לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 21:57
  לבני מנהל לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
היו כמה וכמה פיתוחים מעניינים , יוצאי דופן ויחודיים שמקורם במדעני הרייך השלישי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "הרייך השלישי וצלחות מעופפות"

חלקם הגדול נותרו בגדר רעיון או אבטיפוס ובהחלט ניתן לקבוע כיום כי הם הקדימו את זמנם אלא שכמו שיש פיתוחים שעליהם ועצם קיומם אין ויכוח (כשדוגמא טובה אחת לכך הוא אותו כלי טיס דמוי כנף מעופפת שהם פיתחו בשעתו שכמותו פותח בארה"ב רק שנים רבות אחר המלחמה ולא הוכנס לשימוש בסופו של דבר) אך עם זאת קיימים לא מעט אמצעי לחימה שיש הטוענים כי הם פותחו דוגמת אותם כדורים זוהרים שריחפו בסמוך למפציצי בנות הברית אך אין לכך שום הוכחות מוצקות !
שני הטיעונים הפופולאריים להצדקת העניין הם או שמעט מאוד אנשים עסקו בפיתוח אותם אמצעים עקב רגישות וסודיות או לחליפין שכל המסמכים הושמדו בסוף המלחמה ...
כנראה שתשובות כבר לעולם לא נקבל על כך למרות שלפי דעתי עם השנים השתרבבו לא מעט מיתוסים וסיפורי מעשיות בנושא.

לך תדע...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 15:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טעות "ישראלית" טיפוסית...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ג'ואי שמתחילה ב "אז זה סתם בילבול שלי =/"

הפרפקציוניזם מן הסוג הזה זר מאוד לנו הישראלים שעבורינו טנק זה מה שחוצה כביש ברמת הגולן אל מול האוטובוס בטיול שנתי, F-15 זה מה שמרעיד את החלונות ו M-16 זה מה שתלוי על החייל שיושן על הספסל באוטובוס...

עבור הגויים כלי נשק זה משהו מירחונים או ממשחקי מחשב והם נוטים להיות מאוד דקדקנים בזיהוי - אולי כ"פיצוי" על כך שיראו את כל אלה בסרטים וכתבות...

לפני כמה שנים טובות נרשמתי לקבוצת דיון מאוד ידועה ופעילה ואחד השרשורים הראשונים שראיתי היה אודות "כלי נשק משלל הצבא הגרמני ששימשו בסיכסוכים סביב העולם". "בניגוד" לך אני אמרתי שטנקי פנתר שימשו את הסורים ברמה ומצויים בלטרון ואפילו שיפצתי את הזיכרון ואמרתי שיש לי תמונות של אחד באלבום המלחמה.

רק תאר לך איזו שטיפה קיבלתי, מה עוד שישראלי חכמולוג זה גם ככה מעצבן אותם...

גם אני חשבתי ש: "טנק גרמני=פנתר/טיגר" בדיוק כפי שיש אנשים שבשבילם וולטר P-38 או מאוזר C96 הם תמיד יהיו לוגר! אם זה בידיים של הנאצי ויש לזה קנה בולט, מה כבר יש לחשוב?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר