לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2006, 15:42
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זה אומר משהו או לא? לפי דעתכם

מה אתם אומרים..
אם אתם בקשר כלשהו עם מישהי/מישהו והוא לא יוזם שיחות ולא כלום (אף פעם-בנתיים), אלא רק צד אחד (אני במקרה הזה)
זה אומר משהו?

שאלתי שלושה אנשים:
מישהו אמר לי שאם היא הייתה מעוניינת היא הייתה מתקשרת, ושולחת הודעות.. וקוראת לצאת וכו'
מישהי אחרת אמר לי שזה ממש לא קשור ולא אומר כלום וחוץ מזה שיש בנות שאוהבות יחס
ומישהו אחר אמר לי "אז מה, זה לא אומר כלום"

מה אתם חושבים?
אני רוצה לראות את האשכול הזה רווי בתגובות D:
רק קשור או לא קשור
ולמה לדעתכם

תודה (:

היחס שלה כשהייתי רואה אותה תמיד היה טוב.. תמיד כשהיא הייתה רואה אותי (לפני שהתחלנו לדבר ממש) היא הייתה מחייכת
תמיד, אבל תמיד הייתה מחייכת חיוך (חיוך לא מאולץ או משהו)

מה היחס שלה עכשיו? אממ.. שונה. כמה שונה? לא יודע.

נערך לאחרונה ע"י Musicman0 בתאריך 25-09-2006 בשעה 15:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2006, 18:19
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "אם תשים לב אחי אז רשמתי מה..."

אההה למה לא ציינת???..

חחח וחשבתי שאתם חברים...

אם ככה רוב הסיכויים שהיא מתביישת...

כמה פעמים הצעת לה לצאת למקומות וכדו'? לפי התיאור שלך זה נראה שאתה מוצא חן בעיניה (או שהיא פשוט מאוד נחמדה)

תבדוק אם היא ביישנית בכללי - אתה יכול לעשות את זה בצורה עקיפה ע"י בדיקת ההתנהגות שלה עם אנשים (ונשים) אחרים או לשאול בצורה ישירה את חברותיה (וגם קצת עקיפה, בתנאי שאתה לא רוצה שיידעו שהיא מוצאת חן בעיניך) אם היא ביישנית.

אני ממליץ לך לבדוק בעצמך איך היא מתנהגת עם אחרים...בדר"כ בנות מספרות אחת לשניה הכל (איזה מעצבן זה אה? כאילו הן עושות דווקא)

וגם אני הייתי במצב בדיוק כמו שלך (רק שאורך הקשר לא דומה) וגיליתי שהיא רוצה אותי רק בתור ידיד
היא לא ממש אמרה את זה אבל מההתנהגות שלה עם אחרים (שמתי לב שהיא לא כל כך ביישנית אם אתה מבין....) הסקתי את המסקנה הזאת...

אה ובהצלחה אצלך

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 25-09-2006 בשעה 18:21.
ישן 26-09-2006, 15:24
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
לא בדיוק הבנתי מה אתה רוצה... אבל אני אנסה..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "למה אף מומחה לא עונה? =]"

דבר ראשון - זה שהיא לא יוזמת לא מראה על כלום. אולי על זה שהיא בחורה. מהניסיון שלי מעט בחורות יוזמות משהו, אם זה להתקשר, לדבר או וואט אבר. אתה הגבר, הנטל הוא עלייך.

עוד נקודה- ראיתי שהזמנת אותה כבר לצאת והיא אמרה לא, ואז שוב הצעת ושוב נדחת. שמע, במקרים כאלה עדיף לעצור לרגע , להסתכל על מה שיש ולקבל החלטה האם למשוך את זה או לא. אם אתה יכול לעבור הלאה תעבור, חבל שתבזבז עליה זמן.

אם לא - שמע מה תעשה. אני לא אחד שמחזיק יותר מידי מחיוכים, עיניים וכל מיני רמזים כאלו או אחרים. אם אתה רוצה משהו- תהייה גבר להגיד בדיוק מה שאתה רוצה בצורה הכי ישירה שיש, בלי כל מיני קונצים.
תבוא אליה, תגיד לה בדיוק מה שאתה מרגיש , בצורה בוגרת, והכי חשוב עם בטחון. אם תקבל שוב פעם לא, אז באמת רד ממנה. יש עוד הרבה דגים בים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר