לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2006, 19:23
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
אני אחדד את הנאמר ואבהיר לך את המצב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "הגבלת נוסעים..שאלה חשובה!"

ב1 לנובמבר 04 נכנסה לתוקפה הוראת שעה שתכולתה כזה:
כל מי שעובר טסט החל מהתאריך הנ"ל תחול עליו תקופת ליווי של 3 חודשים, יהיו מוגבל להסיעה 2 נוסעים ברכב כל עוד הוא נהג חדש או עד גיל 21.

זה עיקר תכולתה.

הוראת שעה לפי החוק תקפה לשנתיים מיום כניסתה לתוקף ז"א שב1/2 נובמבר 06 היא כבר לא תהיה בתוקף ז"א ההגבלות וההיתרים בטלים.
אבל מכאן ועד אז יש זמן ואל תדאג תאמין לי שלקראת תחילת נובמבר העיתון כבר תבהיר את העניין ומשרד התחבורה/שאול מופז יוציא הוראה מתאימה או ינסה להעביר את החוק הנ"ל בקריאה 1/2/3 בכנסת..

בכל אופן בלי קשר לפקיעת תוקף הוראת השעה- היא תקפה כל עוד אתה נהג חדש.. ז"א שנתיים אלא אם ביצעת עבירת תנועה שגוררת אתחול של תקופת נהג חדש לעוד שנתיים נוספות ז"א עוד שנתיים אלא אם תעבור את גיל 21.. זה בקשר להגבלה של 2 אנשים באוטו..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 20:37
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי spring2005 שמתחילה ב "אני אחדד את הנאמר ואבהיר לך את המצב."

סליחה אבל זה לא נכון....החוק שאנחנו מדברים תקף כל עוד החוק תקף..ברגע שהחוק מובטל אני יכול להסיע כמה אנשים שבא לי עד שיתקנו את החוק...אי אפשר לעצור בנאדם בגלל שהפר חוק אם החוק כבר לא קיים..

סתם דוגמא שלא תיהיה לעולם:
יש חוק במדינה שאוסר להחזיק בנשק ללא רישיון...אם בתאריך כזה וכזה המדינה מבטל את החוק מותר לי להחזיק בנשק החל מאותו התאריך...אם החזקתי בנשק בזמן החוק היה תקף אז אפשר להעניש אותי...
אגב,אין לי בעיה שיאריכו את זמן המלווה כי אני חושב שזה יכול לעזור..אבל אני די מקווה שיורידו את ההגבלת נוסעים..
בכל מקרה ניהיה יותר חכמים לקראת נובמבר בטח...וכמו שאני מכיר את הכנסת שלנו היא לא תעשה כלום...
קחו לדוגמא את הפירצה בחוק של ביטול המלווה והגבל הנוסעים..באותו היום שהיא אושרה אמרו שישר עובדים על הביטול ותראה כמה זמן זה לוקח..בערך 8 חודשים עברו ולא עשו כלום...אז אני די לוקח בעירבון מוגבל את זה שישאירו את החוק...אם יעשו משהו בנידון לפני ביטול החוק אני יהיה מאוד מאוד מופתע.

נוב 07.

ישן 24-09-2006, 12:19
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני שוב אומר-משיחה שלי עם המש"ק תנועה של מחוז צפון, כלום לא תופס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "הגבלת נוסעים..שאלה חשובה!"

לא משנה איזה רשיון יש לך
הייתה פירצה בחוק ויש אנשים שהצליחו לנצל אותה, אבל עכשיו היא נסגרה, זה הכל...
יש שוטרים שלא יודעים על זה עדיין וחושבים שהפירצה בתוקף, אבל זה לא נכון, וכיום זה לא משנה איזה סוג רשיון יש לך/היה לך
יש לי רשיון לטרקטור ואז הוצאתי על אוטו, והיה לי מלווה 3 חודשים וגם יש לי הגבלת נוסעים...
שוב-הייתה פירצה קטנה שנבעה מתקלה טכנית, והיא נסגרה, זה הכל...
יש שוטרים שלא יודעים, יש שכן, אבל אם הם יגיעו למצב שהם ישאלו בקשר, יגידו להם שזה לא תופס ואתה תידפק...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר