לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2006, 19:05
  Paladin Paladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
קביעת תחום מסגרת של אובייקט

היי!
הפעם השאלה שלי נוגעת לתחום המסגרת של אובייקטים.
כמו שאתם יודעים כשקובעים כפתור/mc וכד' פלאש יוצרת מסביבם סוג של מסגרת ירוקה כזאת שמציינת את תחום ההגדרה שלהם

זה עשה לי כמה בעיות. אני בונה סוג של משחק בפלאש והמשחק בנוי מצורה של משושה שנוגעת בעוד שישה משושים. הבעיה היא כשאני מעוניין לבדוק hittest של המשושה בגוף מסויים הוא מחזיר לי עוד ארבעה מכיוון שהתחום מסגרת של כל אחד מהמשושים האחרים שנוגעים בו הוא לא צורת המשושה אלא ריבוע והקצוות הירקות של הריבוע נוגעות בו.

צירפתי קובץ כדי להמחיש את העניין.
מה שמסומן באדום זה החלק הבעייתי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני מחפש דרך שבה פלאש לא תיצור לי את הריבוע מסביב לאובייקט (יותר נכון תתעלם מהריבוע ותבין שמה שיש בתוך התבנית של ה mc זה רק הצורה בלי החלק הריק שמסביב לו שיוצר את הריבוע)אלא תקבל את התחום הגדרה שלו כמו שהוא.

נערך לאחרונה ע"י Paladin בתאריך 29-09-2006 בשעה 19:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2006, 15:57
  Paladin Paladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
הקשבתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "לא הקשבת... ברור שיש לה את היכולת."

לא הבנת למה אני מתכוון.
ברור שאפשר לבנות את זה (בדיוק מאותה סיבה שציינתי על הדרך שפלאש עובדת) אבל אפשר היה לחשוב שאם המפתחים של פלאש כבר בנו את הפקודה אז שיעשו אותה יותר מדוייקת, זה הכל...
זה היה יכול לעזור.
הרעיון בלבנות את הפקודה לא כזה מסובך כשמדובר בצורה מסויימת אבל בשביל לבנות את זה לכל צורה שיכולה להיות בתוך ה mc זה כבר בעייתי (ואני לא מתבייש לומר, מעבר ליכולות שלי).
אני מניח שזה גם מסובך מידי בשביל שהמפתחים של פלאש ישקיעו זמן בשביל לבנות את זה בעצמם..
אבל תודה.
בעקרון מצאתי דרך לעקוף את זה עם שמירה של נתונים ישר בהצבה של הצורות וככה אני יודע מה ליד מה אבל היה יכול להיות נחמד להשתמש בדרך קצרה יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר