לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2006, 14:52
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
לא נישמע לי הגיוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי palermo שמתחילה ב "רוצה תשובה דחוףףף ...הערב.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי palermo
תקשיבו חברה.....אני קונה סופרלנסר ביומיים האלה ...
עכשיו היום בדקתי סופרלנסר 97. האוטו במצב טוב מאוד הוחלף לו פח חזית והצבע שלו לא הכי נקי בעולם אבל בסדר גמור...ויש לו נזילת שמן..והשאר מצויין..בדקתי אותו במכון מומחה....... עכשעו המחירון 27 אלף...הוא רוצה 18 אלף.......מה דעתכם...אל תשכחו שנת 97 ?????????

וגם מצאתי אחת 94 נקייה יד 3 הוא רוצה 17 אלף..........?????????? בבקשה דעתכם חשובה לייי...

יש הרבה קומבינות ברכבים באלה יכול להיות שהוא עבר תאונה ועשו איזה משהו לטשטש את זה בבדיקה.. כי מה שהכי מטורף פה זה שהרכב שווה 27 והוא מוכר אותה ב18 מה ההיגיון פה מה הבעיה למוכר לימכור אותה מקסימום ב25-20 למה ב18 תאמין לי שיש פה משהו מאוד חשוד אני הייתי מיתרחק ממנו צעשה בדיקה יסודית לרכב שיבדוקו ממש טוב את המנוע שיראו שהכל תקין במנוע ובשלדה של הרכב ואם הכל תקין אז תיתחדש אבל אם הלך קלא'ץ או חלקים גדולים כאלה עזוב אותך מהרכב הזה
לגבי הנזילת שמן את זה גם צריךליבדוק לעומק ולא להגיד העיקר"נזילת שמן" צריך לדעת מאיפה זה בדיוק בא! אולי המנוע "שותה" שמן או שהשמן הולך למקום אחר או שיש איזה שבר באגן שמן לרוב הבעיה היא במחזיר שמן שזה מן גומייה זאת אם אני לא טועה שבחיבור של הגיר למנוע אז הגומייה בניהם ויכול להיות שניקרעה אבל כדאי לך ליבדוק את העיניין יותר לעומק חבל על הכסף אם לא תיבדוק..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר