לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2006, 20:44
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
לצערי אני לא חושב שאתה צודק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "רוצה לדעת סופית-האם מי שלא נהג חדש יכול לקחת אוטו מלא?"

ציטוט:
נקווה שלא יחדשו את ההוראת שעה וניתן יהיה לסוע חופשי החל בתחילת נובמבר..
עוד חודש נדע במדוייק..

רק רוצים להחמיר, ולהזכירך שאול מופז אמר עם כניסתו לתפקיד שר התחבורה שהוא רוצה שיהיה מלווה לחצי שנה לנהגים חדשים, שזה ממש מוגזם לדעתי...
אז לבטל את החוק של ההגבלת נוסעים? אני לא חושב, הוא לוקח את זה ממש ברצינות את העניין של הנהגים החדשים
הייתי מציע לו אם כבר להעלות את גיל הרשיון ל-18, שזה עלול אולי לעזור בצמצום התאונות של נהגים חדשים, גם זה נשמע הגיוני יותר לתת רשיון בלי הגבלות לבן 18, הרי שמהגיל הזה הוא אזרח בוגר לכל דבר.
מזל שאת המיולים והריינג'רים הוא לא הצליח להוריד מהכביש. הטענה שצעירים משתוללים עם זה זה מוגזם. מיול מגיע ל-40 קמ"ש בקושי, איזה השתוללות אפשר כבר לעשות איתו?
שוב-שיחשוב על העלאת גיל הרשיון, לא על הגבלות מטופשות שלא עוזרות בכלום

גם לגבי ההסעת נוסעים-אפשר להסיע 4 אנשים נורמלים ושקטים, אבל להסיע 2 שרועשים ועושים בלאגן ומפעילים לחץ, אולי שיעשה סלקציה של נוסעים וזהו?

מדינת ישראל צריכה לחשוב בהגיון איך פותרים את הבעיה מספר אחת שלה, שכן רוב ההרוגים הם בכבישים, לא במלחמות...
אולי באמת הגיע הזמן להעלות חזרה את גיל הוצאת הרשיון?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 22:44
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
שאול מופז אמר הרבה דברים..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "לצערי אני לא חושב שאתה צודק"

אבל שאול מופז עדיין לא קובע בשמה של כל הכנסת, נכון?

כדי להעביר חוק בכנסת צריך לאשר אותו ב 3 קריאות..

לא יודע באיזה קריאה החוק נמצא כרגע אבל עם כל הצרות של המדינה קשה לי להאמין שיאשרו אותו בקריאה שלישית עד נובמבר..

בקשר למיולים ב40 קמ"ש- כנראה אתה לא יודע מה אפשר לעשות ב 40 קמ"ש..

נסה לסוע על אופניים ב40 קמ"ש ולהתנגש במדרכה- ספר איך היה האשפוז הארוך שלך ואם אתה זוכר משהו בטווח של כמה ימים מהפגיעה במדרכה- מבין את הפואנטה?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 24-09-2006, 02:37
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
יש לי טרקטורון, אתה לא צריך לספר לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "רוצה לדעת סופית-האם מי שלא נהג חדש יכול לקחת אוטו מלא?"

ואני התהפכתי במהירות הרבה יותר קטנה וזה לא נעים ממש...אז כן-אפשר להשתולל ב-40 קמ"ש
אבל זה עדיין לא מצדיק הורדה שלהם מהכביש. מיול הוא כלי בטוח כמו אוטו, עם הגנה טובה ודיפרנציאל. אולי אין לו ABS וכריות אוויר, אבל גם אין סיבה שתהיה לו...
ציטוט:
אבל שאול מופז עדיין לא קובע בשמה של כל הכנסת, נכון?

אבל הוא יכול להעלות את ההצעת חוק, ואותו זה כן מעסיק, כי זה התפקיד שלו

ציטוט:
אני לא חושב שיש הבדל בין בנאדם בן 17 ולבנאדם בן 18...מי שמשתולל בגיל 17 ישתולל גם בגיל 18...מה שיפתור באמת את הבעיה זה שיעלו את גיל הוצאת הראשון לגיל 21 ואז זה יפחית את התאונות...אבל זה לא ריאלי ולא הגיוני...

תתפלא אבל יש. כשאתה בן 18 אתה פתאום קולט שאתה כבר אדם בפני עצמך. אם אתה עושה שטות ועובר על החוק אז האחריות היא עלייך בלבד. אין יותר תירוצים כמו "הוא עדיין ילד". כמו שרק בגיל 18 מותר לקנות אלכוהול וסיגריות, ורק מגיל 18 מתגייסים כך צריך להיות עם הרשיון נהיגה.
להעלות לגיל 21? מעניין, והיה לי על זה שיחה עם חברים שלי, אולי זה יעזור באמת?
מצד שני, התחבורה בארץ על הפנים, וחייבים רשיון מגיל די צעיר. זה לא ארה"ב או ארצות אירופאיות מתקדמות ששם אפשר להגיע לכל מקום עם רכבת תחתית/אוטובוס בכל יום ובכל שעה, מה גם שאצלנו אין תחבורה בשישי-שבת, לעומת ארצות אחרות
אני למשל גר ברמת הגולן, ובקושי יש אצלי תחבורה. יש רק אוטובוס אחד בשבוע לת"א למשל מהאזור שלי, וכדי להגיע מישוב לישוב אין אוטובוסים אחרי 7 בערב, אז איך אני למשל אסתדר בלי רשיון?
או שישפרו את התחבורה ציבורית במדינה, או שישאירו את גיל הרשוין על 17-18, למה עד 21 להיות בלי רשיון זה בלתי אפשרי במדינה, לפחות מבחינת התנועה ממקום למקום

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר