לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2006, 07:37
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
רוג'ר ווטרס בניו ג'רסי, תמונות, ודעתי על הקהל האמריקאי!

אני יודע שיש פה כמה מעריצי פינק פלויד (בעיקר שי) ולכל האחרים אני מקווה שגם תהנו.

אז ההופעה הייתה ב6 לספטמבר, מאז לא ממש היה לי זמן להיכנס לאינטרנט ולכתוב הודעה רצינית.
ה6 לספטמבר הגעתי לבוש בחולצת dark side of the moon לאיצטדיון pnc bank arts center בניו ג'רסי, בחניה נוכחתי למשהו שאף פעם לא ראיתי בארץ, מאות אנשים יושבים בקבוצות עם מנגל ובירה לכולם יש כיסאות, חלק הביאו גיטרה, חלק כדור, חלק סתם יושבים כאשר מרכבם מתנגן אלבום של פינק פלויד (הדומיננטיים היו dark side ו wish you where here). מיד עלתה לי ההתרגשות, ניזכרתי בהקלטות הישנות של ווד סטוק עם קהילות של אנשים שיושבים על הדשה ביחד ונהנים מההופעה - ופה הייתה הטעות הכי גדולה שלי, כי הקהל הזה באמת ישב בדשא, מאחורה, הם באו בשביל האווירה, לא מעניין אותם לשבת על הכיסאות של האיצטדיון.

כשנכנסתי פנימה התיישבתי במקום שלי (אחרי שקניתי חולצה ותוכניה) ופה הייתה האכזבה הראשונה - המקומות היו מאוד רחוקים מהבמה - אני הייתי בחלק הרביעי של האיצטדיון, מתוך ארבע, ניסיתי להתפלח קדימה... זה היה בלתי אפשרי לחלוטין, בכל כניסה עמד מאבטח שדאג שתיכנס רק למקום המיועד שלך.

ההופעה החליטה, in the flesh כל הקהל על הרגליים, האדרנלין קופץ תוך שנייה, ווטרס לא צריך להקת חימום. ואז הגיע הנפילה הגדולה - נגמר השיר כל הקהל מתיישב, בעצם לא בידיוק כל הקהל, חלק מהקהל מתיישב, החלק השני קם כל שנייה לשירותים, ניסיתי להיות רגוע, ניסיתי להנות מההופעה אבל כל שנייה עבר לי מישהו מול העיניים.

אז בינתיים יש לנו קהל שלא משתף פעולה וחושב שהוא הגיע לאיזה אולם קולנוע וקהל אחר שחושב שהוא בשדה תעופה ופשוט הולך מנקודה א' לנקודה ב' - מתנהג כאילו ההופעה היא סתם מוזיקת רקע.
קשה לתאר את גודל האכזבה שלי, ניסיתי לשיר בקולי קולות, ניסיתי לקפוץ ולהתלהב אבל כלום, אתה לא יכול להנות שמסביבך אנשים לא מגיבים.
אז החלטתי לשפר עמדות מעט, נעמדתי בתחילת היציע עם עוד שתי אנשים שגם רצו להתלהב טיפה יותר. החלטה חכמה, מפלס ההנאה שלי תיפס מעט.
ואז הגיע ביזיון ב' - אני לא חובב גדול של דעותיו הפולטיות של מר ווטרס, אני גם לא חובב של השיר leaving beirut אבל מה שקרה שם היה פשוט ביזיון - בסוף השיר הקהל שרק וצעק "בוז", היו המון קריאות בוז מהקהל בגלל הביקורת של ווטרס על המלחמה בעיראק. אני פשוט נגעלתי מזה, אפשר לא להסכים, אפשר לא למחוא כפיים, אבל בין זה לבין לצעוק בוז? לא טוב לכם אז תחרימו אותו לגמרי, אל תבואו להופעה.

החלק הכי מדהים בהופעה היה השיר sheep פתאום באמצע ההופעה מופיע חזיר מעופף, כמו בהופעות של פעם, הקהל משתגע, כולם מריעים, החזיר עובר מקידמת הבמה עד לסוף האיצטדיון ואז הוא משתחרר, הוא עף באוויר והזרקורים מאירים עליו כל הזמן - פשוט מדהים!

ואז הייתה הופעה, כולם הלכו לשירותים אז שמתי לב שהשומרים היו חייבים לזוז כדי שאנשים יוכלו לצאת - ישר קפצתי פנימה, הגעתי ליציע 2, פגשתי חבורה של ישראלים, הם סיפרו לי שהיציע מאחורה מסריח אז הם התפלחו קדימה... אחד מהם אמר לי "תבוא איתי, אתה תהיה שורה אחת מרוג'ר ווטרס" הלכתי איתו, ההופעה התחילה - אני עומד בשורה הרביעית באמצע הבמה, רוג'ר ווטרס עומד מטר ממני, אני מצלם קצת, איש אבטחה קולט שהתפלחנו אז הוא אומר לנו לחזור אחורה. אני לא רוצה להסתבך, אני ישר משפר עמדה לסוף היציעה הראשון - מעכשיו אני הולך להנות מההופעה, הקהל פה שונה לגמרי, ההתלהבות מטורפת ואני מוציא את הקול שלי (ומצלם בכל רגע שאני לא שר).
היה מדהים. נהנתי מכל רגע של החצי השני.
בשלב מסויים הגיע אליי אחד השומרים, הוא קלט אותי מצלם וידאו, הוא אמר לי למחוק את כל הוידאו, אמרתי לו שצילמתי רק וידאו אחד (שקר לבן) נאלתי למחוק אותו מול הפנים שלו והוא אמר לי שאם אני מצלם עוד וידאו הוא יחרים לי את המצלמה, אז מאז צילמתי רק תמונות, אבל עדיין יש כמה דקות טובות של וידאו.

בסוף ההופעה רוג'ר שאל where is my fucking pig? אז אף אחד לא יודע אם הם התכוונו לשחרר אותו או שתקלה גרמה לו להשתחרר.

זהו, עוד ארבעה ימים אני רואה את אריק קלפטון (משם לא יהיו לי תמונות, הרבה יותר קשה להכניס מצלמה פנימה) אבל המיקום שלי ממש גרוע, אני אהיה חייב לשפר עמדות

ועכשיו לתמונות:

טעימה מהאווירה בחוץ:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הדשא לפניי ההופעה

הדשא והאיצטדיון

shine on

אם חזירים יכלו לעוף...

pp arnold בgreat gig in the sky

סנואי וואיט האגדה ואחד שאני לא זוכר את שמו (אבל היה יותר טוב מהקודם שהופיע ב2001)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2006, 12:59
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אחלה תמונות בן אדם , ומכול השאר אני בכלל לא מתרגש .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "רוג'ר ווטרס בניו ג'רסי, תמונות, ודעתי על הקהל האמריקאי!"

אני אסביר גם למה , בערוץ הביוגרפיה בלווין , הייתה פעם תוכנית על הפינק פלויד, בדגש עליו , הוא מודע למה שהגישה שלו והדרך התבטאות שלו גורמת , וככה הבן אדם בוחר לחיות את החיים , אין ספק שזה מביא תוצאות , ואתה ראית אותם בהופעה בארה"ב , ואני בהופעה כאן בארץ ,שהוא סיפר את "סיפור לבנון" שלו , הקהל לא התרגז ? התרגז וחצי , עמדנו בשורות הראשונות . היו קריאות מתונות לכיוונו , אבל שעבר לשיר הבא הכול נשכח .
באופן אישי הייתי בטוח שיהיו התבטאיות שאני לא יאהב ,אבל ברגע שאתה מבין למה באת .. אז ממש לא מעניין מה קורה מסביב.
התמונות שוב , מעולות .. ואני לא הצלחתי להשיג לי חולצה ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר