לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 23:58
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
נחשפה תוכנית מוסלמית לערוף את ראשה של שגרירת ישראל באוסלו

שלטונות נורבגיה חשפו אתמול תוכנית של קבוצה מוסלמית לערוף את ראשה של שגרירת ישראל באוסלו, ולפוצץ את שגרירויות ישראל וארה"ב בבירת נורבגיה. ארבעת חברי הקבוצה, ששלושה מהם ממוצא מוסלמי, מואשמים גם בירי לעבר בית הכנסת באוסלו בשבוע שעבר, בו לא נפגע איש. הראיות נגד הארבעה נחשפו אתמול במהלך הארכת מעצרם, והן מבוססות על הקלטת שיחותיהם של החשודים באמצעות מתקני ציתות שהושתלו ברכבו של ראש הקבוצה. בקהילה היהודית אמרו היום כי הם "מזועזעים" מהתוכנית שסוכלה.

"הם דנו בפרוטרוט כיצד לפגוע בשגרירויות ישראל וארה"ב", סיפרה אתמול בדיון התובעת אוני פרייס, ממשרד התביעה הנורבגי. בראש הקבוצה, לפי החשד, עמד גבר נורבגי-פקיסטני בן 29, בעל עבר עשיר של אלימות ומעצרים. לדברי פרייס, הגבר הביע בעקביות "דעות איסלאמיות קיצוניות". כמו כן, נעצרו שני נורבגים בני 28, שמוצאם מפקיסטן ומטורקיה.

החשוד הצעיר ביותר, בן 26, אינו מהגר, והעיתונות במדינה דיווחה כי הוא בנו של עובד בבית המלוכה הנורבגי. כמו כן, דווח כי עד למאי האחרון התגורר החשוד במתחם המלוכה. הוא נעצר בעבר בחשד למעורבות בסחיטה, וכעת שונו סדרי האבטחה בבית המלוכה בשל החשש כי נחשפו.

"פרשת הירי על בית הכנסת היתה חמורה דיה", אמרה שלשום שגרירת ישראל בנורבגיה, מרים שמרת, לעיתון נורבגי, "אך אם אכן היו תוכניות להתנקש בחיי בני אדם, הרי שזה הופך לעניין חמור עוד יותר". ממשרד החוץ נמסר כי הם "עוקבים אחרי המצב".

השגרירה צפויה להשתתף הערב בטקס ראש השנה בבית הכנסת של אוסלו. ראש הקהילה היהודית הקטנה של אוסלו (המונה 7,000 חברים), אן סנדר, אמרה ל"הארץ" כי הקהילה לא שקלה לשנות את תוכניות ראש השנה בעקבות חשיפת המזימה. "המשטרה לוקחת את האיומים ברצינות, והציבה אבטחה סביב המוסדות היהודיים", אמרה סנדר. לדבריה, "רק בודדים ביטלו את השתתפותם מחשש להתקפה".
"התחושה בקהילה היהודית היא של זעזוע מוחלט", אמרה אתמול מונה לוין, עיתונאית יהודיה מאוסלו, "ובמידה רבה, המזימה שסוכלה הינה שלב נוסף בהתקפות נגד הקהילה היהודית בנורבגיה". בשבועות האחרונים רבו מעשי האנטישמיות בבירת נורבגיה, ובהם חילול בית כנסת, התקפה נגד יהודי חובש כיפה וחילול בית קברות יהודי. לוין טענה כי האווירה האנטי-ישראלית בעקבות המלחמה בלבנון מאפשרת לתוקפים להרגיש לגיטימציה לפעולותיהם. לדבריה, מכתבו של הסופר הנורבגי יוסטיין גורדר, בו התנבא בסגנון תנ"כי על סופה של מדינת ישראל בסגנון שהוגדר אנטישמי? תרם לתחושת הלגיטימציה.

מעצרם של הארבעה השבוע הינו אחד המקרים הבודדים של חשד לטרור איסלאמי במדינה הסקנדינבית. נורבגיה עוררה בשנה האחרונה זעם רב מצד העולם המוסלמי, לאחר שעיתון נורווגי שב והדפיס את הקריקטורות של הנביא מוחמד שפורסמו בעיתון דני בספטמבר 2005. כ-70 אלף מהגרים מוסלמים חיים במדינה ? פחות מ-2% מהאוכלוסייה.

http://news.walla.co.il/?w=//979959

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2006, 14:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני חייב להודות הניסוח שלך הוא הרמה להנחתה, למרות שאני מבין למה התכוונת...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הקטע עם עריפת הראשים אסור שיתפשט, אקט אכזרי ומיותר, מעורר דחיה לכל דרך המשתמשת בו"

הגיעה העת לחדול מהפוליטיקלי קורקט ולהתחיל להסתכל למציאות בעיניים: ישנה דת שהזרמים
הקנאיים בתוכה (שבשום פנים ואופן לא מהווים מיעוט מבוטל בתוכה) שהכריזה מלחמה על מי שאינו
חלק ממנה.
הזרמים הסלפיים באסלאם (שעליהם נמנים כ-ל הארגונים האסלאמיים שאנו מכירים, ובהם כאלה
שיושבים בכנסת ישראל), הרוצים "להחזיר את האסלאם לימי הזוהר שלו", הם סכנה לעולם המערבי,
מתוקף העובדה היבשה שאינם רואים אפשרות לפשרה. הם מוכנים ל"רגיעות"/"הפסקות אש" או כל
מינוח אחר - אבל הם לחלוטין לא מקבלים את העקרון של חיים משותפים כרעיון של קבע. בעיניהם
הכל זמני, עד לשינוי מאזן הכוחות לטובתם. מצב זה מחייב הבנה מצד כל אלה ש"מבינים לליבם" של
שורפי הקריקטורות/מחריבי הכנסיות/שואפי רצח האפיפיור...
אגב, עריפת הראש היא עונש מקובל במדינות שהשריעה היא חוק המדינה שלהן (בסעודיה זה עונש
מקובל המתבצע כמה עשרות פעמים בשנה).
ישן 23-09-2006, 13:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נחשפה תוכנית לעריפת ראשי מערכת הבטחון!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "נחשפה תוכנית מוסלמית לערוף את ראשה של שגרירת ישראל באוסלו"

אושר לפרסום כי החיזבאללה תכנן מגה פיגוע אשר כלל את עריפת ראשי מערכת הבטחון תוך כדי המלחמה האחרונה.
עפ"י הפרסומים - שוטרי תחנת דיזינגוף הופתעו כאשר התיצבו בפניהם לפנות בוקר שלושה בני מיעוטים ממררים בבכי. בחקירה הראשונית התברר כי מדובר בשלושה פעילי חיזבאללה שנשלחו לבצע פיגוע ראווה שימוטט את מורל הציבור הישראלי.
סיפר לחוקריו מפקד החוליה עבדאללה: התוכנית הייתה כי נזחל לגבול תוך הסתתרות מהמצלמות המתוחכמות ונחתוך את גדר המערכת, ניסע ברכבת הישירה מנהריה לחיפה, משדה התעופה של חיפה נטוס דרומה כאשר במהלך הטיסה נחטוף את המטוס. סמיר ירסק את המטוס לתוך המגדל המרובע במרכז עזריאלי אשר רק לפני 5 שנים הושלמה בניתו, אני ואחמד נצנח רגע לפני ההתרסקות, נחצה את תוואי הרכבת התחתית בת"א, אחמד יפוצץ עצמו בשער הקיריה ואני אחדור פנימה לבור ואערוף את ראשי מערכת הבטחון.

לילה שלם זחלנו וחיפשנו את הגדר. קיבלתי שפשפת בבטן. פתאום הגענו לכביש שלא היה אמור להיות לפני הגדר. זה כביש שלומי-בירנית. עצר לידנו סיור של צה"ל. שאלנו בקשר מה לעשות וחסן המפקד אמר לנו להתנהג בטבעיות ולשאול איפה המערכת. שאלנו אותו איפה גדר המערכת. החילים צחקו ואמרו שהמערכת לא עובדת וכנראה עברנו דרך האיזור שעוד אין בו גדר ושככה זה בישראל החילים שאלו אם אנחנו אלו שבאו לתקן את המצלמות של המערכת שמקולקלות כבר שנתיים כי הפועלים הערבים כל הזמן בחופשת עיד אל פיטר ואמרנו שלא אז הם לקחו אותנו טרמפ לרכבת בנהריה. בפתח של הרכבת ראינו מאבטח וחשבתי שעלו עלינו. שאלתי את חסן בקשר מה לעשות והוא אמר שככה זה בישראל ושלהגיד למאבטח שאין לנו נשק. באמת אמרנו את זה והוא נתן לנו להכנס.
הרכבת הישירה עצרה אחרי מאה מטרים וישר הבנתי שאם רכבת ישירה עצרה אז עלו עלינו. קפצנו החוצה וחזרנו ברגל לנהריה וחיכינו לרכבת הישירה הבאה. כולן עצרו אחרי מאה מטרים. בסוף שאלתי את חסן בקשר מה קורה והוא אמר לי שככה זה בישראל ושאל אותי אם יש ליד המסילה גרוזיני עם מדורה שמנופף למכוניות ולרכבות לעצור ושאם כן זה בסדר אז המשכנו הלאה.

מתחנת חיפה לקחנו מונית לשדה התעופה ופתאום שמתי לב שהנהג נוסע במעגלים ועובר כל הזמן ליד תחנות משטרה ומחנות צבא. חשבתי שעלו עלינו ורציתי לקפוץ מהמונית. אחמד היה לחוץ בזמן כי הוא כיוון את השעון שלו לאחת בצהרים אז שאלתי את חסן בקשר מה לעשות עם המונית. הוא אמר שככה זה בישראל ושנגיד לנהג שסיכמנו על מחיר ולא על מונה ושאנחנו לא תיירים אז אמרנו והוא באמת הביא אותנו טיק טאק לשדה התעופה.
רצינו לעלות למטוס של ארקיע אבל אמרו לנו ששביתה כי לאון בורוזובסקי כועס וחיכינו. אחמד היה ממש לחוץ בגלל החגורת נפץ אבל חסן אמר לנו בקשר שככה זה בישראל ושנגיד בשדה תעופה שאנחנו חברים של לאון ושעמיר אמר שצריך להמריא ובאמת המראנו.
חיפשנו את המאבטח בשביל לנטרל אותו אבל כל המטוס היה מלא בכאלו עם משקפי שמש וחסן אמר לנו בקשר שככה זה בישראל ושנחפש אחד עם משקפי שמש שמחבק את הדילת וכשהסתכלנו ראינו שלא צריך לנטרל אותו. אז נכנסנו לתא של הטייס ורצינו להגיד לו אללה הוא אכבר וזאת חטיפה אבל לפני שאמרנו הוא שאל אם אנחנו הפועלים שבאו לנקות לו את התא ויצא החוצה.
לקחתי את ההגה כי אחמד היה ממש לחוץ עם החגורה שלו. שעה שלמה חיפשתי את 'המגדל המרובע של עזריאלי אבן חן ארכיטקטונית שבנייתו הושלמה בשנת 2000 בצמוד לרכבת התחתית שהוקמה בשנת 1995' [ככה היה כתוב במדריך לפיד לטרוריסט מהדורה ראשונה].
בכיתי לחסן בקשר שאני לא יכול יותר ואני חושב שהתברברתי בניווט וחסן אמר לנו שככה זה בישראל ושננחת בבן גוריון. ביציאה מבן גוריון שאלו אותנו במכס אם יש לנו נשק ואמרנו שלא אבל סמיר הטמבל הוציא סיגרית בארלמנט והמכס עיכבו אותנו לשעתיים עד שנתנו להם את כל הפאקט. הזמן של אחמד להתפוצץ כבר הגיע ודאגתי אבל חסן אמר לנו בקשר שהוא חושב ששמו בחגורה שעון יוקרתי מישראל ככה שיש לנו עוד בערך שעתיים.
ביציאה מנתב"ג התחפשנו לדתיים כדי שלא יחשדו בנו, אני לבשתי כיפה של נחמן וסמיר שם שביס כתום. בשער של השדה תעופה עצרו אותנו והרביצו לי מכות רצח. השוטר ממג"ב דווקא אמר שהוא מסמפט אותנו אבל יש לו הוראות ושתהיה לנו נסיעה טובה. הורדנו את השביס והכיפה מה שבטוח.
הגענו לקיריה וסמיר רצה לפוצץ את עצמו וצעק אללה הוא אכבר!! אז גברת אחת עם משקפיים אמרה לו שכל הכבוד לנו ומשכה אותנו לצד של הכביש שמה היא עמדה עם חברים שלה עם שלטים ודיברו אנגלית ואמרו לנו שאנחנו נורא מיסכנים. היה משעמם פחד אבל חסן בקשר אמר שנתאפק כי אלו החברים הכי טובים שלנו בפלשתין ושככה זה בישראל. רצינו לפרוץ פנימה אבל אז עצר אוטו יפה עם איש חשוב שהוא בעלה של האישה הזאת ואסף אותה איתו ככה שהיה לנו טרמפ לתוך הקיריה.
שאל איפה להוריד אותנו ודי התפלא כשאמרנו 'בבור' כי כל הדברים המענינים קורים במשרד פרסום אליו הוא נוסע. רצה להטעות אותנו הציוני הערמומי.
ירדנו בבור ונכנסנו פנימה. בהתחלה התפעלנו באיזה שקט מופתי היהודים מנהלים מלחמה אבל אז ראינו שריק בפנים והחיילת אמרה לנו שאם אנחנו מחפשים את הקודקודים כולם במשרד פרסום למעלה אז הלכנו לשם.
הוצאנו שיבריות ופתחנו את הדלת. היינו מוכנים לערוף את ראשי מערכת הבטחון. ידעתי שכולם יהיו שם - הרמטכ"ל האלופים, השרים.. חלמנו כל חיינו לערוף את ראשי מערכת הבטחון. עמדנו להגשים חלום! פתחתי את הדלת וצעקתי אלל... סמיר התעלף, אחמד החוויר. לאף אחד בחדר לא היה ראש!!!
שאלתי את חסן בקשר מה לעשות והוא אמר לי שככה זה בישראל ושאין מה לעשות ואולי באמת יותר טוב שנסגיר את עצמנו וחלאס.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 23-09-2006 בשעה 13:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר