לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2006, 19:32
  Nuc Nuc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "מצחיק אותי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ran669
מצחיק אותי האנשים שלא עוברים ואז אומרים "סתם מסריח מזל שלא עברתי".
גיבוש פוזה זה לא, לא עברת זה לא נורא, אין שום סיבה בעולם להשמיץ את החיל. מעניין מה היית אומר אם היית עובר, בטח שלא היית חותם וויתור.

חג שמח.

תכל'ס נכון אני מסכים איתך
אני אישית גם לא עברתי את הראיון ואני לא משמיץ בכלל את החיל, לא קיבלו אותי כי כנראה לא התאמתי לצרכים שלהם, כנ''ל בגיבוש טייס שהיה באפריל האחרון אותו הדבר חשבתי.
תמיד צריך לקחת הכל בחיוב אפילו אם זה קשה, יכול להיות שבסוף תגיע למקום שהכי מתאים לך ושהכי תתאים לו ולא יפריע לך שומדבר שעברת עד שהגעת למקום הזה..
צריך תמיד להיות אופטימי אפילו כשלא נראה לך.. גם אני הייתי לוקח דברים קשה אבל די.. כנראה שזה הגיע לך אם לא עברת.. ואם לא אפשר לנסות עוד פעם בדרכים שונות ואם לא הולך אז אין מה לעשות.. ככה החיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2006, 21:16
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Nuc שמתחילה ב "[QUOTE=Ran669]מצחיק אותי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nuc
תכל'ס נכון אני מסכים איתך
אני אישית גם לא עברתי את הראיון ואני לא משמיץ בכלל את החיל, לא קיבלו אותי כי כנראה לא התאמתי לצרכים שלהם, כנ''ל בגיבוש טייס שהיה באפריל האחרון אותו הדבר חשבתי.
תמיד צריך לקחת הכל בחיוב אפילו אם זה קשה, יכול להיות שבסוף תגיע למקום שהכי מתאים לך ושהכי תתאים לו ולא יפריע לך שומדבר שעברת עד שהגעת למקום הזה..
צריך תמיד להיות אופטימי אפילו כשלא נראה לך.. גם אני הייתי לוקח דברים קשה אבל די.. כנראה שזה הגיע לך אם לא עברת.. ואם לא אפשר לנסות עוד פעם בדרכים שונות ואם לא הולך אז אין מה לעשות.. ככה החיים.

אני איתך בגישה ואני מאמין בה לאורך כל הדרך.
יותר מזה, אני חושב ששאר החילות כמו גולני, גבעתי, נח"ל, הנדסה קרבית והשאר הם לא פחות טובים. אני לא "תופס" יותר מצנחנים, ואני לא חושב שצנחנים יותר טובים, אלא אני חושב שאני הכי אוכל להתאים את עצמי לשם. מי שלא עבר, לא נורא, זה ממש אבל ממש לא סוף העולם, שאר החילות הם טובות לא פחות.
בהצלחה שיהיה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר