לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2006, 18:57
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
מגעיל התנצלות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מה זה, צילום של פלאפון ?"

קבל את התנצלותי הכנה מקרב לב. קודם כל על שאין לי מצלמה כל כך טובה, גדולה ונהדרת כמו שלך ושל "תאכל לי ת' אבק" (כינוי דבילי לא כן?), ושנית על שאתה סובל מסרקזם קיצוני או מוגבלות בהבנת הנקרא.

זה לא צילום של "פלאפון". צילמתי ב S-6500 שכבר יצרה כמה תמונות שעלו וזכו לביקורת חיובית גם כאן וגם בכמה מקומות מלבד הפורום הנכבד הזה ולמרות הזלזול שלכם במצלמה.

הצילום נעשה בלילה, בהנחת המצלמה כשהיא נתמכת על גדר מתכת צרה ובידיים. היא כוונה לרגישות 1600 iso מאחר וברור שכיוון לרגישות 100 כמו שהציע מר "אכול לי ת' אבק" אינה מתאימה למקרה.
ברור שהתוצאה מלאה רעש וגם לא יציב, אבל חשבתי שהרעיון ימצא חן בעיני מישהו עם ציוד יותר טוב (כמו כבודו), שיקח אותו הלאה למקום טוב יותר. במקום זה בחרת בסכלות (אתה יכול לחפש את המילה במילון, אתה יודע... ספר עם המון מילים...? ) להעליב.
מאחר והביקורת שלכם נוסעת לא ממקום של עזרה, יצירה ובניה אלא של זלזול, אתם יכולים להשתמש בה לנגב את העדשות במצלמות היוקרה שקנה לכם אבא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2006, 04:45
צלמית המשתמש של BiNbA17
  משתמשת נקבה BiNbA17 BiNbA17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב "היו היה פנס בודד בקצה שכונה"

תראה מרלין, אני באה מנקודת מבט כללית ובלי שום קשר לוויכוח שהולך כאן, אני שונאת לדחוף את האף שלי לוויכוחים של אחרים כי בסופו של דבר אני תמיד חוטפת על הראש =/

החבר'ה כאן אני מסכימה התבטאו בצורה קצת בוטה, אבל חבל שלקחת את זה ללב.
אחרי הכל, אנחנו כאן בשביל להינות,לא?
תשדל לקחת את הדברים ברוח חיובית והומוריסטית.

אין לי הרבה מהל הוסי - אולג אמר כבר את מה שהיה לומר.
אפילו אני עם הD50 שהיא DSLR , כמעט ובכלל לא מתעסקת עם ISO1600 כיוון שהאיכות פשוט לא טובה.
אנילא באה ממקום של "המצלמה שלך לא טובה" להפך,חשבתי עליה כמצלמת גיבוי,בשביל שיהיה.
אבל היא עומדת בקטגורית הP&S ובמעמדה זה, כשאתה מעלה ISO למעבר ל400 [וגם, איכות לא טובה כ"כ תתקבל] אתה צריך לצפות לתוצאות בהתאם.
קצת ביקורת עצמית, אני באמת ובתמים מאמינה שזה לא בעייה לראות שהתמונה סובלת מאיכות נמוכה מאוד מאוד וח-ב-ל, כי בניגוד לחבר'ה פה, בעיני יש לה אחלה פוטנציאל

עצה ממני-גם אם אתה נקלע לסיטואציה שאתה מת לצלם,משהו שלא יחזור על עצמו,אבל אתה לא יכול במהירות תריס נמוכה, 2 אופציות, או שלא תצלם, או שתמצא מקום יותר יציב למצלמה ותנמיך ISO.[תנמיך?ככה אומרים? חח]
אחרת לצילום (לפחות בעיניי) לא יהיה ערך מקסימלי אם בכלל,כמו במקרה הזה.

"מכל מלמדיי השכלתי.." :]
עדן.

ישן 09-10-2006, 05:09
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
עדן יקרה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "תראה מרלין, אני באה מנקודת..."

ממש לא תקבלי ממני על הראש ולו רק מאחר והבהרת כאן עם נוצה ובכמה שורות מה שעשרה אחרים למעלה ניסו לעשות עם פטיש.
אני רק חייב להבהיר שוב, אין לי שום בעייה לקבל ביקורת בונה. אין לי שום בעיה לראות שהצילום שהעלתי מחורבן. כל מה שהתכוונתי זה לא להציגו כ"עשייה" אלא לקבל הסברים של איך כן לצלם במצב כזה. במקום זה נכנסו בי עשר רכבות שהסבירו לי שאני צלם מחורבן ויש לי זיפת של ציוד.
אם מישהו מכל האנשים הטובים למעלה היה מציין את מה שאת כתבת בעניין השימוש ב 1600, העניין שעדיף לא לצלם מאשר לעשות זאת בסיטואציה נחותה וכו' - כל הדיון היה נגמר בהערה אחת בלבד. במקום זה הדיון המטופש הזה נתקע כאן מערב סוכות.
אני רק מקווה שהמגיבים המכובדים ילמדו משהו מהתגובה שלך.

תודה על ההתייחסות והמידע ושיהיה לך המשך חג שמח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:13

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר