לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2006, 07:21
  YAIR PERETZ - IQPC YAIR PERETZ - IQPC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
תגובה של מנהל אתר IQPC. . .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JSK שמתחילה ב "iqpc-הכי זולים בארץ. היתכן? (לא פרסומת)"

אהלן חברה !! רציתי להבהיר מס' דברים קטנים כדי שלא יהיו ספקולציות האם החנות קיימת, ולמה היא זולה. שמו של אתר האינטרנט של החנות הוא IQPC, שמה המקורי של החנות הינו : "א. מחשבים ולומדה". החנות הוקמה בשנת 87 באשדוד. החברה הינה עסק משפחתית, איננו רשת חנויות. החברה מתעסקת הן בשוק העסקי והן בשוק הפרטי. אנחנו נותני חסות לקבוצת הגיימרים vanquish.
כל המחירים המופיעים באתר הם המחירים האמיתיים. יש טעויות מפעם לפעם, כמו הדוגמא הנ"ל. . .אין מה לעשות. כל המוצרים הנמצאים בחנות מגיעים מהיבואנים הרשמיים בארץ, ובעלי אחריות מלאה.
אני אשמח לשמוע פידבקים והצעות לשיפור, כי בסופו של דבר האתר הוא בשבילכם... וזה לא "סטיקר" !!
תודה על ההקשבה !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2006, 16:26
  JSK JSK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי YAIR PERETZ - IQPC שמתחילה ב "אנחנו עובדים עם כל חלקי הארץ...."

תודה רבה לך שהגבתי לך בשירשור (לא ידעתי שיש לך פה משתמש).

בכל מקרה אני כנראה אקנה אצלכם בגלל המחירים הכל כך זולים והותק.
בכל מקרה ראיתי שהגיע אליכם הכרטיס מסך שרציתי (7900GS) אבל לא כתוב באתר כמה הוא עולה (של Leadkek) אז אם אתה יכול לרשום פה זה יהיה נחמד מצדך.
בנוסף, המארז שלאני רוצה ( Gigabyte 3d Aurora 570) לא הגיע לכל החנויות בארץ ואמור להגיע עד סוף השבוע. מכיוון שראתי תאם מוכרים. מכרתם בעבר את הדגם הישן יותר של המארז אני מניח שגם תמכרו את החדש. רציתי לדעת האם ומתי הוא יגיע אליכם ואם אפשר גם כמה הוא יעלה.
אה ואת כל הדברים האלה שלחתי לכם במייל דרך המערכת שבאתר אבל לא חזרתם, אליי יכול להיות שהמייל לא הגיע.
בכל מקרה, תודה מראד על ההענות
ישן 20-10-2006, 15:42
  telemall telemall אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
הבדלים בתמכור רכיבים באתר - למנהל האתר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JSK שמתחילה ב "iqpc-הכי זולים בארץ. היתכן? (לא פרסומת)"

למנהל האתר IQPC4U שלום,

שמתי לב שיש הבדל בין המחירים כאשר אני מרכיב מחשב לבין מחירים כשאני מוסיף כל פריט לסל הפריטים לחוד. לדוג' מחשב מלא בעלות מסויימת, וסך כל הרכיבים בעלות אחרת, בד"כ נמוכה יותר.
הערכתי שמחשב מורכב עולה יותר יקר בגלל הרכבה וכו' אך ההבדלים משתנים בכל קונפיגורציה.

אם כך הדבר, לדעתי יהיה נכון להשוות את המחירים ולהוסיף את עלות ההרכבה (קבועה) אם קיימת אצליכם.
ד"א, בחנויות רבות אין עלות הרכבה על רכישת מחשב מלא (מעבד, לוח אם, זיכרון, דיסק קשיח ומארז לפחות), והדבר נעשה ללא תשלום נוסף מעבר לפריטים שנרכשו, אם כך הדבר גם אצליכם אזיי יש לעדכן את המחירים כך שלא תתבצע סטירה בין העלוייות של אותם רכיבים עצמם בשתי מקומות שונים באתר.
כמו כן, לא ניתן להרכיב מחשבים עם מעבדי AMD, קיימת בעיה באתר עם זה.

אודה לתגובתך בנושאים שהועלו.
ישן 21-10-2006, 16:57

ליאיר
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי YAIR PERETZ - IQPC שמתחילה ב "בכל מקרה - אם מישהו מזמין..."

יאיר....
אני שוב חוזר ואומר שעלות ההרכבה והבדיקה שונה ממחשב למחשב.
כוונתי היא שכאשר אני מרכיב 2 מחשבים מסויימים ובודק את העלויות של כל הרכיבים בנפרד עבור כל מחשב ההפרש שונה. וההפרש למיטב ידעתי הוא הרכבה + בדיקה.
לדעתי יהיה נכון והוגן....
א. לשים את המחירים של המוצרים גם במערכת הרכבת מחשב. זה מאוד מאוד חשוב ע"מ שאוכל לשקול איזה מעבד לקחת לדוג'.....
ב. לא לגבות מחיר הרכבה עבור מחשב שאני מזמין אצליכם את כל החלקים בו..... כמובן שמערכת הרכבת מחשב צריכה לכלול לפחות מעבד, לוח אם, ומארז. (כמובן שבד"כ רוכשים את זה עם דיסק קשיח, כונן אופטי אחד לפחות, זיכרון וכרטיס מסך).

אודה לתגובתך...
ישן 27-10-2006, 16:33
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
זה בסדר
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי YAIR PERETZ - IQPC שמתחילה ב "[font=Verdana]תודה על התגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YAIR PERETZ - IQPC
תודה על התגובה !! אם בכל רכיב ורכיב שמוצג במפרט לאחר ההרכבה, יהיו 2 אופציות: קישור לתמונה, וגם קישור לאתר יצרן. האם זה יענה על הציפיות ??

אבל לדעתי יהיה מצויין אם תכתבו קצת מידע על המוצר, לדוגמא, אם אני קונה לוח אם, הייתי מעוניין לדעת כמה יציאות PCIE יש עליו, איזה מהירות הוא תומך, המעבדים שהוא תומך, אלה דברים שאינם ברורים לכל אדם ממוצע.
או לדוגמא: כרטיס מסך, נגיד הייתי קונה א ה7900GS של Ledteak זה היה נחמד אם הייתם כותבים כמה Bit יש לו, וכמה זיכרון, או אפילו טוב יותר, מהירות הליבה והזיכרון(זה ממש מצויין), או שפשוט אפשר להעתיק את הנתונים האלו מדף המוצר אצל אתר היצרן ולתרגם אותם לעיברית, מטלה פשוטה מאוד.

אבל ממש הייתי מעדיף(אני מעדיף המון אני יודע) שבשורת הקנייה לפני שעוד הגעתי למוצר הסופי זה יהיה כתוב, ממש כמו בLOGICPC.
ישן 24-10-2006, 16:27
צלמית המשתמש של doctoritpc
  doctoritpc doctoritpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל doctoritpc שלח הודעה דרך MSN אל doctoritpc
פיגוע צודק היא באמת זולה

אני בדיוק היום קיבלתי תחלקים של המחשב שלי, חבל שלפני לא ראיתי תחנות הזאת אוףףףף
למשל מעבד שם עולה 1350 ואני קניתי אצל אייבורי ב 1400 שזה 50 שקל

אני קניתי כל חלק במקום אחר ואני ירכיב לבד

צריך לבדוק במה הם יותר זולים אולי כמו כולם שחלק זול והדברים השניים יקרים

ברשת זה בעיה לדעת עד שאתה לא נופל אתה לא יודע

הינה אני קניתי מארז סקרופיו 868 והגיע אליי עם מכה בעל החנות אמר לי תשלחי את זה אליי אז מה עשיתי בזה עלה לי 270 פלוס המשלוח עכשיו לשלוח אליו שוב זה עוד 30 אז המארז נהיה לי יקר לא שווה

לכן אף פעם אי אפשר לדעת עד שלא נופל ומקווה שלא תיפול

ישן 28-10-2006, 08:31

ליאיר...

בוקר טוב ושבת שלום
לדעתי עדיין קיימת בעיה במערכת בניית מערכת מחשב.
להלן דוגמא:
מעבד AMD ליבה כפולה 3800+ בעלות 839 ש"ח.
לוח אם GIGA-BYTE GA-M51GM-S2 בעלות 484 ש"ח.
זיכרון KINGSTON 512MB (256X2) DDR533 DUAL CHANNEL KIT בעלות 396 ש"ח.
דיסק קשיח MAXTOR 160GB SATA2 8MB 7200 RPM בעלות 351 ש"ח.
מארז TZAG-ELITA 630A בעלות 234 ש"ח.
כרטיס מסך GIGA-BYTE PCI-EX GEFORCE 6200TC 256MB DDR128BIT בעלות 262 ש"ח.
עפ"י החישוב זה צריך לעלות 2,566 ש"ח ולעומת זאת במערכת המחיר הוא 2,681 ש"ח.
זה הפרש של 115 ש"ח. אני חוזר ואומר... יכול להיות שההפרש נובע מעלות ההרכבה+בדיקת תקינות אך אם אני מרכיב מפרט אחר העלות הזאת משתנה, לדוג' הרכבתי מערכת דומה והעלות הנוספת היתה 51 ש"ח בלבד. לא ייתכן שיש כאלו פערים....
בעבר אמרת שתהיה הנחה על רכיבים כאשר מרכיבים מערכת וגם זה לא בא לידי ביטוי.

כל הערות כאן הן במטרה לשפר בלבד ולא להעביר ביקורת "רעה" על החנות שעושה רושם טוב.... ממתין לתגובתך.
ישן 19-12-2006, 14:57
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי YAIR PERETZ - IQPC שמתחילה ב "[font=Verdana]שלום !! סליחה..."

ציטוט:
על יד כל מוצר בהרכבת מחשב, שימו מין כפתור בצורת סימן שאלה, שנותן פירוט עליו, לדוגמא: אם אני קונה מארז, אני רוצה לראות איך הוא נראה, משום שמרבית האנשים לא באים עם מפרט מוכן, ואני לא מדבר על אנשים עם הבנה כזו או אחרת במחשבים, אלא אנשים רגילים שרוצים לקנות מחשב.
או אם לדגומא אני רוצה לקנות לוח אם... אני רוצה לדעת מה יש עליו, איזה תכונות יש לו.. וכו'.

ציטוט:
אבל לדעתי יהיה מצויין אם תכתבו קצת מידע על המוצר, לדוגמא, אם אני קונה לוח אם, הייתי מעוניין לדעת כמה יציאות PCIE יש עליו, איזה מהירות הוא תומך, המעבדים שהוא תומך, אלה דברים שאינם ברורים לכל אדם ממוצע.
או לדוגמא: כרטיס מסך, נגיד הייתי קונה א ה7900GS של Ledteak זה היה נחמד אם הייתם כותבים כמה Bit יש לו, וכמה זיכרון, או אפילו טוב יותר, מהירות הליבה והזיכרון(זה ממש מצויין), או שפשוט אפשר להעתיק את הנתונים האלו מדף המוצר אצל אתר היצרן ולתרגם אותם לעיברית, מטלה פשוטה מאוד.

אבל ממש הייתי מעדיף(אני מעדיף המון אני יודע) שבשורת הקנייה לפני שעוד הגעתי למוצר הסופי זה יהיה כתוב, ממש כמו בLOGICPC.

Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:08

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר