לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2006, 00:37
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
בעיה קטנה עם החברה ! צריך את העזרה שלכם

שלום לכולם
יש לי חברה חצי שנה ואני אוהב אותה מאוד היא לא יודעת עד כמה !
בדרך כלל בסופי שבוע אנחנו ישנים אחד אצל השני ואנחנו מתראים כמעט כל יום כי אני פשוט מכור אליה.. הקטע הוא שיצאנו שתינו באמצע השבוע בסוכות וביום הזה יש חופש לי למחרת
והיא הייתה צריכה לקום בבוקר בסביבות 11 לסידורים !
אז היא אמרה לי שאני יישן אצלה.. מאוד רציתי אבל אמרתי לעצמי שזה קצת באסה לקום באמצע וללכת ממנה בזמן שהיא מתארגנת .. כאילו לא יהיה לנו זמן ביחד אנחנו רק נישן !
אני מאוד רוצה להיות איתה כל דקה אבל לפעמים לא מתאים כל כך ולא נוח ..... והיא לא מבינה את זה
היא כזה הייתה מצוברחת והתחילה לעשות לי פרצופים ויש לה את הקטע הזה לפעמים שהיא אוהבת אותי יותר מאשר אני אוהב אותה שזה ממש קשקושים !!!!
אני לא יודע מה לעשות מצד אחד אני צריך לעמוד על שלי והיא לא מוכנה לקבל את זה .. היא רוצה שהכל יהיה בדרך שלה ואם משהו לא טוב היא מוציאה את העצבים שלה ואת הכעס שלה !
ומצד שני אני כן רוצה להיות איתה אבל לפעמים זה לא מסתדר..
מה לעשות ? איך אני יוכל לגרום לה להבין !!! ואל תגידו לי מתנות לקנות לה וקישקושים זה לא עובד עליה !
אני רוצה משהו שהיא תבין....לא למרוח את מה שהיה !!!

נערך לאחרונה ע"י koncho בתאריך 11-10-2006 בשעה 00:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2006, 08:13
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "בעיה קטנה עם החברה ! צריך את העזרה שלכם"

לדעתי היא לא אהבה את הרעיון שסרבת לה כי הסיבה לא הייתה משמעותית <"כי זה רק לשינה ולא יהיה לנו זמן אחר כך">, היא מבחינתה רוצה אותך 24/7 כמה שיותר... עזוב רגע את העובדה שזה קורה אצל המון זוגות אבל עובר אחרי תקופה מסויימת, נכון לעכשיו לה היו סידורים ביום למחרת והיא נסתה לבלות איתך כמה שיותר בזמן שכן היה לה <ושינה יחד זה אחד הדברים הכי מקרבים שיש, בזמן השינה אתם רק אחד של השניה בלי הפרעות ובלי כלום, זה ביטוי אהבה ללא מילים> ולכן היא נפגעה ועשתה פרצופים, כי מה פתאום אתה מסרב להיות איתה ? אפילו אם זה רק לכמה שעות? מה שכן תנסו לא לחנוק אחד את השניה, אהבה זה דבר נפלא אבל צריך גם להתגעגע קצת לפעמים <זה בריא>, דבר איתה על הנושא הזה <אל תגיד לה את המילה "חונק" חח אבל דבר איתה> , תגיד לה שאתה מצטער אם פגעת בה, תבין שעשית טעות בזה שסרבת ושאתה מבין שלא תוכלו להיות כל הזמן יחד כי בכל זאת יש לכם דברים לעשות שלא קשורים אחת בשני <כמו הסידורים שהיו לה> חבק אותה כל הזמן ותראה לה שאתה כן אוהב אותה.. עם הזמן אתם תראו שהפגישות שלכם יתחילו להיות יותר ראליסטיות <בהפרשים גדולים יותר ויותר> אבל זה יקרה עם הזמן, בנתיים תדברו על מה שהיה ואל תשכח לחבק אותה המון ולהראות לה שאתה בעצם כן אוהב אותה ואפילו לא פחות ממה שהיא אוהבת אותך.

עוד נקודה למחשבה, בנות מרגישות לפעמים מתי ממציאים להן תירוצים, וכשהן מרגישות שמה שנאמר או נעשה לא שלם ב 100 אחוז עם האמת הן עללות להסיק שהאהבה אצלך קצת ירדה <הלהט הראשוני של הקשר> וזה פוגע ומפחיד, כאן סרבת להיות איתה ואמרת שזה כי לא יהיה לכם זמן יחד ושזה רק לשינה, אבל בעצם מה שאמרת זה שאתה לא תבוא לזמן כ"כ קצר כי היא יוצאת ב 11, אז מה אם היא יוצאת ב 11?! ~חומר למחשבה~

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 11-10-2006 בשעה 08:17.
ישן 11-10-2006, 12:12
  koncho koncho אינו מחובר  

היו התפתחויות מאז... !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "בעיה קטנה עם החברה ! צריך את העזרה שלכם"

אני כן רציתי להיות איתה ועכשיו תבינו איך ולמה ...
אחרי שהיא חזרה הביתה היא התקשרה להגיד לי לילה טוב ושהיא הגיע והכל בסדר !
והיא אמרה לי שבסוף למחרת היא לא הולכת לסידורים שלה... אז מזה הרגשתי תחושה של פיספוס וביאוס כזה .. והיא הייתה קרה אלי... אז אמרתי לה שאני עכשיו נוסע לקחת אותה שתישן אצלי
היא לא רצתה כי היא הייתה על פיג'מה אז אחרי שיכנועים שהיא עשתה לי פרצופים דרך הטלפון לקחתי אותה והיא בסוף ישנה אצלי .. אבל זאת לא הייתה שינת פיוס או שינה נעימה .. זאת הייתה שינה "קרירה" לאללה ואני לא מדבר על מזג האוויר .. היא תפסה את הפינה שלה כמו זוג נשוי אחרי 100 שנה .. ורק בבוקר עוד איכשהו ניסיתי להידחף אליה בשביל לחבק אותה קצת.. היא לא הרגישה כל כך טוב ככה היא טוענת אז זה גם התפשר בעובדה שהיא קמה ועשתה לי קטעים כאלה של אי התייחסות !

אהה והסברתי לה לפני שהיא החזירה אותי הביתה באותו יום שאני פוחד לאבד אותה ואני פוחד שהתשוקה והאהבה שיש לנו תעלם גם בגלל שאנחנו מתראים כל יום .... אז זה הכעיס אותה קצת !

בקיצור בלאגן .. אוףף אני לא יודע מה לעשות .. השתגעתי כבר !
ישן 11-10-2006, 17:15
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
תגיד לה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "אבל השאלה שלי עכשיו איך אני..."

שאתה מצטער.. שלא חשבת שזה יפגע בה ואח"כ שחשבת על זה הבנת שזה באמת לא יפה להגיד דבר כזה כי משתמע מזה שאתה לא אוהב לבלות בחברתה לבד..
ושזה לא נכון אתה אוהב להיות איתה לא משנה מתי ובאיזה מצב..
ותראה לה שאתה אוהב אותה לא משנה מה תעשו..
והקטע עם היותר מידי זמן ביחד זה באמת לא בריא אבל אל תזכיר את זה עכשיו אח"כ תדברו על זה שהכל יהיה בסדר לפני..
אם תיהיהו כל הזמן ביחד ימאס לכם בסוף..
וחוץ מזה זה תלות יותר מידי גדולה .. צריך שיהיה את החיים שלך ואת החיים שלה ובאמצע חיים משותפים אבל אי אפשר להיות כל הזמן ביחד ולוותר על החיים העצמאיים..
אפשר לאהוב המון גם בלי לחנוק אחד את השני..

אבל את זה תסביר לה יותר מאוחררר קודם תדבר איתה על מה שקרה.

ישן 12-10-2006, 14:40
  koncho koncho אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "בזוגיות צריך להתפשר."

דיברתי איתה באותו זמן ואמרתי לה שאני פוחד שהתשוקה שלנו תיגמר בגלל שאנחנו נפגשים כל יום !

היא קיבלה את זה מזה רע .... לא רבנו אבל היא נהייתה קרה אלי וירד לה הרבה ממני
והיה לה משפטים מעצבנים כאלה של " תסתובב שלא תראה אותי "
או - "אז אתה יישן אצלי או שתילך בשביל להתגעגע " ?
או - "שניפגש פעם בשבוע ככה אתה רוצה לא "?

דברים שלא התכוונתי להגיד בכלל -- רק צייני עובדה שאני פוחד שזה מה שיהיה !
אבל אני לא רוצה שזה מה שיקרה....
הסברתי לה את זה והיא לא מבינה וכזה לא מאמינה לי שזה מה שהתכוונתי !
ירד לה הרבה ממני והיה לנו תשוקה ואהבה מדהימה....אני לא רוצה שזה יתפוצץ בגלל שטות כזאת !
הרבה אומרים לי שלא טוב להיפגש הרבה ..אבל שמעלים את העובדה הזאת אז זה מה שגורם לפיצוץ.... אני לא יודע מה לעשות עכשיו !
היא אומרת לי .. שאולי בעוד כמה ימים שבועות חודש זה יעבור לה ההרגשה הזאת שירדה ממני ..
וזה מבאס .. כאילו אני לא יודע מה לעשות עכשיו ! אנחנו כאילו במצב מוזר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר