לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2006, 19:50
צלמית המשתמש של jimbodog1
  jimbodog1 jimbodog1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
Facebook profile
שאלה קבצים מוצפנים בווינדוס מסרבים לחזור למצב רגיל !

שלום.
זו שאלה למבינים שמבניכם.

לפני מספר חודשים הצפנתי תיקייה במחשב שלי שנמצאת בכונן D.
בתוך התיקייה הזו היו עוד תתי תיקיות רבות, והרבה קבצים.
הצפנתי את הקבצים באמצעות EFS של מערכת ההפעלה WINDOWS XP.
כמובן שחשבון המשתמש שלי במערכת ההפעלה מוגן באמצעות סיסמא, ויש לי אותה.

כשהצפנתי את הקבצים עשיתי זאת ע"י כך שלחצתי על התיקייה קליק ימני על העכבר, בחרתי במאפיינים, ואז מתקדם, ושם בחרתי ב "encrypt content to secure data", ואז אישרתי.
בשלב הזה קפץ לי חלון ששאל אם ברצוני לצפין גם את כל תתי התיקיות והקבצים שמצויים בתוך התיקייה הזו, כמובן שבחרתי להצפין את כל הקבצים בתתי התיקיות וכו'...
ההצפנה הסתיימה בהצלחה, והקבצים והתיקיות הפכו לירוקים. (שם הקובץ שהיה עד לרגע הזה היה כתוב בשחור כמו כל קובץ רגיל במחשב, ולאחר ההצפנה המחשב סימן אותו כמוצפן כלומר ירוק.)

עד כאן, הכל בסדר. מכאן והאלה התקלה:
לפני שבועות אחדים בחרתי לבטל את כל ההצפנה שעשיתי ע"י חזרה על התהליך, ומחיקת סימה ה V ב "encrypt content to secure data". כמובן שגם כאן קפץ לי חלון ששאל האם ברצוני לבטל את ההצפנה גם לתתי הקבצים והתיקיות, וגם כאן בחרתי שכן. כדי להסיר את כל ההצפנות לחלוטין.
לאחר שתהליך הסרת ההצפנה נגמר, ונכנסתי לתיקיות ראיתי שבחלק מהקבצים והתיקיות ההצפנה לא הוסרה, והקובץ נשאר ירוק, בניגוד מוחלט לקבצים אחרים ותיקיות אחרות...
לכן, ניסיתי לפעול בצורה ידנית ולהסיר מקובץ קובץ את ההגנה, אולם כשנכנסתי למאפיינים של כל קובץ בנפרד נדהמתי לגלות שהקטגוריה של encrypt content to secure data בכל קובץ בכלל לא מסומנת ב V. כלומר המחשב לא חושב שזה מוצפן !
ניסיתי להעתיק את הקבצים ה"לא מוצפנים" לכונן אחר במחשב, אולם המחשב הקפיץ לי את ההודעה "Access is denied" כמו שאתם יכולים לראות בתמונה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בנוסף, ישנם קבצים אחדים שהקטגוריה של "encrypt content to secure data " שלהם אכן מסומנת ב V למרות שהסרתי את ההצפנה מכל תיקייה הראשית שמכילה את כל הקבצים, אז ניסיתי ללחוץ על הכפתור Details שנמצא ליד, ואז הופיעה לי ההודעה הבאה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

למרות זאת, הסרתי את סימון ה V מהקובץ, אולם המחשב מסיר את ה V, אבל הקובץ נשאר ירוק, והמחשב רק הוריד את ה V, אבל הקובץ נשאר מוצפן (אי אפשר להעתיק אותו לשום מקום במחשב, ושם הקובץ עדיין כתוב בצבע ירוק).

היו גם מקרים שהסרתי את ה סימון V מהקובץ, אישרתי את החלון, אבל אח"כ נכנסתי שוב למאפיינים של הקובץ, והסימון נשאר !

חשוב שתדעו, יש לי גישה מלאה לכל הקבצים, כולם נפתחים ועובדים, זה לא שאין לי הרשאה או משהו בסגנון.

מה עושים ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר