לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2006, 22:29
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
לנסות שוב או לרדת מהעניין לגמרי?

שלום לכולם
לפני שנה בערך הכרתי מישהי מהבצפר שלי,כתבתי על המקרה פה וקבילתי קצת עצות.
עדיף לקרוא כדי להבין על מה הסיפור
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=138282
מהסיפור הזה הרבה לא יצא,עד לאותו יום שפתחתי את האשכול אני יכול להגיד שהיה בנינו קשר טוב,יומים אחרי שפתחתי אותו אני רציתי לעשות משהו,לרוע מזלי היא לא הייתה בבצפר יומים
ולאחר מכן היה חופש חנוכה,אחרי החופש הקשר שלי עם אותה אחת יתקרר ולאט לאט הגענו למצב שאנחנו לא מדברים כמעט,שלום שלום אם בכלל.
אני משכתי את הסיפור הזה יותר מדי זמן,אחרי שהתחיל להתקרר הקשר אני לא ידעתי אם אני רוצה אותה.באיזה שהוא שלב שהבנתי שאני כן רוצה אותה החלטתי להתחיל לעשות עם זה משהו..דבילי מאוד מצידי אבל רק במאי השגתי את האיסיקיו שלה,השיחות בנינו לא ממש זרמו ואני החלטתי ללכת ולהפוך את כל הקלפים,סיפרתי לה מה אני מרגיש
והיא סיפרה לי שיש לה חבר,לא יודע אם זה באמת היה נכון,לא היה לי איך לבדוק את זה אבל משום מה לדעתי לא היה לה חבר,בפעמים המעטות שהיינו מדברים באיסיקיו לאחר שסיפרתי לה,אז כשהשיחות
שלנו התחילו שמתי לב שהיא כותבת באווי משפטים כמו "מאמי אני מתה עליך"בלי להזכיר שמות או משהו,לדעתי היא עשתה את זה רק בשביל שאני יראה אצלה משפטים כאלה,אולי היא ציפתה שזה יעשה לי משהו במחינה כלשהיא.
זה כבר היה לקראת סוף השנה,יצאנו לחופש הגדול,כל החופש לא דיברנו אפילו פעם אחת,אני שלחתי לה פעמיים שלוש הודעות אבל היא לא ענתה לי,אולי היא לא הייתה על המחשב,אולי סתם היא לא רצתה לדבר איתי,אלוהים יודע למה.
נגמר החופש חזרנו לבצפר,ומדי פעם אנחנו מדברים קצת,שלום שלום וזהו בערך,מדי פעם באיסיקיו וזהו פחות או יותר..
אני רוצה אותה,אם היא רוצה אותי אין לי מושג,אין לי מושג אם יש לה חבר,אין לי מושג אם היה לה חבר,אין לי מושג אם היא אוהבת מישהו,אין לי מושג אם אכפת לה ממני בכלל והכי גרוע,אין לי איך לבדוק את כל מה שאין לי מושג.
מה צריך לעשות במקרה כזה?להגיד אוקי מה שהיה היה ולנסות לשכוח מהכל,ממנה ועל מה שהיה בנינו עוד בהתחלה,שאני מסתכל אחורה,אני אומר אם רק יכלתי לחזור אחורה ולשנות משהו היתי עושה את זה.
או לנסות שוב לעשות משהו,ואם אני בוחר בכן לנסות שוב,אז איך ליצור את הבסיס בנינו,להתקרב אליה ולגרום לה לרצות ולהתקרב אלי?
תודה מראש וסליחה על החפירות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר