לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 06:24
צלמית המשתמש של Eran089
  Eran089 Eran089 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
לא יודע כבר מה לעשות.

היי קוראים לי ערן ויש לי בעיה שמעיקה עלי כבר הרבה מאוד זמן, אשמח לשמוע עצות.
אני כבר בן 20 ועדיין לא היה לי שום קשר רציני עם בחורה שזה כולל גם את זה שעדיין לא התנשקתי, וככל שהזמן עובר הדבר מציק לי יותר יותר.
איך שאני רואה את עצמי אני לא יפה תואר וגם לא נראה רע ובאופן כללי אני תמיד מחפש קשר עם בחורה ואף פעם לא מצליח להגיע לזה.
אני יוצא עם חברים באופן כללי לפאבים,למסיבות ולמקומות הומי אדם אבל אני אף פעם לא מצליח ללכת סתם לבחורה שאני רואה שאני חושב שהיא נראית טוב , אני תמיד חושב לעצמי או שיש לה חבר , או שהיא לא רוצה שסתם יציקו לה או למה שהיא תרצה אותי כשיש אחרים שנראים יותר טוב
ובקיצור חושב שאם אני ייגש אני סתם יביך את עצמי יבזבז את הזמן שלי ושלה. מקרה אחר שהחברים מביאים בחורות שהם מכירים ואני מנסה לתפוס את המבט שלהם לראות אם יש לי סיכוי עם אחת מהם אבל זה לא מצליח.. ואני איכשהו מוותר מראש על להתחבב אליהם דרך שיחות מיותרות. לפעמים נראה לי כאילו זה בלתי אפשרי בשבילי להשיג קשר עם מישהי ואני פשוט אמור לוותר ולחכות שזה יינחת עלי מהשמים יום אחד שאני ימצא חן בעיניי מישהי.
מה אתם אומרים שעלי לעשות ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2006, 15:28
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eran089 שמתחילה ב "לא יודע כבר מה לעשות."

תקשיב, אין בן בעולם שלא חשב לעצמו את מה שאתה חושב לעצמך בדיוק עכשיו..
חוצמזה אם תסתכל טוב ברחוב\מועדון\מקומות הומי אדם מדיי פעם אתה תראה בן ממש מכוער עם דוגמנית על!
איך זה קורה? כי בנות...מה לעשות...לא מחפשות רק יופי. אופי גם משחק תפקיד.

עכשיו בגדול להתחיל עם בנות, בהתחלה זה תמיד קשה, העיצה שלי אליך- כשאתה נניח במסיבה\פאב או איזה תרחיש שלא יהיה ואתה קולט מישהי שמוצאת חן בעיניך תנסה לגשת אליה בשיא האומץ ולהגיד לה משהו, להתחיל איזה סמול טוק כזה (אם זה במסיבה אתה גם יכול להתחיל לרקוד איתה). עוד עיצה שיכולה לעזור- אם יש לך חבר עם המון בטחון עצמי, בן אדם זורם כזה, תהיה לידו כשזה קורה, אולי יהיה לך קצת יותר בטחון.
בעיקרון הנסיון עושה את ההבדל. עד שלא תנסה ותתנסה ב"להתחיל עם בנות" אתה לא תתחיל עם בנות...

דבר אחרון...מה רע בלהכיר מישהי בלי להתחיל איתה...פשוט ב"מקרה"...?

בכל מקרה תעדכן בהמשך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר