לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2004, 22:30
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
עזרה מצלמה בשביל נער בן 16 וחצי ...!!!

שלום לחברי הפורום.

אני חדש פה ורציתי לשאול איזה מצלמה כדאי לי לקנות - אני רוצה מצללמה טוה ויש לי היתלבטות בין כמה מצלמות והן:OLYMPUS IS 50 -כי היא מצלמת רפלקס והיא יחסית זולה -
אבל היא לא דיגיטלית!!!!
ואני שואל האם כדאי לקנות היום מצלמה לא דיגילית ?!? או שעדין אפשר לקנות מצלמות פילם???
בדיגיטליות חשבתי -(והמליצו לי...) על CANON A75 - כי היא קטנה ופשוטה יחסית אם פונקציות רבות יחסית - ואני חושב עליה בירצינות - אבל אין לה זום -וזה אחד הדברים שאני מחפש!!!.....

ואת זה יש למצלמה של חבר שלי משיכבה !!! -הוא בגיל שלי!!!
אני ממש ממש מקנא בו - הנוכל הזה ניכנס לאיזה אתר באינטרנט כדאי לחפש לחבר שלו
שלא מבין באינטרנט כלום מצלמה -היה לינק להגרלה הוא נירשם וזכה ב FUJIFILM FinePix S5000 חינם אין כסף !!! -הוא בעצמו לא האמין עד שהוא בא לקחת אותה - וקיבל!!!!
איזה כיף לו !!!!

אז מה אתם אומרים רק דיגיטלית או אפשר גם סטילס ואם דיגיטלית האם איזה - אין לי תקציב בשמיים -עד 900 ש"ח -ח-נ-ו-ק !!!! -אבל אפשר לחכות (ואני לא רוצה!!!) כי אני רוצה
צלמה מהר !!!

תודה מראש - אלון... : )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2004, 12:25
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
כחובב מתחיל דיגיטאלית עדיפה לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "מצלמה בשביל נער בן 16 וחצי ...!!!"

בעיקר בגלל היכולת לראות את התוצאות מייד (ודיי מהר על המחשב), ללמוד ולהשתפר. היכולת לצלם בלי להיות מוגבל גם מעודדת את ההתנסות לדעתי. לרפלקס יש איכויות משלה אבל הן פחות חשובות בתור התחלה וטבעי שאחרי ההתחלה עם דיגיטלית קומפקטית תתקדם לרפלקס דיגיטלית ולא לפילם. סידרה a של קנון החל מa70 היא בהחלט מומלצת היות והן נותנות תמורה טובה למחיר, איכות עדיפה על פני המקבילות להן וגם קצת אפשרויות שליטה יצירתיות (ידניות).

(אבל אם תחשוב אחרת יש לי רפלקס פילם למכירה )

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 31-10-2004 בשעה 12:28.
ישן 31-10-2004, 20:50
  הבוריטו המשוגע הבוריטו המשוגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.03
לדעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "מצלמה בשביל נער בן 16 וחצי ...!!!"

לך על קנאון, אבל לא על ה-75 אלא על ה a60, מצלמה מעולה שהוכיחה את עצמה הרבה פעמים כבר.
מבחינת פונקציות היא אותו הדבר כמו ה-75 ומעולה לצלם מתחיל. הסיבה שאני ממליץ עליה זה בגלל שהיא עולה 600 שקל בלבד ( http://www.best4u.co.il/product.asp?productid=96 ) , ואז ישאר לך הרבה כסף לכרטיס זיכרון (CF) נדיב מאוד, 4 בטריות נטענות ומטען ואז גם ישאר כסף למנה פלאפל.

בשילוב של הכרטיס זיכרון, הבטריות הנטענות והמצלמה הנהדרת הזאת אתה לא תהיה מוגבל בשום דבר! אז בנוסף לזה שתוכל להתנסות וללמוד תוכל לתעד את החיים שלך, שהרי תמונות הן גם מזכרת...
וגם במצלמה הזאת יש סרטוני וידאו כוללים סאונד ככה שאם בא לך ולחברים שלך לעשות משהו מפגר ומצחיק אין בעיה לתעד את זה בסרטון. באמת לדעתי המצלמה הכי מתאימה. אגב אני לא ממש ממליץ על פוג'י, מנסיון אישי שלי איתן הן מאוד מגבילות, קאנון באמת מדהימות. וגם אם תתרגל לקאנון תוכל בעתיק לרכוש לך קאנון מתקדמת יותר. בקשר לעניין של הזום זה באמת מכה, אבל זה משהו שחייבים להסתדר איתו.

מקוה שעזרתי =]
דן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר