לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 04:57
  ^ZEUS^ ^ZEUS^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בחורה ממש מוזרה

יש לי ידידה מסויימת כבר כמעט שנתיים ושנינו גרים באותה עיר. הכרנו במהלך השירות הצבאי כששירתנו באותו בסיס. בתקופה הזו היינו המון ביחד כי זו מסגרת שבה אנשים ישנים ביחד, אוכלים ביחד בחדר אוכל, עוזרים אחד לשני וכו', ואכן כך זה היה אצלנו. מס' חודשים אחרי שהכרתי אותה והקשר שלנו התחזק כידידים היא הציעה לי לצאת איתה ואמרה לי שהיא רוצה אותי, אבל דחיתי אותה מפני שהיה לה חבר אשר לכאורה הם היו בקשר רציני. אמנם, דבר זה לא פגע בידידות בינינו והמשכנו להיות בקשר טוב כאילו לא קרה כלום. יום אחד הבחורה הזו סיימה את שירותה בצה"ל והשתחחרה , ואני המשכתי לשרת בצבא מפני שעדיין לא סיימתי את 3 שנות החובה שלי. מכיוון שאני הייתי עדיין במסגרת צבאית היה לנו קשה להיפגש (אפילו שחזרתי כל יום הביתה), אך היא עשתה מאמצים לשמור איתי על קשר בכך שהיא התקשרה אליי כל מס' שבועות כאשר בכל שיחה היא דאגה להגיד לי משפטים כגון "אני מתגעגעת אליך מאוד" "אני מתה לראות אותך" "אתה חמוד" "אתה אחד האנשים הכי טובים שאני מכירה" וכו'. עברו מס' חודשים מאז שהיא התשחררה והיא נפרדה מהחבר הנ"ל ועברה לבחור אחר, ובזמן הזה היא המשיכה להתקשר אליי ואני לא התקשרתי אפילו פעם אחת מתוך אדישות.
עברו מס' חודשים נוספים ופתאום היא מודיעה לי בטלפון את הדברים הבאים (בקצרה כמובן): "אני עדיין עם חבר שלי (החבר השני) אבל אני רוצה להיפרד ממנו כי הוא מעצבן אותי ורק אותך אני רוצה. אני אוהבת אותך, אני לא מפסיקה לחשוב עליך, אני מתגעגת אליך בטירוף ואתה ממש פוגע בי שאתה לא מתקשר אליי אף-פעם... אני רוצה שתבוא אליי הביתה לקיים אתך יחסי מין"- השיחה הזו נפלה עליי כמו סלע מהשמיים והכניסה אותי לשוק כי למען האמת בחורה מעולם לא דיברה אליי באופן כל-כך ישיר. תוך מס' שניות התאוששתי מה"מכה", ובתור חייל חרמן נענתי לבקשתה המפתה אפילו שאני נמשך אליה במידה מועטה בלבד. קבענו שאני יבוא אליה למחרת ותוך כדי הבהרתי לה שאני לא אוהב אותה ואני לא רואה אותנו בקשר רציני אבל למרות זאת היא לא שינתה את דעתה.
הגיע היום שאני אמור לבוא אליה ואני לא יודע באיזה שעה להגיע אז אני מתקשר אליה אבל היא לא עונה. מתקשר שוב והיא לא עונה. מתקשר בפעם השלישית והיא לא עונה וגם שולח לה הודעה ושוב אין תגובה. התעצבנתי ונשארתי בבית חרמן ופגוע בתקווה שהיא תתקשר למחרת ותתן לי הסברים. אך היא לא התקשרה גם ביום שאחרי והיא לא התקשרה גם שבוע לאחר מכן. שבוע ומס' ימים לאחר שהיא דפקה לי ברז היא מתקשרת לבקש סליחה בטענה שהיא לא יכלה לבוא כי חבר שלה בא בהפתעה והיא לא הצליחה להיפטר ממנו. אמרתי לה שזה שזה שנשמע לי כמו תירוץ אבל היא טענה שהיא דוברת אמת ואחרי זה היא העבירה נושא, דיברנו עוד 2 דק' והשיחה הסתיימה. כל העניין הזה נשאר מאחורינו והיא המשיכה להתקשר אליי כל מס' שבועות כדי להגיד לי כמה היא מתגעגעת אליי (הפעם בלי לציין שהיא אוהבת אותי או רוצה לשכב איתי) ורומזת שהיא עדיין מעוניינת בי, כאשר במשך הזמן הזה היא נפרדה מהחבר השני וחזרה לחבר הראשון שלה מתוך נואשות/בדידות (לדעתי לפחות). עברו עוד מס' חודשים והיא עברה לגור איתו ביחד אפילו שהיא לא אוהבת אותו והיא לא בטוחה בקשר הזה- מה שהביא מביא אותנו ליום הזה כאשר היא ממשיכה עם מסורת הטלפונים שלה אליי.
נשאלות מס' שאלות חשובות מהסיפור הזה: אם הבחורה רוצה אותי מדוע היא לא עושה שום דבר בנידון מלבד שיחות טלפון שלא מובילות לשום מקום? איך זה שלבחורה הזו היו המון הזדמנויות לפגוש אותי והיא לא ניצלה אפילו הזדמנות אחת? למה היא ממשיכה להתקשר אליי אם במשך שנה שלמה אני לא התקשרתי אפילו פעם אחת והייתי אדיש מאוד כלפיה? איך היא מרשה לעצמה לגור עם אדם שהיא לא אוהבת? והשאלה הגדולה מכולם: איך אני גורם לה ליזום ולפעול כדי להשיג אותי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2006, 13:01
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אני חושב שהיא מנסה למשוך את תשומת הלב שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ^ZEUS^ שמתחילה ב "בחורה ממש מוזרה"

הרי עצם העובדה שהתכוונת לשכב איתה כשהיא הציעה לך את זה מראה שאולי אתה כן מעונין בה באיזושהי צורה.
כל הטלפונים? לרמוז לך שהיא חיה ושהיא מעוניינת שגם אתה תשמור איתה על קשר
זה שהיא גרה עם החבר? אולי לגרום לך לקנא ולחשוב שפספסת הזדמנות
למרות שאולי קיימות סיבות אחרות שאתה לא מודע אליהן כמו למשל סכסוך עם ההורים ושותפות איתו בשביל השכר דירה (כי לפעמים מעדיפים לגור עם מישהו שמכירים במקום עם מישהו זר לחלוטין שלוקח זמן לבטוח בו)
אני אבל מתרשם שהיא משחקת בך כי אם קופצת מחבר אחד לשני מבלי לתת לך הזדמנות להכנס פנימה אז יש שם משהו חשוד

ישן 23-09-2006, 16:39
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השאלה הגדולה מכולם היא...

למה אתה רוצה שהיא תפעל עוד יותר ותשיג אותך כשאתה לא מעוניין בה בעצם
אני מבין שהאגו שלך נהנה מאוד מכל הסיפור הזה של החיזור אבל אני חייב להסכים שזה חיזור מוזר ויש פה סרט מוזר של בחורה שרומזת לך כל הזמן ואף מציעה לקיים איתך סקס. דרך אגב האם ביום הולדת שלך או באירועים שונים היא מביאה לך מתנות או למשל שולחת שנה טובה מושקעת בראש השנה או שרק מחזרת אחרייך בטלפון?

אני בעיקר מרחם על הבחור שהיא איתו שאני לא יודע אם הוא יודע שהיא לא אוהבת אותו וגם עליה שנמצאת במצב הזה

ושוב אני לא יודע מה אתה רוצה שעוד יקרה ומה אתה רוצה שהיא תעשה כדי "שתכבש"? ולמה? אם אתה לא מעונין בה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-09-2006, 14:39
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
טוב

אני חושבת שהיא אמרה לך שהיא רוצה לשכב איתך היא באמת התכוונה לזה אבל כשהיא הבינה שאתה לא רוצה את זה מאהבה אז היא התרחקה והתחמקה בתירוצים..
היא עדיין רוצה אותך אבל היא מפחדת להגיד לך בבירור שלא תפגע בה אז היא רומזת..
והקטע עם החבר היא גרה איתו לאן היא תלך אם היא תפרד ממנו? כאילו זה לא סיבה להשאר ביחד אבל תכלס אם אני אעבור לגור עם חבר שלי זה יהיה שלב שקרוב יחסית לחתונה..בגלל זה לא צריך למהר במיוחד לא בגיל צעיר לעבור לגור ביחד זה רשמי מידי ומחייב מידי..
וחוץ מזה יש אנשים שלא נפרדים מבן אדם עד שהם בטוחים שיש מישהו אחר כאלה פחדנים שלא רוצים להיות לבד..

אתה רוצה בכלל להיות איתה או רק לשכב איתה ולזרוק?יש מצב שהיא הדליקה אותך עם הלשכב הזה אז סתם בא לך ואז כזה יוא תבין שזה היה סתם ותעיף אותה..
לפי דעתי דבר איתה.. תשאל אותה מה עובר עליה ומה היא רוצה ממך..
אתה לא חייב להכנס לזה אבל שתסביר לך מה היא רוצה ממך זכותך לדעת אם היא משגעת אותך..
ואם לא איכפת לך מה נסגר איתה( למרות שנראה לי שכן כי אם לא לא היית מספר את זה פה )אז תתרחק ממנה וזהו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר