לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 23:40
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיטר שמתחילה ב "תלונות צבאיות ושפצור של 669"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטר
חבר אמר לי שלשוטרים צבאיים אסור להביא לך תלונה, במידה והם מצאו פגם אחד בלבד בהופעה הצבאית שלך, אלא שניים לפחות. העניין הוא שרוב החיילים אינם מודעים לכך.

מעבר לכך, נאמר לי שאסור לתת תלונה על זקן לאחר השעה 12, בגלל שיתכן והתגלחת אך הזקן גדל כבר.

וגם אני מכיר מישהו שקיבל תלונה על אוזניות ברכבת. מה הקטע? לישון מותר ואוזניות אסור?

בקיצור, אני צריך שמישהו יסדר לי את עניין הקאצ'ים האלה של המשטרה הצבאית (שכבודה מונח במקומה). ואם אפשר, גם עוד כמה נפוצים.

שוטר צבאי לא צריך שיהיה לו "מינימום" בשביל להביא לך דו"ח. אתה יכול להיות מושלם אבל יש לך שיער גולש, שלא עומד בתקנים.

בקשר לזקן, זאת הנפצה. אבל שוב נושא לוויכוח. יכול להיות שבאמת התגלחת בבוקר ויש לך ניצני זקן. מצד שני יכול להיות שלא התגלחת כבר יומיים ויש לך יותר מניצנים. כאן נכנס הפתגם- .יש ספק=אין ספק.

בנושא האוזניות. אני לא מבין את סיבת התלונה. ככל הנראה שיש דברים מסביב. שאנו לא מכירים.
אבל אם זה כמו שזה נשמע תמים. אין סיבה שמפקד היחידה לא יבטל את התלונה. בגלל שהיא מטומטמת.

בקשר ל669. מתנצל אך לא מכיר את השיפצור המטורף.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 00:41
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
מאיפה הבנת את זה?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "רשום שאדם לא ינהג ברכב גם. ..."

169. לא ינהג אדם רכב ולא ילך עובר דרך בכביש כשלאוזניו צמודות אוזניות המחוברות למכשיר להשמעת צלילים או קולות, למעט אוזניות המחוברות למכשיר שמיעה רפואי.

החוק אוסר על נהיגה ברכב ועל הליכה בכביש עם אוזניות. אין שום סיבה לשוטר צבאי לתת דו"ח למי שנוסע ברכבת (או באוטובוס, או הולך על מדרכה שמחוץ לתחום בסיס צבאי), אלא אם כן יש פקודה צבאית מפורשת בנושא, ולא רק אכיפה של חוקי התעבורה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 03-10-2006 בשעה 00:43.
ישן 02-10-2006, 23:55
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטר
חבר אמר לי שלשוטרים צבאיים אסור להביא לך תלונה, במידה והם מצאו פגם אחד בלבד בהופעה הצבאית שלך, אלא שניים לפחות. העניין הוא שרוב החיילים אינם מודעים לכך.

שטות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטר

מעבר לכך, נאמר לי שאסור לתת תלונה על זקן לאחר השעה 12, בגלל שיתכן והתגלחת אך הזקן גדל כבר.

כאן נכנס שיקול דעת, אם מדובר בזיפים של כמה שעות, לילה או של שבוע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פיטר

וגם אני מכיר מישהו שקיבל תלונה על אוזניות ברכבת. מה הקטע? לישון מותר ואוזניות אסור?

על פי החוק היבש אסור להיות עם אוזניות על מדים, יחד עם זאת חייל שמקבל כזאת תלונה, זה סימן לקטנוניות.

בעניין 669-לא יודע, אותי זה ממש לא מעניין...

ישן 03-10-2006, 12:39
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
לגזור תלונה? מה אתה חושב, שהמצאת את הגלגל?

יש להם גם עוד עותק, שהם שולחים לבסיס שלך
ברגע שאתה מקבל תלונה, שואלים אותך אם אתה מעוניין להישפט עכשיו, או ביחידה
מה שבד"כ קורה זה שמבקשים להישפט ביחידה, כי שם כמעט תמיד יחמירו איתך פחות
אם אתה אומר ביחידה, אז שולחים תלונה לבסיס שלך
לא תמיד זה קורה מיד, וקרה שחבר שלי, שנפתס לא מגולח, נשפט רק אחרי חודש.
רגע, מה חשבת? שאומרים לך "בבקשה קח את זה למפקד שלך ואל תקרע"?
אם ככה זה היה, אז אף חייל לא היה נשפט על דיגום, אתה ממש תמים, הא?

ועכשיו לפינת "אסף הורס ההנפצות"

ציטוט:

הנפצה, כפי שאמרו לפניי

ציטוט:

גם הנפצה. לפי הפ"מ, אם יש לך צמיחה מהירה אז מצידם תתגלח גם 5 פעמים ביום, בעיה שלך

ציטוט:

את זה האמת שמעתי פעם ראשונה מהרס"ר שלי איך שהגעתי לסדיר, ותתפלא-זה נכון, מה גם שזה חלק מחוקי מדינת ישראל, לא רק אחד החש"צים

יום טוב

ישן 04-10-2006, 14:50
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
ומה ניסית להגיד פה בדיוק?

ציטוט:
כשחייל נוסע ברכבת יש פחות סיכויים שרכבת תדרוס אותו.

עד שמיצו את הדיון אתה פותח אותו שוב עם שאלה שטותית
ברור שאין סיכוי שזה יקרה, אבל איך זה מתקשר לדיון?
מה גם שברכבת אי אפשר לתת תלונות, וגם לא באף תחבורה ציבורית, אז זה לא משנה...
עכשיו יודע מה?
הרס"ר שלי שאל פעם שאלה פשוטה-האם מותר בבית לשמוע ווקמן?
נכון שאתה חושב שכן?
ובכן, התשובה היא לא!
אסור לחייל לשמוע בבית ווקמן, ידעת את זה?
פשוט הקטע הוא שאף אחד לא ייתן לך תלונה בבית שלך...

מבין את ההגיון של צה"ל???
בעצם קשה להבין

ישן 04-10-2006, 21:17
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי שם המשתמש בשיפוץ שמתחילה ב "סבבה ובכל זאת אם כבר הגבנו"

קשר א' כפול.

תעשה קשר א' רגיל, ותשאיר עודף מהמיתר שאתה קושר עליו את הא' הראשון. מהעודף תעשה עוד א'.

קוראים לזה 'קשר א כפול', שיפצור מאד סטנדרטי. 669 בטוח הוציאו עליו פטנט ב17 מדינות.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 05-10-2006, 15:57
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי פין פציל שמתחילה ב "קשר דייגים כפול"

על הכיפאק אתה, חיפשתי את השרטוט הזה..

בכל מקרה, קראים לו גם קשר א' כי אתה עושה אותו כמו שצאיך הוא נראה כמו האות א'.

הערת צעירות קלה - מה יהיה הסוף עם המיתוסים המטורפים האלה? "קשר 669" "שפצור שייטת" "נאד מטכ"ל" "שלשול אגוז" "קשירת שרוך כמו בדובדבן!!!".
לעשות קשרים יודעים גם בצופים. מה שעובד - עובד, ואם עושים את זה בשייטת זה לא אומר שכל אחד בצד הצפוני של כדור הארץ צריך לעשות ככה, כי ככה זה בשייטת.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר