לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2005, 17:57
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
תלוי איזה צוות באחרי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי cream1 שמתחילה ב "לא יודע איך האימונים בעמית לכושר אבל בקשר למחירים אתה לא צודק"

הצוותים שאני מכירה דווקא סבבה לגמרי, אימונים טובים.

אני לא כ"כ מרוצה מכמה צוותים ספציפית שיש בהם הרבה אנשים ויש פחות התמקדות ויחס אישי, אבל בעקרון הם בסדר גמור וגם עולים ממש ממש ממש זול, יחסית לעמית לכושר.
ולאלה שזרקו כאן מחירים אז המחיר של השנה הוא 175 בעמית לכושר לחודש +250 לביטוח.

המחיר לדעתי הוא בשמיים לעומת מה שמספקים כי 'אחרי' מספקים פחות או יותר אותו הדבר רק במחיר ה-ר-ב-ה יותר זול.

מה גם שכל פעילות כוללת של כל הצוותים בעמית לכושר עולה כסף, והרבה כסף, הם התמסחרו...
לעומת אחריי שגם הפעילויות הכוללות עולות מעט מאוד.

אני יכולה לומר ספציפית שלגבי צוות קרית אונו, יש לנו מדריך מ-ע-ו-ל-ה.
התאמנתי גם עם עמית עצמו, וגם עם דני, אבל אין על המדריך שלנו- מוטי.
רק בשבילו שווה להצטרף..חח..כמובן למי שבאזור.

כלאופן תמיד מומלץ ללכת לכמה אימוני ניסיון ואני אל חושבת שיתנגדו, אז תנסה(:

תמי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2005, 18:06
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "תלוי איזה צוות באחרי"

תראה דבר ראשון אני לא יודע בקשר אחריי אבל אני יודע שיש מדריכים בעמית לכושר שזה העבודה שלהם.

המחיר הוא לא 175 אלה 160(אני יודע שזה רק 15 שקל אבל בסוף זה יוצא מאה חמישים שזה הפרש גדול).
אני לא יודע מה הולך במקומות אחרים,אבל אצלנו זה לא כמו ששמעתי שבמקומות אחרים,שפשוט רצים.
אצלנו יש לך גם קטע מנטלי(יש אותו הרבה בזמן האחרון),על הקטע של עבודת צוות.יש הרבה את הקטע של לעשות הרצאה(כל חניך תורן שמסיים צריך לתת הרצאה). גם אישית לפי דעתי בעמית לכושר יש באמת את המדריכים הכי טובים בארץ,המדריך שלי הוא עם תואר בנושא אז...
אצלו לא פשוט מפתחים כושר,אצלנו באמת מכינים אותך לגיבושים,נותנים לך את הכלים ואת היכולת להתמודד עם מצבים קיצוניים. מכינים אותך למצב שאתה צריך לתפקד שאתה לא יכול לזז שאין לך אוויר.

אישית הדבר שאני הכי אוהב,זה השהמדריך שלי רוצה להגיע למצב שהוא אומר "תמיד צפו לבלתי מצופה" ולא ישמעו ברקע "שיט..."

נערך לאחרונה ע"י מר בחור בתאריך 09-01-2005 בשעה 18:09.
ישן 09-01-2005, 19:20
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
תשמע..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב ""אחרי!" שווה או לא?"

היום עשיתי יום סיירות.... ואחרי היום הזה שהוא קשה יותר ממה שחשבתי לדעתי אתה צריך להצטרף לקורס הכנה לצבא לא משנה אם זה אחרי או עמית לכושר או משהו כזה... העיקר שתלך ותאמין לי...
כי אני היום נלחמתי חיה... וכל זה בשביל לקבל חובלים! זהו! אני לא מזלזל בזה אבל זה ממש לא מה שרציתי... זאת הייתה הבחירה השלישית שלי וברור שזה בגלל שלא הייתה מספיק טוב ואני מאשים רק את עצמי... אבל עדיין... אני רץ כבר קרוב לשנתיים במסלול ריצה מאורגן בחולון (איפה שאני גר) ואני יכול להגיד לך שכל הכוח הפיזי שלי והכושר לריצות ארוכות לא עזר לי בכלום חוץ מבבר אור... וזאת אומרת שזה לא עזר לי בכלום.. כי הבר אור לא משנה כלום.... אז תקשיב לי ותדע שמה שהפיל אותי זה ספרינטים על חול ועוד בעליה... וזחילות.. וסחיבת אלונוקות וג'ריקנים... ודברים כאלה אלה דברים שאתה יכול להתנסות בהם רק בקורס הכנה מאורגן ולא ממש משנה איזה...
אז תשקיע ותלך... כי רק שם תתרגל לסחוב משקל כבד כמו שק של 15 ק"ג על החול בעליה... ורק שם תרוץ ספרינטים בחול... ורק שם תזחל ותחפור בורות... את הדברים האלה אתה לא יכול לעשות בעצמך באמצע מסולול ריצה או משהו כזה....
חבל שלא ידעתי כמה זה חשוב קודם... ואולי הייתי מקבל מטכ"ל.. אבל לא בוכים על חלב שנשפך.. מה שהיה היה ונקווה לטוב... אז תלמד מהטעות שלי... שבגללה חלום ילדות שלי התנפץ...
הרבה בגלל חוסר הניסיון בריצות במצבים כאלה... ונכון שיש כאלה שיגידו שזה קשור לאופי.. וזה נכון.. אבל לאופי וכוח רצון יש גבול... ואני הייתי הכי איטי בקבוצה ובכל זאת קיבלתי חובלים.. שזה גם משהו... אז אופי יש לי.. אבל יכולת לרוץ במצבים כאלה כמו שאמרתי לך... זה סיפור אחר שתרכוש רק בקורס הכנה לצבא.. מומלץ ביותר...
ישן 07-01-2006, 16:52
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
בטח שקיבלת חובלים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי __moshe__ שמתחילה ב "תשמע.."

אחי אני לא רצה להעליב אבל עשית טעות חמורה בכך שקודם כל נתת את הכל בבר אור שאין לו שום חשיבות והוא רק נועד למיין - כלומר "שרפת את עצמך" ועוד יותר גרוע אתה בטח היית עם כל התותחים מה שמסביר את העובדה שהיית תמיד האחרון אז בטח שקיבלת רק חובלים.

נ.ב.
א)אני לא באתי להעליב.
ב)התגובה הזאת היא רק השערה שבאה להסביר מדוע קיבלת רק "חובלים".
ג)חשוב לקבל ידע מוקדם לגבי הגיבושים השונים כדי שתדעו לא לפול. יכול להיות שידע מוקדם לגבי מה שצריך ולא צריך לעשות יכול לסייע לכם להתמיין ליחידה שאליה אתם רוצים להגיע.
ד)אחי לא הכול עבוד כי אתה עדיין יכול להגיע לשלדג או לאגוז או ל669 או דרך גיבוש יחטיו"ת לפלסרים השונים או אפילו למגלן במידה ותעשה ראיון צנחנים ומשם גיבוש יחטיו"ת אז לא לדאוג גם גיבוש חובלים יכול לפתוח אופציות במידה ותסיים אותו.
ישן 09-01-2005, 20:41
  formaldehyde formaldehyde אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל formaldehyde שלח הודעה דרך MSN אל formaldehyde
אני באחרי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "תודה לכולם, אבל חבל שאין פה..."

שנה שנייה כבר (מתגייס מאוחר)

לכל מי ש*לא* יודע מה זה אחרי, הרשו לי לנסות להסביר.
לאחרי יש מספר פנים:
* להכין אנשים לצבא, שלא יהיו בהלם, שישקיעו ויהיו חיילים טובים יותר ומכך גם אנשים טובים יותר.
* להכין אנשים לסיירות ומיוחדות, אחרי אמנם לא מתמקד בזה אבל הוא נותן את הכלים לכל אחד שיכול להגיע לשם.
* מנהיגות ואזרחות, יש לאחרי פרוייקטים קהילתיים.
* אימוני כושר דו שבועיים, שדרכם הארגון מעביר הרבה מהערכים שלו.

אם בראש שלך זה רק להגיע לסיירות ולא משנה מה ושהעולם יתפוצץ וכו', אז אחרי זה לא המקום

המחיר הכספי הוא נמוך, והארגון גם תומך באנשים שאפילו המחיר הזה קשה להם כלכלית.

בסופו של דבר, אני מציע לך להתנסות, אם לא ימצא חן בעיניך, לא נגרם נזק. באופן אישי אני ממליץ בחום על הארגון וכל הפעילויות שלו.
ישן 09-01-2005, 22:24
  Yo3l Yo3l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.04
דייי כבר עם האטימות הזו אנשים.....

אני כבר שנה שנייה באחריי..... מפליא אותי לדעת שעם כל מה שכתוב בפורום הזה, עוד לא הבנתם דבר מאוד חשוב...... כושר, מהירות, כוח וכל הדברים האלו זה לא מה שיקבע לאן תגיע בצבא..!!!!!
מה שהכי חשוב... זה איזה מין בנאדם אתה... זה מה שהכי הכי חשוב.!
אני יכול להגיד לך בבטחה, אחריי, כדאי לך ללכת, בלי קשר לכושר.... הטיב של הקבוצה תלוי מאוד במדריך שלך... ובגיבוש של הקבוצה....פרט לכך כמובן שזה לא עולה כמעט כסף...

הקטע של אחריי! זה הרבה אבל ממש הרבה מעבר לכושר..... כושר, לדעתי אתה תפתח הכי טוב, בבית.
לבד תרוץ עם עצמך כמה שאתה רוצה בהדרגתיות שלך בסבבה שלך.
אבל באחריי מלמדים אותך הרבה מעבר לזה.... המון... בעיקר בעיקר, יקנה לך ערכים וילמד אותך להתמודד עם מצבים, ושהכי חשוב, זה לדעת לתת מעצמך.... לדעת שאם אתה אומר לעצמך משו, העולם יכול להתהפך סביב עצמו מליון פעם, אתה תבצע את זה... בקיצר יעזור לך להיות בנאדם...
ישן 21-12-2005, 15:58
  לנוש לנוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.05
אוקיי אז ככה...

אני כבר שנה שניה ב"אחרי" ואני לא הולכת לשכנע אף אחד אני נימצאת באחרי דדו חיפה שזו קבוצה רצינית עם אחלה מאמן האימונים ממש מגוונים וכיפיםם
אבל אחרי זה לא רק כושר צבאי ,אחרי זה דרך חיים ,אחרי מלמדת אותך להיות בן אדם יש המון פרויקטים ואני כבוגרת של דדו חיפה 2004-2005 יודעת טוב טוב מה זה פרויקטים הקבוצה שלי עשתה הכי הרבה כאלה שנה שעברה . אבל זה לא מה שחשווב אני אחרי שהיצטרפתי לאחרי נהייתי בן אדם אחר זה שינה אותי ואת הגישות שלי .לפי דעתי זה יותר טוב מכל קורס אחר גם העלות מאוד נמוכה המאמנים מדהימים ויש סדרות(טיולים) ממש ששות וזה כיף אחד גדול. זה גם משנה אותך כבן אדם זה עוזר לך ללמוד לתרום להתמיד להשכיע ולא להיות מרובע לכן אני ממליצה לך בחום לב על "אחרי"

ו"אחרי" דדו -חיפה שולטיםםםםםםםםםםםםםםם 2004-2005 !!!!!!!!!!!!!!!!!אין עליכם אוהבת אותכם...

השנה אני גם באחרי ואני כבר בציפיה לסדרת חנוכה זה הולך להיות מדהיםם!!!!!!!!!
ישן 21-12-2005, 16:25
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
תקשיב אני באחרי י"א ב"ש וזה ממש ממש טוב

,אין שום סיבה לא לבוא
פשוט שום סיבה

מבחינת הכושר זה טוב וזה יכין אותך ככה שתוכל לעבור כל גיבוש

אבל זה הרבה דברים מעבר
זה נשמע פלצני להגיד שזה מכין אותך כבן אדם
אבל זה כן מכין

לדעתי תלך זה חינם בסך הכל

ןלדעתי הרבה תלוי במפקד שלך ואנשים שאיתך כמו כל דבר
אם לא תאהב אז תנסה אולי קבוצה אחרת באזורך

ולכל אלה שאומרים שאחרי לא מכין אותך לסיירות הרציניות ושהמדריכים שלנו לא היו בסיירות טובות אז רק מהקבוצה שלנו יש שייטים שלדגיסטים חבר'ה שבסימולציה של יום סיירות פשוט קברו את כולם והם הולכים לקבל מטכ"ל ביום סיירות האמיתי כי הם עדיין צעירים (הסימולציה לאפחות קשה מהאימתי צאו מזה) יש חבר'ה מגלניסטים ובוא נגיד רק מהגיוס שהיה בנוב' כולם חוץ מאחד שזה אומר 12 אנשים בערך קיבלו יח"טיות גבעתי צנחנים (פלס"ר רובם חלק פלחה"ן וחלק מגלן) ובנימה אישית - לפני שהצטרפתי לאחרי בקושי סיימתי גיבוש צנחנים ובסימולציה במשוב אמרו לי שהם היו חושבים על לתת או מטכ"ל או שייטת 13 - וממש לא היה לי קשה הייתי יכול להחזיק עוד הרבה זמן ביום ההוא - ממש לא גמרתי את עצמי שם

אז המאמן שלי מדובדבן והוא גם סטודנט לרפואה אז תעיזו להגיד שהוא לא איכותי
והאחראי על הדרום יואב הוא מסיירת מטכ"ל שהם כמובן יחידה די ג'ובניקית בייעודה

לסיכום - אחרי עמית לכושר וכו' כולםםםם טובים וכולם מומלצים אבל לדעתי עדיף ללכת לאחרי בגלל המחיר
חוץ מאנשים שבאמת לאא מרגישים את הכסף ואז לדעתי עדיין כדאי ללכת לאחרי חחחח

אז במשפט אחד - בואו לאחרי זה חינם אין מה להפסיד

ישן 23-12-2005, 10:38
  maglan4ever maglan4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
כן אבל
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ga02 שמתחילה ב "עלאק ההכנה לא עוזרת"

המטרות של חלק מהארגונים שונות...או לפחות הדרך...

כמו שמי שבפורום ביובל עילם יגיד לך שהמטרה היא הכנה לצבא ולגיבושים למיניהם אבל הרוב זה לאו דווקא דרך הכושר(למרות שגם שעות אימוני כושר יש יותר מכל הארגונים האחרים, אבל זה בהתאם למחיר),
אם תסתכל על הסטטיסטיקה, ליובל יש את האחוזים הכי טובים ועם זה אי אפשר להתווכח.

בסופו של דבר, אם אתה מוכן להשקיע כסף (דיי הרבה למען האמת) וזה ממש ממש חשוב לך, ואתה גר באיזור המרכז, תבוא ליובל, הכי מכין מכל הבחינות.

ושוב אני אומר, העניין פה הוא הכסף, כי זה באמת לא מעט.(סביבות ה4000+- לשנה)

ישן 24-12-2005, 01:41
  אקסטרים אקסטרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אקסטרים שלח הודעה דרך MSN אל אקסטרים
כושר אקסטרים

אני לא יודע מאיפה אתה אבל אני יכול להגיד לך שבתור אחד שמכרמיאל אני מתאמן בכושר אקסטרים וזה אחד מהדברים הכי טובים שיכולים ליהיות... עזוב אותך מזה שאם אתה משקיע כל מה שיש לך יום סיירות "קטן עלייך" אלא תחשוב על זה שהמאמן נותן לך כלים להתמודד עם הצבא ועם החיים עצמם בדרכים שלא חשבת עליהן לפני כן.. תנסה ותראה.. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשה

וכמו שאמרו פה לפניי , מה שלא יהיה תמיד תיהיה עצמך ואל תנסה "לקצר" בשום דבר ותעשה מה שמבקשים ממך הכי טוב שאתה יכול ויודע לעשות..

ישן 13-01-2006, 06:44
  הטייס הטייס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
תראה

אני באחרי כבר שלושה חודשים כשרק הגעתי לא יכולתי לסיים ריצת 2000 (בגלל עישון וקצת משקל עודף)
עכשיו לאחר שלושה חודשים אני לא מעשן(הפסקתי כי אם לא אז היתי מת באימונים) וגם כבר אין עליי את קצת המשקל העודף והכי חשוב במה שנוגע לכושר אני מסוגל לסיים עכשיו ריצת 10000 כמו כלום מחכה חצי שעה ויוצא שוב אבל אחרי לימדו לא לוותר לעצמי שזה אקסטרה חשוב לגיבושים ויום סיירות אז נכון הכושר הוא 10 אחוז פחות מבעמית לכושר אבל לא יותר מזה ותאמין לי ב150 שקל לשנה ו20 שקל שעולה סדרה של שלושה ימים אתה לא תיכנס לכושר יותר טוב מזה בפחות כסף.
אז מומלץ לנסות אף אחד לא יכריך אותך להיות שם אם לא תרצה.
אחרי יקנעם ראשונים בדרך כל הדרך!
ישן 13-01-2006, 20:12
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי עמרי_הולך_לנחל שמתחילה ב "הייתי בשניים, התאכזבתי."

אפשר להגיד זבחלק מהמקומות הרמה נמוכה..
ואפשר לנסות ולהתעלם מהסטטיטיקות המרשימות..
לדוג' מעמית לכושר:
רק בחצי שנה האחרונה... 3 סיימו מסלול שלדג... 2 סיימו קורס טיס
הרי זה ברור שזה לא בזכות עמית לכושר
אבל בעצם שם הם למדו ערכים (!) שעזרו להם בגיבוש..
למשל עבודת צוות, פיתוח יכולות שונות...
חוץ מזה תראה..
אם אתה תרוץ לבד... ותמשיך ותמשיך ולא תעצר, אז אתה יכול להגיד הנה אני יכול גם בלי...
אבל כשאתה בצוות
וכשאתה מושך ת'אלונקה קדימה... מתחתיה או סוחב איתך מישהו מהצוות...
אז אתה יודע מה ההרגשה לסיים משימה באמת בלי להישבר... כשאתה תלוי בצוות והצוות תלוי בך...
ולי אין ניסיון צבאי
ומה שרשמתי לא מכוון אלייך כי זה ברור שאתה יודע הרבה יותר ממני על עבודת צוות.... אם אני לא טועה אני גם יודע לאיפה אתה התגייסת... וזה בעצם החלום האישי שלי..
אבל בכללי תסכים איתי שדברים כאלה למרות שאפשר לפתח במהלך הגיוס כן עוזרים בגיבושים השונים..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:23

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר