לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2006, 20:46
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי apasniy_arab שמתחילה ב "אם אתה יודע אז תספר על 2..."

לגבי היחידות אני לא יודע עד כמה מותר לפרט ועד כמה ההיכרות שלי איתן שווה משהו. הידע שלי נסמך בעיקר על השטויות שהמ"כים שלנו בטירונות מוד"ש האכילו אותנו.
אגב, אם אני זוכר נכון היו גם תצ"י או תמ"י. בנוסף גם שלף היו שייכים אלינו.
אם כבר אתה חוקר את ההיסטוריה אל תשכח את "המדלגת" של 869 ואת צוות דובדבן.

ולגבי הניק שלך - מאז שלמדתי מה המשמעות שלו ברוסית אני מעדיף לשבש אותו, זה עדיף לך על פני חסימה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2006, 08:13
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
צס"מ
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי apasniy_arab שמתחילה ב "זהו זה הכל? בטוח שיש עוד..."

צס"מ - צוות סיור מודיעין או מיוחד - אחד מהשניים
לא נסגר ב-02

בואנה חברה אתם נכנסים לנישות עמוקות שלא כדאי להעמיק בהם! ראבאק זה לא סיפורים על סיירת גולני בלבנון או משקל של תיק לאו מהאפסנאות!!

יש דברים שלא מדברים עליהם

ולסיום- היה מורכב באמת מנפלים של יחידות מיוחדות
לגבי דובדבן- הפלגה שמישהוי ציין לא נכונה... וגם פה כדאי לצמצם מילים ומידע
שורה תחתונה - הייתה להם פוזה (צס"מ) לא נורמלית ולא מוצדקת , מההיכרות שלי עם הפעילות שלהם, שלא התקרבה לפעילות של פלס"רים, אבל הסתובבו מימ' דלתא פורס.

מזכיר לי עוד יחידה של דווינציקים לא מובנת של מודיעין - שקיבלו נעליים שחורות בבקו"ם אבל מי שהשיג אדומות היה לו אישור ללכת איתם - הכי מצחיק שעשיתי קורס מ"כים סיירות ראיתי אותם מתווכחים לפני מסע מצוקמק של 15 ק"מ מי יקח איזה פק"ל - כולה וואסח היה להם בלי קבלות - מקוצררים נעליים אדומות וביפרים, אממה - הייתה עושה להם בוווו אחד היו יורדים למחתרת!!!
בשביל כבוד צריך לעבוד!! כמה שאני מעריך כל לוחם בצה"ל - אני לא יכול שלא ללעוג למצחיקים האלה!

נערך לאחרונה ע"י קרנף16 בתאריך 01-10-2006 בשעה 08:20.
ישן 01-10-2006, 08:50
  J-R J-R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
אחי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "צס"מ"

נוצר פה מצב שכל אחד (גם אני) מתייחס ליחידה אחרת (כנראה בגלל הדמיון בשמות) ומדברעליה ובכך מגביר את הבילבול. אני אנסה ליצור איזשהו סדר:

אני לא מכיר יחידות של מודיעין שדה, אני מכיר יחידה אחת שהיתה שייכת לחיל האויר ונקראה תצ"מ (תצפית מטרות) היחידה הזאת פורקה למיטב ידיעתי בשנת 2002 כאשר צוות אוגוסט 2001 היה האחרון שאני נתקלתי בו. תיקן פה FIRBALL ואמר שעוד הספיקו לפתוח צוות נוסף בנובמבר 2002- מקבל.

היחידה פורקה כאמור בסוף 2002- תחילת 2003. השתנות הזירה והמשימות של החיל, יחד עם השתכללות במקביל של אמצעים אחרים הבילו בסוף לתובנה בכא"מ שנוצרה כפילות (בציוד, כ"א והכשרה) עם יחידה אחרת (שלדג) שאינה מצדיקה עצמה יותר מבחינת נפח המשימות. היחידה פורקה ועברה- הכשרתה וציודה לשלדג. כשהיחידה פורקה אני הייתי במסלול ואני זוכר את השבוע שבו הגיעו משאיות עמוסות ציוד מתל נוף. כעבור חודש הביאו את כל הלוחמים והמסלולניקים ביחידה ללמוד את הציוד החדש. כל מה שנותר בשטח מהיחידה הזאת כיום הוא פרק של 5 שבועות במסלול הלוחם ביחידה המכשיר למשימותיה היעודיות לשעבר.

זה לגבי תצ"מ ח"א.

- כל מה שנכתב כאן אינו חורג משום הגדרת בטחון שדה. היחידה אינה קיימת יותר בחיל -

לגבי צס"מים/תשסצ"מים תצמ"מים אחרים השייכים למוד"ש, יש פה מספיק אנשים שיודעים יותר ממני, אני רק רוצה להדגיש שכל המידע שכתבתי פה מההתחלה התייחס רק ליחידה הנ"ל ואני מצטער עם נוצר בילבול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר