לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2006, 05:15
  LorD_OF_DarkneS LorD_OF_DarkneS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.02
שאלה בקשר להחזרת מוצר.

שלום ,
שלשום הייתי בכלי זמר וקניסי סט של גיטרה ספר ונרתיק ב 830 שקלים , יום אחרי אבא שלי הביא לי גיטרה חדשה יותר טובה בטענה שהייתה אצלו הרבה זמן אצל חבר ולא היה לו מה לעשות איתה וחבל שקניתי גיטרה חדשה וסתם הוצאתי כסף מיותר.

לפי כך חזרתי לחנות כלי זמר כדי להחזיר את הגיטרה , פניתי לבעל החנות שהיה די נחמד בהתחלה וביקשתי ממנו להחזיר את הגיטרה , הוא התחיל לתחקר אותי למה אני רוצה להחזיר אותה ומה מי מו , אמרתי לו שאבא שלי קנה לי גיטרה חדשה וכל זה ( באותו זמן לא ידעתי שהיא הייתה אצל חבר שלו 5 חודשים ) המוכר ביקש ממני להתקשר לאבא שלי ולשאול כמה זמן הגיטרה שהוא הביא לי נמצא אצלי , למרות שהיה לי מוזר התקשרתי וגילתי שזה היה אצלו 5 חודשים אצל חבר .
המוכר פנה אליי ואמר לי שהוא לא מוכן להחזיר לי את הכסף כיוון שהגיטרה החדשה שקיבלתי לא נקנתה בזמן הקרוב , התעצבנתי כי מה זה קשור אליו אז אמרתי לו " תקשיב אין גיטרה חדשה יודע מה" , אז הוא אומר לי שאין לו סיבה מוצדקת להחזיר לי את הכסף. אחרי מריבות של 20 דקות הוא "החליט" להחזיר לי זיכוי כספי מלא לקנייה ברשת חנויות כלי זמר , דבר שבכלל אני לא רוצה , לאחר מלחמות נוספות , הוא אמר לי שהוא יחזיר לי את הכסף בקנס של 15 אחוז מהקנייה בצ'ק שיהיה אמור להגיע עוד שבועיים.

אני רוצה לדעת כי אין שום מדיניות קנייה לפי דבר כזה שמותר לחברה לקנוס אותי ואם אני לא טועה מותר לי להחזיר כל מוצר שהוא לאחר 14 יום כל עוד הוא לא פגום או לא שומש, כמעט בכל מקום.

הם זה לגיטימי שהוא מחק לי 15 אחוז מהזיכוי שאני אמור לקבל , ולפי טענתו שאם היה לי " תירוץ טוב" הייתי יכול לקבל החזר כספי מלא? כלומר שהוא זה שופט אותי על כמה כסף לקבל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר