לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 11:12
  SOMEBODY4 SOMEBODY4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
HELP!המחשב מתכבה לבד ומאתחל את עצמו- וניסית ה--כ--ל

שלום לכולם!

לפני שאני שולח את המחשב הארור הזה למעבדה, אולי מפה תבוא העזרה.
אז ככה:
לאחר שאני מדליק את המחשב ואני מגיע לשולחן העבודה לא עוברות כמה שניות והופ המחשב מתכבה ומדליק את עצמו מחדש(לפעמים זה קורה עוד בתחילת הפעלת חלונות).

ניסיתי כבר הכול:פירמטתי, החלפת זיכרונות, כונן דיסקים, תקליטונים, כרטיס מסך ,כרטיס קול,עכבר מקלדת
ואף ספק כח (לתומי חשבתי שאם אעביר מ230 ל110 אולי זה יפתור את הבעיה ,אך זה רק גרם לקצר בכל הבית ועשן שיצא מהמחשב ושריפה טוטלית של הספק כח...חשבתי..שאולי... ).

טוב, אני בכל מקרה התייאשתי לגמרי!!!!

והמוזר הוא שברגעים שהמחשב כן מצליח להגיע לחלונות, אז יש את "הברוכים הבאים לwindows 98" ואם אני מצליח ללחוץ על "רישום microsoft windows 98"(לפני שהמחשב מתכבה), אז המחשב לא מתכבה!! והנה כך אני כותב את ההודעה הזאת...כלומר כל עוד ה"רישום microsoft windows 98" נמצא ברקע אז המחשב לא מתכבה.

האם יכול להיות שיש הגדרות בביוס(אולי שיניתי שם משהו) שגורמות למחשב לאתחל את עצמו? האם זה המעבד?לוח אם?ואולי יש איזה יצור קטן במחשב שמכבה לי אותו..סתם בצחוק ..

אשמח לתשובות!! תודה מראש , ושיהיה לכם חג מויי כיף!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2006, 11:52
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SOMEBODY4 שמתחילה ב "HELP!המחשב מתכבה לבד ומאתחל את עצמו- וניסית ה--כ--ל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SOMEBODY4
שלום לכולם!

לפני שאני שולח את המחשב הארור הזה למעבדה, אולי מפה תבוא העזרה.
אז ככה:
לאחר שאני מדליק את המחשב ואני מגיע לשולחן העבודה לא עוברות כמה שניות והופ המחשב מתכבה ומדליק את עצמו מחדש(לפעמים זה קורה עוד בתחילת הפעלת חלונות).

ניסיתי כבר הכול:פירמטתי, החלפת זיכרונות, כונן דיסקים, תקליטונים, כרטיס מסך ,כרטיס קול,עכבר מקלדת
ואף ספק כח (לתומי חשבתי שאם אעביר מ230 ל110 אולי זה יפתור את הבעיה ,אך זה רק גרם לקצר בכל הבית ועשן שיצא מהמחשב ושריפה טוטלית של הספק כח...חשבתי..שאולי... ).

טוב, אני בכל מקרה התייאשתי לגמרי!!!!

והמוזר הוא שברגעים שהמחשב כן מצליח להגיע לחלונות, אז יש את "הברוכים הבאים לwindows 98" ואם אני מצליח ללחוץ על "רישום microsoft windows 98"(לפני שהמחשב מתכבה), אז המחשב לא מתכבה!! והנה כך אני כותב את ההודעה הזאת...כלומר כל עוד ה"רישום microsoft windows 98" נמצא ברקע אז המחשב לא מתכבה.

האם יכול להיות שיש הגדרות בביוס(אולי שיניתי שם משהו) שגורמות למחשב לאתחל את עצמו? האם זה המעבד?לוח אם?ואולי יש איזה יצור קטן במחשב שמכבה לי אותו..סתם בצחוק ..

אשמח לתשובות!! תודה מראש , ושיהיה לכם חג מויי כיף!

חחחחחחחחחחחח בטח ניחנקתם מהעשן חחח אני לא מבין למה הרבה אנשים מנסים את הכפתור הזה! זה לא כפתור שפותר בעיות!!!@
לעיניין:
אם המחשב עובד טוב שאתה לוחץ על רישום משהו כזה אז תנסה ךפרמט את המחשב יכול להיות שהווינדוס קרס או משהו עבר עליו תפרמט את המחשב ותתקין מערכת הפעלה מחדש מומלץ ווינדוס XP כי המחשב עובד אוב שאתה לוחץ על רישום זה אומר אני כמעט בטוח שדזה לא בעיית חומרה כי עובדה שהוא לא מתכבה! תתקין WIN XP ותעדכן מה קורה
תנסה גם איפוס ביוס תיקרא בחוברת של הלוח איך מאפסים אותו תאפס וגם תעדכן אם לא עוזר תתקין אקספי ואחרי שהמחשב שלך נישרף כאילו הספק אתה החלפת אותו לחדש? או ש"לא" קרה לו כלום?
ישן 22-09-2006, 12:16
  SOMEBODY4 SOMEBODY4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
כמו שאמרתי הבעיה לא בספק כי העיה הזאת הייתה גם לפני
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "תסתכל על הלוח אם טוב טוב ,"

שוב שלום!

מה זאת אומרת הקבל התפוצץ?איפה זה? ומה זה "כיפה נפוחה"?וכמה עולה להחליף(אני פשוט לא מבין באלקטרוניקה).

ובקשר לשאר הדברים:

1)כמו שאמרתי הבעיה הייתה עוד לפני שהרסתי את הספק כך שהבעיה זה לא הספק!

דבר נוסף זה לא שרף לי שום דבר במחשב פרט לספק(וכן החלפתי לספק חדש).

בדקתי עם תוכנת everst וזה מראה שהכול בסדר ואף הטמפרטורה בסדר: מעבד 38 מעלות, לוח אם 35 מעלות וaux(מה זה?) 26 מעלות.

2) זה לא בעיית של תוכנה כיוון שהחלפתי כמה דיסקים קשיחים אף פירמטתי אותם והתקנתי כמה סוגי חלונות(98,xp,2000) והבעיה עדיין נשאת!!!

3)איך מאפסים את הביוס?(אין לי שום חוברת) ואיך אני בודק שהכול קריר בביוס??
תודה על העזרה!!
ישן 23-09-2006, 16:21
  barak9183 barak9183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.06
פתרון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "תמצא את הסוללה שעל הלוח..."

מחשב שעושה ריסטרט כמה אפשרויות
1. אם המחשב עושה ריסטרט ובעליה של המחשב החדשה אתה רואה מסך כחול יכול להיות שזה או תקלת חומרה או בעיית דרייבר לפעמים זה גם וירוס או קובץ DLL או SYS שחסר DLL=חלק מגרעין המערכת מהקרנל רק קטן יותר וה SYS = קובץ סיסטם קובץ של המערכת

ויש 2 ו 3 ו 4 רק לא רוצה לעשות לכם יותר מדי כאב ראש רק תראו פתרונות וזהו כי אין לי כח גם לכתוב:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
נסה לפרמט כמובן לגבות הכל אם אינך רוצה נסה לתקן על ידי שיחזור מערכת למרות שהוינדוס לא הכי טוב בזה בנסיוני המקצועי.
נסה לבדוק וירוסים
התקן פיירוול מקצועי
בדוק ב BIOS חום של מעבד וכדומה
במידה וכל אלה בסדר תנסה לעבור לשלב ב'
שלב ב' - במידה ואתה שומע בעליה של הוינדוס או אתה רואה היבהובים בכניסה לBIOS יענו שאתה מנסה להכנס ל BIOS זה עושה לך כזה ספלאש של היבהובים או שהמחשב עולה לוידנוס זה עושה לך רעש כמו ברררררררררררררררררררר כמו כלב שהולך לנשוך אותך הלוח הלך
רק עכשיו אני מבין כמה שאני דפוק אתה עובד עם וינדוס 98 מה הפלא שהמחשב שלך עושה ריסטרט
אז רוב הסיכויים הם שנדבקת בוירוס כי וינדוס 98 היא מערכת לא יציבה ולא בטוחה הרי כל יום איזה כל יום כל שעה יוצא עדכון חדש ואתה מאחורה הרבה דורות שדרג אחי שדרג.
חג שמייח
ברק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר