לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2005, 13:01
  E69 E69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
איגרוף תאילנדי - מומלץ?

שלום, אני חדש פה.

אני רוצה לשאול את כל המומחים לגבי איגרוף תאילנדי.

בסה"כ מעניין אותי הקטע הזה. מה שמעניין אותי בזה הוא העלאת ביטחון עצמי, שיפור כושר גופני (הבנתי שהם עובדים חזק על מרפקים ובטן. מה מעבר לזה? מה לגבי סיבולת לב ריאה?) ושיפור יכולות ההגנה העצמית.

א) האם באמת איגרוף תאילנדי עונה על הצרכים האלה?
ב) תוך כמה זמן של אימון באיגרוף תאילנדי אני יכול לפתח יכולות הגנה עצמית ברמה גבוהה?
ג) האם זה מסוכן מאוד? שמעתי כבר על אנשים ששברו רגליים באיגרוף תאילנדי. האם זה באמת מסוכן כ"כ? האם יש סכנה לפגיעות פנימיות?
ד) אודה מאוד למי שיפרט קצת על יתרונותיו וחסרונותיו של איגרוף תאילנדי. ושלא תחשבו שאני מהעצלנים! הרצתי פה חיפוש, אבל לא מצאתי משהו מרוכז ומפורט על הנושא.

תודה ושבת שלום.
חזרה לפורום
ישן 07-01-2005, 13:11
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי E69 שמתחילה ב "איגרוף תאילנדי - מומלץ?"

א) פחות או יותר כן...
ב)יחסית הרבה...לוקח לפחות שנתיים כדי לקבל עוצמה. כמובן שזה די תלוי בך וביכולות שלך.
ג) כמו כל אומנות לחימה (וספורט בכללי) זה מסוכן.. ואצלנו (בקפואירה) היו מספיק אנשים ששברו ידיים, אף, פרקו כתף וכו... אם תשמור על עצמך טוב רוב הסיכויים שלא יגרם לך נזק.
כמובן שזה ספורט די מסוכן כי יש שם פול קורטקט אבל מה כבר יכול לקרות??
ד) יש כמה סוגי אגרוף תאילנדי ואני לא זוכר את כולם לכן אני לא אפרט.. בכל מקרה הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה: לך, תחווה שם אימון ניסיון ותחליט בעצמך. זה הכל תלוי בך!
חוץ מזה.. זה בחינם!! אם לא ימצא חן בעיניך אל תמשיך...

חזרה לפורום
ישן 07-01-2005, 13:29
  E69 E69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "תראה..."

א) מז"א פחות או יותר? אם אפשר לקבל פירוט, מה פחות ומה יותר?

ב) שנתיים? אין לי שנתיים. עוד פלוס/מינוס 10 חודשים אני מתגייס. האם בזמן הזה אני יכול לפתוח יכולת הגנה עצמית טובה (עזוב, אני לא מדבר על רמה שאני אביס מתאגרפים מקצועיים, אלא אם ההגנה העצמית שלי תתפתח ותשתפר ואני אהיה "מסוכן" לחובבנים שמתעסקים)

ג) מה כבר יכול לקרות, אתה שואל? אני לא ממש יודע (ובגלל זה אני שואל אתכם), אבל הבנתי שיש קרבות עם חבר'ה יותר מנוסים, והשאלה שלי אם בעיטות ומכות שלהם לרגליים/צלעות יכולות להיות מסוכנות לעצם/שריר.

ד) אוקיי, אני באמת אלך לאימון ניסיון. אבל בכל זאת, אם אפשר לסקור בכלליות את יתרונותיו וחסרונותיו של האיגרוף התאילנדי (כענף כולל. עזוב את הסוגים והמינים שבו), זה יהיה אחלה...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר