לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2006, 14:04
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
סוריאליזם מרכבתי

נסעתי לקניות בת"א-יפו, יש חנות ממש נחמדה לציוד אמנות וכו' ביפו (והנה אני עושה קצת פרסומת: החנות נקראת "קנוואס", כתובת: רח' אילת 15. המחירים סבירים, חלק מהמוצרים זולים, חלק פחות. השירות אדיב, המוכרים בחנות מבינים עניין).

בדרך הלוך ציירתי להנאתי ברכבת, לא לקחתי קלמר, לא היה עפרון, אז ישר בפיילט. אורי, פסיכו-דאלי בשבילך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בחנות קניתי אקוורלים איכותיים למדי, של STAEDTLER, הבדל משמעותי מאלו הזולים שקניתי בפעם הקודמת.
חבילה של 36 צבעים עלתה 175, שזה לא זול, אבל לא ממש נורא.
מה שכן, כל חידוד עולה בערך שקל, אם זה המחיר .
בדרך חזרה הביתה, אי שם בשעת לילה, ציירתי שוב, שוב סקיצה בפיילוט, כי כאמור - לא היה לי עפרון.
את הצביעה ביצעתי ברכבת, מה שאומר שזה לקח בערך שעה.
את העבודה עם המים המשכתי בבית, בשקט, בלי תנועות הרכבת.
הרי התוצאה:
Surreal Bug's life

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
(ללחוץ להגדלה)

אז זהו, היה לי אחלה יום.
(מי שלא בא - הפסיד, מי שכן בא - הרוויח )

תגובות, מענות, טענות, ביקורת, הערות, הארות, תלונות ופניות וקריאות נרגשות לעזרה תתקבלנה בברכה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2006, 16:54
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "סוריאליזם מרכבתי"

נחמד מצידכם (עכשיו אני צריך להתלונן על מיעוט התגובות ).

זו ממש חוויה לצייר עם צבעים איכותיים, אין בכלל מה להשוות לאקוורלים הזולים שקניתי בפעם שעברה. לאלו יש פיגמנט חזק בהרבה, הם נמרחים יותר בקלות והצביעה הרבה יותר אחידה ורכה.
כמובן שאני צריך עוד ללמוד לנצל את המדיום, כי יש לו הרבה להציע, הרבה מעבר למה שאני יודע כרגע, אז אני עסוק בניסויים בספר סקיצות.

ויטלי, טכנית נראה לי שהייתי צריך פשוט לנצל את החוזק של הפיגמנט וליצור הבדל ברוויה בין החלק הקרוב לרחוק, שהרחוק יראה דהוי יותר, זה אמור לתת תחושת מרחב.
לו היו הצללות לאובייקטים בשטח זה בטח היה תורם גם כן, חבל שזה על A4 ולא על בלוק שיכול לספוג את ההתעללות הזו...

אורי, דווקא חשבתי שתאהב את הראשון יותר, הפתעת. חוץ מזה, דחוס זה אני, עומס מאפיין הרבה ציורים שלי, לא?
האישה והילדים עזבו, לא צריך כסף בשבילם, רק בשבילי, שאלתי את יועץ ההשקעות, הוא אמר ש-175 ש"ח זה לא מה שיגרום לי למכור את המניות במייקרוסופט.

קרינה, תודה רבה על המחמאה והתגובה
אם יש לך האמצעים, בהחלט כדאי להתנסות, זה ממש כיף ואפשר להנות מכמה עולמות, גם ציור מדויק כדוגמת שימוש בעפרונות צבעוניים וגם משהו קצת יותר חופשי בעבודה עם מים.
אני גורס שהצייר חשוב יותר מהמדיום, כי בסופו של דבר מנסים להעביר גם רעיון ולא רק טכניקה, אז המון תודה גם על זה

ישן 21-09-2006, 00:02
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
(:

פתחתי את האשכול הזה היום בצהריים וישבתי עליו חצי שעה, השארתי את האשכול על המסך במשך שאר היום בייחוד על הציור הראשון, בניסיון להבין מה חסר לי.

היה גם עוד ציור קודם שלך שקצת דומה בסגנון שאמרתי את אותו הדבר ואני לא מבינה.
אני אוהב את הסגנון שלך, אני אוהבת את העומס בפרטים בדמויות ופריטים.
זה מסקרן אותי ומושךך את העין, או לפחות את העין שלי.
אני חושבת שהיית צריך להמשיך את הציור עוד יותר, לנצל אולי את כל החלק הלבן שעוד נשאר לך בדף, וזה ספציפית רק לרישום הזה.
בשאר זה דווקא היה נראה מספיק ומושלם כמו שהוא, אבל כאן יש אולי קצת יותר מדי לבן, בעיקר בחלק התחתון מהרגליים והצידה אני מרגישה כאילו חסרים לי פריטים, חיפשתי אולי אני מפספסת עוד כמה חיבורים מעניינים וטרנספורמציות שונות אבל לא מצאתי, וחבל.
אהבתי את היד, הפוזיציה מעניינת והביצוע שלה אף יותר, אני חושבת שהשפיציות באצבעות קצת מעיק, לא היה צורך אומנם לרדת לפרטים, אבל אני לא מסתדרת עם אצבעות שפיציות, משום מה זה מזכיר לי את הידיים של ג'קו עם הציפורניים שלי ומעביר בי חלחלה.

מעניין אותי הדגל(: והעובדה שחסר לי המגן דוד בו, אומנם בצורת הקיפול שלו קשה לראות אותו אבל עדיין רואים שהוא איננו(:
שווה לנתח את זה? (:

לא ברור לי מה פשר העמוד, עצם דמות שטן המוזרה הזו שמתחת לאיש הקטנטן, לא ממש הצלחתי להבין את מהותץו בייקום או מה הוא אמור להיות בציור, אשמח אם תסביר לי(:

שמחתי לראות ציור צבעוני קצת מתחת לזה, כי יש המון שחור בעיניים אז נעבור לשני(:

שוב פוזיציה מעניינת של היד, אהבתי את הביצוע גם כן, בכלל הנמלה זבוב מה שזה לא יהיה מאוד יפה, בשילוב הצבעים, בגוונים, אהבתי(:
אני חושבת שיכלת להשתמש בקשת רחבה יותר של צבעים בגוף שלה ובכלל בכל הציור עצמו, זה היה מוסיף המון.

הרקע בעיקר בחלקו העליון של הציור לא "חלק במיוחד" כפי שאחד מהגולשים כאן ציין, ומניסיון אני יודעת שדי קשה לעשות את זה באקוורלים.
למרות שעשית את זה בהצלחה מרובה בחלקם התחתון יותר של ה"שמיים".

הרגשתי צורך לראות "אש גדולה יותר לעומת העשן היוצא ממנה בציור, אני חושבת שזה יצור קצת יותר פרופורציה אלא אם כן זה בדיוק מה שניסית להשיג בזה- חוסר פרופורציה.

הפריע לי קצת הכתם הורוד/אדום הזה בחלקו השמאלי של הציור ב"שמיים" נראה קצת לא קשור אבל נסלח(:

אהבתי את הציור, צבעים טובים ומרעננים. לצערי הזיכרון שלי לא משהו ואני לא זוכרת את האקוורלים הקודמים שלך אבל אלו טובים בהחלט!
אגב החנות שם ביפו, שווה קפיצה?
אני מחפשת מקום נורמלי לקנות בו חומרים איכותיים ולא יקרים במיוחד, ולא הצלחתי למצוא שום דבר חוץ מאיזה דוכן שהיה פעם בת"א שנעלם מהעולם לפני שנה וחצי לצערי:/

שמתי לב שאתה מנסה להחזיר את חובך לעולם האומנות בעניים העיניים והאישונים(:
אני אוהבת.

ישן 21-09-2006, 14:07
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
שוב תודה לכולם (כל שאר המגיבים שטרם הודתי להם)

אני אפסיק לצייר בצבע, אתם קטנוניים .

חדש לי, אני לומד להכיר את המדיום (כפי שכתבתי בעבר).

בציור הראשון נסחפתי, התחלתי לצייר משהו ומשם המשכתי, הוספתי פרט אחרי פרט, השתדלתי שיהיה קשר כלשהו בין מוטיב למוטיב, יש קשר כלשהו בין כל אובייקט בציור (רישום\שרבוט).

יעל, עליז אה? אין בעיה...

הייתי מנסה לעשות מעברים עדינים יותר, אבל אי אפשר לחזור לציור הצבעוני, כי כאמור, הוא מצויר על A4.

תמי, התחלנו לנתח את זה כבר, נמשיך בהזדמנות, ולא לעין כל, אלא אם תהיה דרישה כזאת
תודה על ניתוח מעמיק של העבודות. מחמיא לי שהתעמקו בהן ככה.
אני מקווה שנהנית מחצי השעה שבהית בציורים וזה לא היה בזבוז זמן
לדעתי החנות שווה ביקור, גם אם לא תמצאי את מבוקשך, תוכלי להתרשם. האקוורלים הקודמים שלי היו זולים ומעפנים למדי, עכשיו כשיש לי למה להשוות אותם. זו הייתה רכישה נבונה, כי לעבוד עם אקוורלים זולים זה כמו לצייר עם צבע פג תוקף שדהה...
אני מחזיר עיניים ואישונים בדרכים לא שגרתיות, עוד לא החלטנו מה זה אומר.
שוב תודה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר