לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2006, 21:12
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espire שמתחילה ב "יש לי משהו מאוד חשוב להגיד ונראה לי שזה נוגע לכולם פה"

תכלס, אני גם חושב ככה.
מה Carish1 הזה מי שהוא לא יהיה כל הזמן פותח פה הודעות.
מספים את הפורום, תמונות ממוצעות מאוד, וזוכה לעשרות תגובות.

בעוד משתמשים חדשים כמוני, נניח פותח תמונה מקבל 3 4 תגובות בכמה ימים.

סתם סתם, האמת שיש משהו במה שאתה אומר אביחי, האמת שוואלה אני עושה את ההפרדה בין
אשכול שהוא ענייני, שיש עבודה טובה מוצגת בפנים.
או עבודה מעפנה, סליחה על הביטוי או עבודה שאתה רואה שלא הושקע בה מחשבה
והמשתמש הוא בנאדם שלא כזה פעיל בפורום אז וואלה לא מגיב.
לא יודע מה להגיד, עם הזמן זה הולך ומשתפר.
לכל אחד יש את הימים שלו, גם למשתמש הכי ותיק יש ימים שהוא לא מקבל הרבה תגובות.
זה ממש לא קשור לותיק, חדש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2006, 21:19
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "תכלס, אני גם חושב ככה. מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrUsH69
תכלס, אני גם חושב ככה.
מה Carish1 הזה מי שהוא לא יהיה כל הזמן פותח פה הודעות.
מספים את הפורום, תמונות ממוצעות מאוד, וזוכה לעשרות תגובות.

בעוד משתמשים חדשים כמוני, נניח פותח תמונה מקבל 3 4 תגובות בכמה ימים.

סתם סתם, האמת שיש משהו במה שאתה אומר אביחי, האמת שוואלה אני עושה את ההפרדה בין
אשכול שהוא ענייני, שיש עבודה טובה מוצגת בפנים.
או עבודה מעפנה, סליחה על הביטוי או עבודה שאתה רואה שלא הושקע בה מחשבה
והמשתמש הוא בנאדם שלא כזה פעיל בפורום אז וואלה לא מגיב.
לא יודע מה להגיד, עם הזמן זה הולך ומשתפר.
לכל אחד יש את הימים שלו, גם למשתמש הכי ותיק יש ימים שהוא לא מקבל הרבה תגובות.
זה ממש לא קשור לותיק, חדש.

פשוט מילה במילה הלילה אני ואתה אותו ראש...( )

בברכה, איתמר חסן

ישן 24-09-2006, 21:19
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espire שמתחילה ב "יש לי משהו מאוד חשוב להגיד ונראה לי שזה נוגע לכולם פה"

אתה צודק וטועה. לא תמיד הותיקים והמכוכבים מקבלים הרבה תגובות (אני יכולה לתת לך דוגמא לאשכול די ריק מתגובות אצל כל אחד מהנ"ל), אבל אתה צודק שבד"כ האשכולות שלהם מלאים יותר בתגובות. אבל יש לזה סיבה. יש סיבה לעובדה שהם קיבלו כוכב, או שהם הפכו לוותיקים שיש להם מילה בפורום (אפילו בלי כוכב). הם משקיעים בפורום המון! ראית כמה מאמרים חשובים הביא אולג לפורום? ראית כמה מדריכים כתב מתן? ואלו רק דוגמאות. קרא את התגובות שלהם בפורום. כשתשקיע אתה כמו שהם משקיעים - תקבל את ההערכה שהם מקבלים.
מעבר לזה, גם שאר הגולשים מקבלים תגובות (אני קיבלתי באשכול הראשון שהעליתי בערך 13 תגובות, לא מעט). מי שמקבלים פחות תגובות הם מי שמעלים המון אשכולות, או מי שמעלים תמונות בלי לסנן אותן לפני כן (כלומר - תמונות ברמה מאוד נמוכה). גם מי שכותב המון ספאם בלי לתרום משהו אמיתי לא יקבל הרבה תגובות בד"כ.
תשקיע - תקבל תמורה.

והמלצה אישית - אל תכתוב בכותרת או בהודעה שהתמונה יצאה נהדרת. תן לנו להחליט אם היא נהדרת או לא, ולהגיד לך מה דעתנו.
ועוד המלצה - אל תדרוש תגובות. אם פתחת אשכול ולא קיבלת תגובות, קבל בהבנה את העובדה שהאשכול לא מספיק טוב כדי לקבל הרבה תגובות. ככה החיים, זה קורה לכולנו.
ישן 24-09-2006, 23:28
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי liaav שמתחילה ב "באמת יש קצת בעיות עם התגובות"

אתה הדוגמא הטובה ביותר, ליאב. הרגע בדקתי אילו תגובות יש לך בפורום שלנו. מסתבר שמעולם (מעולם!) לא הגבת לאף תמונה של אף גולש בפורום הזה. רק לתמונות שלך. נכנסתי כי שיערתי שהגבת רק קצת, אבל מתברר שטעיתי. בערך רבע מהתגובות שלך הן "תודה. עוד תגובות?", וכל השאר הן הודעות עם תמונות חדשות, או שאלות שהופנו למגיבים לתמונות שלך.
למה אתה מצפה שנגיב לתמונות שלך אם אתה לא מגיב לשלנו? אני לא מבטיחה להגיב לכל התמונות שלך אם תתחיל להגיב לאחרים, אבל ברור שהכל כאן מורכב מתגובות שרשרת. אדם לא יכול להיות פרזיט, לפרסם המון תמונות ולהקפיץ את האשכולות שלו באמצעות תגובות "תודה. עוד תגובות?", לא להגיב לאחרים ולצפות שהוא באמת יקבל תגובות.
לעומת זאת, גם הצלמים הפחות-טובים בפורום זוכים לקבל תגובות אחרי שהם מגיבים לאחרים. יוצרים קשרים, מגיבים לאחרים וככה אחרים רוצים להגיב לך בחזרה.
ישן 24-09-2006, 23:20
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה אני לא חושב באותה הדרך כמוך

אבל אולי אתה צודק ואולי לא....
תראה דעתי היא כזו:
זה תלוי לא רק בצלם/צלמת/גולש/ת שמפרסמים אשכול תמונות שלהם ומבקשים לשמוע ביקרות אלא גם בצילום עצמו...
לדוגמא (ולא חסר) אם אני רואה אשכול שהצילום בו לא מושקע מבחינת הצלם/ת והוא/היא פתח/ה אשכול רק כדי להראות שהוא/היא נמצא/ת והוא/היא יודע/ת לצלם והאיכות של הצילום/קימפוז של התמונה מראה על כך או שבסוף ההודעה רושמים "יאללה תגובות" או "אני מחכה לתגובות" אז אני אישית מעדיף להמשיך הלאה (והרבה יסכימו איתי על זה וגם הרבה רושמים את זה) ! ! !.....
ותחשוב גם על זה.....

ישן 25-09-2006, 05:31
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile

ידידי היקר,

תרשה לי להגיב לאשכולך בצורה הכי אובייקטיבית שניתן למרות שניראה כאילו ניכתב בטון אישי מאוד כלפי.

דווקא כשהתחלתי לחשוב שהפורום הזה התבגר והתחיל להבין עניין, הרי כבר לא רבים פה על מי יותר טוב, ניקון או קנון וגם לא מדברים פוליטיקה, דווקא אז אני מקבל בום עם אשכול ילדותי כזה.

אתה באמת חושב שבגלל שיש לי מצלמה יקרה או בגלל שיש לי כוכב אני מקבל תגובות לאשכולות שלי?קודם כנס לדף האשכולות שפתחתי ותיראה כמה אשכולות שלי נגמרים ב 4 תגובות מתוך 208 צפיות, 5 תגובות מתוך 177 צפיות, 3 מתןך 231 ועוד הרבה אשכולות לא מוצלחים.למה? כי כשהתמונה לא שווה, לא מגיבים. ככה זה ותילמד להתמודד עם זה. כמו ששחף אמרה, תשקיע, תקבל תמורה.

עוד דבר קטן. תשנה את החתימה, עם כל הכבוד אני לא הנדיב מויז'ניץ ועל כל אגורה שאני מוציא על ציוד אני מזיע... תרומות זה למסכנים.

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 25-09-2006 בשעה 07:08.
ישן 25-09-2006, 09:26
  משתמש זכר nir_sarig nir_sarig אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ידידי היקר,[/b] [b]תרשה..."

משה תבין אני לא מצדיק אותו על ההודעה כי היא באמת לא במקום ואני שולל אותה.

אבל יש משו במה שהוא אומר.. שאני רואה כוכב זה מושך לי את העין ומסקרן אותי להכנס ולראות מה צלמו.. או שאני ראה את הניק שלך אני תמיד ישר נכנס לראות כי אני יודע שרוב הסיכויים שאני לא יצא מאוכזב ויעשה BACK בלי לרשום תגובה.לטובה או לרעה..
בקשר לציוד הוא גם צודק! לא מזמן היה פה בחור עם D2X עם כול הכבוד לא צילם תמונות איי יאי יאי ואם באקסיף לא היה רשום D2X 90% מהפורומיסטים לא היו מגיבים..

תגובה:
תתבייש לך! משה עובד קשה בשביל לקנות את ציוד הזה ומי אתה שתגיד שלא מגיע לו כבוד על הציוד שיש לו?!
CANON 580 EX2
CANON EX430
CANON 30D

ישן 25-09-2006, 09:39
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ידידי היקר,[/b] [b]תרשה..."

אגב, המצב הזה ש"כשהתמונה לא טובה - לא מגיבים" הוא לא מצב אידאלי. בד"כ אחרי שבנאדם גולש כמה חודשים טובים בפורום, הוא באמת ממעיט להגיב ברצינות לתמונות שדורשות השקעה בתגובות (= תמונות שיש הרבה מה לשפר בהן, תמונות לא ממש טובות), אבל זה לא אמור להיות ככה.
אבל אני חושבת שיש אצלנו בפורום מספיק אנשים שכן מגיבים גם לתמונות ברמה נמוכה, ונותנים עצות לייעול, ובד"כ אם תמונה לא קיבלה כמעט שום תגובה - זה או כי היא סנאפשוט או כי הצלם שלה מרבה לחזור על טעויות שכבר תיקנו אותו לגביהן.

ואם כבר פתחו את האשכול הזה, בואו ניקח אותו כתזכורת לכולנו להגיב יותר לצילומים פחות טובים.
ישן 25-09-2006, 09:40
צלמית המשתמש של lioravr
  lioravr lioravr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל lioravr
תרשה לי להסכים באופן חלקי ולהרחיב את הנושא

למשהו חמור בהרבה יותר.

לרוב התגובות החיוביות על התמונות הן בשל המשתמש המפרסם אותם ולא באמת בגלל האיכות.
אם תסתכל טוב יש פה כמה מקצוענים באמת שהעלו לא פעם תמונות זוועה לטעמי וקבלו תגובות לפחות כאילו מדובר על צילום השנה בגלל שזה הם. כאלו שצלמו שטות שלא שווה שהתריס יעלה וירד בשביל הצילום והתגובות...אוי אוי כל אחד משבח יותר מהשני. כמעט עיסוק פוליטי. ב

ניגוד לאחרים חדשים שהעלו פה תמונות מרהיבות לפעמים והתגובות - רק הערות, התאורה השמאורה, העדשה, הזוית האחות שלי הדודה שלי וכל מיני שאר ירקות כדי להראות כמה הם "יודעים" ולשחק אותה פה כאילו זה תיכון ויש בתעודה נקודות על השתתפות בשיעור.

ככה זה ידידי, תשאר או תלך זאת בחירה שלך אבל אני רק יכול להגיד שלפעמים אני לוקח את הערות פה ברצינות ולפעמים אני לא סופר את התגובות של אנשים פה שחושבים שיש להם מושג בצילום בשל היותם מחזיקים ביד ציוד יקר. אל תתתיחס לכל תגובה לא כולם שווים או יודעים באמת משהו.
כן תלמד מהערות שנראות לך , ורק לך, נכונות. ותמיד תזכור שצילום זו אומנות ואין באומנות נכון או לא נכון. כי באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.upfree.net/download2.php?a=5294272&b=32e470b5ea05a04b3df814e9a02b576e]

כתובת האתר שלי: http://www.Liri.up.co.il

ישן 25-09-2006, 10:05
צלמית המשתמש של RoseQuartz
  RoseQuartz RoseQuartz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06

אתה חלקית צודק, אבל יש לי כמה ההערות (תקרא לזה- המדריך המתומצת לטרמפיסט לגלקסייה)-

1. לתמונות טובות במיוחד- יגיבו- ולא משנה מי המפרסם.

2. ה"וותיקים" כמו שאתה קורא להם, הם אנשים רציניים, שאנשים זוכרים לטובה, ויושבים לנו קרוב ללב. אין שוב בעיה עם העובדה שאנשים ישמחו או יתרגשו כשאלה מפרסמים תמונה חדשה, תמונה שיש הרבה יותר סיכוי שהם יתרשמו ממנה, תמונה של מישהו שהם "מכירים" או לפחות מעריכים מאד. ומן הסתם, כתוצאה מהנ"ל, יגיבו להם אולי יותר באופן יחסי.

3. יש עניין של חוק העדר, משולב בתיזמון. מתן שונא שאני אומר חוק העדר, אז אני אגיד שזה פשוט עניין של מומנטום. ברגע שתמונה מקבלת תאוצה מבחינת תגובות, זה כמו מבצע חבר-מביא-חבר. אתה שוב במובן מסויים צודק, כי יכול להיות שלאנשים מוכרים יותר בפורום יש את עניין המומנטום שנשמר מפעמים קודמות- אבל אתה חייב להסכים שבצדק.

4. לא לכולם יש תמיד מה להגיד, ולא תמיד מי שיש לו מה להגיד נמצא פה בתיזמון הנכון. גם תגובה אחת יכולה לעזור המון. וגם מאה תגובות יכולות להגיד רק "כלום בלה בלה קיש קוש פיט בלה". מה זה, נקודות של ישראכארט?

5. אתה צודק שמחסור בתגובות הוא מתסכל. אתה גם צודק שכנראה שחלק גדול מכל השטות הזאת שנקראת אינטרנט, זה טפיחה על השכם- להרבה אנשים קשה בלי שטופחים להם על השכם. הם צריכים את הגירוי הזה, הסיפוק הזה, כדי להמשיך לעשות מה שהם עושים. זה בעייתי בלי ספק, אבל להיעלב בגלל זה זה כנראה חסר טעם.

6. כל העניין הזה שאנשים אומרים "כדי ללמוד, כדי ללמוד" הוא מוגזם, שכן רב האנשים פשוט חושבים שמישהו יכול לתת להם טיפ שיגרום להם להפוך לצלמי צמרת. אנשים חושבים שיידע של אחרים יכול לכפר על המון השקעה ורצינות, ובמיוחד ניסיון. למעשה, רב מה שניתן להגיד לצלם "חדש", מסתכם ב: "תלמד את המצלמה שלך!!" ו-"תחשוב יותר על כל תמונה, תתכנן, תקפיד על הקומפוזיציה- ותסנן לפני שאתה מעלה לפורום". לשני העניינים הללו תוסיף את עניין האיכות, הביצוע הטכני, העריכה, ותקבל המון גורמים מאד רציניים אבל די "סטנדרטיים"- לא תמיד נוח להגיד את הכל, ולא תמיד ניתן להגיד את הכל בכל הזדמנות. מה למעשה אתה רוצה שיגידו לך יותר מזה כדי שתלמד? הנה, אמרתי- זה אומר שלמדת?

כנראה שאני יכול להמשיך עם עוד המון סעיפים, אבל זה "ממצה" מספיק לטעמי בינתיים.
אני אסכם את זה ואגיד ככה: אם אתה לא חושב שזה הגיוני שצלמים מוכרים (ובעיקר מוכשרים במיוחד) יקבלו יותר תגובות מאנשים חדשים שמבקשים ללמוד ובדרך מתעקשים לא ללמוד, אז אתה צריך לחשוב פעמיים אם כדאי לך להיות כאן.

שתהיה שנה טובה ידידנו.

נערך לאחרונה ע"י RoseQuartz בתאריך 25-09-2006 בשעה 10:13.
ישן 25-09-2006, 12:47
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

אמרו לפני דברים נכונים, ואני מרגיש צורך בכל זאת, לתת את נקודת המבט שלי, כפי שאני רואה אותה.
כמו בכל דבר בטבע, יש איזון. פעולה -> תגובה.
1. תשקיע בצילום שלך - נשקיע בתגובות שלנו.
לא תשקיע בצילום שלך - לא תקבל תגובות. As simple as that.
2. אני לא מגיב לסנאפשוטים. נקודה. לא יעזור בית דין. תעלה תמונה באיכות נמוכה, עם רעיון - אני אגיב ואתן הצעות לשיפור.
3. אני לא מגיב למי שמבקש תגובות "יאללה תגובות!". נקודה. למה? ככה. אני לא חייב שום דבר לאף אחד. מותר להיות ענווים ומנומסים בפורום. זו זכות גדולה מאוד.
4. אנשים שמראים התקדמות בצילום שלהם, לא רק יקבלו תגובה, אלא תגובה ארוכה ומפורטת אחו-שילינג! (הרחבה לסעיף 1)

בדוק במשתמש שלי, כמה תגובות הגבתי לקובי (KoKo_). אחד האנשים המוכשרים בפורום.
כמעט ולא. למה? כי באמת אחרי 26 תגובות, אני מרגיש שהתגובה שלי תהיה מיותרת (טל המנהל אמר את זה קודם).
כמה הגבתי לאולג או לכריש? באמת שאין התייחסות ממני לכל אשכול שלהם. לפעמים אני לא אוהב משהו שהם מעלים, או שאני לא מתחבר אליו, ואין לי מה להגיד כדי לשפר אז אני לא מגיב.

לדעתי, אנחנו מקבלים יותר תגובות כי אנחנו מתקדמים כל הזמן.
נגיד, אחרי שקובי הסביר לי קצת איך עובדים עם הפוטומטיקס, ניסיתי לצלם כמה HDRים. בסט האחרון שלי עם קובי (קובי אחר), צילמתי במיוחד HDRים והעליתי את התוצאה לפורום. זה חדשני עבורי ואני בטוח שכל מי שראה את העיבוד באשכול שלי, הרגיש צורך להגיב כי בכל זאת, זה משהו חדש שניסיתי אחרי הדרכה של מומחים בעניין.
צילום המקרו שהוספתי באשכול היה אגב, גם חידוש בשבילי, כי זו פעם ראשונה שאני מצלם מקרו עם ה 200 מ"מ וטבעת הארכה, ולא משתמש רק ב 150. אולי אף אחד לא שם לב, אבל בכל זאת, אני חושב שזה כן מרענן ומייצר מהאשכול משהו מיוחד וחדשני.

מילת המפתח - השקעה. תאמין לי, ברגע שההשקעה מורגשת, התגובות בהתאם.
או לפחות, ממה שזה שווה - תגובות ממני.
בהצלחה בהמשך!

ישן 25-09-2006, 13:12
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Espire שמתחילה ב "אחי תאמין לי שכמה שמנסים..."

אז תשקיע עוד! ועוד! ועוד! ועוד!
תעבוד קשה! שבור את הצוואר בשביל להגיע לזוית הנכונה!
תהרוס וילון וחולצה בשביל לקבל את התאורה הנכונה והרגע המתאים!
תחפש באינטרנט תמונות מדהימות ותחשוב איך אתה יכול לשחזר... תביא לנו תוצאות מושלמות!
ואנחנו נגיב לך לאורך כל הדרך עד התמונה המושלמת - ולא רק לתמונה המושלמת עצמה.
אני בטוח שה HDR שהעליתי עכשיו לפורום הוא גרוע למה שאני אוציא עוד חודשיים, ואני אתבייש שהעליתי את התמונות האלה...
מתוך הגשש החיוור (מערכון "כדורסל"): "ראית את אולסי פרי כשנולד? בקושי מטר שמונים. עם האימונים ,בא הגובה!".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר