לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 09:19
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה כפי ששערתי זה זמן רב ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "מפקד זרוע היבשה היוצא רון טל: בגלל ההתנתקות נכשלנו במלחמה!"

זהו רק עניין של זמן שיצאו האנשים שיכו על חטא היוהרה ועל השחצנות על הטעות האיומה של גירוש יהודים.
תמיד יהיה ניתן להתווכח האם נכון נעשה בדרך שנעשה הגירוש ,אבל שלא יהיה לאף אחד ספק המצב הולך להיות כל כך גרוע כל כך גרוע שדם יהודי ישפך כאן בגלל טימטום הממשלה הגרועה ביותר שקמה לישראל.
בגלל אנשים שהחליטו לבחור "בקדימה" והפילו את המדינה שאולה.

האלוף רון טל אמר את שכולנו חושבים זה זמן רב ,את שכולנו אומרים מתחת לכל מסך טלויזיה בכל יום שישי ,אבל לצערנו הרב כל עוד התשקורת שבויה בידיי אולמרט ראש ממשלת רפובליקת הבננות ,כאשר החורבן עומד להכות בנו לא נותר לי אלא לצפות לימים שחורים שחורים משחור ....

אנחנו לפני חורבן הבית ?
בהחלט כן.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 10:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אתה ממש מתיש, כמו שאמרתי, אצלך המשפט הוא ONLINE
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא יודע מה אתה חושב, אלא מה אתה כותב..."

אני אפרוש פה כי זה לא מוביל לשום מקום
הדקדקנות שלך מוציאה את העניין מהויכוח הזה
אתה מתעלם מהדבר הנחמד הזה הנקרא הומור וציניות
אצלך הלקוניות שלטת, ואסור להגיד כלום שמא אואשם שזו היא משאלת ליבי היחידה.
צר לי שהויכוח גולש לכותב ולא לכתוב, אבל זו דרכך במקרה הזה
תפסת אותי על קוצו של יוד, על אמירה לא מסוגננת על פי הפורמט שלך
ומאותו רגע יש לי אחות - ואין לי סיכוי להוכיח אחרת - גם לא בדיקת DNA תתקבל על ידך
כי הרופא טיפל פעם בשריד ושמע על שולמית אלוני - כולם אצלך חשודים ואשמים כי ככה החלטת

ואתה עוד מדבר על יושרה ועל חופש הביטוי
ישן 05-10-2006, 11:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
משעשע לראות מי מדבר על הומור וציניות...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה ממש מתיש, כמו שאמרתי, אצלך המשפט הוא ONLINE"

אתה עויין באופן עקרוני מי שלןא מתיישר על פי הקו הדתי שבו אתה מאמין. אחרי שהוכח שהמוסר
שלך הוא כפול, אתה הופך רטרואקטיבית את דבריך ל"הומור".
מותר לך לכתוב כל מה שעל לבך (בניגוד למה שאתה מוכן לאפשר לאחרים, כזכור...), אבל קח
בחשבון שלאחרים מותר גם להביע דיעה על דברים אלה...
אתה יכול לטעון לדקדקנות יתרה מצדי, וייתכן אפילו שהייתי יכול להודות שיש דברים בגו, אלא שאתה
חזרת על הדברים ההם (כן, כן, זה היה לשם שנינה...), ובכך הפכת אותם לעיקר.

אני בהחלט רשאי לדבר על יושרה ועל חופש ביטוי: האלוף רון טל אומר דברים שאני מסכים עימם
במאה אחוז, ובכ"ז לא היססתי לתקוף אותו. אצלך אנשי המחנה הם כולם טהורים מעצם היותם חלק
מהמחנה...
ישן 05-10-2006, 11:19
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא יודע מה אתה חושב, אלא מה אתה כותב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
כתבת שחור על גבי תכלת, שדברי הנגבי "אהוד ברח", מצדיקים העמדת הנגבי לדין. סיפרתי לך
שאת הדברים אמר שריד - ופתאום הם כבר לא מצדיקים העמדה לדין...
הבט, עם יד על הלב, גם קודם לא חשדתי בך ביושרה (אני נוטה לפקפק ביושרה של מי שמנסה
להתנשא מעל לקרבנות הטרור ו"לגנות את שני הצדדים"...), אבל אין ספק שגם מעט הסיכוי שאולי
תדהים אותי ותפגין יושרה, אבד לאור דבריך...

שמעון הלוי חסין היפנוזות - אתה לא, ולראייה היותך שלומיסט...

בא אני אוסיף לך עוד משהו, זו לא התנשאות לנסות להיות אוביקטיבי.
זו לא התנשאות מעל הקרבנות - זה דבר מאד מכוער להגיד מצדך.
אבל יותר מכוער הוא להיות קשה לב כמו שאתה מציג את עצמך.
אם תראה ילד ערבי מפרפר למוות בעקבות טיל שחיסל את גדול המבוקשים, אתה הרי תחייך לך, תזרוק עליו את בדל הסיגריה, ותמשיך הלאה - זה מכוער ואני לא מאשים אותך במעשים כאלה, כמו שאתה מאשים אותו בהפוכים

אלא אם כן אתה באמת חיה, או שאר הכותבים פה בפורום שמתמוגגים כל פעם שהם קוראים שערבי נהרג איפשהו, וצועקים קריאות עידוד, ורוצים מספרים דו ספרתיים, מזל שאין הימורים על הפרש ההרוגים בין הפתח לחמאס. אז גם למחבלים יש ילדים ויש נשים. תתפלא, וגם להם יש רגשות, תתפלא. וזה שאני מסוגל לרחם על עוד מישהו מלבד עצמי, זה יותר לרעתך מאשר לזכותי.
כי אתה מרחם רק על עצמך.
ישן 05-10-2006, 11:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זו לא התנשאות להיות אובייקטיבי - זו התנשאות להתיימר להיות כזה שאין אופצייה להיות כזה.
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=ori]כתבת שחור על גבי..."

כל ההתחסדויות בעולם לא תשננה את העובדה הבסיסית שאתה ישראלי ממוצא יהודי (ואם העלבתי
אותך בכך שציינתי שאתה משתייך לשני אלמנטים גזעניים וכובשים אלה, קבל התנצלותי...) - ועל כן
אתה משתייך לצד כלשהו, לפחות עפ"י תפיסתו של הצד השני (ומה לעשות שבשביל שלום אולי
צריך שני צדדים שרוצים בכך - אבל בשביל לבצע פיגוע, מספיק צד אחד שרוצה בכך...).
מכיוון שאין לך דרך אמיתית להיות אובייקטיבי, אתה הולך בדרכי השמאל החדש באירופה, ופשוט
פוצח במחול של הלקאה עצמית ומזמורי "אשמנו". עם כל הכבוד, זוהי פגיעה בקרבנות הטרור,
שנרצחו ללא שום סיבה, מעבר להיותם יהודים. איש מהיושבים בסדר פסח במלון פארק, לא נרצח
בגלל שהמחבל נפגע מהצבת מחסום ביציאה מטול כרם, ומי שמנסה לטעון כך - נתן צידוק לרצח,
עד כדי כך.

אני חש צער על ערבי חף מפשע שנהרג במהלך של חיסול של מחבל שהשתמש בו כמגן אנושי. עם
זאת, ודאי שאסור לנו להמנע מפגיעה במחבל רק כדי להגן על אותו חף מפשע, שכן בכך אנו מסכנים
חפים מפשע אצלנו, שאותו מחבל זומם לרצוח. אני, בניגוד אליך, איני מתיימר לאובייקטיביות. אני
בעדנו, ואם אנחנו נאלצים לפגוע בחפים מפשע, שמשמשים כמגן אנושי של מחבלים - הרי שזוהי
מלחמה. אני מתנגד בתוקף לפגיעה בחפים מפשע כמטרה לכשעצמה, ובכך ההבדל הגדול ביני
לבין אלה שאתה רואה כלוחמי חופש, שיש למתוח גזירה שווה בינם לבינינו (זו, אגב, אותה לקונה
מוסרית איומה שמאפיינת שלומיסטים בכל העולם, וגורמת להם, בשם הפוליטיקלי קורקט, להזדהות עם גדולי הדיקטטורים והרוצחים, ולהתנגד למדינותיהם, כביכול בשם הנאורות והיחסיות
התרבותית הנפסדת...).
ישן 05-10-2006, 12:10
  מצפון מצפון אינו מחובר  

אנחנו מתקרבים לאיזה עמק השווה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זו לא התנשאות להיות אובייקטיבי - זו התנשאות להתיימר להיות כזה שאין אופצייה להיות כזה."

וכל שרציתי להבהיר היא הנקודה שבה מותר לי, כיהודי וכישראלי לרחם על ילדי הגן הערבי.
בלי שאחשד בהיותי ערביסט וכיו"ב כינויי מעולם החי.
ואם הגן הזה נפגע כתוצאה מירי טיל על מחבל, יש לחשוב פעמיים לפני ירי אותו טיל.
האם זה הופך אותי למגן המחבלים ? או מוסיף נופך של רגישות ואנושיות לאותה ההחלטה.
הרי ללא המחשבה השניה, היינו מבעירים את עזה ליסוד ולא משאירים שם אבן על אבן.
וזו השמצה פרועה להאשים אותי בצידוד לרצח, מעולם לא צידדתי ואני שוב חזור ומגנה כל רצח.
אבל סיכמנו שהעולם אינו טבלת אקסל, ולמחסום בנקודה X יש השפעה על סדר פסח בנקודה Y.
זה ההבדל בין מיקרו למאקרו. המיקרו משלם/מיישם את מדיניות המאקרו. אבל אל תשכח שמדיניות המאקרו מורכבת תמיד וגם מושפעת מהמיקרו. לכן גם סדר הלימוד קודם מיקרו ואחרי זה מאקרו.

אני קורא פה את הדברים בפורום, בערך כמו שאני קורא אותם מאז קיימים פורומים וגם בערך כמו שאני שומע אותן מאז שאני שומע. הדעות לא השתנו.
וזה מאד פופולרי להיות חיה רעה, בדיוק כמו אותו צד שני שאנחנו כל כך מגנים.
המזל שלנו הוא שרב הכותבים מסתפקים בכתיבה גזענית, ומקסימום צועקים קריאות גנאי במשחקי כדורגל בשכונות למינהן. והחוסר מזל שלנו הוא שהצד הערבי לא מסתפק בדיבורים אלא במעשים.

בכל מקרה, מה שחשוב זו לא המילה הכתובה. אלא היישום שלה.
בדיוק כמו הפיסת נייר העלובה שאתה מוכן לעטוף איתה פטרוזיליה ולא יותר, ואני מחפש את היישום של מה שכתוב בה, כי אכן הנייר עצמו לא שווה כלום.
ישן 05-10-2006, 13:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין קשר בעולם בין מחסום בנקודה איקס, לרצח המוני בנקודה וואי.
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אנחנו מתקרבים לאיזה עמק השווה"

כל ניסיון ליצור איזשהו לינקג' כזה - טומן בחובו הבנה לרוצח ולמניעיו.
יש קשר בין זה שאנשים החליטו לחיות בנקודה איקס, והדבר לא מצא חן בעיני מישהו בנקודה וואי,
ועל כן הלך ורצח אותם...
עצם המצאות רוצח בנקודה מסויימת - היא צידוק מלא וחד משמעי להפצצת אותה נקודה, שכן המנעות מכך, תאפשר למחבל הזדמנות לחמוק ולרצוח ילדי גן מהצד שלנו - שמה לעשות, אבל
תפקידה של המדינה שלנו הוא להגן קודם כל עליהם.

ההגדרות שלך לחיות רעות כלפי מי שחושב שהגנה עצמית היא דבר לגיטימי, היא לקונה מוסרית
מהדרגה הראשונה. למרבה הצער, רק אצלנו קיימת התופעה של אנשים שחושבים שיש לרחם על
אכזרים, בעוד שהצד השני מאמינים דווקא בלהתאכזר לרחמנים...

פיסת הנייר הזו היא עלובה מבחינת הצד השני - אבל מבחינתנו היא עלתה בהרבה דם, וגם בכסף
ובשטח (שבתורם הובילו לשפך עוד דם שלנו). יישום של הצד השני יגיע כאשר השלומיסטים יתחילו
לחשוב שמותר להיות בעדנו...
ישן 05-10-2006, 13:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

אתה שוב ושוב חוזר על אותו המעשה
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין קשר בעולם בין מחסום בנקודה איקס, לרצח המוני בנקודה וואי."

של הוצאת דברי מהקשרם.

אני דיברתי על חיות רעות ואתה שם פה סימן שאלה, אז לא להגן על עצמנו ?
האם זה מה שאני אמרתי ? האם לזה אני כיוונתי?
האם רשמתי איפשהו שאני נגד הגנה עצמית ?
אני אמרתי שיש לא מעט דעות, הקולניות יותר בדרך כלל, אשר מתמוגגות מהמספרים של ההרוגים.
ולא משנה מה מכילים המספרים, העיקר שיהיו גבוהים.
ואז כאשר מישהו מזיל דמעה על הרוגים חפי מפשע, מייד הוא בוגד אוייב וגיס חמישי.
ולשם אתה מכוון את דברי, כל פעם מחדש.

ולגבי ה X ו Y האחרים, המחסום וסדר פסח, אתה לא יכול להתעלם מהתמונה הכללית.
אני לא ציירתי קו ישר אחד בין הנקודות. אני התכוונתי לכך ש X ו Y נמצאים באותו מישור.
או באותה סביבה, או באותו חלל.
ויש קשר, גם אם לא ישיר אלא עקיף בינהם.
ישן 05-10-2006, 14:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין קשר, לא ישיר ולא עקיף, בין המחסום לבין הרצח ההמוני.
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה שוב ושוב חוזר על אותו המעשה"

מרגע שניסית ליצור כזה קשר, ולא משנה עד כמה כמה אתה מתפתל כשאתה עושה את החיבור
הזה - הרי שעשית צעד גדול לאשכרה הבנת הרצח.
כאשר מישהו "מזיל דמעה" על הרוגים חפים מפשע של האוייב, אבל מצליח לגלות נימות חשודות של
הבנה לרצח חפים אצלנו - אז כן, הוא בהחלט מפגין עויינות לעקרון ההגנה העצמית.

עליך להפנים, איש לא קונה את הפוזה היומרנית של האיש המוסרי בתוך עדת הברברים צמאי הדם.
אם כבר, אז האמת היא דווקא הפוכה: מי שכל הזמן מנסה לעמוד באמצע בין הקרבנות לבין רוצחיהם
(הכבושים/מדוכאים/עשוקים...), הוא זה שסובל מפגם בסיסי במוסר.

אני לא רואה בך גיס חמישי. גיס חמישי פועל במודע למען האוייב. אתה לא פועל למענו במודע, אלא
מתוך תפיסת עולם מעוותת שהפכה המוני אידיאליסטים למיניהם למשרתי הרשע. צר לי לאכזבך, אבל
יש כמוך גרוש בלירה, ובימי סטאלין היו אפילו יותר - הוא היה משוגע עליכם (עד לטיהורים, כמובן...).
ישן 05-10-2006, 14:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

דמגוג
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין קשר, לא ישיר ולא עקיף, בין המחסום לבין הרצח ההמוני."

ואני לא זקוק להבנתך או רחמיך לגבי מי אני ומה אני, תתחיל את הניתוח הזה אצלך ובצד שלך.

אתה שוב ושוב מנסה לשייך לי תמיכה ברצח גם אם לא מודעת ונובעת מסוג של פיגור.
אז המפגר הוא אתה, בדעותיך ובהשקפתיך.
אתה שוב ושוב מנסה לשייך לי אמירות של התנגדות להגנה עצמית, אמירות שאפילו הטייסים ומבצעי אותן פקודות העלו איזה פקפוק וביקשו לשקול שנית ואף שלישית.
אבל אתה יודע
ואתה החכם מכל אדם
ואתה יכול להמשיך להתעלם מדברי וללקוט לך רק את המשפטים שאתה יכול לסובב ולהציגן כשטות.
ואתה יכול להמשיך להציג אותי כהוזה וזקוק לרחמים.

אז תודה אבל לא.
אל תרחם עלי.
תרחם על ילדי הגן.
ולא משנה איזה נביא ואיזה אל מופקד על הגן הזה.

פשוט תרחם על הילדים, שעדיין לא עשו דבר רע.
ישן 05-10-2006, 15:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חרפות וגידופים לא ישנו אמת עצובה: אתה מנסה לאזן בין רוצח לנרצח.
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "דמגוג"

ההתעטפות שלך באצטלא של "נאור ופרוגרסיבי הדואג לילדי הגן" יכלה להיראות פחות צבועה, לולא הייתה
מציאות מסויימת שבמסגרתה נרצחו כאן (תודות לשלום הבלהות שלכם) מאות ילדים (שיכונו להלן בשם הנאור
"קרבנות השלום"...).
צר לי נורא על כל חף מפשע ערבי שנהרג מאחר ששימש כמגן חי למחבל (שלעתים הוא בן משפחה קרוב
שלו, ובכ"ז ניצל אותו בצורה כה נפשעת), אבל זה לא אומר שעלי לתמוך בפטנט הנפלא שלך ולשכוח לרגע
את ילדי הגן בשדרות, שאותו מחבל יילך להפגיז ברגע שאמנע מלחסל אותו, מאחר והוא הקיף עצמו
באזרחים. התפיסה האנטי-מוסרית שלך, ששלטת במוסדות המשפט בארץ, הביאה לכך שהצבא נמנע פעמים
רבות מחיסול מבוקשים - וחפים מפשע ישראלים, שילמו על כך בחייהם.

אני לא מתחסד שמתיימד להיות אובייקטיבי (שבפועל יוצר מצב של קשירת ידי הצבא במאבקו מול הטרור).
אני מהצד שלנו, ואם עליי לבחור בין הרוג פלסטיני חף מפשע, להרוג ישראלי חף מפשע - הרי שמבחינתי אין
שום התלבטות. העובדה שאצלך קיימת התלבטות כזו, נובעת מאותה תפיסה פתטית של כל הסארטרים
ודה-בובוארים, שבשם "הומניזם" יצליחו לחבק כל פול פוט באשר הוא (ויעצמו עיניים באשר למפלצתיותו
האמיתית...).
ישן 04-10-2006, 15:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן. הנטייה של אלופים לבצע מדיניות שלדעתם מסוכנת, במקום להתפטר - היא סכנה איומה.
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "אם הוא כל כךנגד ההתנתקות,איך יכול להיות"

רון-טל היה חייב להניח דרגות על השולחן ולקום ולזעוק מה שהוא זועק כעת. העובדה שלא עשה כן, מלמדת שכרגיל, גם אצלו הקריירה קדמה למה שראה כערך מהותי לבטחון המדינה. הוא קצין ראוי
לצבא שדן חלוץ הוא הרמטכ"ל שלו...
ההכאה על חאט רק אחרי הפרישה, היא בזיון. קצינים חייבים ללמוד שאם לדעתך מדיניות מסויימת היא סכנה - חובתך להתפטר ולהתריע. אסור לך להשאר "ולהשפיע מבפנים", שכן זוהי פיקציה - שרק תמנע
מעמדותיך להישמע ע"י הציבור - ואיש לא יאמין לך כשאתה מבטא אותן, בעודך חלק מהמערכת שמבצעת את המדיניות שאתה מתנגד לה.
למרבה הצער, דבר כזה מחייב מינהל תקין ומסורת של לקיחת אחריות, וכולנו יודעים עד כמה דברים
כאלה מנוגדים למסורתו של צה"ל בתחום זה...
ישן 04-10-2006, 22:07
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

קביעה גורפת, מרחיקת לכת שמסייעת להנצחת ונצחון השחיתות!
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן. הנטייה של אלופים לבצע מדיניות שלדעתם מסוכנת, במקום להתפטר - היא סכנה איומה."

ציטוט: "אם לדעתך מדיניות מסויימת היא סכנה - חובתך להתפטר ולהתריע. אסור לך להשאר "ולהשפיע מבפנים", שכן זוהי פיקציה - שרק תמנע
מעמדותיך להישמע ע"י הציבור - ואיש לא יאמין לך כשאתה מבטא אותן, בעודך חלק מהמערכת שמבצעת את המדיניות שאתה מתנגד לה.
למרבה הצער, דבר כזה מחייב מינהל תקין ומסורת של לקיחת אחריות,"
פועל יוצא מקביעתך - איש הגון שאינו מסכים למדיניות שעפ"י שיפוטו מסוכנת, חייב להתפטר ולהפקיר הזירה לאומרי ההן בלבד. לעתים להשאר במערכת ולהלחם על דעתך (ובמקרים קיצוניים אף לא להסתפק בהתראה בתוך המערכת בלבד!) קשה הרבה יותר לעומת פתרון קל של הרמת ידים והותרת המאבק לאחרים (אם בכלל...). כשנורמות מתנגשות (וזה קורה לא אחת...) אין פתרון בי"ס חד-משמעי וצריך לשקול בנסיבות העניין איזה נורמה מהנורמות הרלבנטיות יש להעדיף.
התייחסותי זו היא כללית, לקביעתך שנוסחה באופן מכליל וגורף, וללא הבעת עמדה ספציפית לגבי האלוף, שלא נושא כבר בשום תפקיד רשמי בצבא ונמצא בחופשת פרישה.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:16

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר