת..
צוות שלם בשייטת התאמן על סירות בצורה לא מבוקרת..וכיום כל! הצוות עם פריצות דיסק..כולם.

אז אפשר להגיד..בשירות הם היו בסדר גמור, לא הייתה שום בעיה עם איך ששטו?!
ככה זה בנעליים..

המחירים הם זהים ואף לפעמים זולים יותר.

אני מדבר אתכם על נעליים איכותיות..חזקות בריאות קלות..הטובות ביותר..
המחירים יהיו אותו דבר..
נעל טובה עולה בסביבות 650 ש"ח פלוס מינוס וצריך לקחת זאת בחשבון!

על נוחות בריאות וביצועים משלמים!

בקשה תפסיקו לקחת לוחמי יחידות התנדבות כאלילים..
הם אנשים בדיוק כמוכם..שעבדו קשה יותר מכם והגיעו לאן שהגיעו..זה לא אומר שהם טהורים, שהם חכמים מכם, יפים מכם וחושבים על בריאותם ברצינות..
הם מפגרים בני 19 20 21 בדיוק כמוכם וכמוני, שלא מודעים לנזקים שהם גורמים לעצמם..לא מודעים באמת לסכנה..ככה גם אני..חשיבה ילדותית מצ'ואיסטית, הרי כולנו צריכים להוכיח..

אז לפחות בוא ניקח דבר קטן-נעליים שאנו מתאמנים אתם במשך שנה לפני הגיוס, במהלך השירות-במדסים וכדומה..ונהיה חכמים.

זו המלצה..

אגב -מה שאני מדבר עליו זו לא "בעיה ברגל"-לרובינו יש "תקלה" כלשהי, מבנה מסויים, זווית קריסה מסויימת, שלכל אחד היא שונה וכל נעל מותאמת, למרות שנראה לכם שכל נעל שנבחר, אם היא של סאקוני היא תהיה טובה..
זה לא ככה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר