לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2006, 23:06
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
קצת יותר פרטים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי x-guy-x שמתחילה ב "טירונות מג"ב בבית חורון/מכמש ?!"

אז ככה..
בטירוונת של מג"ב יש 5 פלוגות..4 של בנים וו1 של בנות.
הבנות עושות קבוע במכמש..
הבנים מתחלקים ל-2. 2פלוגות עושים בבית חורון ו-2פלוגות במכמש..
בית חורון זה יותר בסיס הדרכה.. שם לומדים תפקידי משטרה , חבלה , ע"ר ועוד כל מני מקצועות..
מכמש זה יותר בסיס אימונים..שם עושים קליעה , שדאות וכו'..
2 הפלוגות של הבנים שמתחילים שם , מתחילים ישר עם הקליעה כדי שאיך יגיעו לבית חורון כדי להתחלף עם 2 הפלוגות האחרות אז הם ישרו יתפסו כוננות ויעשו שמירות בסיסיות כי הם כבר יהיו מוכשרים על הנשק..
עכשיו , 2 הפלוגות שמתחילות בית חורון הם מתחילים ישר עם לימודי המקצועות ולא עושים עדין קליעה לכן הם אינם מוכשרים על הנשק כדי לעשות שמירות בסיסיות ולתפוס כוננות..

מקווה שעזרתי

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2006, 15:00
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
לפני הגיוס..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי x-guy-x שמתחילה ב "טירונות מג"ב בבית חורון/מכמש ?!"

נראה אם אני זוכר טוב..חח עבר הרבה זמן מאז..
אז ככה.. בהתחלה בכלל הייתי מורעל לטייס.. קיבלתי יום סיירות ות'אמת לא רציתי שום דבר.. אבל הלכתי בכל זאת כדי לפספס יומיים לימודים..
עברתי את היום סיירות והייתי מאותר דובדבן..
כשהגעתי לבקו"מ אמר לי הקצין מיון שאם אני אלך למג"ב אז אני מאותר ימ"ס וכל שעלי לעשות כדי להתקבל ליחידה הוא לעבור ראיון , מבחני קורדינציה וזהו אני בפנים..
די התלהבתי מהעניין והלכתי למג"ב.. ואז בטירונות באו אלי ואמרו לי שיש לי סיווג לעבור..לא ידעתי במה מדובר והלכתי לזה.. לאחר הטירונות אמרו לי שהסיווג שלי גבוה מדי (!) ולכן איני יכול ללכת לימ"ס.. (וזאת הסיבה גם מדוע לא קיבלתי שום זימון לשום גיבוש בטירונות).. לאחר הטירונות הגעתי לאותה יחידה ות'אמת לא עשיתי הרבה.. כי היו צריכים לעלות לי את הסיווג שהיה לי.. (מרמה 3 ל-1 שהיא הגבוה ביותר במדינת ישראל!!) תהליך זה נמשך כ-14 חודשים שבמהלכו לקחו את חברים שלי לכל מני בסיסים בדרום לעבור פוליגרף , ואת המשפחה שלי.. וגם אותי .. אפשר להגיד ש"הפכו אותי מהרגליים" וממש הוציאו ממני הכל ! ..
איך שסיימתי את הסיווג התחלתי ממש לקחת חלק פעיל ביחידה ואז ישר נשלכתי לקורס חובשים.. החלום שלי..חחח
עכשיו אני אוטוטו מסיים ת'קורס וחוזר ליחידה שלי ..
אממ..זהו נראה לי.. יותר מזה אני לא יכול לפרט לצערי.. אבל מי שיגיע ליחידה שלי א' אני בטוח ידע חח.. ו-ב' גם הוא בטוח ידע

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר