לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2006, 13:16
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אל תקשיב למה שאמרו לך פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ido56 שמתחילה ב "[בעיה]המשקל שלי בן 15 משקל 41+תמונה"

בפירוש לא לזלול בלי הבחנה ובטח לא ג'אנק. הדרך הנכונה לעלייה במשקל היא באכילת ארוחות תכופות ומזינות. עיקר המזון המזין כולל דגנים מלאים, פסטה, קטניות, פירות יבשים,
אגוזים, גבינה, ביצים, בשר, דברי מאפה, שמן זית, טחינה וכו...
העלייה במשקל חיבת להתבצע באיטיות ובהדרגתיות, אחרת אחוז השומן יעלה באופן מוגזם ויכולות להוצר בעיות.
הקקצב בו עליך לעלות הוא בין 1-2 קילו לחודש באכילת המצרכים שהזכרתי למעלה.

כל זאת נאמר בהנחה ואתה בריא. בשלב ראשון הייתי ממליץ לך ללכת בכל מקרה לרופא משפחה על מנת לשלול קיומן של מחלות המאופיינות בירידה במשקל, כמו פעילות יתר של בלוטת התריס.

התפריט שהייתי מציע לך להכין הוא כזה:
3-5 מנות ירקות.
2-4 מנות פירות.
כ- 3 מנות חלב ויוגורט.
7-10 מנות דגנים, לחם, אורז, פסה וכו' ..
ובין 2 ל 3 מנות עוף, בשר, דגים וביצים.

כמפתח, הכי חשוב לאכול אוכל בריא ומזין, תוך איזון מבחינת הרכב שומן, הפחמימות והחלבונים ושילוב פעילות גופנית להעלאת מסת השריר.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 20:15
  Erez-Ws Erez-Ws אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אל תקשיב למה שאמרו לך פה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shay3434
בפירוש לא לזלול בלי הבחנה ובטח לא ג'אנק. הדרך הנכונה לעלייה במשקל היא באכילת ארוחות תכופות ומזינות. עיקר המזון המזין כולל דגנים מלאים, פסטה, קטניות, פירות יבשים,
אגוזים, גבינה, ביצים, בשר, דברי מאפה, שמן זית, טחינה וכו...
העלייה במשקל חיבת להתבצע באיטיות ובהדרגתיות, אחרת אחוז השומן יעלה באופן מוגזם ויכולות להוצר בעיות.
הקקצב בו עליך לעלות הוא בין 1-2 קילו לחודש באכילת המצרכים שהזכרתי למעלה.

כל זאת נאמר בהנחה ואתה בריא. בשלב ראשון הייתי ממליץ לך ללכת בכל מקרה לרופא משפחה על מנת לשלול קיומן של מחלות המאופיינות בירידה במשקל, כמו פעילות יתר של בלוטת התריס.

התפריט שהייתי מציע לך להכין הוא כזה:
3-5 מנות ירקות.
2-4 מנות פירות.
כ- 3 מנות חלב ויוגורט.
7-10 מנות דגנים, לחם, אורז, פסה וכו' ..
ובין 2 ל 3 מנות עוף, בשר, דגים וביצים.

כמפתח, הכי חשוב לאכול אוכל בריא ומזין, תוך איזון מבחינת הרכב שומן, הפחמימות והחלבונים ושילוב פעילות גופנית להעלאת מסת השריר.

תודה על התפריט.
זה דבר ידוע שפחמימות וקטניות זה המפתח... שלב אותן עם ביצים ובשר ואתה על דרך המלך.
מומלץ על תפוחי אדמה שזה גם דבר מאוד משמין כי תפוח אדמה הוא כמעט 100% פחמימה.
שלב את האוכל הזה עם אימון אינטנסיבי במכון כושר (מעלה את התיאבון בטירוף) ואתה מתנפח.

כמו כן חשוב להקפיד על שינה טובה.

תן לעצמך 3-4 חודשים של השקעה ותראה שינוי לטובה.

חזרה לפורום
ישן 30-09-2006, 22:23
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
אין פתרון קסם.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ido56 שמתחילה ב "יש לציין,אני אף פעם לא אכלתי..."

עד גיל 16 הייתי שחיף. משהו קיצוני. אז התחלתי להתאמן (בהתחלה בבית ואח"כ בחדר כושר) ובמקביל התחלתי לאכול יותר, ממש להכריח את עצמי. בשנים האחרונות אני מתנדנד עם המשקל שלי (לפעמים יותר\לפעמים פחות) אבל אני תמיד שומר מינימום על גוף אתלטי, שזה דבר שעוזר לביטחון העצמי שלי. אני לא טיפוס אלים בכלל אבל זה תמיד טוב להרגיש שאם מישהו יתקוף אותך ברחוב אתה יכול לתת לו ללקק את הרצפה.

אתה בעצמך כתבת במילים כאלו או אחרות שאם תעלה במשקל (בלי קשר לאימונים) החיים שלך יהיו טובים יותר ואתה צודק. אתה תרגיש טוב יותר ותראה טוב יותר.

אין פתרון קסם. אתה צריך לקחת את עצמך בידיים. תתחיל בקטן, תתחיל במשהו. תנסה לאכול יותר מסודר או שתלך לדיאטנית. לאנשים כמוני וכמוך קשה לשמור על המשקל ואנשים אחרים שאין להם את הבעיה הזו מתקשים להבין עד כמה זה קשה. זה נראה להם עניין כ"כ פשוט. כאילו שאם הם היו יכולים לבחור בעיה אז זו הבעיה שהם היו הולכים עליה.

אנחנו צריכים להילחם כדי לא לרדת במשקל אבל זה שווה את המאמץ.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 30-09-2006 בשעה 22:25.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר