לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2006, 07:56
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט , וכן כיצד לזהות מפרט בעייתי.

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 01-10-2006 בשעה 09:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2006, 10:32
צלמית המשתמש של vanil
  vanil vanil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05
הודעה מהשרשור הקודם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

טוב, בשעה טובה הזמנתי את המפרט הבא בשביל אחים שלי מלוג'יק פיסי, תודה רבה לכל אלו שעזרו לי בבחירתו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אם יש למישהו הערות הצעות לשינוי או שיפור אני פתוח להצעות (יש לי עוד שבוע להחליף חלקים אם אני רוצה). אני עדיין לא סגור ב100% על הכרטיס מסך, אני שוקל להחליף אותו בGIGABYTE 7600GS, אבל לפי מה שאני רואה ה LEADTEK יותר טוב.
חוץ מזה עוד יכול להיות שאני אוסיף מסך LCD 17 (אין לי מושג איזה, לא מבין במסכים כלום), צורב DVD (כנראה NEC) ואולי גם ספק כוח יותר טוב.

עריכה: יש למישהו המלצות למסך LCD? אני לא מבין בזה כלום, בעיקרון המחיר חשוב פה, אז אני חושב ללכת בכוון של 17, אבל אם ההבדל בין 17 ל19 לא גדול אז כמובן שזאת גם אופציה. עוד נקודה, מסך דק זה בסדר למשחקים?

ישן 01-10-2006, 12:51
  itziks00 itziks00 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.05
זקוק לחוות דעת לגבי מפרט מחשב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

שלום,

אני מעוניין לקנות מחשב חדש בזמן הקרוב, לאחר כ4 וחצי שנים עם המחשב הקיים (P4 1.7).
השימוש שלי במחשב הוא בעיקר לצורך גלישה באינטרנט, צפייה בסרטים (בחיבור לTV + מערכת קולנוע) ושימוש בתוכנות שחלקן דיי כבדות (תיכנות / פוטושופ), הרבה יישומים במקביל. אני לא משחק במשחקים... אלא ממש לעיתים רחוקות (בשביל זה יש PS2). בתחילה התלבטתי אם לשדרג את המחשב הקיים ע"י הרחבת זיכרון ל1 גיגה, הוספת כרטיס USB2... אבל נראה לי שהגיע הזמן להחלפה כוללת.

המפרט שחשבתי עליו:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/uploads/250fc1b929.jpg]

התקציב היה בתחילה כ3000 כשחשבתי על PENTIUM D, שחיכיתי שמחיריו ירדו, אבל שכנעו אותי ללכת על הCONRO.

לגבי לוח האם חשבתי גם על ASUS P5B s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E‎.

מה דעתכם? האם לפי פירוט השימוש שלי במחשב, המפרט הנל חזק/ חלש מידי? גם לגבי כרטיס המסך?

תודה מראש על התגובות,
איציק.
ישן 02-10-2006, 21:35
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ErezMez שמתחילה ב "לא צריך לריב... בקשר לHD..."

המארז נבחר בגלל שהוא איכותי וישמור על שאר הרכיבים וגם בגלל שאין בחנות הזו מבחר גדול של מארזים וספקים. המחירים של שאר החלקים מפצים בגדול על עלות המארז והספק.

מארז וספק הם שני פריטים שמאוד לא כדאי לזלזל בחשיבותם,

בטח אם הספק צריך לתמוך בכרטיס מסך מודרני, וחייב להיות מתאים למצב שבו מחברים כונן נוסף
למשל או כרטיס מסך חזק יותר בעתיד (סתם במקרה הלוח שבחרתי תומך בכרטיס מסך נוסף - SLI),
ולהיות אמין לאורך זמן.

אם אתה צריך להוזיל את המפרט, זה אפשרי, ואלה השינויים למפרט:

ספק ומארז בנפרד במקום הקודם - חסכנו 90 ש"ח.
דיסק קשיח של 160GB (מפרט אופייני) - חסכנו 86 ש"ח נוספים.

לא קונים מחשב 'מוכן', כי לא קונים ככה מחשבים, אתה פשוט לא תדע מה קיבלת או כמה זמן זה יחזיק ואילו בעיות ייתעוררו. כל רכיב שבחרתי הוא מחברה מוכרת ומומלצת (אם היה Seagate במקום WD הייתי משלב אותו).

יצא סה"כ: 4798 ש"ח

שוב מתנצל על הדו שיח המכוער שהיה פה. יש לטיפוס ההוא היסטוריה ארוכה פה,
לא סתם הוא ננעל בפעם החמישית, תחת שמות שונים .....

נערך לאחרונה ע"י Krush בתאריך 02-10-2006 בשעה 21:40. סיבה: עבר מקצה שיפורים...
ישן 03-10-2006, 13:45
  itaiav itaiav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
פיגוע
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי itaiav שמתחילה ב "אשמח לעוד הצעות חברים... וגם..."

בוקר טוב לכולם...
אני עכשיו מסתכל בהודעה האחרונה שכתבתי ומתפדח.. כנראה והייתי קצת מסטול מעיפות כי בדיוק התעוררתי.. וראיתי תהודעה (לפני ציחצוח שיניים- איכס...)

טעות שלי לגבי המארז והספק.. ראיתי שיש...

תודה רבה על התגובה המהירה
יש לי מספר שאלות בנושא:
הייתי רוצה להחליף את הספק כוח לספק 400W תקן 2 (v.2.01) מה דעתכם? ואיזה אתם ממליצים? בטווח המחירים כמובן שאנחנו עומדים...
זיכרונות - אני מעדיף אולי ללכת על זיכרון פחות טוב אבל יותר מבחינה כמותית 2X1G מה דעתכם? ואיזה כדאי? והאם בכלל כדי לרדת באיכות...
ועוד שאלה לגבי המעבד..
רק באתר ממנו לקחת את המפרט מצאתי את המעבד הנ"ל...
האם יש הבדל חוץ מהקאש? בין: AMD Athlon 64 (3800+) - [AM2]- RETAIL
AMD Athlon 64 (3800+) - Dual Core 1MB Cache [AM2]- RETAIL
ומה עדיף משניהם? אחד זול יותר מהשני..
אגב זה מאתר זיגזאג...

תודה מראש לכול העוזרים
ישן 03-10-2006, 05:52
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

שלום לחברי הפורום!

אני מעוניינת לקנות מחשב, בתקציב של עד 1600 ש"ח
(כן, אני יודעת. זה מאוד נמוך בשביל מחשב, אבל אין מה לעשות.....)
השימוש במחשב יהיה בעיקר לעבודה בפוטושופ ובתוכנות גראפיקה כבדות יחסית,
לצפייה בסרטים ולגלישה באינטרנט. אני בקושי משחקת במשחקי מחשב (פה ושם ב"סימס"),
אז אני מניחה שאפשר לוותר על כרטיס המסך הכי מתקדם.....

הייתי מעדיפה מחשב עם פנטיום D, אבל אם אתם חושבים שמשהו אחר יותר
יתאים, אנא הציעו!
ויהיה מעולה אם במפרט יהיה גם צורב DVD, והוא לא צריך לכלול מסך\מקלדת\עכבר.

אני מאוד אשמח אם מישהו יוכל לתת לי את המפרט הכי טוב
שאפשר, בסכום הזה (עם חריגה של מקסימום 100 ש"ח).

תודה מראש!
ישן 03-10-2006, 17:19
  itaiav itaiav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
עזרה היי חברים אשמח לעזרה

טוב אחרי הודעה קודמת פה הרכבתי מפרט מחשב נחמד אך יש לי התלבטויות אשמח לעזרתכם
המפרט שהרכבתי:

מאתר זיגזג משם אני שוקל לקנות אלה אם מישהו מציע משהו אחר.

כמו שבטח שמתם לב חסר זיכרון יש לי התלבטות קשה מאוד ואשמח לשמוע ממכם עצות.
אני מעוניין בשני ציפים של 1G זיכרון על מנת שיעבדו ב- DUAL (ערוץ כפול בעברית???)

1- אז מה לעשות חברים? אני יכול להתקדם עד 4500 עוד...

2 - ועוד שאלה האם שווה לרדת למעבד לAMD Athlon 64 (3800+) - [AM2]- RETAIL ולהשקיע את הכסף בזיכרון?

3 - אשמח להצעות ושיפורים... לכל חלק במפרט - נא לפרט למה אתם לא ממליצים על משהו ועל משהו כן

תודה מראש,
iTAi

נערך לאחרונה ע"י itaiav בתאריך 03-10-2006 בשעה 17:22.
ישן 04-10-2006, 11:44
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי tooty_man שמתחילה ב "תיקון...עזרה בקניית מחשב"

תשרשר תחת אותו אשכול. תלחץ תגובה על מה ההודעה אליה אתה מתייחס.

אם היית קורא את מה שקישרתי, היית מבין לבד:

לא קונים פנטיום D, תעשה חיפוש בפורום ותבין למה אם זה מעניין אותך.
ללוח שבחרת יש כבר כרטיס מסך מובנה, יחד איתו רצית גם כרטיס מסך שלא יוביל אותך לשום מקום יחד עם זכרונות בינוניים, ונראה לי שלא השארת הרבה כדי לשלב גם מארז נורמלי.

מפרט שנראה לי מתאים יותר:

חרגתי רק ב39 ש"ח. הקטנתי את הדיסק הקשיח במעט לטובת בריאות המערכת כולה. אם למרות תחושת ה"מחנק" יש עוד 90 ש"ח מתחת לאיזה מזרון - הייתי משקיע אותם בדיסק קשיח של 250GB של אותה חברה.

ב http://www.skypc.co.il

חכה לעוד תגובות.

נערך לאחרונה ע"י Krush בתאריך 04-10-2006 בשעה 11:52. סיבה: trigger happy
ישן 05-10-2006, 01:57
  TriPax TriPax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
דרוש מפרט מחשב - תודה!

קראתי פה את כל ההודעות מהחודשיים האחרונים בערך כדי לקבל מושג על איזה מפרטים ממליצים כאן וממה להתרחק, ועכשיו אני אשמח לקבל את עזרתכם.

התקציב - 5000 ש"ח.
מטרות - העיקריות הן גרפיקה (פוטושופ) לא באופן מטורף ומשחקים. (בזה נכלל כבר אינטרנט ואופיס).
מה אני צריך - מעבד, לוח אם, זכרונות, כרטיס מסך, דיסק קשיח, ספק, מארז.
מה יש לי כבר - מסך, כוננים אופטיים, רמקולים.
מה יש לי ואפשר להחליף (לא חובה) - עכבר, מקלדת.

הערות:
מעבד - אני מעדיף את ה Core 2 Duo. למיטב הבנתי הם יותר טובים מה-AMD בביצועים במשחקים וכן במולטי טסקינג.
זכרונות - לפחות 1GB.
דיסק קשיח - בעדיפות 200GB ומעלה.
מארז - לא צריך נאון, LED, LCD או שיכין לי קפה. רק שישמור על המערכת מקוררת מספיק.
הרכבה - לא הרכבתי אף פעם את הכל לבד, אבל אני בטוח שאני יכול מבחינת ידע. במידה וזה מה שתוקע את התקציב אפשר לחסוך את זה.

הערה אחרונה - אני גר באזור חיפה ולכן אני אשמח אם המפרטים יהיו מבוססים על מה שיש בפנדה או בנעה מחשבים. KSP הם אופציה אחרונה - הם הכי זולים, אבל אני מעדיף לשלם עוד 300 ש"ח ולקבל מערכת אמינה. אם יש חנות אחרת איכותית באזור חיפה (לא מרדנית או אלו שאסור להזכיר את שמם...) האירו את עיניי...

תודה רבה רבה!
ישן 05-10-2006, 17:10
  eyal-r eyal-r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.04
אתה רציני
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי opelo שמתחילה ב "הצעה.."

ציטוט:
התקציב - 2000 ש"ח.
מטרות - משחקים, אינטרנט ואופיס.
מה אני צריך - מעבד, לוח אם, זכרונות, כרטיס מסך, צורב DVD ,דיסק קשיח, ספק, מארז.
מה יש לי כבר - מסך, רמקולים.

בתקציב הנ"ל מה עדיף? ( AMD או INTEL )

נדרש כרטיס מסך בסיסי, מארז בסיסי, ספק ג'נרי..

זיכרון - לפחות 512M

עדיפות לשתי ליבות

דיסק קשיח 160G

מפרט לפי הדרישות שלך (בערך בשקלים)
מעבד כפול ליבה 950 שקל
זיכרון 512 עולה 350 שקל
לוח אם מובנה 550 שקל
דיסק קשיח 160 עולה 390 שקל
צורב DVD כ 200 שקל
מארז+ספק 200 שקל (ג'ינרי)

סה"כ 2640 שקלים ולא מומלץ כי.......
- הכרטיס מסך מובנה
- הזיכרון מועט (המומלץ היום זה מינימום 1024)
- לא קונים ספק ג'ינרי (מארז עוד בסדר אם אין לך כסף)

לסיכום תגדיל תקציב
ישן 05-10-2006, 14:20
  shai2007 shai2007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06

רציתי לקבל ממכם יעוץ וחוות דעת לגביי מחשב שאני רוצה לקנות ויש לי 2 שאלות מרכזיות.
קודם כל:
1)האם עדיף amd או אינטל בדגמים החדשים של dual core
או intel core 2 due e6400
או AMD Athlon 64 X2 Dual- Core 5200 2.60 GHz Socket AM2 2MB
עכשיו דבר נוסף הוא זה לגביי לוח אם למעבד and ,האם מישהו מכיר ויודע על הלוח הזה -
gigabyte GA-M59SLI-S5 כי לוחות אם של amd לא הכי מוצלחים ומשובחים ובאתר neeegg.com
היו המון בעיות איתם לדומא הלוח אם של asus
והאם זכרונות kingston kvr 667/800 יתאימו הכי טוב או שיש חברה ספציפית שהכי מתאימה,
ולמרות שיש באתר gigabyte אפשרות לראות אילו חלקים מתאימים וגם באתר amd אני עדיין לא מסתמך רק על זה
ודבר נוסף הוא, אם תסכלו בקישור שלי תראו שכרגע לamd יש מעבדים עד דגם 5200 ובעצם ה-5000 ו ה-5200 הם אותו דבר חוץ מ-L 2 cach אבל לא מפורט על הטכנולגיה שלהם כלומר 65nm או 90nm אז מהי הטכנולוגיה שלהם 65nm או 90nm והאם 2 הטכנולוגיות האלו יתאימו ללוח אם הזה-gigabyte GA- M59SLI-S5 Socket AM2
והכי חשוב שהמחשב יהייה חזק ביותר ,מהיר ביותר,יציב ובעל ביצועים מעולים ושוב פעם יציב!!!!!!!
בתודה מראש
והנה לינק מאתר newegg.com שמראה תגובות על הלוח ויש איתו כמה תקלות
והנה עוד לינק מאתר gigabyte שמראה שהדגם של הלוח תומך עד הדגם של amd 5000 ואז הדגמים שבאים לאחר מכן הם דגמי ה- fx
ועוד לינק מהאתר הזה שסותר את המידע של אתר amd ושל אתר gigabyte לגביי הטכנולוגיה של המעבד amd 5200/5000 שאתר amd אומר שהם בטכנולוגית 90nm והלינק שאיזה בחור הביא מראה על טכנולוגיה של65nm וגם אתר gigabyte מדבר רק על טכנולוגיה של 90nm ולא של 65nm
אז בקיצור אני מבולבל וגם אתר amd מראה שהציפסט 590sli לא מתאים למעבד אלא ציפסט של 6100 בלוחות gigabyte

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=230850

Select one or more criteria below to find products that meet your needs.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.amdcompare.com/images/global/spacer.gif]
Find By Feature:Reset Filters
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.amdcompare.com/images/global/spacer.gif]
Processor:AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core Model Number:5200+ Frequency (MHz):2600 L2 Cache Size:1MB x2 Socket:AM2 Stepping:F2 Manufacturing Tech (CMOS):90nm SOI Wattage (W):89 System Bus (MHz):2000

http://www.gigabyte.com.tw/Support/...me=GA-M59SLI-S5

http://www.amd.com/us-en/Processors...1^13076,00.html

http://www2.amd.com/us-en/Processor...60^9461,00.html

http://www2.amd.com/us-en/recmobo/R...1~73649,00.html

http://www.newegg.com/Product/Custr...N82E16813128011

אם הזה shai2007

נערך לאחרונה ע"י shai2007 בתאריך 05-10-2006 בשעה 14:41.
ישן 05-10-2006, 14:36

קודם כל
הכי חשוב לי זה התאמה מדוייקת וחלקה של הרכיבים ואז מחשב שיהייה חזק מאוד מהיר ויציבות וביצועים מעולים של הלוח אם !! והמחשב כולו ,ושהמחשב יתפקד מעולה מבחינת חומרה ותוכנה
ואני לא צריך מסך או מקלדת או עכבר או רמקולים או מארז או צורב או דיסק קשיח את זה יש לי כרגע וצריך רק להרכיב אותם
אני צריך: לוח אם ,מעבד,כרטיס מסך וזיכורונות הכי טובים מבחינת התאמה למחשב ומה שיש לי כרגע אלו זיכרונות kvr ddr2 kingston 667 1024mb ולכן האם להחליף או לא את הזיכרונות
ואין לי משהו ספציפי למחשב אלא שיתאים להכול משחקים וסרטים ותוכנות כבדות וכל דבר שאני ירצה לבצע איתו והאם צריך להחליף מארז או שלא האם זה דורש מארז מיוחד?
התקציב הוא בערך 3500 או 4000 שח
ישן 05-10-2006, 19:39

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "שרשר בבקשה, לחץ תגובה בחלון ההודעה ולא על כפתור התגובה להודעה הראשית."

קודם כל תודה על ההשתדלות לעזור!!!!!!
מעבד amd 5200 עולה2100 שח בערך
לוח אם עד 1100 GA-M59SLI-S5
כרטיס מסך עולה 900 שח
וזיכרונות יש לי אבל במידה ואני מחליף או מוסיף אז זה מסתכם 1500 שח
סך הכול 5600
יש לי הנחה של 900 שח יעני מינוס כרטיס מסך
אז כרגע מדובר על 4700 אז לספוג 700 שח או להסתדר עם המוכר בחנות על הנחה של עוד 200 שח ואז אני סופג 500 שח כלומר אם הסכמתי לשים 4000 ויש חריגה ב 500 שח אז אני יספוג אותה אבל אלו לא היו השאלות שלי אלה השאלות שלי
1)האם עדיף AMD Athlon 64 X2 Dual- Core 5200 2.60 GHz Socket AM2 2MB או
core 2due 6400 due e6600
2)האם הלוח הזהM59SLI-S5 מעולה כי אני צריך עליו חוות דעת כי באתר newegg.com ציינו אותו גבוה אבל בגלל ש לוחות אם של למעבדיי Amd לא מקבלים תשומת לב כמו לוחות אם למעבדיי intel
אז אלו שיצא להם לקנות אותו ולהתנסות בו דיברו על כמה פיקשושים ואם כן אז האם אפשר לשים עליו amd 5200
כי מאתר של gigabyte מראים שהןא תומך עד 5000 ואחרכך יש את סידרת ה amd fx ואני רוצה 5200 ולא 5000 שבפועל הם אותו דבר אבל השוני הוא L2cach
בנוסף כשניכנסים לאתר amd ולוחצים על לינק שנקרא AMD Athlon™ 64 Processor Family - Recommended Motherboards

אז מראים שמה רשימת חברות של לוחות אם שמתאימות למעבד ונותנים דגמים של כל חברה כגון"
asus,gigabyte,msi,abit וכו.... ובלוחות של gigabyte הם נתנו רק דגמים עם chipset 6100 ולא של 590 sli ואני לא רוצה 6100 אלא 590 sli ולכן זה גורם לבילבול בנוסף כשניכנסים לאתר gigabyte ובוחרים בדגם של הלוח הזה-GA-M59SLI-S5 אז הוא והם אומרים באתר gigabyte שהדגם הזה של הלוח תומך מעבדים רק בטכנולגית 90nm ושהלוח הזה הוא בעל chipset 590 ולכן שוב יש התנגשות

Support > Motherboard > CPU Support List > -GA-M59SLI-S5

AMD Athlon™64 FX/ Athlon™64 X2 socket AM2 platform

אחד מחברי הפורום שהכינוי שלו הוא -תפוחים
פרסם את זה- מפת דרכים של AMD לחודשים הקרובים וכאן הוא מדבר על זה שהמעבד הוא בטכנוליגית 65 nm ולכן שוב נוצרת סתירה והתנגשות כי gigabyte אומרת שהלוח תומך רק מעבדים של 90nm
וכו.........
בקיצר לכן אני צריך עזרה ויעוץ מקצועי/מומחי ואם תוכלו לעבור על הלינקים ולראות חוץ מהידע ורמת המומחיות שלכם ולתת לי תשובה
אז זה יסייע ויעזור
תודה מראש
ישן 05-10-2006, 21:50
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
...
בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי shai2007 שמתחילה ב "אז הנה אני משרשר אבל עדיין..."

ציטוט:
התקציב הוא לא בעיה

אז מחשב ב20K מתאים לך?

ציטוט:
האם עדיף AMD Athlon 64 X2 Dual- Core 5200 2.60 GHz Socket AM2 2MB או core 2due 6400 due e6600

למרות שהמעבדים האלו ממש לא ריאליים עבורך, אענה: E6600.

ציטוט:
האם הלוח הזהM59SLI-S5 מעולה כי אני צריך עליו חוות דעת כי באתר newegg.com ציינו אותו גבוה אבל בגלל ש לוחות אם של למעבדיי Amd לא מקבלים תשומת לב כמו לוחות אם למעבדיי intel

הלוח הזה הרבה יותר מידי בשבילך אחי, אתה שואף ליותר מידי עם תקציב מועט.

אם אתה משנה את התקציב, הודע לי ואוכל להרכיב מפרט חדש.
יש לי הרושם שאתה לא יודע מה אתה רוצה, אתה אומר שכל החלקים יהיו תואמים יחד, אפשר למצוא חלקים תואמים ב20K ואפשר ב2K, הכל תלוי בתקציב וכמובן במטרות אז בחייאת, תן תקציב ומטרות ברורות כדי שנוכל לעזור לך!

ישן 05-10-2006, 22:22

בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "סתכל על ההודעה הראשונה שפתחת:"

גבר אני לא מבין מה אתה רוצה
וכרגע אתם בעצמכם עוברים על תקנון הפורום
ומה יש לך עם הציטוטים
אם אתה לא יודע כיצד לעזור אז אל תעזור ותשאיר למי שכן אם
ולפחות אם אתה שם ציטוט אז תשים אותו כמו שצריך:
רציתי לקבל ממכם יעוץ וחוות דעת לגביי מחשב שאני רוצה לקנות ויש לי 2 שאלות מרכזיות
האם עדיף amd או אינטל בדגמים החדשים של dual core
או intel core 2 due e6400
או AMD Athlon 64 X2 Dual- Core 5200 2.60 GHz Socket AM2 2MB
תשים לב שנתתי דגמים ספציפים לכל חברה
ולא שאלתי אם אתה חושב שהלוח ריאלי או מתאים בשבילי או יותר מידיי בשבילי אלא האם הלוח טוב והאם אפשר לקבל חוות דעת עלוי והאם תוכלו לקרוא את הפיקשושים שרשמו עלוי ב newegg.com למרות שדירגו אותו גבוה
וכו...... אבל חבל למרוח את הפורום עזוב ולא משנה אני חושב שאתם התערבבתם עם מה שכתבתי
ציטוט:
זה לא טוב לבריאות ולנפש
לך על מפרט לפי תקציב, מטרות ומה כן להכליל ומה לא.

ציטוט:
אני צריך: לוח אם ,מעבד,כרטיס מסך וזיכורונות הכי טובים

לפי תקציב מ שנתת לך על התפריט המעולה שנתן HZHZ
על תכנס לכאבי ראש ...
אם המפרט לא היה בסדר אנשים היו מגיבים,מודיעים,עונים וגם המנהלים היו מתקנים (איזה חרוזים)

קפיש !!!

נערך לאחרונה ע"י shai2007 בתאריך 05-10-2006 בשעה 22:26.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר