לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2006, 08:49
צלמית המשתמש של ErezAviv
  משתמש זכר ErezAviv ErezAviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "בהחלט יכול להיות שזה עניין של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
זה כמו לצלם דוגמנית שהמאפרת עשתה לה עין אחת גדולה יותר מהשנייה ולהגיד - זה מה שהיה בזמן הצילום.

למה לא? זה לא יחשב צילום? ואולי לזה התכוון המשורר..?
לא חשבתי שדווקא איתך אני יגיע לסוג כזה של דיון אבל כנראה יש הפתעות..
בסך הכל צילום זה צילום.. לא חייב להיות אסתטי, לא חייב להיות נקי מלוטש ומסוגנן ולא חייב להיות לפי דרישת הלקוח. אנחנו משחקים במשחק שבו אין חוקים, אין כללי ברזל ואין הוראות.
מה שיש לנו זאת אך ורק חוות דעת, דעות על טעם וריח זה הכל. אם לדעתך התמונה צריכה להיות מסוגננת ואסתטית - זכותך. אני הבאתי מה שראיתי ברגע נתון ולא מבויים וככה השארתי את זה ע"מ לקבל חוות דעת. אתה יכול עם יד על הלב באמת להגיד לי שכל הצילומים שאתה מצלם הם נקיים ואסתטיים? האם לפני כל לחיצה על המחשף אתה בודק שהכל נקי ומלוטש? אם תהיה לך הזדמנות לצלם פורטרט לא מתוכנן של נערה באיזשהו מקום אתה תגיד לה ללכת להתאפר ולהסתרק?
כמובן שגם זאת אפשרות, אם אתה מעדיף כך. בקיצור כמו שאמרתי, החיים זה לא סטודיו ולא כל דבר שמצלמים צריך להיות מסודר ונקי. יש עולם שלם מעבר ליופי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר