לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2006, 11:10
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic
תרבות הצילום המפגרת (תרתי משמע) במדינת ישראל !

הנה לכם סיפור טרי שקרה ממש עכשיו.

אני , שחר , בחור חסון (משמע גדול מימדים) , גר בשכונה בחיפה.
לפני כשבועיים +- קניתי NIKON D70 , מאז כל יום אני מצלם הרבה תמונות על מנת לבדוק אותה וללמוד אותה.

אז היום , כשיש לי חופש , ממש לפני שעה קלה - החלטתי שאני יורד למטה לצלם קצת (נוף , רכבים , מבנים .. )
או כל משהו פוטוגני אחר שאוכל להתאמן עליו בצילום במצלמה החדשה.

ירדתי , צילמתי כ15 פריימים.

ולאחר מכן אני מצלם בניין (שאני דייר בו אגב) , ופתאום בערך משום מקום מגיח רכב עם זוג מבוגרים בתוכו.

להלן הדו שיח :

זוג : מה אתה מצלם תגיד לי?
אני : אני? סתם בודק את המצלמה..
זוג : מה אתה בודק אותה פה?
אני : רגע שאני אבין , אסור לצלם?
זוג : לך תצלם את העצים.. [איפה הסמיילי המבולבל שצריך אותו?]
אחרי המשפט הגאוני הזה נעלם באופק הרכב לאחר מכן.

אוקיי לא נורא , ידעתי שזאת שכונה של מוזרים - נמשיך לצלם.

יורד לגן השעשועים הסמוך ומצלם את המתקנים - להנאתי.
פתאום קול ברקע במבטא ערבי "הלו מה אתה מצלם פה".

ואני - מייד עונה "לא אותך גבר".

לאחר מכן המשכתי ללכת (לכיוונו אגב) והוא שואל אותי אם אני מהעירייה..
וגם לו אני עונה שאני סתם בודק את המצלמה.

התחיל דיון , הוא מתחיל להסביר לי שיש אלוהים , ושיש צלמים שמנסים לגרום לו להיראות חאפר בעיני העירייה , וכו'..

ואח"כ חזרתי הביתה , מיואש (ובית היתר כי נגמר הדברים שאפשר לצלם בסביבה).

ואני שואל..
האם התחביב המשותף של כולנו כאן הוא "מוזר" בעיני בני ישראל?
האם זה רק בחיפה?
האם זה ככה רק בישראל?
האם צריך לקנות קומפקטית 3.2 מגה פקסל על מנת שיחשבו שאני חובבן?
האם קניית SB-800 ומראה יותר מקצועי לD70 שלי הולך לעשות לי עוד צרות בשכונה?

כל אלו שאלות ציניות כמובן... הייתי חייב לפרוק את זה.

דעתכם בנושא תתקבל בברכה.

נערך לאחרונה ע"י SilverCivic בתאריך 03-10-2006 בשעה 11:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 11:18
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
אני חושב שככל שנתאמץ, הצילום יישאר דבר בעייתי בכמה בחינות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "תרבות הצילום המפגרת (תרתי משמע) במדינת ישראל !"

כל האנשים בעולם מתחליקים לאנשים שאוהבים להצטלם או שלא מוכנים להצטלם.

גם לי יש אחת במשפחה שלא מסוגלת לראות את ההבזקים של הפלאש. אפילו אם היא לא מסתכלת עליו, אלא רק לראות אובייקט מואר לחלקיק שניה.

הרבה יותר קשה לאנשים להיות מהצד השני של העדשה, ולא מהצד שאנחנו מכירים. הם חוששים מהתמונות, לא רוצים להיות מתועדים, לא רוצים להתפרסם בעל כורחם. ואילו אנחנו רוצים בסה"כ לצלם הכל ואת כולם.

כמובן שיש גבול, ואנשים לא יכולים לקבוע לך איפה לצלם ומתי. קודם כל אתה בן אדם עם זכויות, ואז צלם.

בכל היספורים האלה נכנסת גם החופצה של העם הישראלי (כדוגמת סיפור המבוגרים), ואני בטוח שבמקומות יותר מתורבתים לא היו שוללים את זכותך לצלם כ"כ מהר.

לסיכום, שני הצדדים צריכים מעט להתפשר - גם אנחנו צריכים להתרחק מקבוצות אינטימיות, אנשים שידועים כחששנים או ממקומות אשר עלולים להעיר לנו על הצילום באזור. אבל מהצד השני, גם האנשים האחרים צריכים טיפה לאפשר מרחב צילום לכל חובבי ומקצועני הצילום.

קצת קשה להגדיר את הבעיה הזאתי, אבל אני בטוח שכולנו נתקלנו בה ועוד ניתקל.

נערך לאחרונה ע"י noam906 בתאריך 03-10-2006 בשעה 11:20.
ישן 03-10-2006, 11:41
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
נקודה למחשבה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "אני חושב שככל שנתאמץ, הצילום יישאר דבר בעייתי בכמה בחינות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noam906
קודם כל אתה בן אדם עם זכויות, ואז צלם.

זה מסוג הטיעונים שקשה להסביר באופן יסודי לאדם שרירי שאינו בדיוק פתוח למו"מ...

במצב כזה - תגלה שפריט הציוד החשוב ביותר שלך הוא הרגליים, וכדאי לעשות בהם שימוש אינטנסיבי (או לוותר על שלמות הציוד הייעודי יותר שברשותך).

צריך לזכור שציוד צילום רציני נתפש כמאיים בעיקר ע"י מי שרואה בך גורם שילטוני (מס הכנסה, פיקוח על הבניה, עיתונות חס ושלום ועוד כאלה מריעין בישין) שבא לראות איך הוא יכול בדיוק להזיק לבעל בסטה בשוק, לחרדי שלא עומד בצפירה, למישהו שבנה מרפסת לא חוקית, סתם לעבריינים וסתם למי שבדיוק חושב שמצא את הקורבן האידאלי להציק לו ברגע נתון.

תתפלאו כמה יעילה במצב כזה מצלמה פשוטה וקומפקטית - מהסוג שלא הייתם טורחים לבדוק לה את הפרוספקט כשאתם בחנות הצילום....

דווקא המצלמה הקטנה ההיא, שאפשר להחביא בכיס, נתפסת כמצלמה הכי פחות מאיימת, והכי פחות ממסדית...

הפתעה נוספת: חלק גדול מהן אפילו מוציא תמונות טובות מאד!

מעבר לזה - דרושה לא מעט חוכמת רחוב. אל תבלטו יותר מידי בשטח. עדיף לפעמים להישען על קיר במקום להעמיד חצובה, אפשר לדבר באנגלית בסביבה שאינה אוהדת במיוחד (זה לא אומר שמישהו חושב שאתם תיירים - זה פשוט מראה לסביבה שאתם מורידים פרופיל ונותנים להם עמדת יתרון), לא צריך לנפנף במרפקים לפני ביצוע צילום, ולא צריך להיכנס בפזצטא לעמדת שכיבה כדי לצלם מנמוך... בכלל, כשלא ממש חייבים למשוך תשומת לב, ולא מדובר בצילום של האפיפיור אוכל פיצה - אפשר לוותר על שימוש בפלאש כשלא רוצים למשוך תשומת לב...

שבו בבית קפה או מסעדה, וצלמו משם את הרחוב. אל תתמקדו לאורך זמן באובייקט מוגדר. שוטטו בין העצמים בסביבה וחיזרו אל האובייקט כשנוח לכם וכשאינו מבחין בכם...

אפשר להמשיך, אבל יש גם דברים שצריך ללמוד בדרך הקשה, וכשפוגעים בכם - לא לוותר ולהתלונן במשטרה.

פעם היה איזה פועל ביניין שנפל ונחבל. יצאתי לצלם אותו, וחבר שלו, בתנועה סיבובית הוריד לי את הפלאש מהמצלמה. הרגל (הוט-שו) נשארה על המצלמה.
שוטר שעמד בסמוך - סרב להתערב ("אני שוטר תנועה ולא סיור - תגיש תלונה במשטרת המחוז").

זאת לא היתה התשובה הנכונה, ולכן ביקשתי ממנו את פרטיו, והגשתי תלונה כנגד פועל הבניין, והשוטר שנמנע מלפעול כנגד מי שתקף אדם לנגד עיניו.

יומיים אח"כ היה לי פלאש חדש (SB23 שקשה לשבור לו את הרגל) והפלאש הישן תוקן - שניהם במימון מנהל העבודה של האתר.
לקראת סוף השבוע גם הגיע אלי, באמצעות דובר המשטרה, מכתב התנצלות של השוטר שנינזף...

המסקנה: לא לוותר!!!!!

ישן 03-10-2006, 11:58
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "תרבות הצילום המפגרת (תרתי משמע) במדינת ישראל !"

אני מבין אותך.. אני גר בחולון וככה זה גם פה..
אתה יוצא לגינה אתה יוצא לרחוב אנשים חושבים שאתה גורם עויין, אף אחד לא חשב על זה שיש תחביב בשם צילום..
כשאתה בקבוצה של כמה אנשים עם מצלמות הם לרוב מבינים שזה התחביב שלך/שאתה לומד בכיתת צילום או משהו כזה..
לעומת זאת.. בתל אביב אם תצלם.. אף אחד לא יגיד לך כלום.. אין לי מושג למה זה.. אולי אנשים שם מבינים שיש דבר כזה תחביב בשם צילום..
פעם גם צילמתי משהו ליד עסק והבעל עסק חשב שאני מצלם אותו לעיתון או משהו, הוא הביא את כל
העובדים שלו לכניסה שיסתכלו עלי עם פרצוף זוטר, עד שעזבתי

עוד משהו ששיגע אותי.. אני עובד זמנית בסופרלנד בתור מפעיל מתקנים.. צלמת חובבנית עם SLR צילמה את מנהל הפארק.. הוא מיד התחיל להשתגע וגם קילל אותה "באיזה זכות את מצלמת אותי? את מהעיתון?" אחר כך היא הביאה את כל החמולה שלה והם כמעט הלכו מכות..

מה אני אגיד לך.. צילום זה דבר מסוכן.. צריך לדעת לא לבלוט בשטח כמו שכבר נאמר פה..
I'm praying
Dear lord above

ישן 03-10-2006, 12:16
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

כשעבדתי בחנות צילום, שמעתי מפי אחד הלקוחות שלנו, שהוא צלם חובב חביב, שנדקר ביפו בגלל שאיזה אדיוט חשב שהוא צילם אותו.
בתאכלס, הוא לא צילם אבל זה לא הפריע לאותו אדיוט לשבור לו את ה D70 ולדקור את הבחור 5 פעמים.
הבחור בחיים.

לפעמים אני שוקל להוציא אקדח רק בגלל הקטע הזה...
מהנסיון שלי, עדיף לצלם כמה חברה' ביחד. חבורה גדולה מאיימת ולכן פחות אנשים ינסו להתעסק.
פעם אחת באמצע סשן צילומים בבית הנטוש, הקפצתי את חבר שלי (שב"כניק חמוש) שיבוא לאבטח לי את האיזור כי כמה 'מקומיים' רכובים על סוסים גרמו לנו לאי-נחת כשהסתובבו להם לידנו.

הציוד מצד אחד מאיים על אנשים, כפי שאמר צחי, שישמש ככלי להבאת ראיות לפעולות לא חוקיות שאנשים עושים (מס הכנסה, בניה לא חוקית וכו'), ומצד שני, הוא גם מאוד קורץ לכנופיות הגנבים - ידוע שהציוד יקר ויהווה שלל נהדר.

ישן 03-10-2006, 12:22
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_

אמרו כבר הרבה דברי טעם.

מה אפשר להוסיף?
כשאתה מגיע לסביבה חדשה תבדוק את התגובות של האנשים, בד"כ התגובה הראשונה תהיה הכיוון של כל התגובות...
יש יוצאי דופן, במצב כזה הכי טוב זה קודם כל לחייך. חיוך יכול לשבור הרבה מאוד קרח.
מאוד חשוב לא להתווכח - הבן אדם אמר לך שהוא לא רוצה שתצלם אותו - סבבה. תתנצל, תסביר לו שאתה לומד צילום, ובד"כ זה יספיק.

לי יצא באמסטרדם לקבל הרצאה מבחור אפריקאי תחת הכותרת "תצלם אנשים מהצבע שלך"...
(לך תסביר לו שעשית פאנינג על האופניים שלו, והוא בכלל מטושטש)
במצב הזה פשוט אמרתי לו שהוא צודק ואני מתנצל ונכון וטעיתי ובסדר...
אלו אנשים שמחפשים ויכוחים וריבים. לא לתת להם קונטרה, לזרום.

בפאריס לעומת זאת שמתי לב שאפילו פועלי בניין ומוכרים בחנויות משתפים פעולה... אולי זה התרבות, אולי זה כי הם רגילים, בכל מקרה - בפאריס זה ממש קל.

בארץ קצת פחות מובן לאנשים למה אתה מצלם בניין או גשר...
אני לא חושב שיש מה לעשות בעניין, חוץ מלהסביר... הרבה פעמים כשאתה מראה מה שיצא אנשים מופתעים ו"מבינים" קצת יותר טוב מה אתה עושה (במיוחד בלילה שהמצלמה רואה יותר מהעין, ותגובות כמו "בלי פלש?!" מגיעות הרבה)

ב"ה לא יצא לי להתקל בהתנגדות פיסית...
אבל כמו שמתן אמר - כשיש קבוצה גדולה אתה גם פחות מאיים מצד אחד (כי מס הכנסה לא יוצאים לצלם בקבוצות) וגם יותר מאיים (מבחינת זה שאתה לא לבד בשטח)

ישן 03-10-2006, 14:12
צלמית המשתמש של lioravr
  lioravr lioravr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל lioravr
בתקופה שהייתי כתב במעריב

הצלם מערכת שלנו נהג לקבל מכות כל שני וחמישי. היינו קוראים ל 70-200 שלו עדשת המכות.
כל פעם שהיא הייתה מחוברת למצלמה הוא היה מקבל מכות.
בוא נגיד שבזכות העבודה איתו ידעתי שקנון 10D עמידה לבעיטות, פיצוצים, דלק ששופכים עליך ושאר נזקים.

כזו מדינה אנחנו - כולם מוחתים כולם פחדנים וכולם לא אוהבים שמתעדים אותם בשל השחיתות.
רוצה אתגר? כנס פעם למקום הכי הזוי - בית הקברות בחולון ותנסה לצלם, תראה מה יקרה.
כנס פעם ל"חצי חינם" עמוד עם מצלמה ותגיד לי כמה זמן היא שרדה.
כעומק החשש כך עומק השחיתות היינו נוהגים להגיד בעיתון.

וכמובן יש את הצד השני - בנות ה 14 למינהן - שהשאלה היחידה שלמדו בבית הספר לשאול זה: "לאן אתה מצלם?" ואז בקשת : צלם אותי. (כאילו מה לעזעזל אני אמור לעשות עם התמונה שלך?! פוסטר).

עצה שלי - צלם אופנה, הן אלימות פחות ומשכילות יותר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.upfree.net/download2.php?a=5294272&b=32e470b5ea05a04b3df814e9a02b576e]

כתובת האתר שלי: http://www.Liri.up.co.il

נערך לאחרונה ע"י lioravr בתאריך 03-10-2006 בשעה 14:14.
ישן 03-10-2006, 16:20
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hm שמתחילה ב "מחזק הרבה מהנאמר פה... ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hm
מחזק הרבה מהנאמר פה...

תראה, אנחנו בונים עכשיו בית (בקריות) וכל שבוע יש איזה פקח שבא ומתחיל לצלם מכל הכיוונים.
וזה די מתעלק על העצבים.
ידוע שעיריית חיפה מאוד מעצבנת בדברים האלה..

תן קריאה שהוא בא ונצא שנינו ונצלם אותו מכל הכיוונים עד שהוא יבין את הרמז !!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SilverCivic
הנה לכם סיפור טרי שקרה ממש עכשיו.

אני , שחר , בחור חסון (משמע גדול מימדים) , גר בשכונה בחיפה.
לפני כשבועיים +- קניתי NIKON D70 , מאז כל יום אני מצלם הרבה תמונות על מנת לבדוק אותה וללמוד אותה.

אז היום , כשיש לי חופש , ממש לפני שעה קלה - החלטתי שאני יורד למטה לצלם קצת (נוף , רכבים , מבנים .. )
או כל משהו פוטוגני אחר שאוכל להתאמן עליו בצילום במצלמה החדשה.

ירדתי , צילמתי כ15 פריימים.

ולאחר מכן אני מצלם בניין (שאני דייר בו אגב) , ופתאום בערך משום מקום מגיח רכב עם זוג מבוגרים בתוכו.

להלן הדו שיח :

זוג : מה אתה מצלם תגיד לי?
אני : אני? סתם בודק את המצלמה..
זוג : מה אתה בודק אותה פה?
אני : רגע שאני אבין , אסור לצלם?
זוג : לך תצלם את העצים.. [איפה הסמיילי המבולבל שצריך אותו?]
אחרי המשפט הגאוני הזה נעלם באופק הרכב לאחר מכן.

אוקיי לא נורא , ידעתי שזאת שכונה של מוזרים - נמשיך לצלם.

יורד לגן השעשועים הסמוך ומצלם את המתקנים - להנאתי.
פתאום קול ברקע במבטא ערבי "הלו מה אתה מצלם פה".

ואני - מייד עונה "לא אותך גבר".

לאחר מכן המשכתי ללכת (לכיוונו אגב) והוא שואל אותי אם אני מהעירייה..
וגם לו אני עונה שאני סתם בודק את המצלמה.

התחיל דיון , הוא מתחיל להסביר לי שיש אלוהים , ושיש צלמים שמנסים לגרום לו להיראות חאפר בעיני העירייה , וכו'..

ואח"כ חזרתי הביתה , מיואש (ובית היתר כי נגמר הדברים שאפשר לצלם בסביבה).

ואני שואל..
האם זה רק בחיפה?
האם זה ככה רק בישראל?
האם צריך לקנות קומפקטית 3.2 מגה פקסל על מנת שיחשבו שאני חובבן?

כל אלו שאלות ציניות כמובן... הייתי חייב לפרוק את זה.

דעתכם בנושא תתקבל בברכה.

לדעתי אתה זקוק לעדשת טלה ולהתאמן על איך עושה גנב ..

ולקובי :

[QUOTE=KoKo_]

בפאריס לעומת זאת שמתי לב שאפילו פועלי בניין ומוכרים בחנויות משתפים פעולה... אולי זה התרבות, אולי זה כי הם רגילים, בכל מקרה - בפאריס זה ממש קל.
/QUOTE]

עד כמה שאני יודע בצרפת אתה חייב לקבל רשות של המצולמים לפני שצילמת אותם - במחינת החוק !

בארץ זה לא ככה , דע את זכויותך ועמוד על שלך , המון פעמים מצאתי שיש אנשים שסתם אוהבים להתווכך , אצלי זה מסתכם במשפט : תזמין משטרה והם גם יצחקו עלייך !!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 03-10-2006, 16:42
  רועי_ארגמן רועי_ארגמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל רועי_ארגמן

כן ואני יסביר למה
אנחנו מדינה שרוב תושביה עניים ומרוששים ומי שאוחז כאלו מצלמות אלו בדר"כ אנשים שעובדים בתחום.

יגרום למכות אפילו :\

ובחו"ל זה ממש לא ככה כמו שאמרו קודמיי
ראיתי המון אנשים עם מצלמות SLR
70D ,350D וכו'
ובחו"ל אנשים יותר נחמדים ולא חושבים שהכל נגדם כמו בארץ המכוערת הזאתי

נערך לאחרונה ע"י רועי_ארגמן בתאריך 03-10-2006 בשעה 16:46.
ישן 03-10-2006, 17:19
  Espire Espire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עם זה אני מסכים איתך. וגם צחי..."

גם אני מסכים ועוד דוגמא למשהו שקרה לי:
יום אחד הייתי עוזר צלם של מישהו שמצלם חתונות
עכשיו הוא הלך לצלם את הכלה עם ה1D ואני הלכתי לטייל קצת עם ה20D ועם עדשת טלה 70-200 ופלאש 550EX וכזה אני הולך מצלם קצת את הרחוב פתאום באו אליי כמה ערסים אבל מהגדולים וישר קפצו עליי עוף מפה ילד אם אתה לא עף נשבור לך את המצלמה וכאלה.
ולמה הם עושים את זה ??
כי לא סתם כל אחד מסתובב עם ציוד כזה,אולי בא לעשות עלינו משהו למשטרה או דברים כאלה אני בטוח שחשבו לעצמם.
בקיצור מי שרוצה שישאר לו הציוד בבקשה אבל אני ממליץ לכם לא לבוא לקריית מלאכי.

ישן 27-10-2006, 11:04
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05

אשכול מעניין לפי דעתי יש לנעוץ אותו.

לא יצא לי הרבה פעמיים שיאמו עלי בגלל שצילמתי.
אבל קרה כמה פעמים. למשל פעם צילמתי עובדים בכביש , וומשיהו מעובדים בא ושאל מה אתה מצלם?
אתה ממס הכנסה? הסברתי לו שאני אוהב לצלם בנייה.(בכיס האחורי הייתה סכין אצלי והיד הלכה אחורה) לבסוף זה נגמר טוב והם עוד ביקשו שאני אצלם אותם בכול מיני פוזות. וישלח לחברה שהם עבדו בה.
ועוד מקרה צילמתי באיזור עזראלי קפצו עלי ביטחון ואמרו שאסור לצלם פה. והם יכולים להזמין משטרה בגלל שזה איזור שאסור לצלם בו.
לא התווכחתי רק טענתי שלא ידעתי , ואמרתי להם שהם צודקים.
היו פה ושם כמה תקריות אבל רובם לא ריצניות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר