לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 06:47
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
שאלה גם אני רוצה להיות.....ובשביל זה אני צריך אתכם

שלום לכל חברי הפורום.
האמת שזה הרבה זמן שאני מעיין ומתעניין בנעשה כאן, והחלטתי לבקש ממכם עזרה קטנה וחשובה.
אני רוצה מאוד להתחיל להתאמן בשיטות לחימה, והאמת שכבר התחלתי. רק שמזמן לזמן אני שם לב שאני צריך בסיס בכדי לקדם ולהגיע להישגים טובים יותר ולכן אני צריך להתאמן בכדי לפתח את הגוף.
אני אשמח לשמוע ממכם מהם הדברים הנצרכים והחשובים בכדי להתחיל באימון הגוף, אני מדבר על דברים פשוטים והכרחים שאפשריים לביצוע בכל מקום ובכל זמן - מה ? איך ? כמה ? ומתי, ואני מקווה שלאט לאט אני יתקדם הלאה ויטפס הלאה לשלבים מתקדמים יותר.
אז עשו לי טובה ...רעיונות, מידע או כל דבר אחר יתקבלו בשמחה
מחכה לשמוע ממכם
תודה מראש ויום נעים.

נערך לאחרונה ע"י האור מציון בתאריך 10-01-2005 בשעה 06:49.
חזרה לפורום
ישן 10-01-2005, 09:41
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האור מציון שמתחילה ב "גם אני רוצה להיות.....ובשביל זה אני צריך אתכם"

אם אתה רוצה לשגשג באומנות לחימה שאתה מתאמן אליה (קפואירה, נכון?) כדאי שתמצא לך מכון טוב ולבסס לעצמך הרגלי אימונים--- כלומר, ללכת לפחות ל2 אימונים בשבוע!
לאחר מכן להתחיל לעבוד על הכושר הגופני שלך:
לפחות 3 פעמים בשבוע (אם לא יותר) לעשות:
30-45 דק' אימון ריצה (עבודה על סיבולת לב ריאה ושרירים ברגליים)
קפיצה על חבל
עבודה על מתח (תלוי לפי היכולת שלך) (עבודה על שרירי הזרועות)
60 שכיבות שמיכה (לחלק ל3)
60 כפפות בטן (לחלק ל3)
10 אקדחים (עבודה על שרירי הברכיים)

זה פחות או יותר איך אימון כושר צריך להיות בנוי...
אני ממליץ לך לשאול את המאמן שלך (אם יש לך) מה לעשות בבית כי רק הוא יודע מה היכולות שלך ועל מה אתה צריך לעבוד.

חזרה לפורום
ישן 12-01-2005, 15:40
  גמלשלמהדרומי גמלשלמהדרומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
זהירות! עצות לאימונים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "כנס לפה"

גם לסרגל המתון והמחושב היטב של אקב"ן באתר שנתנו פה בהודעות צריך פיקוח מדריך. ההמלצות שניתנו בהודעה הראשונה הן מסוכנות וחסרות אחריות, חצי שעה עד 45 דקות של ריצה שלוש פעמים בשבוע זו רמת מאמצים של מתרגל מנוסה ולהגיע לזה בצורה מהירה יגרום נזק חמור. מהסיבה הזו סרגלי המאמצים שלנו מוגנים מאחורי סיסמה. חשוב וצריך לבקש מהמדריך המוסמך שלך עצות ופיקוח לתוכנית כושר.

תוספת:

סליחה, כדי לדייק אז בהודעה הראשונה עם ההמלצות כן רשום לשאול את המדריך, זו העצה הכי טובה שם, זהירות מפגיעה גופנית שתגרום לך להפסיק להתאמן ותפגע בך באופן בלתי הפיך.

נערך לאחרונה ע"י גמלשלמהדרומי בתאריך 12-01-2005 בשעה 15:43.
חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 16:12
  גמלשלמהדרומי גמלשלמהדרומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
באמת לא הסברת טוב, ועכשיו תקרא היטב כאן
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "כניראה לא הסברתי את עצמי מספיק טוב"

ריצה של 45 דקות זה לא משוגע בכלל, אפילו ריצה של 45 דקות עם 10 ק"ג על הגב, הכל שאלה של התקדמות איטית, מדורגת, חכמה ובפיקוח. אני עשיתי את זה, מתקדמים אצלנו עושים את זה, אבל התחלנו ממרחק קצר מאוד במהירות איטית מאוד והתקדמנו לאורך חודשים שלמים. יש מרכיבים בריצה ובהליכה מהירה, מרכיבים של סכמת תנועה נכונה, עומס ארובי ועומס אורתופדי. אתה יודע באיזה דופק אתה רץ? מה דופק המקסימום ומה דופק היעד שלך? אני מתאר לעצמי שלא. כל הדברים שאתה לא יודע עליהם בתיאוריה של ריצה הם בדיוק הסיבה למה בגיל 30 הגוף שלך יתפרק, ואם לא אז בגיל ארבעים. בגלל זה אני לא מאמין לך כשאתה רושם "תאמין לי", אני מאמין למדריך מוסמך שעבר שיעורים בנושא ופועל על בסיס ידע שנאגר ושוכלל על ידי מתרגלים לאורך זמן. יש לך גישה לדבר כזה? לא? חפש עד שתמצא. אל תפגע בעצמך.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר