לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2006, 09:08
  גילילינג גילילינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
כשבכיכר עוד היו טנקים

היום ערב סוכות, זמן להזכר במסורת תל אביבית שנפסקה לפני כעשר שנים. אני זוכר עצמי כילד, הורי לקחו אותי כל שנה בחול המועד סוכות לכיכר מלכי ישראל (כיכר רבין דאז), שם הוצבה תערוכה של יחידות חיל השיריון. הוצבו שם בעיקר טנקים, וכן אוהלי מורשת של החטיבות השונות. בכניסה, שפנתה לכיוון דרום, היה מוצב הגשרון של טנק הגישור, וכל האורחים היו עוברים תחתיו בכניסתם לתערוכה. בשעה שהחלו ההופעות, כל הילדים היו מתיישבים על גבי הטנקים לראות את ההופעה, ולא נותר מקום לטפס. מי שלא זכה לראות טנקים בכיכר ידע שמרצפות הכיכר שבורות לא בגלל עצרות אלפים למינייהם אלא בגלל טנקים שחנו בו כל שנה בסוכות. התערוכה הייתה מפגן כוח של החיל, ומכשיר גיוס יעיל שלהם. אני זוכר עצמי חוזר לביתי עם מדבקות וסטיקרים של החטיבות ומדביק אותם על ארונות.
המון חוויות יש לי משם,זה טקס שחזר על עצמו עד שהרגשתי "גדול". בדיעבד, שהגעתי לחיל בתור חיל, ניסיתי לשחזר בראש את התערוכה, ומצאתי דווקא שמעט מאוד אני יודע. מתי זה התחיל? מי הגה את הרעיון? מתי זה נפסק? למה נפסק? מי שיודע לספר, וכמובן למי שיש תמונות - דברו העלו בשמחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר