לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 23:21
  GP19 GP19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שחק רועי שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

אוף נמעס לי מהתירוץ הזה אם אני אהיה בקרב קונג פו אמיתי אני אהרוג את היריב שלי אתם מדברים על זה כאילו זה כל כך קשה לא להרוג את היריב תאמינו לי גם באיגרוף מאוד ידוע שבמקומות מסוימים ובזוויות מסוימות אם אתה תתן ליריב אגרוף חזק היריב יכול למות גם בג'ו ג'יטסו די ידוע על מקומות שאם אתה תשבור תלחץ ותרביץ רוב הסיכויים שהיריב יגמור בכיסה גלגלים לצמיתות או יסיים את דרכו בארון קבורה אני לא רוצה להשוות בין אנשים אבל יצא לי להילחם אם 2 תלמידי קונג פו וניצחתי והתירוץ שלהם היה היו מכות שלא נתתי כי פחדתי ממש לפגוע בך ואני אמרתי לו ואתה חושב שאני לא? הזכרתי לו מצב מאוד מאוד מסוכן שאני הייתי מעליו במאונט והוא הטה את ראשו והראתי לו בדיוק את האגרוף שהיה יכול לסיים את חייו באותו הרגע והתגובה שלו הייתה התנצלות כי הוא הבין עד כמה אני צודק .בכל מקרה אני לא מאמין לתירוץ הזה כאילו מה ההיגיון באומנות לחימה שכל משה היא יודעת לעשות זה להרוג אנשים בתרגילים שעדיין לא ראיתי שום הוכחה שהם באמת עובדים דרך אגב חלק מהרעיון באומנות ושיטת לחימה היא לפגוע ביריב לקרקע אותו לא רק להרוג אותו!
אני חושב שצריכה להיות תשובה יותר מלאה והיגיונית
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר