לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2006, 22:03
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי galh8 שמתחילה ב "אני לא מבין מה ההבדל בין 1.5..."

כנראה שיש הבדל...אחרת לא היו קובעים כך..

אבל אמרתי לך הצבא לא נגמר בסיירת מטכ"ל...אתה יכול להגיע עוד להרבה מקומות כמו מגלן,יהל"ם,דודבן,פלס"רים(סיירות) למינהם של חטיבות החי"ר(גולני,נח"ל,צנחנים,גבעתי) ועוד ועוד ועוד...
וחוץ מזה יש את הגדודים שאני לא מבין למה אנשים לא מחשבים אותם כאחלה מקום...לפעמים אפילו מדברים עליהם בפורום כאילו הם לא לוחמים באמת ורק זה שמשרת בסיירת מטכ"ל הוא לוחם והגדודיונרים הם סתם משחקים בנשקים..
בכל המקומות אתה יכול לתרום...לא תקבל יום סיירות...אז מה?!?!?תתחיל להכין את עצמך לגיבוש יחטיו"ת...הלאה המטרה הבאה...שום דבר לא קרה...תבוא בראש הנכון,בתור אחד שיתרום בלכ מקום שהצבא ישים אותו ותאמין לי יהיה לך הרבה יותר קל...

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2006, 00:05
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "כנראה שיש הבדל...אחרת לא היו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
כנראה שיש הבדל...אחרת לא היו קובעים כך..

אבל אמרתי לך הצבא לא נגמר בסיירת מטכ"ל...אתה יכול להגיע עוד להרבה מקומות כמו מגלן,יהל"ם,דודבן,פלס"רים(סיירות) למינהם של חטיבות החי"ר(גולני,נח"ל,צנחנים,גבעתי) ועוד ועוד ועוד...
וחוץ מזה יש את הגדודים שאני לא מבין למה אנשים לא מחשבים אותם כאחלה מקום...לפעמים אפילו מדברים עליהם בפורום כאילו הם לא לוחמים באמת ורק זה שמשרת בסיירת מטכ"ל הוא לוחם והגדודיונרים הם סתם משחקים בנשקים..
בכל המקומות אתה יכול לתרום...לא תקבל יום סיירות...אז מה?!?!?תתחיל להכין את עצמך לגיבוש יחטיו"ת...הלאה המטרה הבאה...שום דבר לא קרה...תבוא בראש הנכון,בתור אחד שיתרום בלכ מקום שהצבא ישים אותו ותאמין לי יהיה לך הרבה יותר קל...

בהצלחה!

אבל בשביל להטעות אנשים סתם?!בשביל מה?!שהוא סתם יסמן הנדסה במנילה, יבאסו אותו שהוא לא יכול לצאת לגיבוש ואולי הוא לא יהנה שם בגדודים?
לא שאני אומר שהגדודים של הנדסה לא שווים כמו החי"ר, אבל זה קצת שונה.
אני למשל יצאתי לגיבוש יהל"ם באוג' 06 וכל מי שהמספר שלו היה גבוה מ1.5 אמרו לו יפה שלום, תחזור לפלוגה שלך. בשביל מה להגיד דברים שאתה לא יודע?!
ישן 10-10-2006, 22:25
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי galh8 שמתחילה ב "[QUOTE=pilot17]תראה זה נכון..."

יחטיו"ת אלה יחידות חטיבתיות שזה בעצם הפלס"ר(סיירת),עורב(פלנ"ט),פלח"ן ובצנחנים דובדבן ומגלן.

בגולני אפשר להגיע לאגוז דרך היחטיו"ת.

בשאר חטיבות החי"ר (גבעתי,נח"ל) יש אותו הדבר הפלס"ר(סיירת),עורב(פלנ"ט),פלח"ן.

כדי להגיע לגיבוש צנחנים(כדי להתקבל לחטיבה ולהיות בגדודים,לא ביחטיו"ת) צריך לקבל מנילה ולסמן שאתה רוצה גיבוש צנחנים או גיבוש צנחנים ודובדבן..(תריץ חיפוש על מאותר דובדבן וגיבוש צנחנים יש המון מידע) וזהו..
אחרי שתתגייס לחטיבה כלשהי אתה תוכל לבקש לצאת לגיבוש יחטיו"ת בשבוע הראשון או השני וזהו...אם תעבור אתה תוכל להתקבל לאחת היחידות שציינתי..

בהצלחה!
וכן אתה יכול להגיד את זה בצו ראשון..
אגב יש לך פול זמן..אתה בטח תתגיס ביולי08 ככה שיש לך עוד הרבה זמן עד שתקבל מנילה ..(כחצי שנה לפני הגיוס).
ישן 10-10-2006, 22:17
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
....
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי galh8 שמתחילה ב "[font=Verdana]אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי galh8
היום כמעט לכל אדם שני יש משקפיים{גם עדשות נכלל} ותחשוב על זה שיש עוד המון דברים שמורידים פרופיל

הגזמת קצת... טיפל'ה...

יש רק מספר יחסית קטן של אנשים שיכולים בכלל להבחן לסיירות
איך מגיעים למגל"ן וכל הסיירות שאפשר בלי יום סיירות?

אתה באמת בטוח? מאיפה ההנפצות האלה? כל מי שמגיע לסירות עבר יום סיירות ובכלל מבדקים ונמצא מתאים.

איך הם יודעים איזה מספר יש לי במשקפיים בכלל?

בודקים אולי?

בטח יש המון אנשים סמתירים הרבה בעיות רפואיות

לא בסיירות

ישן 10-10-2006, 22:50
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
רק נשמע...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי galh8 שמתחילה ב "[QUOTE=רועי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי galh8
כי זה נשמע שאתה יודע הרבה

אם אין אפשרות לסיירת
יש טעם להתאמן לפני הצבא?

אתה יודע מה אני חושב? יש טעם להתאמן בלי קשר לצבא...זה מועיל מאוד.

תאמין לי, גם אם תגיע לגדודים, אתה תעשה ותתרום ותקרע ת'תחת. כשתסכל פיגוע או תצא למעצר שיימנע את הפיגוע הבא, תרגיש לא פחות מזה שיוצא מעבר לקו לצורך איסוף מודיעין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר