לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2006, 22:05
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
שמעת על אליס מילר???
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מלשב"ית תמימה =] שמתחילה ב "למה אישה לא יכולה לשרת בשלד"ג?"

חובה לקרוא:
http://www.aka.idf.il/yohalan/main/...651&docID=42357

אפשר להגיד שבזכותה בעיקר יש נשים בטייס היום ובקרבי בכלל
היום לנשים יש גדוד חי"ר שמיועד לנשים (למרות שיש שם גם גברים) בשם קרקל, הנה מידע על הגדוד:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92...%A8%D7%A7%D7%9C

למה אין נשים ביחידות חי"ר?
דבר ראשון, בגלל קרקל הייתה מחאה של הדתיים על השילוב של בנות בצבא, ולהזכירך צה"ל הוא גוף דתי, לא שומרים שבת סתם...
דבר שני-בנות בחי"ר זה טיפה בעייתי, לא צריך להסביר למה קשה יותר לבת להיות בשטח מאשר לבנים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2006, 23:17
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
על קרקל לא שמעת, הא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מלשב"ית תמימה =] שמתחילה ב "למה אישה לא יכולה לשרת בשלד"ג?"

חי"רניקיות לכל דבר, כנס שוב להודעה שלי ולקישור שהבאתי
שוב-הסיבה היא גם מבחינת דת, שלחיילים דתיים לא קל עם חיילות ביחד בשטח, לא צריך להסביר למה
והצרכים ההגייניים המיוחדים של בנות מקשה עליהן יותר מאשר בנים, ובגלל זה הקימו את קרקל, שזה גדוד חי"ר עם מפקדים/ות שיודעים להתחשב ולהתאים את עצמם לצרכים של בנות...

להגיד דברים כמוש אמרת, כמו "יותר מידי לגוף האישה" זה כבר שוביניסטי, כי כל מקרה לגופו
יש בנים שהם כמו כוסיות ויש בנות שהן גבריותף זה לא משנה...
הסיבה היא בדיוק מה שאמרתי

בכל מקרה, כל הכבוד לאליס מילר, שנלחמה כנגד כל הסיכויים, ובזכותה אכן יש בנות בחובלים, בקרקל, ובעוד מקומות קרביים בצבא...

ישן 05-10-2006, 23:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "על קרקל לא שמעת, הא?"

לא חי"רניקיות לכל דבר, ההכשרה היא לא 07 ואפילו לא 03, הסרגל לא אותו סרגל וזהו אינו גדוד חי"ר. (איפה שמעת על חי"רניקים עם פרופיל 72..)

מבחינת הכשירות שלו הוא יותר דומה ליחידת מג"ב. זהו גדוד בט"ש גבולות ותו' לא.

לא קשור לדת - אחרת היו פותחים גדודים ללא דתיים (כמו קורסים ללא בנות/דתיים). הסיבה היא פזיולוגית נטו. תעשו חיפוש בפורום תיראו מספר דיונים הכוללים מידע מדעי רפואי מתוך מחקרים שנעשו בנושא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 05-10-2006 בשעה 23:24.
ישן 05-10-2006, 23:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "אתה צודק ולא צודק"

אתה טוחן מים. יחידה שפרופיל הבסיס שלה הוא 72 נדרשת לסרגל מאמצים מופחת מיחידת חי"ר. גם בטירונות 02 עושים מסעות so fucking what.
צא מזה, זה לא חי"ר, זה גדוד בט"ש. אולי זה חלק מהבעיה - אנשים באים בציפיות גבוהות מדי.

נ.ב. יפה שיצא לך לדבר עם 2 לוחמות. עכשיו אתה מכיר ויודע.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-10-2006, 10:30
צלמית המשתמש של סגול טרי
  סגול טרי סגול טרי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי yamason שמתחילה ב "בגבול מצרים."

ציטוט:

גדוד קרקל הוא גדוד חי"ר קל המשלב לוחמים ולוחמות יחדיו, מתוך מטרה לשלב את הבנות במערך הלחימה של צה"ל מתוך גישה שוויונית. כאשר הלוחמות עוברות את אותה ההכשרה כמו הלוחמים (רובאי 05), ויכולות להתקדם במסלול הדרגות לאחר מעבר של קורסי פיקוד (מ"כים, קצינות). הקרקל מקבל לשורותיו בעלי פרופיל צבאי 72 ומעלה.
הגדוד מופעל במסגרת חטיבת הנח"ל וכמו גדוד "בזלת" של חטיבה זו קולט לתוכו בני ובנות גרעיני נח"ל בתקופת הפרק הצבאי שלהם. עיקר פעילותו היא בגבולות שלום (עם ירדן) למניעת הברחות והסתננויות. משימתו העיקרית של הגדוד היא אבטחת גבול הערבה באמצעות סיורים, אבטחת מתקנים ויישובים, מארבים, מרדפים ותצפיות.

http://www1.idf.il/mazi/site/templa...ng=he&fid=49516

גם התג שלהם די מסגיר את כל העניין...

נערך לאחרונה ע"י סגול טרי בתאריך 06-10-2006 בשעה 10:45.
ישן 06-10-2006, 03:02
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
קרקל זה לא קרבי זה חלבי!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "איין גם מה לתפוס מהם יותר מידי"

חוצמזה שהרבה בנות עפות מהמסלול בגלל סיבות רפואיות כמו שברי מאמץ,בעיות בחוליות בגב ועוד...
נשים אינן בנויות למאמץ גופני שנדרש מלוחמי חי"ר ובטח ובטח שלא מלוחמי יחידת עילית.
קרקל הם פתרון של סתימת פיות כדי שלא יגידו שמקפחים את הנשים בצה"ל,גדוד מיותר שעדיף לשים במקומו את הגדס"ר הבדואי ולשלוח את כל ההקצאות המטורפות שלו לפלאטופים ומקוצרים וקורסים כאלה ואחרים לגדוד חי"ר אמיתי במיל'.
אין הצלחות לגדוד הזה כעיקרון ואומר לך את האמת ממכ"ית שמשרתת שם יש אינסוף לסביות,הומואים, וגם סטרייטים סה"כ גדוד לא משהו בעליל.

על כל מקרה מי שרוצה לנסות מוזמנת,אישית עדיף כבר מג"ב,תותחנית או פלח"צ פקע"ר.

ישן 06-10-2006, 03:36
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "קרקל זה לא קרבי זה חלבי!"

"נשים אינן בנויות למאמץ גופני שנדרש מלוחמי חי"ר ובטח ובטח שלא מלוחמי יחידת עילית."

פשוט שטות. וואלה אני בן, וגם אני לא בעד שנשים יהיו ביחידות עילית. אבל להגיד שזה בכלל הפיזיות שלהן? מה אתה ילד? זה אינדיבידאולי. על כל 100 גברים שמתאימים לשירות ביחידה, יכולה להיות גם אישה שתתאים יותר מ100 גברים אחרים. הרי כל פלוץ דואג לעדכן אותנו עד כמה "גיבוש זה בראש, את הכושר כבר יכניסו לכם ביחידה בלה בלה בלה". חנה סנש, גיבורת ישראל ללא ספק, ביצעה "פעולת עילית" כמו שאתם אוהבים להגיד, נפלה בשבי ולא נשברה. המוני גברים היו נשברים, מה גם שלאישה הרבה יותר קשה בשבי.
ואף אחד לא ביקש ממך את דעתך בנוגע להקצאות היחידה.
וחתיכת פרימיטיב אז מה אם יש שם הומואים ולסביות?! הם לא יכולים להיות לוחמים/לוחמות?!?

ואיך אתה יכול לכתוב שעדיף אישית תותחנים, מג"ב וכו'? אתה בחורה?

נ.ב - אני לא הומו, אני נגד שירות בנות ביחידות מובחרות, ולא קשור לקרקל אבל אני פשוט לא יכול לסבול את הגולש הזה יותר זה עובר גבולות.

נערך לאחרונה ע"י HU99 בתאריך 06-10-2006 בשעה 03:39.
ישן 06-10-2006, 03:45

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
נמאס עליך אז אל תגיב לי,וחדל התנצחויות בוא נריב בפרטי...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב ""נשים אינן בנויות למאמץ גופני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
"נשים אינן בנויות למאמץ גופני שנדרש מלוחמי חי"ר ובטח ובטח שלא מלוחמי יחידת עילית."

פשוט שטות.

אה כן ומאיפה אתה שואף את ההוכחות שלך מהמחקרים של בוטרוס בוטרוס ראלי או מהניאומים של אבא אבן?.

וואלה אני בן, וגם אני לא בעד שנשים יהיו ביחידות עילית. אבל להגיד שזה בכלל הפיזיות שלהן? מה אתה ילד? זה אינדיבידאולי. על כל 100 גברים שמתאימים לשירות ביחידה, יכולה להיות גם אישה שתתאים יותר מ100 גברים אחרים.

אישה שתעוף על שברי מאמץ או פציעה אחרת,שתהיה הכי חזקה מנטלית זה לא משנה את העובדה שהפיזיות של האישה נחותה מן הגבר בבחינה המדעית(קצב חילוף חומרים,אחוז שומן בסיסי,עצמות חלשות יותר,קושי לפתח מסת שריר).

ואף אחד לא ביקש ממך את דעתך בנוגע להקצאות היחידה.

אני אומר מה שאני רוצה כל עוד זה לא עובר על חוקי הפורום!

וחתיכת גזען אז מה אם יש שם הומואים ולסביות?! הם לא יכולים להיות לוחמים/לוחמות?!?

שיהיו אני רק אמרתי לה,מה קשור גזען? קראתי להשמדת ההומואים והלסביות?,אמרתי שהם שווים פחות?,אתה סתם מנסה להיכנס בי.

ואיך אתה יכול לכתוב שעדיף אישית תותחנים, מג"ב וכו'? אתה בחורה?

אין שום קשר יש לי כמה ידידות שהיו בקרקל,מג"ב ובפלח"ץ וידידה שהיא מ"כית בקרקל,לא מת על הגדוד הזה אני חושב שהיא תתרום הרבה יותר ויהיה לה יותר מעניין במקום אחר זאת דעתי האישית וזכותי להביע אותה היא יכולה לקבל ויכולה להתייחס בביטול שתעשה את הטוב שנראה לה.

נ.ב - אני לא הומו ולא קשור לקרקל אבל אני פשוט לא יכול לסבול את הגולש הזה יותר זה עובר גבולות.

את הדעות שלך שמור למקום אחר, לך תתלהם בפורום אחר!.

ישן 06-10-2006, 03:54
  buia buia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל buia שלח הודעה דרך MSN אל buia
בעקרון,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "נמאס עליך אז אל תגיב לי,וחדל התנצחויות בוא נריב בפרטי..."

אני מסכים עם הדעה שנשים,פיזית,חלשות מגברים.זה משהו כללי.תמיד יכולים להיות בנות מאוד חזקות וגברים מאוד חלשים(אני,אגב,טוען שאין דבר כזה גבר לא חזק,אלא גבר מוזנח או לא מאומן אבל זה כבר ויכוח אחר).

אני לא מסכים עם הטענה של:"יש שם המון הומואים,לסביות-זה גדוד לא משהו".
אני לא הומו או משהו כזה ואני דווקא חושב שאני דיי שוביניסט(וכשחושבים על זה,אני גם דיי גאה בזה),אבל להגיד שבגלל שיש הומואים ולסביות זה גדוד לא משהו,זה כבר בעיה של תפיסת חיים.
באור אחוות לוחמים."

נערך לאחרונה ע"י buia בתאריך 06-10-2006 בשעה 04:00.
ישן 06-10-2006, 04:02

יש להביא דברים באומרם ולא להמציא משפטים!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי buia שמתחילה ב "בעקרון,"

"יש אינסוף לסביות,הומואים, וגם סטרייטים. סה"כ גדוד לא משהו בעליל."חבל שלא עשיתי אנטר,במקום לעשות עליהום סתם שימו לב לפסיקים ונקודות הם עושים את ההבדל!.
האמן לי שלסביות או הומואים בצה"ל זה לא מה שמטריד אותי וזה אמור להיות בין הדברים האחרונים,תאמת לא אכפת וזה לא מעניין אותי אם הפקידה הפלוגתית מעדיפה בחורות על פני גברים,או הבחור ההוא מהמסייעת הוא הומו,זה קורה זה לגיטימי ושיהיה בכיף שלהם!.
הגדוד לא משהו לא בגלל ההומואים והלסביות,סה"כ ממה שהתרשמתי הגדוד לא משהו האנטר כאן משמעותי,שיהיה לכם שבת שלום!.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 06-10-2006 בשעה 04:04.
ישן 06-10-2006, 11:26
  bangbani bangbani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
רציתי להגיד את דעתי בנושא...

תיראו חברים עם כל הצער והכאב אין מה לעשות.... בנות לא מסוגלות ולא יהיו מסוגלות לעצמו בדרישות של הסיירות הבאמת מובחרות בצה"ל. ואני לא מדבר על גיבושונים וכאלה.. אני מדבר על שירות סדיר, קשה לי מאוד להאמין שבחורה יכולה לעמוד במאמסה העצומה בשלדג או מטכל.
באמת שאני מעריך ואיפשהו אפילו מעריץ את כל הבנות שמתנדבות לקרבי ולא ממעיטות בערכן ולו לרגע, באמת כל הכבוד לכן.
אבל אני חושב שכל זה מיותר... גם בקורס חובלים צוערים אמרו לי שלדעתם זה גם מיותר.. הכל פה זה גימיק, זה הפמיניזם שכל כך התעורר בשנים האחרונות ואולי הוא עובר את הגבול במקרים מסויימים.
לאישה אין את היכולות הפיזיות של הגברים נקודה. ואני לא מדבר על הגברים הכוסיות.. אני מדבר על הגברים שמצליחים להתקבל לחובלים, לטייס, למטכל וכן הלאה....
יחידה כדוגמת קרקל היא באמת סוג של קרבי קל.. אבל עדיין היא הכרחית כדי לרצות את כולם ולתת במה לבנות שבכל זאת רוצות להראות מה הם שוות ושוב פעם למרות שלדעתי זה מיותר... כל הכבוד!!
ישן 07-10-2006, 09:36
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
כמאט כל התפקידים הקרבים מבצעים לבנות הם בדיחה

ואני אומר את זה בהרבה כאב לב
לבנות קרביות פשוט אין יותר מדי בחירה מה לעשות בצבא, ואם נגיד בת רוצה להיות קרבית ולתרום אבל לא מתקבלת לקורס טייס או לחובלים.
היא כנראה תלך למקום כמו קרקל או יחידת חילוץ והצלה, שאפשר גם לקרוא לזה חברת שמירה לבנות, זה סתם כסת"ח.

התפקידים היחידים שבנות יכולות להיות בהם פיזיות זה תומכות לחימה ביחידה מובחרת וגם זה לא מבצעי.

אני עוד לא נתקלתי ביאשה שמתקרבת אליי פיזית, ואני מתאמן הרבה עם בנות מלאות מוטיבציה.
לא יודע פשוט הם לא כאלה משתפרות מהר כמו בנים(אני ממש הייתי מופתע שאני ירדתי מה 9 דקות באלפיים הם עוד לא הצליחו לרדת מה 10, עוד בתחילת שנה), אני לא מכיר בחורה שיכולה להיות 10 ק"מ מתחת לאלונקה בלי להחליף. אולי פעם ב 10 שנים תבואו איזה בוצה אחת שיכולה לעמוד בהכל ואני לא בטוח שבישבילה צריך לפתוח את היחידות האלה לבנות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר