לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2006, 23:47
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הכל תלוי בסוג הקשר של הזוג.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בגידות, לסביות ומה שביניהם....."

תראה, מבחינתי אישית זו בגידה. קרה לי שמישהי שהיה לה חבר ואהבה אותי מאוד רצתה לשכב איתי, אבל לא הסכמתי לה כי אני לא בעד בגידה. ולא מעוניינת לעזור במקרה כזה.

אבל, יש הרבה זוגות שמדברים על המשיכה ועל מה שקורה אצלהם, ובאמת שמעתי על זוגות שאומרים שהאישה יכולה מפעם לפעם למצוא מישהי לסטוץ ולא מעבר, מבחינתם זה לא משהו שבא מאהבה, זה בסך הכל משיכה, ותראה אם יש כאלה שזה בסדר מבחינתם, אז למה לא? הקטע שזוגות כאלה בדרך כלל מדברים על זה מראש, וקובעים את הכללים, יש בעלים שאוהבים להסתכל אפילו. יש את אלה שאומרים "אוקיי, את יכוהל לשכב עם אישה פעם בכמה זמן, אבל לא מישהי קבועה, ואל תספרי לי כשזה קורה" או להפך - "תספרי לי מיד כשאת חוזרת הבייתה, לא לפניי כדי שלא אחשוב על זה, אבל אחרי תבואי ותספרי לי מה היה ותנתקי איתה קשר"

היו דברים מעולם.
יש הרבה זוגות שלא בעד, ואם הם לא בעד אז מבחינתם זו בגידה, ואז זה כבר תלוי באישה.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2006, 18:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
את לא יכולה לומר את זה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני טוענת שתמיד יהיה הצד שכן..."

זה לא נכון. יש הרבה בני זוג שאומרים "וואלה זה בסדר מצידי כל עוד את מספרת לי" ואחר כך יש כ אלה שמוצאים את זה 'מדליק' שאישתם, או בת זוגם שוכבת גם עם בנות, זה גם מגשים להם פנטזיות. חוץ מזה שאם בוקר אחד הם יקומו ויגידו לה "אני לא מרוצה מהעניין, ואני מעדיף שתפסיקי לשכב עם נשים" אז אם היא תמשיך זה ייקרא בגידה. אבל רוב הגברים שמבינים ועם קצת מוח בפנים מבינים בסופו של דבר שסקס זה סקס, ואהבה זו אהבה. ויש הרבה שיראו את הגילוי לב ואת התמיכה בה כעוזר לה ולא כופה עלייה רק אותו.
זה כמו למשל שגבר יגלה לאחר תקופה ארוכה שהם יחד שבת זוגתו בעצם מתניינת בסאדו, אם כמלכה ואם כשפחה, אם הוא לא יכול לספק לה את זה, יכול מאוד להיות שבכדי לספק את היצרים ואת התשוקות שלה, הוא יסכים פעם בחודש-חודשיים שהיא תלך למישהו מהקהילה הבידיאסמית ותבצע עימו סשן חד פעמי. אי אפשר לקרוא לזה בגידה כי הוא הרשה לה, ואם הוא רוצה את הטוב בשבילה הוא יפסיק לחשוב מהאגו ויחשוב על מה יגרום לה באמת אושר.

אני אישית לא יכולה כי יש לי אגו גדול, ואני מודה בזה, לבת זוג שלי אסור לפגוע לי באגו. פשוט אסור, כי אני פזיזה. וזו הסיבה שמראש אני לא אתקרב לדו מיניות, ואחפש מישהי שב טוחה במיניות שלה ובזה שרוצה רק נשים בכדי לדעת מראש שזה או שהיא רק איתי או שהיא לא איתי בכלל. גברים שלוקחים את הסיכון מרוב שהאישה דו מינית, צריכים לתת לה לפרוץ גבולות. זה לא כמו לשכב עם גבר אחר, שזה תחליף לגבר עצמו, זה משהו שונה וחדש, כמו שבעלה ירצה לשכב עם גבר, אני בטוחה שאם הוא יבקש ממנה היא תסכים ותתמוך בו. זה מאוד שונה כשנמצאים בזוגיות אמינה ופתוחה.

מי שלא רוצה מצב כזה, צריך מראש לא להראות ראש פתוח לזה, ולהיות עצמו ולחפש בת זוג שהוא יכול לדעת שהיא תרצה רק אותו.

אם אתם באמת פתוחים לאפשרויות, אז אל תתפלאו כשהאישה תלך עם אישה אחרת.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר