לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2005, 16:35
  PhoenixBoy PhoenixBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל PhoenixBoy
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שי משעלי שמתחילה ב "PhoenixBoy אני לא מבין מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שי משעלי
PhoenixBoy אני לא מבין מה הבעיה , Web נתן לך פתרון מושלם . פשוט
קוד:
<form method="POST" action="phppage.php"> <input type="checkbox" value="כדורסל" name="opts[1]"/> כדורסל<br/> <input type="checkbox" value="כדורגל" name="opts[2]"/> כדורגל<br/> <input type="checkbox" value="הוקי" name="opts[3]"/> הוקי<br/> <input type="submit" value="לדף הבא"> </form>

ואז הדף PHP יהיה משהו כמו :
קוד PHP:
<?php
for($i=1;$i<=3;$i++)
    if(
$_POST['opts'][$i] != "")
        echo 
$_POST['opts'][$i].'<br>';
?>
תודה רבה אבל אני מתחיל ואני לא כל כך מבין אז אתה יכול בבקשה לעזור לי עם הקקוד שכתבתי?
קוד PHP:
 <TD><B>מוצר רצוי:</B></TD>         
<
TR><TD></TD><TD><br>1,190-המחשב הזול בעולם<input type=checkbox name="pc1" value="<?= $_POST["pc1"] ?>"></TD></TR>
<
TR><TD></TD><TD><br>1,379-מחשב אינטל סלרון 2.4<input type=checkbox name="pc2" value=false,"<?= $_POST["pc2"] ?>"></TD></TR>
<
TR><TD></TD><TD><br>2,219-"מחשב אינטל פנטיום 4 כולל מסך 17<input type=checkbox name="pc3" value=false,"<?= $_POST["pc3"?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>Presscott 1Mb Cache HT 800-2,979<input type=checkbox name="pc4" value=false,"<?= $_POST["pc4"] ?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>Intel Pentium 4 3.0Ghz LGA 775-3,350<input type=checkbox name="pc5" value=false,"<?= $_POST["pc5"] ?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>3,490-מחשב אינטל פנטיום 4 שכולו אינטל מקורי<input type=checkbox name="pc6" value=false,"<?= $_POST["pc6"] ?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>3,690-מחשב אינטל פנטיום 4 עם הטכנולוגיות החדשות של 2005<input type=checkbox name="pc7" value=false,"<?= $_POST["pc7"] ?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>3,990-מחשב העתיד עם דור שלישי של מיקרוארכיטקטורה<input type=checkbox name="pc8" value=false,"<?= $_POST["pc8"] ?>"></TD></TR>
<TR><TD></TD><TD><br>TravelMate 292FLCi-5,990<input type=checkbox name="pc9" value=false,"<?= $_POST["pc9"] ?>"></TD></TR>
</TD> 

מה צריך להיות בדף php השני בהתאם לזאת? ככה שמשתנה pcs יכיל רק את השמות של מה שסומנו כולל לרדת שורה בין כל אחד מהם. תודה רבה!
ודרך אגב שכחתי לציין שאני לא צריך שהוא יציג את המשתנה על הדף אלא רק יכלול במשתנה את הערכים האלו.

עריכה:
זה הקוד שרשמתי זה טוב?
קוד PHP:
 for($pcs=1;$pcs<=9;$pcs++)
 if(
$_POST['pc'][$pcs] != "")
 echo 
$_POST['opts'][$pcs].'<br>'

נערך לאחרונה ע"י PhoenixBoy בתאריך 08-01-2005 בשעה 16:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר