לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2006, 08:33
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "צילום אופנה - טינה (TNT style)"

רעיון באמת נחמד, אבל לוקה בחסר.
דבר ראשון, לא חושב שיש צורך לרגל החתוכה בתמונה הראשונה.
דבר שני, התנוחות בה היא נמצאת, נראות מאולצות נורא.
הראשונה פחות, אבל השניה ממש.

האמת, שבשניה לא אהבתי את איך שכפות הרגליים שלה נראות, נורא לא אסטטי ולא מחמיא.
זו דעתי כמובן, ואני חושב שאתה מסוגל להפיק פריימים הרבה יותר איכותיים עם המודלית הזו
ובכלל עם צוות העבודים המרשים שעובד איתך.

אגב- מקווה שלא אכפת לה שרואים לה את התחתונים בתמונה השניה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2006, 08:47
צלמית המשתמש של lioravr
  lioravr lioravr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל lioravr
אור..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "צילום אופנה - טינה (TNT style)"

מצטער שאני עונה לך על התגובה באופן הבא אבל זה נוגע לכולם פה שמגיבים על אופנה.
החל משנת 2000 בערך עברה ישראל כשאר העולם המערבי לצילומי אופנה גוטים (מוזרים). בעבר צילום אופנה היה רקע לבן דוגמנית ופלאש וזהו. פתח קטלוג TNT, כנס לאתרים של צלמי אופנה כדוגמת: יניב אדרי / אשל עזר וכו'.

היום הכי מוזר זה הכי "נכון". לדוגמא: התחתונים (בגד-ים לצורך האמת) נועדו בכוונה לבלוט. זה עיקר הפריים. המוזרות, הסקרנות העניין. זה לא צילום נוף. אסור שיהיה פה "נכון" ו"לא נכון".
היום צלמי אופנה לא לוקחים עוזרי צלם שלמדו צילום בדיוק בגלל גישה כמו שציינת פה - זה מקובעות לימודית נחשבת בעיניהם ותאמין לי שאני עובד עם צלם האופנה מספר 1 בישראל המדורג 5 בעולם ואני לא אומר את זה לשווא, במו עיני ראיתי כמה "מלומדים" נזרקו משם בשנה האחרונה.

כנ"ל לגבי הרגל החתוכה, הישיבה המאולצת וכל הדברים שמוגדרים אצלך (ולצערי אצל כל מי שלא עוסק בצילום אופנה) כ"מוזרים" הם בדיוק נעשו בכוונת תחילה עם מחשבה עמוקה מאוד.
לגבי "אם יכלתי להוציא יותר" - האמת שלא! ואני בספק אם צלמים אחרים יכלו להוציא יותר ממה שהיה בתכנון לבין מה שהתקבל בתוצאה. לא נעשה פה דבר אחד "במקרה" מהאצבע" שלה ועד למברשת השיניים שבכוס מאחורה. הכל תוכנן בקפידה.

לצערי הפורום הזה לא מתמחה בצילומי אופנה ומשעות על גבי שעות שאני משקיע בעיון בקטלוגים של אופנה מהארץ ומהעולם (יש לי בבית לדעתי למעלה מ 500 כאלו) וגם באתרים, אני חושב שהתגובות של המשתמשים על צילום אופנה צריכות להיות מתאימות לז'אנר ולא להשפט על פי "ביקורת צילום".
אולי, לך ולאחרים פה שקראו את מה שרשמתי, זה ישמע כאילו אני לא שמח לקבל הערות אבל מאשכולות אחרים שלי אתה יכול להבין שלא כך המצב. פשוט חשוב לי להבהיר שצילום אופנה - שונה מאוד מכל צילום אחר.

שנה טובה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.upfree.net/download2.php?a=5294272&b=32e470b5ea05a04b3df814e9a02b576e]

כתובת האתר שלי: http://www.Liri.up.co.il

ישן 25-09-2006, 08:54
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "אור.."

ליאור, אני שמח שענית לי על תגובתי בצורה כו מנומקת.

אתה בטח יודע, שלא כל הפורום עוסק בצילום אופנה, ולא כולנו מכירים את הז'אנר הזהה
בצורה מעמיקה כמוך או כמו אחרים שכן עוסקים בו.
מן הסתם, ברגע שאתה מפרסם את התמונות שלך, שהם נהדרות, באמת.
אתה צפוי לקבל הערות טכניות, וביקורות בונות על הצילומים שלך. בין אם זה מאנשים שמבינים
בצילומי אופנה, קטלוגים וכו'. או מאנשים שהם צלמים ועושים באומנות מסוג אחר.

אז לדעתי, התגובה שלך טיפה נוקשה, כי אני בתור אחד שלא עוסק כל כך באופנה, לא יכול להגיב
על התמונות באופן שאתה רוצה. כן בחרתי להגיב על התמונות באופן שאני מכיר, והאופן שאני יודע.

לגבי האלבומים של TNT V'been their done that. מקווה שאמרתי את זה נכון.
לא אוהב את הצורה בה הם בוחרים להציג את הבגדים שלהם. אולי אני אשמע טמבל, אבל אני הכי לא
גם אני לובש את כל המותגים האלה. הם בוחרים להציג את הבגדים שלהם בצורת סקס.
כי זה מוכר! יצא לי לראות השבוע או שבוע שעבר כבר לא זוכר, פרסומת של TNT ואני אישית, לא הסתכלתי על הבגדים, אלא על המופע עצמו שהם עושים שם.

אז אם מבחינתך זה אופנה, וזה הצילום שאותו אתה אוהב, וזה מה שמוכר! אז אין לי בעיה.

מקווה שהבנת את הדעה שלי בנושא.

ישן 25-09-2006, 09:00
צלמית המשתמש של lioravr

ברור שהבנתי וכן אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "ליאור, אני שמח שענית לי על..."

לגבי זה שסקס מוכר. מזמן צלמי האופנה איבדו עניין בבגד ולכן אם במקרה שמת לב, עיקר ההשקעה היא בדוגמן ולא בבגד. בסופו של דבר כל הבגדים מיובאים מסין באיכות זהה ורק המחיר והמותג שונים.

בכל מקרה לתגובות של nir_sarig - אני לא ממש מבין אותה, נשמעת לי תגובה מעט לא ראויה וכדאי שהוא יבחין אחרי חברות של שנתים וחצי פה שאני בן ולא בת..זה יכול לסייע.

פתיחת צמצם ידידי גורמת בעיקר לטשטוש - אותה "סטיה" של צלמים שאוהבים לטשטש רקע וכמעט אסורה לגמרי באופנה. רק כדי להבין אני עובד עם 24-70/2.8 בגלל האיכות ומעולם לא אצלם אופנה על ה 2.8. עברתי את שלב ה"התלהבות" מיכולת העדשה לטשטש את הרקע...

אופנה כמעט לעולם לא מצלמים מתחת ל f/11 ו s/125 - חוק בל יעבור בצילום אופנה מקצועי - אתם מוזמנים לבדוק אותי.

תודה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.upfree.net/download2.php?a=5294272&b=32e470b5ea05a04b3df814e9a02b576e]

ישן 25-09-2006, 09:10
  משתמש זכר nir_sarig nir_sarig אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "ברור שהבנתי וכן אני מסכים איתך"

טוב אז רק שתדע ברגע שמצלמים עם פלאשים החשיפה לא משפיעה...

זה כבר בעיה שלך שאין לך עוד פלאש (או שלא מספיק חזק) כי תמונה עדיין לא מספיק בהירה... שא בתוצאות חביבי..

והקטע עם הצמצם אני ממש לא מבין אותך.. איך צלם אופנה יכול להגיד כזה דבר..
צילום זה צילום ואין בזה חוקים של מה לעשות ואיך.. כול אדם רואה מה אומנותי מבחינתו זה למה יש צלמים מצליחים ויש כאלה שפחות כי כול אחד אוהב סיגנון צילום שונה..יצא לי לצלם בסטודיו כבר על צמצמים פתוחים (יחסית) 9-11 ולא קרה כלום.. אני חושב שזה מוסיף המון שיש קצת חוסר פוקוס ברקע.. אבל אולי זה לא מה שחפשת..

אני הערתי לך בקשר לצמצם כי אם הייתה מוריד חשיפה זה לא היה מבהיר תתמונה
CANON 580 EX2
CANON EX430
CANON 30D

ישן 25-09-2006, 11:17
צלמית המשתמש של lioravr

אולג - תאמין לי שאני יודע בדיוק מה אני רוצה מעצמי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "בוא נעשה עסק - תחליט מה אתה..."

ואני חושב שמה שאני רוצה הוא בדיוק זה 2 התמונות שלמעלה מופיעות. לא יותר ולא פחות.

מרגיז אותי שאנשים פה לפעמים מגיבים על תחום שהם לא מבינים בו כדי להשמיע את קולם / לעלות את מונה ההודעות שלהם / להראות כאילו הם מבינים ושאר ירקות.

אני לעולם לא הגבתי על HDR - יודע למה? כי מעולם לא ניסיתי, אני לא מבין בזה ולא יודע מה היכולת של זה.

תראה מאיזה תאריך אני חבר פה (שנתים קודם לכן הייתי פה קודם בשם משתמש דומה ששכחתי סיסמא). כמה הודעות כתבתי? מעט... הסיבה - אני שותק שצריך, שואל שאני לא יודע ועונה כשאני חושב שיש על מה.

כל השאר - מבחינתי תגובות של שטויות. צר לי שכולי עצבני אבל לקבל הערות ללא צורך אמיתי - מרגיז.

ואגב, מרגיז לא רק אותי, כבר נפתח פה אשכול על "אובקטיביות התגובות בפורום" שרבים בחרו להתמם כאילו הם לא יודעים על מה מדובר. כנראה שאחד ועוד אחד עלולים להגיע ל 2. כמו כן, קרא קצת אשכולות קודמים שלי, תגובות שלי לתמונות שלך ותקבל חוות דעת מי אני.

נ.ב. - צלם אופנה לא צריך שום דבר כדי להיות כזה. זה התחום שאני עוסק בו,עובד בו, מתחמה בו ומקווה שגם מצליח להרשים בו. את זה אגב יקבעו אלו שמזמינים את העבודות שלי. בינתיים תמונות שלי מופיעות בעיתונים - אני חושב שזה אומר משהו...ואני עדין שמח ללמוד לכן העלתי - אבל לומדים שיש ממה...ולא מכאלו שרק משמיעים את קולם (ואין הכוונה דווקא אליך).

ישן 25-09-2006, 11:37
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "אולג - תאמין לי שאני יודע בדיוק מה אני רוצה מעצמי"

אני לא חושב שאני צריך להוכיח כלום לאף אחד - הפורטפוליו שלי מדבר בעד עצמו.

ולנקודה שלנו - אם אתה מעלה תמונה מסויימת שיש בה בעיה עם תאורה, אין שום סיבה שבעולם שאני לא אגיב שיש בעיה עם תאורה, ולא משנה איזה רקורד יש לי בצילומים מהסוג הזה - אני יודע טוב מאוד מה זה תאורה, איזה impact יש לכל מיני סוגי תאורה על הצילום ואיך ליצור בדיוק את מה שאני רוצה ליצור באמצעות תאורה.

אם אתה מעלה תמונה ואומר שזה מה שהזמינו ואין מה לעשות - מילא, אבל זה לא אומר שמדובר בתמונה טובה. זאת תמונה טובה עבור מי שאולי הזמין אותה - אבל היא לא טובה לפורום צילום שבו מתייחסים (או לפחות מנסית להתייחס) לצילום כאל אמנות. ואם אתה כצלם בא ואומר - כן, התמונה הזאת טובה כיצירת אמנות - אז תרשה לי לחלוק איתך ותקבל את הביקורת בצורה בוגרת, מבלי לשחרר כל מיני הערות עוקצניות פה ובכל מיני אשכולות אחרים. מי יודע - אולי גם תלמד משהו חדש ?

אני חושב שאתה כבר צריך להבין מי אני מכל הפעמים הקודמות שביקשת עזרה וקיבלת אותה בהרחבה - אז בבקשה ממך, אל תזכיר אנשים שמגיבים סתם כי בא להם בהקשר שלי, כי הדיון שלך הוא איתי ולא עם כל מיני אנשים אחרים.

נ.ב. צלם אופנה צריך להיות קודם כל צלם, כל השאר בא אח"כ.

ישן 25-09-2006, 11:45
צלמית המשתמש של lioravr

יודע מה - אני אנסה להיות "בוגר" כמו שאתה אומר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני לא חושב שאני צריך להוכיח..."

ולהתמקד בצילום ולא בכל המטענים שיש לי כאן כמו שהבנת על תגובות והערות.

אתה טוען שהבעיה בתאורה - הכוונה לפי מה שאני מבין שהתאורה לא דרמטית כמו האיפור והצילום של הדוגמנית ויש סתירה בינהם. בהנחה שהייתה לי אפשרות לצלם את הסט שוב ובהנחה שאני אוהב את איפור הדוגמנית והישיבה, בוא תסביר לי איזה תאורה הייתה מציב, ומה היית בדיוק עושה איתה שאני אבין ואז נוכל לדון בדיון נטו על תאורה.

ישן 25-09-2006, 12:20
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני לא חושב שאני צריך להוכיח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
אם אתה מעלה תמונה ואומר שזה מה שהזמינו ואין מה לעשות - מילא, אבל זה לא אומר שמדובר בתמונה טובה. זאת תמונה טובה עבור מי שאולי הזמין אותה - אבל היא לא טובה לפורום צילום שבו מתייחסים (או לפחות מנסים להתייחס) לצילום כאל אמנות. ואם אתה כצלם בא ואומר - כן, התמונה הזאת טובה כיצירת אמנות - אז תרשה לי לחלוק איתך ותקבל את הביקורת בצורה בוגרת, מבלי לשחרר כל מיני הערות עוקצניות פה ובכל מיני אשכולות אחרים. מי יודע - אולי גם תלמד משהו חדש ?

איפה היית באשכול של צחי, ששניהם מנסים לומר לי בדיוק את ההיפך?
תהרוג אותי, התגובה הזאת נכנסת לחתימה שלי בריתוך, כמו ה 10-20 שלא יורדת.

לירי,
1. אם היית מחפש תגובות מאנשי אופנה בפורום הזה, היית מעלה אשכול שהיה מגיע לדף השני תוך קרוב לשעתיים מבלי שאף אחד באמת יגיב אליו. למה לירות לעצמך ברגל? רוצה תגובות מפורטות וספציפיות מצלמי אופנה? שלח להם את התמונות שלך במייל ותקווה שהם ירדו מעץ הפוזה והנרקסיזם שכולם חיים בהם, בשביל לתת לך פידבק אמיתי.
בפורום הזה אין צלמי אופנה. מספר הצלמים שעוסקים בצורה כזו או אחרת בתחום - מועט.
אבל, יש פה הרבה צלמים שמבינים בתחומים אחרים בצילום, וכמו שאתה רואה את הפריים כפי שאתה רוצה לראות אותו, כך גם אחרים, והם יתנו לך את ההערות שלהם בנוגע לאיך הפריים לדעתם, יראה טוב יותר. קבל את הביקורות כאן בין אם הן מוצאות חן בעיניך או לא. הבחירה שלך האם להעלות לכאן צילומים, או לא להעלות.

2. בנוגע לצילומים, אני מסכים עם קודמי. הצילומים שלך כהים מדי. אין מספיק פרטים בבגד.
הצילומים מאוד פאשן. רואים דברים דומים בקטלוגים ובתעשייה כולה. מאוד מתאימים לקונספט של להיות מוזר - אני אישית לא אוהב. מעולם לא התחברתי לתחום הזה בתעשייה. התחום בו המוזריות שולטת ולא היופי האסטתי.

3. טכנית, התמונות טובות מאוד. יצרת צללים רכים באיזור קשה מאוד, ללא הרבה שטח עבודה. יכלת קצת להבהיר בפוטושופ (לא עד לרמה של אולג, אבל הוא בהחלט היה בכיוון) לטעמי.
הייתי רוצה לראות קצת יותר קלוז-אפים, אבל אני מניח שאת זה תשלח לי למייל

4. שנה טובה ידידי,
שנת הצלחה ושיגשוג, אושר ובריאות, ובעיקר שלווה ונחת.
מתן.

ישן 25-09-2006, 12:25
צלמית המשתמש של lioravr

מתן מתן
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]אם אתה מעלה..."

לא יודע למה - אבל גם ההערות הכי קשות ממך תמיד נשמעות לי סבבה - כנות, כנראה זאת מילת המפתח.

בכל מקרה, אני אעלה את הסט השני בהמשך - בהנחה שהח'ברה פה ירגעו קצת ויתנו לי את הרצון לעלות אותם. נכון לעכשיו לא בא לי לעלות אפילו תמונות מאקרו .

רציתי להגיד לך תודה - אתה יודע שמגיעה לך אחת כזו גדולה על הציוד והכל, ועל זה שאני מטריד אותך באופן סידרתי. אם אתה רוצה להתלונן - 100 זה הטלפון .

בכל מקרה אני אשלח לך נוספות במייל וגם תראה בקרוב את הגלריה של הבחורה השנייה. מקווה שתאהב יותר.

ישן 25-09-2006, 12:34
צלמית המשתמש של RoseQuartz
  RoseQuartz RoseQuartz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "מתן מתן"

זה לא פייר, אתה מתייחס למתן בצורה יפה רק בגלל שהוא ותיק. אם זה הייתי אני, איזה צעקות שהיו הולכות פה.

ואני אסכם את ההלצה הזאת מעט, כי אתה בוחר להקשיב רק לעצמך ואולי הבנת עד כמה זה מגוחך-
בסך הכל אולג נתן לך המון פידבאק בונה, יותר ממתן למעשה. אף אחד פה לא נגדך, בטח שלא מנסה לפגוע בך או ביכולות הפנומנליות והאקסטרא-מקצועיות שלך כצלם (שאגב, כשאני רואה את התמונה שצילמת, בדיוק כמה שביקשו באשכול השני, אני לא מתייחס כלל וכלל למי צילם ולמה היכולות שלו. זה מעניין לי קרכחצן). להיפך. וגם אם אתה לא מסכים, וגם אם אתה בא מאסכולה שונה לגמרי, וגם אם אלוהים בכבודו ובצלעו הסביר לך איך לצלם את זה הכי טוב- זה לא נותן לך זכות לזלזל באנשים אחרים, במיוחד אם הם השקיעו וניסו לעזור לך.

אבל אל תדאג, את הבחור הספציפי הזה לא תראה מגיב לך יותר. פחות קרצייה מוצצת דם על הצוואר.
שנה טובה.

נערך לאחרונה ע"י RoseQuartz בתאריך 25-09-2006 בשעה 13:02.
ישן 25-09-2006, 12:59
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי קרן אחת שמתחילה ב "ליאור, גם הצלמים הכי טובים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן אחת
ואם לא תעלה לפה תמונות, האמן לי, שום אסון לא יקרה לנו

חבל מאוד לראות תגובות כאלה בפורום.
בדיוק הגבתי באשכול האחר בנוגע לאנשים שמשקיעים בפורום וכאלה שלא.
אני לא יודע מה את כבר יודעת על לירי, אבל אצלו אי אפשר להגיד שהפריים לא מוקפד.
ל 90% מהחברים בפורום הזה, יש מה ללמוד ממנו בדיוק בקטע הזה, ולהגיד שאף אחד לא ירגיש בחסרונו זו יומרה מאוד גדולה, והייתי מצפה שהיא תגיע ממישהו/י שקפידים על הפריימים שלו/ה, לפחות כמוהו.

מקווה שלא תגיבי לי ותניחי לאשכול הזה, פה את עולה על עץ גבוה מדי (לדעתי).

ישן 25-09-2006, 13:19
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי RoseQuartz שמתחילה ב "אני חושב שאתה מנסה לייפות את..."

עד שמגיע אליך איש מקצוע אתה מראה לו את הדרך החוצה?
חבל, ההפסד כולו שלך.
תאמין לי, שליאור ואני, הבאים מאותו התחום, נמשיך לשמור על קשר ולעבוד ביחד.
ההפסד יהיה שלכם.
לא שאני מצדיק התנהגות כוחנית, אבל רצוי, במיוחד במקרה הזה, ליישב את הסוגיה בשקט ובנועם, ולא להוציא את החשק להגיב.
מציע לכולם לשתות מים ולספור עד עשר ולעזוב את האשכול.
באשכול הבא של לירי, תגיבו לפי מה שאתם חושבים, הדיון הזה מיותר ואני מקווה שלא יוציא לליאור את כל החשק להגיב פה, כי בכ"ז, דווקא בתחום האופנה, אין פה מספיק נגיעה, וזה משהו שיכול לעניין את כולכם פה.

ישן 25-09-2006, 13:33
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עד שמגיע אליך איש מקצוע אתה..."

אני מסכים עם טל, אנחנו אמנם פורום צילום, אבל צריך להיות פה נעים הרבה לפני הכל
ויכול לבוא לפה הצלם הכי טוב בעולם,שיכול לתרום לפורום ולהעלות את הרמה של כולם ב 10 רמות
זה לא ישנה כלום אם הוא לא בן אדם.

לירי הוא אמנם חבר שלך, ובגלל זה הביקורת שלך והביקורת של אולג נלקחות בצורה שונה, אבל אין לך מה להגן עליו,הוא יודע לדבר יפה מאוד לבד כמו שמנו לב.

ההתנשאות פה לא במקום, כי צילום אופנה לא נועד לצלמי אופנה, הוא נועד לצרכנים,לא צריך להיות צלם מספר 1 כדי להגיב על תמונות אופנה,מספיק לפתוח כמה עיתוני סוף שבוע, ולראות איזה קטלוג או שניים כדי לדעת מה טוב יותר ומה טוב פחות.
בסופו של דבר מי שמושפע מהתמונה,ומי שקונה,זה אותו צרכן "טיפש" שלא מבין בתאורה, אבל בהחלט לא מוצאת חן בעיניו התמונה. ההבדל הוא,שפה לצרכן הטיפש יש גם ידע מסויים במושגים של צילום.

בכל מקרה, אני מקוה שתצליח ותהיה צלם מפורסם ועשיר, אבל בשביל זה אתה חייב לשנות את הגישה.
הרבה יותר כיף להיות בחברתם של אנשים שמשדרים משהו חיובי,ולא של כאלה שמשדרים משהו שלילי.
תלמד לקבל ביקורת גם אם היא לא מקובלת עליך,וגם היא היא באה מהאנשים הכי פשוטים, את החשבון שלך תעשה עם עצמך, ולא איתם.

שנה טובה רוויות בחורות יפות ותמונות מוצלחות

ישן 25-09-2006, 13:41
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני מסכים עם טל, אנחנו אמנם..."

טוב, אני בורח מהאשכול הזה.
אסכם שהכל התחיל מאי-הבנה וקצת בוטות וחוצפה מצד אור:
ציטוט:
רעיון באמת נחמד, אבל לוקה בחסר.

אור היה צריך להשתמש במילים קצת פחות בוטות ויותר עדינות, וליאור היה צריך לקחת את התגובה שלו בפרופורציה.
תאמין לי, שמההכרות האישית שלי עם ליאור, הוא מעבר לבנאדם, אבל, מה כל זה שווה?
אני בורח מהאשכול הזה ואומר רק שאם תתנהגו כמו אנשים, ולא תעשו ציד מכשפות, ועליהום על ליאור, אתם תרוויחו ותהנו. נסו פחות לקטול ויותר ללמוד איך להשתפר (גם בתגובות שלכם, וכן ליאור, זה מופנה גם אליך).
ובבקשה, מכל מי שעתיד להגיב פה, רדו מהדיון הזה ותנו לו לזה למות.
מי שמגיב, שיגיב עניינית לצילומים בבקשה.

ישן 25-09-2006, 22:22
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
אני מקווה שתרגעו במיידי... הנה ביקורת אמיתית!!!

ליאור יקירי... התמונות שלך פנטסטיות...
לגבי הרגליים היקרות של הדוגמנית אני לא מוצא בעיה... כי
אם זה צרם לעין אז כמובן שזה עורר עיניין או שיחק בנרווים של
הצופים!!!
התיאורה הרכה או החזקה היא החלטת הצלם לאופי הצילום שהוא
רוצה להקנות לתמונה בלי שום קשר אם זה נכון או לא נכון!!!
הרבה פעמים במגזינים תמצא עריכה מוגזמת של BLUR ופחות
טשטושי צבעים כמו שעשה אולג (כפרות עליו).
אז תפסיקו לבלבל לבחור את המוח... צילום אופנה קשור קשר הדוק לפסיכולוגית הכלכלה (או המכירה אם תרצו) "אני סטודנט לפסיכולוגיה וניהול ככה שאני יודע על מה אני מדבר"
אהבתי דווקא את התנוחות המוזרות של הדוגמנית, גם אני מרגיש לא נוח לפעמים על האסלה... כך שהזדהתי חחחח אולי בגלל שאני רזה ולא שמן (ככה שאין לי עם מה לרפד את המושב).
לגבי הטשטוש של העדשה (בוקה) לא משתמשים בטשטוש כזה בצילום אופנה בגלל שעובדים עם פוטושופ אח"כ, אז למה לאבד פרטים אם אפשר לאבד אותם אח"כ יותר מדוייק...
ואחרון חביב כמו שמשה אמר... תעלה עוד תמונות ותשתוק...
חחחחחחחחחחחח
בהצלחה ידידי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר