לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2006, 17:15
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
עדיין לא הבנת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "מחפש תפקידים מעניינים ומאתגרים"

בגיוס כלל צה"לי אי אפשר לקבל מה שרשמת במנילה כל עוד לא איתרו אותך לזה
למשל יש תפקיד של מש"ק בטחון מידע במנילה? לא איתרו אותך לזה לפני הגיוס? זהו, לא תקבל את זה...
כל התפקידים במנילה דורשים מיון קדם צבאי
למה שהקצין מיון ייתן לך תפקיד שאחרים היו צריכים להתמיין אליו?
אתה לא יכול לבוא אליו עם החוברת של המנילה ולהגיד "את זה אני רוצה"
למה למשל שידחוף אותך לממר"ם בלי מיון אם אחרים היו צריכים לסוע ליום מיונים שכלל ראיונות ומבחנים?
הרגע הסתכלתי על החוברת הזו, שקיבלתי ממש ממש מזמן, ויש שם הרבה טעויות משום מה
לעובד חקר מודיעיני למשל צריך איתור מוקדם, מיונים, סיווג בטחוני, ומראש זה תאריך של גיוס מודיעין לטירונות 01 בבה"ד 15...
אתה בגיוס כלל צה"לי רגיל ועושה 02
אמנם יש מודיעין שעושים 02, אבל לא הרבה. מש"ק בטחון מידע אמנם כן עושה 02, אבל הוא מאותר מראש למודיעין ועובר סיווג בטחוני ומיונים.

תבין שהגעת למצב שלא איתרו אותך לכלום וזה לא אומר עלייך הרבה, בלי להעליב...אני פשוט רוצה שתבין את המציאות, סבבה אחי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 18:32

ZigZag נקודה יפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hell-Boy שמתחילה ב "מחפש תפקידים מעניינים ומאתגרים"

ציטוט:
ועוד משהו - "מסווג עם גישה להרבה מידע?" תתבגר.

בהחלט צעירות, אבל זה עובר
בתור אחד שנחשף בשירות שלו לדברים מסווגים ושו"סיים, אני יכלו להגיד לך דבר אחד-זה צעירות שעוברת עם הפז"ם
בהתחלה אתה מתלהב שאומרים לך דברים כמו "אל תגיד לאף אחד איפה אתה משרת", "אל תגיד את השםש ל היחידה", "אסור לספר על מה ראית". זה מלהיב, זה יפה...
אבל תאמין לי, שברגע שאתה נחשף לדברים כאלו ביום יום זה כבר לא מלהיב, ותפקיד מסווג לא מבטיח שירות מהנה בכלל, מנסיון אישי...
זה עובר מהר מאוד הקטע של ההתלהבות מדברים סודיים, ואני במודיעין אז אני יודע על מה אני מדבר. אתה כל יום נמצא בזה אז אתה כבר לא מתלהב, וסמוך עליי, קח טיפ לצבא-לא כל מה שנוצץ הוא זהב
למה הכוונה?
דברים סודיים שבהתחלה נראים לך מדהימים, ונראה לך שכל הזמן רק מלקקים דבש בתפקידים האלו...
ברגע שאתה נכנס לזה ומגיע לזה אתה אומר לעצמך "זה מה שהתלהבתי ממנו? מה הקטע? זה סודי זה?"
בסופו של דבר כולם טוחנים, גם הכי סודיים וגם הכי שו"סיים, אז עצה שלי-אל תיתן לדברים האלו לסנוור אותך...

אפשר להגיע לדברים טובים בגיוס כל"צ, ואני עצמי הייתי בגיוס הזה והגעתי למקום ותפקיד נחמד בזכות נתונים טובים (קב"א 54, דפ"ר 80).
אבל בתכלס זה הגיוס הכי נחות בצבא, של התפקידים הכי פחות מבוקשים שלא מצריכים איתור מוקדם, וגיוס של אנשים שלא מצאו להם שום דבר אחר במהלך תקופתם מלש"בים...

וזה טעות באתר של צה"ל-למה שבת תצטרך מיון ובן לא? אל תאמין לכל מה שכתוב, תחשוב בהגיון...

ישן 05-10-2006, 19:18

לא יודע איך לא קיבלת אף זימון, אני קיבלתי מלא..

למודיעין קיבלתי 3 זימונים, לממר"ם קיבלתי מיון, עוד קד"צ בלוגיסטיקה ועוד הצעה להיות רכז מתגייסים...
יש לך אותם נתונים ועד היום אף אחד לא פנה אלייך? זה ממש מוזר, כי אלו נתונים גבוהים, אתה בטוח שאלו הנתונים שלך?

מה ביקשתי?
אתה כנראה לא יודע מה זה קצין מיון
אני אתאר לך מה זה פחות או יותר, משיחה שלי איתו
אני: שלום
קצין מיון: שלום. (מסתכל על המחשב) אתה תהיה בשח"ם
אני: מה זה שח"ם?
קצין מיון: שירות חובה במשטרה. אתה תשרת במשטרה במקום בצבא
אני: יש משהו אחר?
קצין מיון: לא
אני: אוקיי, בטוח?
קצין מיון: כן, אני בטוח. עכשיו תצא

ככה השיחה איתו פחות או יותר. נכנסים אליו כמה מאות אנשים כל יום גיוס, אתה חושב שיש לו זמן לכל אחד? הוא פשוט אומר לאן אתה הולך וזהו, נגמר...

בסוף לא התקבלתי לשח"ם כי לא רציתי (בגלל הפרופיל שלי, 45, הציעו לי תפקיד גרוע שם)
ביום האחרון של הטירונות נסעי יחד עם שאר ממויני מודיעין לגלילות, ושם אמרו לי שאני אהיה מש"ק ציוד ייעודי, שזה מודיעין לוגיסטיקה, אחד הדברים היותר טובים שאפשר לקבל בגיוס כלל צה"לי...

שוב-הקצין מיון לא יושב איתך שעה שלמה ומתלבט איתך מה תקבל. פשוט הוא אומר לך מה תהיה ואתה יוצא, בין אם תרצה או לא. אתה יכול לנסות לריב איתו, אבל הוא בסה"כ שליח, לא יותר.

ישן 05-10-2006, 20:56

צוות אוויר? אז למה אתה בגיוס כלל צה"לי?

כל התפקידים שציינת הם לפרופיל עורפי-איך בדיוק קיבלת צ"א?
בכל מקרה, זה די דומה למה שאני קיבלתי...
ואין מה לעשות, דחפו אותך לגיוס כל"צ כי לא מצאו לך משהו אחר
תשתד ללחוץ טיפה על הקצין מיון בכל זאת, למרות שזה לא קל ולרוב הוא מנפנף אותך מהר, בעיקר צריך מזל בגיוסים הללו
בכל מקרה, מבטיח לך שעם נתונםי כמו שלך אתה לא תהיה איזה עובד מטבח, ייתנו לך משהו סבבה לדעתי בשביל גיוס כל"צ
בהצלחה וגיוס קל

ישן 05-10-2006, 21:56
  Hell-Boy Hell-Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "צוות אוויר? אז למה אתה בגיוס כלל צה"לי?"

ציינתי מלא תפקידים שהם לפרופיל עורפי משום שאלה דברים שאני יכול לקבל
בתור בן יחיד.
יש לי פרופיל 97 ולכן בעיקרון אני צריך להיות קרבי ואין הרבה תפקידים איכותים של ג'ובניקים
לבעלי פרופיל 97...
לכן אני נדפקתי כי אני בן יחיד אבל עם פרופיל 97 ככה שבעיקרון אני לא אומר לקבל
את התפקידים שרשמתי כי הם לפרופיל עורפי...

הצבא לא מסתכל למי יש 97 והוא בן יחיד ואז מציע לו תפקידים שהם לפרופיל עורפי למרות ה-97 שלו...
הם שולחים מה שמתאים ל-97,ופשוט לא שולחים דברים קרביים.... זה הכל.

בגלל זה אני בקבוצת סיכות! ידוע שמ.צ אוהבים בנים יחידים עם 97.

בעעע איזה בלאגן

נערך לאחרונה ע"י Hell-Boy בתאריך 05-10-2006 בשעה 22:01.
ישן 06-10-2006, 11:37

דבר ראשון-לא משנה אם תוותר עכשיו או לא-זה כבר מאוחר מדי כי המיונים נסגרו לתאריך שלך

כן, הבנת נכון-זה בעיה לקבל תפקיד טוב עם ת"ש כזה, כי התפקידים היותר מעניינים כעקרון הם תפקידים של עבודה סביב השעון (מנסיון), תפקידים שאין בהם שגרה בד"כ
אתה כמעט בטוח תקבל תפקיד של יומיות, בשיא הכנות
מצד שני, יש מאל תפקידים של יומיות שהם כן מעניינים וכן נחמדים
בתור אחד עם נתונים גבוהים כמו שלך שגם התגייס בסופו של דבר בגיוס כלל צה"לי, אני יכול להבטיח לך שלא תקבל תפקיד נחות כמו טבח, סמוך עליי.
הבא לא יבזבז חייל עם פרופיל גבוה ונתונים גבוהים על תפקיד של עובד מטבח. תפקידים כאלו מציעים לאנשים עם קב"א מתחת ל-50, לאנשים שבקושי סיימו בי"ס מציעים תפקידים כאלו, אל תדאג!
לך לגיוס בראש טוב, ואני באמת כמעט בטוח שייתנו לך את התפקיד הכי טוב שיש מכל התקפידים הכלל צה"ליים
לרוב זה גיוס של אנשים טמבלים, ואתה תראה בטירונות שלך שהרבה אנשים שם לא הכי איכותיים בעולם (למרות שזה לא תמיד ככה, אצלי למשל היו בפלוגה ממש מעט ערסים, אולי 10), אבל בגלל שלך יש נתונים מעולים אז יציעו לך תפקיד הרבה יותר טוב משל השאר

בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר