לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 21:01
  GP19 GP19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "ג'יו-ג'יטסו נגד אומנויות אחרות..."

לא יודע אני כלוחם איגרוף וג'ו ג'יטסו חיב לדבוק באומנות שלי ולהגיד ג'ו ג'יטסו לאמן הג'ו ג'יטסו יש כוח מהירות ומיומנות על הרגליים ועל הריצפה הוא יכול להילחם בכל מצב לעומת אמן הקונג פו שמסתמך בעיקר על עמידה על הרגליים והמהירות של האגרופים שלו אני זוכר שבתוכנית של נשיונל גאוגרפיק לאמן הקונג פו היו הכי הרבה אגרופים בדקה אבל היה לו גם תאגרוף הכי חלש לעומת המתאגרף שהיה לו תאגרוף הכי חזקה דיברתי על זה אם כמה מאמנים שאני מכיר וכולם אמרו את משה גם דעתי ל50 אגרופים בדקה צריך רק 2 3 חסימות כדי להגן על אצמך בהצלחה במיוחד אם האגרופים לא חזקים במיוחד לעומך 10 אגרופים באמת חזקים שהחסימה פשוט לא תעמוד בהם בגלל החוזק והכאב שהמכה יוצרת אז באצם התשובה היא אני מעדיף לקבל 50 אגרופים בדקה ומאשר 4 5 שהם ממש חזקים
חזרה לפורום
ישן 09-10-2006, 10:54
  GP19 GP19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי RamiR שמתחילה ב "בגלל"

אני לא יודע באיזה קרבות הייתם ומה ראיתם כן באימונים אני גם יכול להביא המון אגרופים בדקה במהירות מסחררת ללא הפסקה אבל בקרב בחיים לא הייתי עושה דבר כזה וכל מתאגרף שיעשה דבר כזה יוכל אותה ובגדול שום מתאגרף טוב !!ואני מדגיש טוב!! לא יפול בדקה הראשונה למתר כלומר המון אגרופים כל מתאגרף יודע מה לעשות כשהיריב מתחיל להוציא המון אגרופים מהירים עיל ההתחלה או שהוא יתקרב יחבק אותו ויחכה שהשופט יפריד או שהוא יתחמק יביא לו להמשיך ולחכות שהחומצת חלב תגמור את יריבו הנוק אאוטים היחידים שאתם תראו בדקה הראשונה בחיים לא תהיה של 50 אגרופים מהירים אלה של כמה קומבינציות מהירות של אגרופים חזקים ומהירים
ולה פול מטאל אחי חלק מאגרוף חזק באמת זה מהירות!!אגרוף לא יכול להיות חזק בלי מהירות אבל אגרוף מהיר לא חיב להיות חזק זאת הנקודה שרציתי להמחיש אני לא יודע בכמה קרבות הייתה אבל אני כן הייתי ואני חיב לומר אני מעדיף שהיריב יביא את כל האגרופים המהירים בעולם ולא יביא לי אגרוף חזק אחד
חזרה לפורום
ישן 09-10-2006, 07:56
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
מה?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .:DZ:.Jesus שמתחילה ב "ג'יו-ג'יטסו נגד אומנויות אחרות..."

לא נמאס לכם מהשאלות האלה??? טוב אז בואו נבהיר פעם אחת ואז כולם יזכרו, נינג'וטסו זו השיטה הכי קטלנית! כמובן שמי שמתמחה בא ינצח את כוווווולם!!! חחח
טוף נו, יש בשיטה חומרי נפץ ונשקים שונים ומשונים ואל תגידו לי בזירה, בזירה. הזירה זה ספורט לא שדה קרב. סיפרתי לכם פעם (או שלא) על תחרות דרקון הזהב בירושלים. כל הסגנונות הוזמנו והתחרו אחד נגד השני. אבל היו חוקים... ולמי התאימו החוקים? למארגנים, אנשי קיקבוקסינג ואגרוף תאילנדי. טוב, הם ניצחו בכל הקטגוריות...
איך ג'יוג'יטסו (בעעע רק מדמיין את זה עם המבטא הפורטוגזי) יתמודד מול ארניס או קן ג'וטסו? או שאתם שמים מגבלות? בלי נשק, בלי בעיטות, בלי אגרופים וכו' וכו' עד שבסוף זה יתאים למומחיות של שיטה ספציפית. אם הייתה שיטה שכל מה שהיא יודעת זה להרוג ונניח שהיא לא נכשלת אף פעם אבל, תכניסו אותה לזירה ללא חוקים, למעט חוק אחד. אסור להרוג! אז השיטה לא שווה... אבל בשדה הקרב היא מספר אחת כי שם היא עושה את מה שהיא הכי טובה בו.
וזה עוד לפני הדיון באדם שמאחורי השיטה. אבל את זה כבר אמרתם פה...
חזרה לפורום
ישן 09-10-2006, 13:34
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
ב-UFC הראשונים לא הייתה שום הגבלה...רק היה שם שופט
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "מה?!"

שהחליט מתי זה מספיק כדי לקבוע מי המנצח! ובברזיל נערכו הרבה מאוד קרבות וולה טודו(הכל הולך בפורטוגזית) ששם לא היו שופטים תמיד(או אנשים שמפקחים)...הליו גרייסי התמודד עם הרבה יריבים שקראו עליו תיגר!

אבל עזבו אותכם שטויות היום זה נמדד לפי הלוחם לא לפי השיטה אז קבלו אותו מ"ס 1 לדעתי Fedor Emelianenko שד.א הוא לוחם סמבו וג'ודו במקור(בין הטובים ביותר בשיטה)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.sherdog.com/fightfinder/Pictures/Emelianenko_Fedor_profile.jpg]
מי יכול עליו?(חחח מעניין אם יש אנשים שלא מכירים אותו)

והנה דוגמא למקרה שהיה יכול להגמר במוות גם הקרב של fedor (סתכלו על הידיים שלו זה נגמר בסוף כניצחון בקימורה ע"י הרוסי)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.sherdog.com/_images/pictures/3547.jpg]

חזרה לפורום
ישן 09-10-2006, 10:05
  שחק רועי שחק רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.06
ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון

אני מת על הפורום הזה פשוט נדהם מחדש ..
קודם כל מהירות שווה כוח!
החשוב הוא להתחמק מיריבך ללא פגיעה מצידו..זו החכמה,ולפגוע בו בצורה קטלנית בזמן הקצר ביותר!
לקונג פו יכולות קטלניות אשר יכולות לסיים קרב במהירות הבזק!
ולכל מי שכתב כותב על קרקע:אין לך מושג על מה אתה מדבר.
פורמת קוף הינה לחימה קרקעית !
פורמת נמר הינה לחימה קרקע /אמצע.
ועדיין לא דיברנו על האדם העומד מאחורי הסיגנון...חשיבות עליונה במעלה.
לגבי הסרט של הנשינונל ג'אוגרפיק חברים:חכו לפרקים הבאים!!! תראו מה זה לוחם קונג פו
זה כבר ישתיק הרבה מהססים
בפרק הראשון ראינו לוחם וושו ..וושו הינה אמנות יותר וירטואוזית..נחכה ונראה.

חזרה לפורום
ישן 10-10-2006, 10:33
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "[QUOTE=ninpo]טוף נו, בסוף..."

אתה קורא לאמנויות היפניות יותר פרקטיות וחכמות?...
לא שיש לי בעיה עם אמנויות יפניות, אולי אם אתה לומד שנה אחת קראטה לדוגמה אתה יכול להיות יותר טוב ממישהו שלמד שנה קונג פו... אבל אם שניהם ילמדו 5 שנים לדוגמה אז זה לא ככה...
תלוי גם בבן אדם, אבל ניקח את אותו בן אדם בשני המקרים...
חוץ מזה באמנויות לחימה יפניות זה טכניקות מקונג פו מאוד דומות רק שעשו אותם קלות בהרבה יותר מהקונג פו, אני יודע יש לי ניסיון בג'ודו , קראטה וג'וג'יטסו, לעומת זאת גם בקונג פו.

זה גם הוכח שהאגרופים בקראטה או בג'וג'יטסו הם חלשים יותר מהאגרופים של ג'יט קון דו או וינג צ'אן ...

ובקשר לאגרופים הכי חזקים, שמעתם פעם על יד הברזל?
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום
ישן 10-10-2006, 12:01
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
אתה יודע רועי עם כל הכבוד
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי שחק רועי שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

מאז שאתה ותלמידך נכנסו לפורום יש רק בלאגן
אתה כותב כאלה שטויות שזה לא להאמין
אתה מזמין אותי לקרב
זה כמו שאני אלך מכות עם אבא שלי
לא כתבתי כאן שום דבר רע לדרך שבה אתה נלחם ולא רמזתי אפילו רמז קטן לזה שאני יכול לנצח אותך
עם מבט לכל ההודעות שלך בפורום אתה ממש לא מתנהג כלוחם ובטוח שלא שאולין!!!!!!!
אתה מחפש קרבות
אתה מזמין אנשים אליך כמו ערס בן 7 ,שאומר בוא אני אפרק אותך אתה לא יודע מי אני
אתה רוצה שנבדוק אותך
אומנוית הלחימה הומצאו להגנה בלבד!!!!!!
לוחם אמיתי מנסהלצאת מקרבות ולא מחפש אותם
אבל הוא נלחם אך ורק מתי שלא נשארה לו ברירה!
הודעה ממני אליך: אתה לא לוחם אמיתי!
בזה סיימתי את דברי

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 10-10-2006 בשעה 12:07.
חזרה לפורום
ישן 10-10-2006, 11:48
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
לא יפה להכליל
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "לסיום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AncientSamurai
ג'וג'יטסו הוכיחה את עצמה
קונגפו לא
ולכל אלו שאומרים פה שהאגרופים והבעיטות בג'וג'יטסו חלשות מבקונגפו
אתם אולי צודקים
בגלל זה אמרו בנשיונאל גאוגרפיק שלוחמם ג'וג'יטסו יכול להרוג בנאדם בלי להביא לו אגרוף או בעיטה
( עכשיו נדבר על קרבות רחוב : לרוב הקרבות נגררות לריצפה ושאם אתם הקונגפואיסטים לא שווים )
מניסיון כמעט כל קרב רחוב שהייתי פה לקחתי תיריב לריצפה
ושם הוא היה שלי

מי שלא יודע בגונג פו יש למעלה ממאה שיטות רשומות. אז לאמר שבגונג פו לא יודעים מה זה קרקע זו בורות.
דבר נוסף שאני רוצה להבהיר, זה כ"כ תלוי בלוחם,ואתם מזניחים את העובדה הזו. כמה פעמים ראיתם לוחמים "זוועתיים" בסגנון שאתם מעריכים????
יום טוב לכם

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר