לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2006, 04:16
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
---->רשיון טיס אזרחי בארגנטינה!

שלום לכולם,

כמו שחלקכם אולי כבר הספיק להכיר אותי אני טיס שגר בארגנטינה (אתם יכולים לבדוק באשכולים האחרים שלי למידע מורחב יותר).
אני מייצג כרגע בית ספר לטיסה בארגנטינה שמגייס תלמידים מכל הארצות לעשות את הקורס בו (כרגע יש כמה תלמידים מארה"ב ספרד ומדינות דרום אמריקה השונות כגון פרו,צ'ילה אקוודור וכמובן ארגנטינה)
ורציתי להציע את זה גם "לעם שלי" למה לא?, העניין הוא שהקורס עולה הרבה יותר זול מאשר בארה"ב, אוסטרליה, אירופה וכמובן ישראל, ממה שהבנתי הקורס בארה"ב עולה בסביבות ה -7000$ ובישראל כל שעת טיסה עולה בסביבות ה 1000 ש"ח, מטורף לגמרה.

40 שעות טיסה בארגנטינה עולות 4600$!!!!!!! הקורס נעשה על מטוס מסוג CESSNA-172

הקורס כולל : 40 שעות טיסה עם מדריך על ה CESSNA-172 (FULL IFR
קורס תיאורי באנגלית או עברית שעליו תבחנו כדי להוציא את הרשיון ,צריך לענות על 70% מהשאלות נכון כדי לעבור
שעת מבחן עם בוחן מחיל האוויר של ארגנטינה.
וכדי שהרשיון יהיה תקף גם בישראל צריך לעשות מסמך פשוט ביותר במשרדי חיל האוויר פה ולחתום עליו ,מכייון שארגנטינה וישראל חברים באירגון ה ICAO,אין שום בעיה ממשית.

דרישות הקורס:
גיל מינימום 17
ויזה לסטודנט מהשגרירות של ארגנטינה בישראל (ממש פשוט לקבל אותה)
לעבור בדיקה רפואית שמתבצעת על ידי רופאים מוסמכים מחיל האוויר של ארגנטינה

-עוד נקודה חשובה מאוד!!!, כל הביזבוזים שאתם מוציאים בעת השהייה שלכם במהלך הקורס (פחות או יותר חודשיים) כגון, מגורים,אוכל,בילויים,נסיעות יעלה לכם בדיוק רבע מחיר מאשר בארה"ב אירופה או אוסטרליה,חשוב מאוד!

לפרטים נוספים,
יואל גלנץ
glantzy@hotmail.com
http://ar.geocities.com/aeroplatsrl/english.htm
AEROPLAT
חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 07:01
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "---->רשיון טיס אזרחי בארגנטינה!"

דרושים פה 40 שעות טיסה כדי להוציא רשיון טיס פרטי כמו ברוב המקומות בעולם כולל ארה"ב וישראל, הקורס עולה 4600$ השעות טיסה ודירת חדר חדשה לחודש עולה משהו בסביבות ה 128$ ,זה תלוי עם אתה מעונין להשכיר דירה או להשאר בבית מלון למשך הקורס והבילויים וכ"ו זה תלוי באמת לאן אתה יוצא ומה אתה אוכל....אבל מה שאתה כן יכול להיות בטוח שזה יעלה לך בדיוק רבע מחיר מבארה"ב או בישראל בשביל שתוכל לקבל "קנה מידה" אני יתן לך דוגמא "אוניברסלית" בקבוק קולה של 750 מ"ל עולה פה 0.47$.

השעות טיסה כוללות קורס תיאורי שניתן באנגלית או בעברית, וכל מה שנשאר לתשלום זה המבח הרפואי שעולה 16$ ,והמבחן שעולה 70$.

אני מקווה שיכלתי לעזור ועם יש לך עוד שאלות אל תהסס לשאול או לשלוח לי מייל.

בתודה,
יואל גלנץ
AeroPlat-srl
חזרה לפורום
ישן 28-09-2006, 17:22
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LV-ARG שמתחילה ב "---->רשיון טיס אזרחי בארגנטינה!"

יש לי כמה תיקונים בשבילך אביעד, דבר ראשון טיסה לארגנטינה עולה בסביבות ה-800$ ולא 1200$! דבר שני שעת טיסה עם מדריך בישראל עד כמה שאני יודע עולה 950 ש"ח ולא 750 ש"ח דבר שלישי בישראל או בארה"ב אתה צריך לשלם על הקורס התאורי עוד משהו כמו 4600 ש"ח ועוד ספרות נילוות 1600ש"ח שאותה אתם מקבלים פה כולול במחיר טיסה כבר, פה הקורס כבר כלול במחיר,ודבר רביעי עם באמת אין כזה הבדל כמו שאתה אומר למה הרבה אנשים איתי בקשר ומעונינם לבוא ולעשות את הקורס? אני לא חושב שבאמת מישהו שיודע שהקורס עולה פה רק 2000 ש"ח יותר זול מאשר בארץ היה בא עד לפה.....

נ.ב-שחכת לכלול במחיר של הקורס טיס בישראל גם את המבחן הרפואי ואת המבחן המעשי.....שהבדיקה הרפואית עולה 87$ ועוד אגרת מינהל 45$,ועוד המבחן המעשי שאני לא יודע כמה הוא עולה אבל אני משאר לעצמי שעוד כמה הרבה דולרים...

מקור: http://www.ayit.co.il/

משמע: קורס בישראל (כולל קורס תאורי חומר לימוד מבחן רפואי ואגרת מנהל אבל לא כולל מבחן מעשי)= 44,930 ש"ח

*מה אתה יודע יש הבדל די גדול אחרי הכל....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר