לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2006, 00:18
  Mosheb112 Mosheb112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
Offer Nissim

לכל חברי הפורום של פרש שלום !

אני רושם כאן הודעה מסודרת אחת ויחידה שתספר לכם על עופר ניסים בזמן הקרוב ...

מאיפה המידה ... אני מכיר את ינון יהל .. שעושה את עבודת הקלידים והמסטארינג לטראקים של עופר

את אבי האמרגן של עופר וגם את דנה אינטרנשיונל

נתחיל בהופעות של עופר בארץ

כפי ששמתם לב הקלאברים שביניכם שיוצאים למועדונים כמו : פורום ב''ש, TLV , מטרוק

שמאיה מופיעה לבדה בזמן האחרון בלי עופר השותף שלה .. האם מדובר בפרידה ממש אבל ממש לא מאיה עכשיו רוצה לבסס את שמה בתור זמרת ולתפוס חזק בגלל זה נקבע לה סיבוב הופעות ענקי בארץ ובחו''ל בקשר לעבודה שלה אם עופר אל תדאגו עופר ומאיה סיימו לעבוד על קטע שנקרא Free Of Love שישתחרר באלבום הכפול של עופר ניסים בעוד כחודש שייקרא SQUEEZE על שם ליין הגייז במועדון הדום התל אביבי שעופר ניסים מכהן שם כרזידנט

עכשיו בקשר להופעות של עופר כפי ששמתם לב אחרי שנה וחצי שעופר לא ניגן לקהל של נוער הוא חוזר ובגדול לנגן בבית שלו במועדון הדום ב 11.10 בהפקה של איתי פז ובני לוי ..

בקשר להופעות יותר רציניות ומושקעות של עופר ... אז יש כמובן עוד הופעות בפורום ב''ש ובקרוב ליין הסקוויז חוזר למתכונת הרגילה שלו כמובן גם בחו''ל יש את הליין סקוויז ברוקסי שבנוי יורק ובסאן פאולו וברזיל ועוד ...

עופר עמוס בלוח הזמנים שלו עד אפריל ... השנה עופר זוכה להכרה בינלאומית גדולה ולא כמו בשנים הקודמות שעופר זכה להכרה ענקית רק בתחומי הארץ .. עופר נבחר להשתתף בתחרות של המגזין הבריטי היוקרתי Dj Magazine ונכנס לתחרות כרגע לעופר יש הרבה קהל שהצביע עבורו ואנחנו מחכים לראות איזה מקום עופר יתפוס ב 100 הגדולים

כמובן דבר אחרון ... הטראקים של עופר הכי חדשים שעדיין לא משוחררים לרובכם

הם : וזה השמות המקוריים ולא הזיופים ככה שאם תראו את השם של הטראק הזה מפורסם איפשהו תבינו שזה סתם זיוף כי השיחרור שלהם יבוא רק אם הדיסק החדש

והשמות :

Offer Nissim Feat Ivri Lider - Night In White Satin

Beyonce - Deja Vu (Offer Nissim Remix)

Krisitine W - Be Allright (Offer Nissim Remix_

שלושה קטעים ענקיים של עופר .. אני אומר את זה בתור אחד שיש לו כבר את שלושתם ואני אומר עכשיו לכולם לא לבקש למה אסור לי להפיץ אותם

באהבה לכולם

משה !
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר