לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 18:31
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "[QUOTE=הולי][right]חחחחחח ..."

שירות לאומי.. וזה בלתי אפשרי ללמוד את כל החומר כי זה פשוט דורש המון זמן והמח כבר לא מצליח לקלוט בשלבים מסויימים, שיעור זה 5 שעות עם שתי הפסקות של רבע שעה <או איך שמחליטים עם המורה> אבל זה לא מספיק ולכן לא מצליחים לקלוט הכל ובטח שלא לבוא הביתה ולהכין שעורי בית <וללמוד את המילים ולקרוא ספר באנגלית> בכמויות האלה, פשוט בלתי אפשרי, ואם יש עבודה ועוד דברים על הראש אז אין זמן להשקיע כל יום ולהכין הכל, חייבים יותר זמן ושהשעורים יהיו עם הפסקות גדולות יותר <ויותר שעות כדי שלא נרוץ עם החומר כ"כ מהר ויהיה זמן ממש ללמוד בכיתה ולא רק לרשום הערות , לעשות 5 תרגילים ולהמשיך לנסות בבית>.

עריכה: אם תעשה בעתיד אז כבר תבוא מחודד עם המילים והאנגלית <ומה שתזכור> כך שזה יהיה קל יותר.

אבל זה אומר שוב לשלם.. ולחכות כמה חודשים טובים <אי אפשר להבחן בשני מועדים אחד אחרי השני> וזה יכול לתקוע אנשים שרוצים כבר ללמוד ולא לחכות עוד חצי שנה שתתקע אותם שנה נוספת בבית.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 08-10-2006 בשעה 18:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2006, 18:35
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]שירות לאומי.. וזה בלתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
שירות לאומי.. וזה בלתי אפשרי ללמוד את כל החומר כי זה פשוט דורש המון זמן והמח כבר לא מצליח לקלוט בשלבים מסויימים, שיעור זה 5 שעות עם שתי הפסקות של רבע שעה <או איך שמחליטים עם המורה> אבל זה לא מספיק ולכן לא מצליחים לקלוט הכל ובטח שלא לבוא הביתה ולהכין שעורי בית <וללמוד את המילים ולקרוא ספר באנגלית> בכמויות האלה, פשוט בלתי אפשרי, ואם יש עבודה ועוד דברים על הראש אז אין זמן להשקיע כל יום ולהכין הכל, חייבים יותר זמן ושהשעורים יהיו עם הפסקות גדולות יותר <ויותר שעות כדי שלא נרוץ עם החומר כ"כ מהר ויהיה זמן ממש ללמוד בכיתה ולא רק לרשום הערות , לעשות 5 תרגילים ולהמשיך לנסות בבית>.

עריכה: אם תעשה בעתיד אז כבר תבוא מחודד עם המילים והאנגלית <ומה שתזכור> כך שזה יהיה קל יותר.

צודקת, וואי ואני לתומי חשבתי שבקידום אישי זה אחרת... ככה גם בקידום תיכון... טוב אבל לפחות יהיה לי ניסיון ובבחינה הבאה כבר יהיה יותר קל ב"ה... למרות שהייתי שמח לסיים עם זה פעם ראשונה ולתמיד כדי שבעתיד (כשכבר לא יהיה לי ראש לזה..) אני לא יצטרך לשבור את הראש, יהיו לי דברים אחרים שיישבו עליי כמו עבודה, צבא וכו'... בהצלחה לך ובאמת כל הכבוד!
יש לך כיוון בחיים? את יודעת מה את רוצה ללמוד?
ישן 08-10-2006, 19:24
צלמית המשתמש של cookoorookie
  משתמשת נקבה cookoorookie cookoorookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
ראיתי שיש כמה כסאות לשמאליים (בי-ם)
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "כסאות כאלה של סטודנטים, עם מגש בצד ימין"

הייתי בבחינת ניסיון שהם עשו בשבוע שעבר באונ' בהר הצופים (הבנתי שהם ביקשו רק מחלק מהאנשים לבוא, לא יודעת למה, וגם לא ברור לי למה עשו אותה. נתנו לנו לעשות 6 פרקים, 2 מכל סוג, שבאחד מהם נותנים 38 דק, במקום 25, ובסוף שאלו אם היה צריך את תוספת הזמן או לא).
הקיצר - זה היה בכיתות שעושים את הפסיכו, וראיתי שיש שם כמה כסאות לשמאליים (אז אני מניחה שגם במקומות אחרים יש). החיסרון שלהם הוא שהם באמצע... וגם שיש קצת כסאות... אז כדאי לך לתפוס מקום מהר.

חוצמזה - אני עושה בלי קורס (מנסה לדפוק ת'שיטה ). לקחתי ספרים וסימולציות מחברה שעשתה ביולי והקפתי את כל התשובות (ואז לא רואים את התשובה שהקיפו לפני). התחלתי ללמוד ישר אחרי סוף הבגרויות (הרבה לפני תחילת הקורסים), ונראה לי שאני די במצב טוב.
החיסרון היחיד שמצאתי בזה (בינתיים) הוא שיש קצת לחץ כי לא יודעים בדיוק מתי לשלוח טפסים וכאלה, ומרגישים שאין מאחוריך גב. אבל זה עובר... וחוצמזה - בשביל דברים כאלה המציאו את האינטרנט

הטיפ שלי -
אם אתם יכולים, תבואו לראות את המקום לפני הפסיכו - לי זה הוריד מלא מהלחץ - ככה אני יודעת איך להגיע, כמה זמן זה לוקח וכו', וגם אם יש כסאות או שולחנות (או שניהם ביחד ).

זהו.
שיהיה בהצלחה לכולנו!
ותחשבו על זה שעוד שבוע גומרים! (תמיד חלמתי לתקוע את הבננה הזאת איפהשהו...)

ישן 08-10-2006, 18:25
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "מי עושה פסיכומטרי ב 16-17 ? - כל אחד אם הוא יכול שיתן טיפים"

קבלו עצות מאוקטובר 04( ), פברואר 06( ) ובקרוב גם דצמבר 06 ( !!!!)

1. אל תילחצו, גם ככה רוב הסיכויים שתעשו פסיכומטרי יותר מפעם אחת.
2. לא ממליץ לשתות בבוקר, זה לא כיף לרוץ ברחבי אוניברסיטת בן גוריון בחיפוש אחר שירותים באמצע פרק אנגלית. (אגב, לפני הבחינה תבדקו היכן השירותים הקרובים לכיתתכם! )
3. אם יש לכם הזדמנות לעשות בהנחה כחלק מבית ספר/צבא לכו על זה. זה נותן ניסיון, ואפילו אם זה קידום בחלטורה (מסכים עם אלה שקטלו את קידום), זה מאוד מועיל.
4. בפרקי המתמטיקה על ההתחלה חפשו עם העיניים תרגיל שנראה לכם קל. פתרון טוב וחלק של התרגיל הראשון בכל פרק נותן לכם מרץ וביטחון.
5. אל תשבו מתחת למזגן. אל תשבו קרוב ללוח.
6. אל תעתיקו, אפילו אל תציצו במבנה של התשובות של השכן כי הם מבלבלים את הפרקים בבחינות. פרק א' אצלכם הוא פרק ג' אצל השכן ולא על פי סדר השאלות.
7. לפני שתתחיל הבחינה, חצי שעה יבלבלו לכם את השכל על כל החוקים, תנצלו את הזמן להרגעה עצמית או לחילופין לפטפוט עם השכנה משמאל והרגעה שלה (מה שיוסיף לכם נקודות אצלה, שלא לדבר על נגיד לתת לה עיפרון או מחדד).
8. תבואו מוקדם!
9. אל תלמדו יום לפני.
10. בתום המבחן אל תשוו תשובות עם אנשים אחרים. סתם נותן הרגשה רעה (תמיד אבל תמיד מתברר שטעיתם)
11. בפעם השניה שלי למדתי עם חבר (חזק ממני במתמטיקה), זה מאוד עזר לי וכדאי שתשקלו את זה.

בהצלחה! ואל תיהיו כמוני! אל תעשו 3 פעמים פסיכומטרי!! ( )

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 08-10-2006 בשעה 18:52.
ישן 08-10-2006, 18:29
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "קבלו עצות מאוקטובר 04( :( ),..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
קבלו עצות מאוקטובר 04, פברואר 06 ובקרוב גם דצמבר 06 ( !!!!)

1. אל תילחצו, גם ככה רוב הסיכויים שתעשו פסיכומטרי יותר מפעם אחת.
2. לא ממליץ לשתות בבוקר, זה לא כיף לרוץ ברחבי אוניברסיטת בן גוריון בחיפוש אחר שירותים באמצע פרק אנגלית.
3. אם יש לכם הזדמנות לעשות בהנחה כחלק מבית ספר/צבא לכו על זה. זה נותן ניסיון, ואפילו אם זה קידום בחלטורה (מסכים עם אלה שקטלו את קידום), זה מאוד מועיל.
4. בפרקי המתמטיקה על ההתחלה חפשו עם העיניים תרגיל שנראה לכם קל. פתרון טוב וחלק של התרגיל הראשון בכל פרק נותן לכם מרץ וביטחון.
5. אל תשבו מתחת למזגן. אל תשבו קרוב ללוח.
6. אל תעתיקו, אפילו אל תציצו במבנה של התשובות של השכן כי הם מבלבלים את הפרקים בבחינות. פרק א' אצלכם הוא פרק ג' אצל השכן ולא על פי סדר השאלות.
7. לפני שתתחיל הבחינה, חצי שעה יבלבלו לכם את השכל על כל החוקים, תנצלו את הזמן להרגעה עצמית או לחילופין לפטפוט עם השכנה משמאל והרגעה שלה (מה שיוסיף לכם נקודות אצלה, שלא לדבר על נגיד לתת לה עיפרון או מחדד).
8. תבואו מוקדם!
9. אל תלמדו יום לפני.
10. בתום המבחן אל תשוו תשובות עם אנשים אחרים. סתם נותן הרגשה רעה (תמיד אבל תמיד מתברר שטעיתם)
11. בפעם השניה שלי למדתי עם חבר (חזק ממני במתמטיקה), זה מאוד עזר לי וכדאי שתשקלו את זה.

בהצלחה! ואל תיהיו כמוני! אל תעשו 3 פעמים פסיכומטרי!! ( )

3 פעמים פסיכומטרי מה אתה רציני אחי??
למה כמה קבלת בכל אחד מהם? אני רוצה לעשות פעמיים ולסיים עם זה חחח...במקרה הטוב כמובן..
בטח לקחת בהתחלה קידם תיכון נכון?

ואחלה עצות, אני ישתמש בהם תודה.
אה והמדריך שלי אמר לגרום לאנשים לחוסר בטחון ולהוציא אותם מריכזו כדי שיקבלו נמוך, כי הציון יחסי ואם הם ייקבלו נמוך אני ירוויח מזה... חחח אז הולך להיות נחמד.
ישן 08-10-2006, 18:37
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "[QUOTE=Sycofat]קבלו עצות..."

שים לב שהוספתי עוד עצונת:לפני ההתחלה תבדוק היכן השירותים הכי קרובים לכיתה שלך! יחסוך לך חיפוש אם תצטרך.

ת'ראשון עשיתי בין יא' ל-יב', בחלטורה של קידום תמורת גרושים. קורס לא איכותי אבל ממליץ לעשות. קיבלתי 600.

השאיפה שלי הייתה ללמוד עבודה סוציאלית ובשביל זה צריך 650. עשיתי שוב בפברואר (עם נור!) והוצאתי 643...שזה יספיק לי יחד עם הבגרות לעו"ס.

מכיוון שאני בחור לא שפוי בעליל, ובמקום לנוח עד לאוניברסיטה שנה הבאה ולא לעשות כלום, נכנס לי ג'וק לראש ללמוד משהו אחר. אבל מה? בשביל ללמוד את זה צריך 700 (עם הבגרות הלא מבריקה שלי)...ואני חוזר ומדגיש-7-0-0 700!!! ...

הג'וק נכנס מאוחר ואת הפסיכו' צריך לעשות מוקדם. אזזזז הנה אני...תוך חודשיים אמור להתכונן לבחינה המזוויעה הזאת...בפעם השלישית...

מה לעשות, כשרוצים משהו אז עושים : )

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 08-10-2006 בשעה 18:46.
ישן 08-10-2006, 18:45
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "שים לב שהוספתי עוד עצונת:לפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
שים לב שהוספתי עוד עצונת:לפני ההתחלה תבדוק היכן השירותים הכי קרובים לכיתה שלך! יחסוך לך חיפוש אם תצטרך.

ת'ראשון עשיתי בין יא' ל-יב', בחלטורה של קידום תמורת גרושים. קורס לא איכותי אבל ממליץ לעשות. קיבלתי 600.

השאיפה שלי הייתה ללמוד עבודה סוציאלית ובשביל זה צריך 650. עשיתי שוב בפברואר (עם נור!) והוצאתי 643...

מכיוון שאני בחור לא שפוי בעליל, ובמקום לנוח עד לאוניברסיטה שנה הבאה ולא לעשות כלום, נכנס לי ג'וק לראש ללמוד משהו אחר. אבל מה? בשביל ללמוד את זה צריך 700 (עם הבגרות הלא מבריקה שלי)...ואני חוזר ומדגיש-7-0-0 700!!! ...

הג'וק נכנס מאוחר ואת הפסיכו' צריך לעשות מוקדם. אזזזז הנה אני...תוך חודשיים אמור להתכונן לבחינה המזוויעה הזאת...בפעם השלישית...

מה לעשות, כשרוצים משהו אז עושים : )

וואלה תודה על כל העצות אח שלי , למדתי ממך רבות! ועזרת לי אתה והולי ותודה לכולם...וב-ה-צ-ל-ח-ה לכל הניגשים לפסיכו! =)
עפתי ללמוד קצת עד שאני יתחרפן..
ישן 08-10-2006, 23:05
  The Rotter The Rotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל The Rotter
אל תאמינו למה שאומרים לכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "מי עושה פסיכומטרי ב 16-17 ? - כל אחד אם הוא יכול שיתן טיפים"

בנוגע להרשמות המאוחרות.
לי בעיקרון יש הקלות בבחינה,
אבל את הקורס (קידום תיכון) עשיתי
עם כל ביה"ס. חשבתי על לאחר את
המרתון הסופי ולעשות אותו לפני מועד דצמבר (מועד ההקלות).
אבל גיליתי את זה כמה ימים לפני שהתחיל המרתון. בסופו של דבר
החלטי לעשות את המועד הרגיל באמצעות הרשמה מאוחרת.
ובניגוד למה שאמרו על הרשמות מאוחרות שיתקעו אותי בבאר שבע (בלי להעליב)
או באיזה חור אחר (אני מהצפון ליד חיפה). נרשמתי יום שלישי שעבר
שילמתי את אותו המחיר וקיבלתי בת"א שזה ממש לא נורא.
ובנוגע לטיפים להירגע בבחינה הסופית ולא להילצץ.
ועד אז תהנו מהתענוג לחרוש.
נשאר "רק" עוד שבוע. (זה מה שאני הולך לעשות...)
דבר נוסף
הקורס שעשיתי הוא ממש סתם חלטורה.
הדבר היחיד בעיקרון שאני יודע בסופו של הקורס
הוא להשתמש בהצבה והסתמכויות על סרטוט בפרק הכמותי.
במילולי זה ההצרנות ובאנגלית כלום.
כל הקורס הייתה סתם חזרה מיותרת.
התירגול והבחינות זה כל מה שהייתי צריך. במחשבה שניה
לא הייתי עושה את הקורס הזה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=02%2F12%2F2007&end_date=02%2F12%2F2010&-=.jpg]

נערך לאחרונה ע"י The Rotter בתאריך 08-10-2006 בשעה 23:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר