לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2006, 08:54
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XpdX שמתחילה ב "התייעצות לגבי קנייה ביד שניה"

חשוב לבדוק את התפקוד המשותף של המצלמה והעדשה - דיוק ומהירות הפוקוס, שליטה על הצמצם (יש כפתור של DOF preview שאפשר להיעזר בו) ודיוק החשיפה. כמו כן הייתי בודק את איכות התמונות - ממש מצלם ואז ניגש למחשב ובוחן אותן בתצוגה של 100%.

כדאי לבדוק גם את הסימנים החיצוניים של השימוש - האם המראה מצביע על שימוש רב בתנאים לא אידיאליים או שהציוד נראה שמור ? סימני מכות על גוף העדשה, למשל, יכולים להצביע על אפשרות של תקלה בפנים (נניח אחד האלמנטים טיפה זז - מה שעלול לגרום לכל מיני תופעות כגון : תמונות לא חדות או עיוותים, CA וכד'). חלק מהדברים קשה מאוד לגלות (לך תמצא מה הבעיה של תופעת ה-flare המוגזמת, לדוגמא, או אי-דיוק של AF שקורה מדי פעם) ולכן חשוב מאוד לראות את המצב הכללי של הציוד וגם לקנות ממישהו אמין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 11:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי עופר ברגר הגיבור שמתחילה ב "אז למה הוציאו את ה-S סתם..."

למעט מסך גדול יותר ב D70s, הן זהות לחלוטין.
ה D70 יצאה כתגובה ל 300D של קנון, וה D70s יצאה כתגובה ל 20D.
בתאכלס, ה D70 המקורית נשארה תגובה טובה ל 20D בעצמה, אבל לך תשכנע אנשים שדגם ישן עדיין טוב כמו דגם חדש... אז הוציאו D70s שיש לה מסך גדול יותר (שנינו יודעים בדיוק מה המסך הזה שווה, אבל ככה אתה קונה לקוחות - במסכים גדולים, מגה-פיקסל ושאר גימיקים).
עובדה שעליך, זה עבד.

בנוגע לתקלות ב D70, נכנסתי פעם לאשכול תקלות ב D70 בדי-ספוט, והיה אפשר לסכם את השורה התחתונה במשפט משעשע מעולם המחשבים:
User error! Replace user and try again...
בתור בעליה של D70, לא נתקלתי בבעיות (ובטח שלא ב'הרבה בעיות'), אלא אם אתה מחשביב ליכלוכים בחיישן כבעיה.

ישן 05-10-2006, 11:34
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=SilverCivic]זה שהחבר'ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
זה שאתה מוציא תמונות גרועות עם D70, לא אומר שכל הצלמים פה עם D70 מוציאים תמונות פחות טובות.
לדעתי דווקא החברים שמצלמים עם D70 מוציאים תמונות יותר טובות, אבל ההבדל בין D50 ל D70 לא נמדד באיכות התמונה כיוון שמדובר באותו חיישן בלאו-הכי, אלא בנוחות העבודה והממשק.

לזה לא ציפיתי..

תמונות גרועות מהD70 שלי? אולי כי קיבלתי אותה לפני שבועיים?
אולי כי יש לי אפס תנאים? (בלי פלש , חצובה ועדשה נורמלית)

אין לי מושג איך אתה נכנס לויכוח הרי בכלל לא פניתי אליך או משהו...

לפי מה שאני רואה החברים כאן עם הD50 מוציאים תמונות מעולות לעומת החברים עם הD70 (כולל אותי כן!) דעה אישית...

תמשיך בויכוח הזה ואולי תגיע ל9999 הודעות ותוכל "סוף סוף" לפרסם HDR שלך ונראה כמה אתה מוציא מהD70.

ישן 05-10-2006, 11:54
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]זה שאתה מוציא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SilverCivic
לזה לא ציפיתי..

תמונות גרועות מהD70 שלי? אולי כי קיבלתי אותה לפני שבועיים?
אולי כי יש לי אפס תנאים? (בלי פלש , חצובה ועדשה נורמלית)

אין לי מושג איך אתה נכנס לויכוח הרי בכלל לא פניתי אליך או משהו...

לפי מה שאני רואה החברים כאן עם הD50 מוציאים תמונות מעולות לעומת החברים עם הD70 (כולל אותי כן!) דעה אישית...

תמשיך בויכוח הזה ואולי תגיע ל9999 הודעות ותוכל "סוף סוף" לפרסם HDR שלך ונראה כמה אתה מוציא מהD70.

לא מכיר אותך ולא חושב שראיתי תמונות שלך , מבלי להעליב , זה נשמע כתרוצים .. ראיתי אנשים עם מצלמות פוקט אבל אחלה תמונות ..

למתן יש כישרון טבעי להיכנס לוויכוחים !!

קרוב לוודאי שזה מה שיהיה ...

אחח , שני ניקונסטים רבים .. אחרית הימים ..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 05-10-2006, 14:03
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "לא תירצתי.. אני כולה אומר..."

עוד שלוש תגובות ואני מעלה את ה HDR ומקדיש לאולג... דונט וורי, הכל ספור.
ואם אתה באמת רוצה לראות תמונות שלי, אתה מוזמן לחפש או פה בפורום, או יותר טוב באתר שלי (יש לינק בחתימה).
טוב מראה עיניים משמע אוזניים, לא? כנס ותתרשם. 99% מהתמונות שם צולמו ב D70. בודדות צולמו בפנטקס K1000.
ושוב, אין שום קשר בין זה לבין זה. יש פה פשוט יותר אנשים עם D50 מאשר עם D70, ולכן אתה רואה יותר תמונות שצולמו ב D50 וחושב שהן טובות יותר.
לא פנית אלי, אבל אתה מנסה 'לשכנע' קניה של D50 עקב בסיס מנחה מוטעה, וזו הסיבה שנכנסתי לדיון, ע"מ להעמיד דברים על דיוקם. מילא רק אתה היית מדבר שטויות, חפיף... אתה צעיר ולכן מותר לך, אבל כשמתפתחת מגמה (אתה ועופר) כזאת, צריך להתערב ולהציג את המציאות כפי שהיא באמת מאנשים יודעי דבר, ולא אנשים חושבי דבר.
זה שיש לך מעט ידע וציוד גרוע על גוף מצויין, לא אומר דבר וחצי דבר על התוצאות של האחרים.
על סמך מה אתה ממליץ על D50?!
שים לך את עדשת הקיט 18-70 או 18-55 וגם אתה תצלם כמו האחרים (עם מספיק נסיון ומיומנות). אבל מפה ועד להמליץ על גוף אחר כי אחרים מוציאים תוצאות יותר טובות ממך?
אתה סותר את עצמך, עכשיו כשאני חושב על זה...

סליחה, לא התווכנתי להתחצף, אבל אתה נכנס לפינה מסוכנת.
מותר לך לטעות, אבל אם אתה מתיימר להמליץ למישהו על רכישה מסויימת, רצוי שתדע על מה אתה מדבר כי לבלבל זה הכי קל. להציג את העובדות בצורה הפשוטה והקלה ביותר - זו הכחמה האמיתית.

עופר - מספיק עם הדמגוגיה.
אז תיקנתי אותך, מה קרה?

ישן 05-10-2006, 16:31
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עוד שלוש תגובות ואני מעלה את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
עוד שלוש תגובות ואני מעלה את ה HDR ומקדיש לאולג... דונט וורי, הכל ספור.
ואם אתה באמת רוצה לראות תמונות שלי, אתה מוזמן לחפש או פה בפורום, או יותר טוב באתר שלי (יש לינק בחתימה).
טוב מראה עיניים משמע אוזניים, לא? כנס ותתרשם. 99% מהתמונות שם צולמו ב D70. בודדות צולמו בפנטקס K1000.
ושוב, אין שום קשר בין זה לבין זה. יש פה פשוט יותר אנשים עם D50 מאשר עם D70, ולכן אתה רואה יותר תמונות שצולמו ב D50 וחושב שהן טובות יותר.
לא פנית אלי, אבל אתה מנסה 'לשכנע' קניה של D50 עקב בסיס מנחה מוטעה, וזו הסיבה שנכנסתי לדיון, ע"מ להעמיד דברים על דיוקם. מילא רק אתה היית מדבר שטויות, חפיף... אתה צעיר ולכן מותר לך, אבל כשמתפתחת מגמה (אתה ועופר) כזאת, צריך להתערב ולהציג את המציאות כפי שהיא באמת מאנשים יודעי דבר, ולא אנשים חושבי דבר.
זה שיש לך מעט ידע וציוד גרוע על גוף מצויין, לא אומר דבר וחצי דבר על התוצאות של האחרים.
על סמך מה אתה ממליץ על D50?!
שים לך את עדשת הקיט 18-70 או 18-55 וגם אתה תצלם כמו האחרים (עם מספיק נסיון ומיומנות). אבל מפה ועד להמליץ על גוף אחר כי אחרים מוציאים תוצאות יותר טובות ממך?
אתה סותר את עצמך, עכשיו כשאני חושב על זה...

סליחה, לא התווכנתי להתחצף, אבל אתה נכנס לפינה מסוכנת.
מותר לך לטעות, אבל אם אתה מתיימר להמליץ למישהו על רכישה מסויימת, רצוי שתדע על מה אתה מדבר כי לבלבל זה הכי קל. להציג את העובדות בצורה הפשוטה והקלה ביותר - זו הכחמה האמיתית.

עופר - מספיק עם הדמגוגיה.
אז תיקנתי אותך, מה קרה?

אתה מוציא דברים מהקשרם , אבל ברמות היסטריות.

מתי לעזאזל המלצתי על הD50 ?!

אמרתי פשוט שהחברים כאן מוציאים תמונות טובות מהD50 כי מסתבר שהם השקיעו יותר בעדשות מאשר בגוף.
לא יודע מה איתך אבל אם מישהו היה אומר לי את המשפט הזה לא הייתי מסיק ממנו שאני חייב עכשיו לרוץ לקנות D50...

מתי לעזאזל המלצתי על הD50 מהסיבה שהחברים כאן מוציאים תמונות יותר טובות ממני ?!
בוא תצטט אותי במשפט המדוייק שהמלצתי לקונה לקנות D50 , ונלך ביחד לפוטו הדר שם אני מבטיח לצ'פר אותך ב17-55.

מקווה שתבין ולא תיקח את הויכוח הזה לרמות אישיות.
מהצד שלי (עדיין) הכל ברוח טובה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrUsH69
אתה מדבר שטויות, אבל מזה שטויות.
למה איזה ציוד יש לי?
עד לפני חודש לי גם לא היה חצובה ויש לי בסה''כ 2 עדשות שאחת מבינהם היא הקיט
אז הציוד הוא ממש לא סיבה לתרץ שהתמונות שלך לא טובות.

סה"כ...

בכל אופן ידעתי שזה טעות לשים בהודעה ההיא נימה אישית.
ידעתי שזה יראה כתירוץ.

סליחה , טעיתי , תודה ולהתראות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר