לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 07:54
  macox macox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל macox שלח הודעה דרך MSN אל macox
יום סיירות... ואיך לא האכזבות ממנו...

יום שבת : אני עם שרירים נפוכים ומנסה בכול המרץ לשחרר אותם ללא הצלחה. אחרי נסיונות רבים וכשלונות החלטתי ללכת לישון בסביבות השעה 9 פלוס מינוס... כאשר במהלך הלילה התעוררתי כשלושה פעמים. בכול מיקרה השעה 6 ואני ברחוב ארלוזולוב מחכה לאוטובוס מספר 601 ובדרך פוגש כמה אנשים שגם הולכים ליום סיירות,אחרי נסיעה שנימשכה בערך 30 דקות הגעתי.תחנה ראשונה הייתה
"אימות נתונים" במעין מכולה לבנה מסכנה שכזאת שם גם הביאו לי את המספר של : 119,תחנה שנייה הייתה למלא שאלון בריאות שאיזה חייל מסכן בן 40+ חשב את עצמו יותר מדי וחשב שהוא איזה קצין במטכ"ל או שייטת... לאחר מכן הגיעו הבדיקות רפואיות... לחץ דם או דופק לא ממש הבנתי מה זה היה.. בכול מקרה לאחר מכן אורגנו לקבוצות על פי סדר הגעה למקום ! ובכך התחילו מבחני "הבר אור" שנוהלו איך לא על ידי אנשים מסכנים שמרביהם ניראו לי קקוסינלים חסרי חיים,על פי צורת הדיבור שלהם.. בכול מיקרה ללא חימום מיוחד ובקור מקפיא ! עשינו את מבחני המרפקים... הצלחתי 40 ובטן כ 50.. ומשם ישר נילקחנו ל 2000... שוב לא חימום הוצאנו לריצה... סיימתי במקום 21 מתוך 60 -70.לאחר הסיום הייתה הפסקה ונילקחנו לתורנות מטבח.... איזה אוהל מסריח ושם נאלצנו לחלק אוכל לשולחנות בשביל ה"בודקים" המסכנים האלו שלא עשו כלום כול היום (הסבר יבוא בהמשך).לאחר שסיימנו ועוד לאחר 10 דקות התכנסנו ל עשיריות ושם חולקנו לקבוצות... היו כ 20 קבוצות בסך הכול כאשר בכול קבוצה היו בערך 15 איש... ככה שבערך בסך הכול היו 300 איש... משם התחלנו ללכת לכיוון הדיונות המפרוסמות של ווינגט... בכול מיקרה איך לא.. המשלבים נאלצו לקחת את כול הציוד כולל הכסאות של הבודקים המפגרים האלו... איזה מזל שהצוות שלי הכיל אנשים מופלאים כולכך שאשאירו לחלק מהקבוצה לסחוב הכול... בכול מיקרה... הגענו לדיונות ושם הוא נתן לנו לרוץ תוך זמן מסוים סביב איזה גבעה.. שכמובן לא הצלחנו... ככה כ-4 -5 פעמים... ועדיין לא הצלחנו...
אז המקצה הראשון שהיה לנו הוא ספרינטים... לפי דעתי המקצה הכי קשה שהיה שמה... כי לא ממש הצלחתי... הגעתי בין המקומות 4- 10 את זה ביצענו בערך כ - 10 פעמים.. לאחר הפסקה כשל 4 דקות וחוסר עמידה בזמנים נאלצנו לעשות זאת שוב... טיפ חשוב... אנחנו נאלצנו לעקוף מאין גבעונות קטנה מימן לשמאל.. לכן השאיפה שלכם תמיד תיהיה שהגבעונת תמיד תיהיה משמולכם שלא תצתרכו להדחף עם כול האנשים...
לאחר וסיימנו זאת למפקדים נמאס והם החליטו שבמקום לעשות היקוף אחד... נעשה שתיים... ורק אז ניספר.. כמובן וגם כאן הייתי דיי גרוע ולא ממש הצלחתי.. ביצענו את זה כ-5 פעמים..

סיכום התרגיל הראשון : ספרינטים במעלה של דיונה תוך כדי עיקוף של דיונה קטנה בדרך, עיקוף יחיד או כפול,כמו שאמרתי ממקודם תמיד תנסו להיות מימין לדיונה הקטנה... וכשאתם מבצעים עיקוף כפול בהתחלה תתחילו לאט בשביל שלעיקוף השני יהיה לכם יותר כוח.
עכשיו נעבור לקטע של המפקדים,חבורה של בטלנים שלא עושה כלום... חשבתם שהם רואים הכול? אז זהו שלא... חבורת הבטלנים הזאת בחלקה דיברה על עסקים.. היתרונות וחסרונות שבלעסיק יותר או פחות עובדים... ככה שיוצא שבכלל לא הסכלו עליינו יותר מדי.. במהלך כול המקצה הם דיברו אחד עם השני... ואם הם היו מסתכלים הם היו מגלים שכמה אנשים מרמים בכך שלא מקיפים הכול וכו'... פשוט בזיון...

לאחר סיומו של התרגיל הנ"ל שלקח בערך שעה ככה ניראה לי התחלנו את המקצה של האלונקה..
רובכם מכירים את התרגיל הנ"ל עם אלונקה וז'ריקנים... אבל הפעם היו 2 אלונקות... אז הובא לנו זמן מוקצב בשביל למלא שישה שקים... אך אנחנו שמענו שצריך למלא 3... לאחר סוף הזמן הוענשנו בעוד 2 ספרינטים במעלה הגבעה ובכינוי של "חבורת מאוננים" ( על ידי מפקד בן 45+ בעל קרס שסבתא שלי יכלה להיות אבא שלו),לאחר שהעמסנו 2 אלונקות ב -6 שקים... כאשר כול שק שקל בסביבות ה - 25-30 קילו התחלנו את המקצה.. כלומר היינו צריכם לרוץ בספרינט במעלה הגבעה - 4 הראשונים שהיו מגיעים היו מקבלים את האלונקה הראשונה ו - ושאר החבורה הייתה מקבלת את האלונקה השנייה ( כלומר 8 מתוך ה 15 היו רצים עם הלונקה)... בסך הכול היינו צריכים ללכת עם האלונקה במעלה הדיונה... היה לנו מקצה אחד שרק אלונקה אחת הייתה מורמת... שזה היה המקצה הכי קשה כי כולם התחרו בשביל לקחת אותה.אני למעשה הצלחתי לקחת את האלונקה בסביבות ה - 90 % מכלל המקצים אך איך לא.. המפקדים שוב היו עסוקים בלהתמזמז אחד עם השני ולא לרשום.

סיכום מקצה שני : זהו למעשה הקמצה הכי קל... למרות הספרינטים,שדיי הייתי גרוע בפעם הראשונה הפעם דווקא הפתעתי וסחבתי את האלונקה הכי הרבה פעמים... במהלך האלונקה יש לך את האפשרות לנוח... כי הסחיבה היא בקצב הליכה..לכן יש לתת הכול בשביל לקחת את האלונקה הראשונה. כפי שאמרתי מקודם,המפקדים הם חבורה של זקנים שלא יודעים שוב דבר מהחיים שלהם... רושמים מתי שבא להם ולא בודקים כלום !

מקצה שלישי : עלייה במעלה הדיונה עם שק על השכמות.. היינו צריכים למלא כ 9 שקים בייחד עם ה-6 של האלונקה בשביל להשלים ל - 15 שקים... בכול מיקרה המטרה של התחנה הנ"ל היא לעשות כמה שיותר סיבובים עם שק על השכמות סביב הדיונה כאשר אנחנו קובעים את הקצב ומתי לנוח,ומה לא...,בכול מיקרה זה היה המקצה ששבר את גב הגמל.כפי שהזכרתי ממקודם היינו יכולים לנוח מתי שחשקנו... בכול מיקרה כ - 4 אנשים פרשו במרוץ הזה... כלומר ישבו בצד ולא עשו כלום.. אולי עשו כ - 2-3 סיבובים.. אני אישית עשיתי כ 14 כאשר הכי הרבה עשה כ 19 סיבובים.בכול מיקרה כול פעם שהייתי מסיים סיבוב הייתי צריך להודיע לאחד המדריכים את המספר שלי ואת מספר הסיבוב.. כלומר : 119 סיבוב מספר 1.. וכו'... זהו אחד המצקים הכי קשים.. לכן הייתי דיי עסוק בלהסתכל על המדריכים ולקלל אותם בשביל לא להשבר... ומה הפלא חבורת הבטלנים הזאת שוב הייתה עסוקה בלדבר על אלוהים יודע מה...ואפילו כשעברתי ליידם והודעתי להם על מספר סיבוב הם אפילו לא רשמו כי ככול הניראה הפרעתי להם בעיסוקיהם...

סיכום מקצה שלישי : סחיבת שקים במעלה הדיונה... הכי חשוב זה לא להשבר... אם את מרגישים שקשה לכם... תנסו להנמיך קצב או איך שהוא לסדר את השק שלא יכאב... אין לי ממש מה להגיד לכם.. פשוט תעשו את המיטב ואל תשברו בשביל שהמדריכים לא ירשמו שנישברתם.. אני הייתי צריך להוריד את השק פעמים בשביל לקשור אותו מחדש כי הוא ניפתח לי...

מקצה רביעי ואחרון : חפירת בור.. צריך לחפור בור מטר על מטר על מטר.. הזמן הניתן הוא 15 דקות... אתם מקבלים את וזהו... בסוף המפקדים עוברים כול אחד ושואלים אותו מספר שאלות... כמה אתה חושב שחפרת... מהו הנפח.. מאיפה אתה... איזה מדינות שוכנות ליד ים סוף מה יש בצפון איפה הצפון וכו'...

סיכום מקצה רביעי : אז כמו שאמרתי חפירת בור... בסוף הם ניסו להתקיל אותי בשאלת כמה שאלות מתמטיות כמה חברת וכו' מה הנפח וכמה בערך.. על ידי חישוב מהיר הגעתי שחפרתי בערך כ שמינית מסך כול הבורות... לא ממש הבנתי אם צריך לעשות מטר על מטר על מטר או רק נפח שגודלו יהיה מטר על מטר על מטר.... כלומר היה פשוט ניתן לחפור בור שאורכו 10 מטר רוחב מטר וכו'...
עצה שלי... בשביל לא להשפיל את עצמכם תנסו לגלות איפה הצפון... יש לכם את הים שנימצא במערב לכן הצפון יהיה מימינו...

זה למעשה הכול לאחר מכן התאספנו במעגל כול אחד הציג את עצמו.. מאיפה הוא לאן הוא רוצה להגיע וכו'...

לאחר המתנה של שעה... שבמהלכה נאלצנו לנקות את השדות בגלל הבלאגן שעשינו שמה... הוקראו התוצאות... אני אומנם לא קיבלתי כלום.. אבל רבים אחרים קיבלו דברים טובים...לאחר מכאן אורגנה הסעה לת"א.
בכול מיקרה הייתי דיי מאוכזב.. בניגוד לגדנ"עת צלילה ששם לא עברתי עקב הייותי מפגר (מבחנים פסיכוטכנים) ששם ידעתי שלא עברתי עקב סיבה.. כאן הייתי ממש מאוכזב.. הבאתי את הכול והשקעתי הכול,אפילו הגעתי בהרבה מקצים ראשון אך עדיין לא קיבלתי כלום.אני בטוח שאם הייתי בקבוצה אחרת או בקבוצה שיש שם מפקדים הגיונים ולא חבורת זקנים מתרוממים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם ומתלהבים מדרגת הסבתא שלהם הייתי מצליח,אני יודע שהמטרה של המדריכים להיות כאלו אבל אני בטוח שלא כמו המדריכים שלי.
בקיצר זהו... אכזבה קיימת... עכשיו ננסה להתקבל לצנחנים ומשם לדובדבן או למגלן.. מקווה שיהיה במזל.. ולכול הניגשים שיהיה בהצלחה... אני לבינתיים כאן לא יכול לזוז בגלל שרירים תפוסים בכול חלקי הגוף... שיהיה בהצלחה !

יגאלוש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2005, 08:25
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
התמודדות עם אכזבות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "יום סיירות... ואיך לא האכזבות ממנו..."

בחורצ'יק קראתי את המאמר שלך ומאוד ברור לי למה לא עברת-אתה אדם מריר ובכיין שמתעסק בדברים שלא אמור להתעסק בהם וביקורתי בצורה חצופה! אתה בסה"כ עוד ילדון קטן ואינך יכול להעביר בקורת על מעבירי גיבושים מנוסים כמו אלה שביום סיירות...אתה מעולם לא העברת גיבוש אז מאין לך איך הם אמורים להתנהג? אני יידע אותך שיש לאנשים שם תוויית עין מעולה והתוצאות הם אנשים איכותיים ביחידות המיוחדות ועם תוצאות לא ניתן להתווכח(למרות שטיפוס כמוך יינסה להתווכח בטח). אני לא מבין איך בזמן הגיבוש אתה מצליח להעריך את הבוחנים זה לא אמור להיות להפך? כנראה שהיית כל כך חלש וגרוע שלא נותר לך אלא להוציא את התסכול על המעריכים שהם אגב בוגרי היחידות אליהם אתה מעוניין להתקבל אז אם הם כאלה אפסים שמנים אולי תשקול שוב?! אני מאמין שלא תגיע לצנחנים כי יש לך גישה נוראית ואתה טיפוס ביקורתי מכדי שתוכל להצליח בצוות ככה שאני כמעט בטוח שלא תגיע ליחטי"ות באף חטיבת חי"ר וגם לא תעבור סינון צנחנים...אני מקווה בשבילך שתעשה חשבון נפש טוב עם עצמך ואיזה מהפך אישיות לפני מיוניך הבאים כי כמו שאתה נשמע עכשיו המצב רע מאוד וחסר תקווה לגביך...דע להתמודד עם אכזבה בצורה בוגרת ולא בביקורתיות והתלהמות ילדותית על אנשים שהוכיחו את עצמם כבר!!!
ישן 10-01-2005, 09:29
  macox macox אינו מחובר  

אז שירתת כבר בצבא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "התמודדות עם אכזבות"

מה אתה תופס מעצמך? אני התאמנתי במשך שנה וחצי בשביל הדבר הזה בקורסי הכנות אני הגעתי מוכן כמה שאפשר.. ותאשים אותי שאני טיפוס ביקורתי.. אז? מה הקטע השלך ?

אתה מכיר את המשפט " גודל האכזבה כגודל הצפייה? " כנראה שלא... אז תעשה לי טובה ותחזור מהחור שממנו הגעת..

מה לעשות שאני לא יודע להתמודד עם אכזבות.. אם אין לך משהו נבון להגיד פשוט אל תגיד..

ולמה מי אתה שתחליט איזה תיפוס אני ומה אני אעבור ומה לא.. אני מציג לך דברים מנקודת ראייה שלי ואין לך בכלל זכות לשפוט אותי.. כמו שאמרתי למעלה אם אין לך משהו נבון להגיד מלבד לפלוט שטויות פשוט תבלום את פיך ואל תוציא הגה... בגלל אנשים "ביקורתיים" כמוך לאנשים רבים מורדת המוטיבציה לשרת ביחידות למינהם.. בגלל שאנשים כמוך חושבים מה טוב ומה לא טוב...

אתה יודע מה? לפי דעתי אני בן אדם פי אלף יותר טוב ממך,בניגוד אליך,אני כן יודע להעריך כישלון,ואם כבר הגענו לקטע של העברת ביקורות,אני בטוח שאתה משתייך לאותם אנשים שסתם צועקים ונותנים פקודות במקום לעזור... יש לי עוד הרבה מה לומר אבל אני חושב שמספיק.

נערך לאחרונה ע"י macox בתאריך 10-01-2005 בשעה 09:36.
ישן 10-01-2005, 10:10
  Kurtie Kurtie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "יום סיירות... ואיך לא האכזבות ממנו..."

אומנם לא עברתי עדיין יום סיירות אבל עברתי את הסימולצייה שבעיני רבים היא בהרבה יותר קשה מהיום סיירות הרגיל, היה לנובנוסף למה שאתה עשית חצי שעה של זחילות בבוץ, 2 מסעות אלונקות, את הבר אור עשינו גם ללא חימום וללא כלום ועוד על חול הים של חוף פולג/ספידו.

העיניין של המדריכים שמדברים יש בזה משהו טוב כי ברגע שהם כן מסתכלים הכי חשוב שלא תחפף ותיתן תמיד הכל מעצמך גם אם הם לא מסתכלים דבר שברור שלא עשית...
איך לעזעזל אתה מעז להגיד שהיית בין הטובים ומגיע לך אם אתה בצעמך אמרת שבכלל לא הגעת למקום ראישון? אולי באלונקות הגעת כמה פעמים בין 1-4 אבל מה עם התיזוזים וכל שאר המקצים?
לא מגיע לך להגיע לסיירת, ויותר מזה לא הייתי רוצה שאיש כמוך ישמור לי על החיים בעת לחימה.

תיהיה ריאלי.

ישן 10-01-2005, 10:27
  macox macox אינו מחובר  

אוקי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kurtie שמתחילה ב "אומנם לא עברתי עדיין יום..."

נתחיל לענות שלב שלב...

גם אני הייתי ביום סימולציה... ומבחינתי שניהם למעשה שקולות ברמת הקושי.. מצד אחד ביום סימולציה מגיעים כול חניכי עמית לכשור/אחריי וידוע שישנה רמה מסוימת של החניכים לעומת יום הסיירות עצמו שאליו מגיעים מלשבים מכול קצבות הארץ בעלי רגע אחד או אחר...

"העיניין של המדריכים שמדברים יש בזה משהו טוב כי ברגע שהם כן מסתכלים הכי חשוב שלא תחפף ותיתן תמיד הכל מעצמך גם אם הם לא מסתכלים דבר שברור שלא עשית"

על סמך מה אתה אומר את זה? אני הבאתי את כול מה שהיה לי... ומה לעשות אני לא מושלם.. כאשר הייתי מותש הייתי חייב לעבור להליכה לכמה שניות.. ואני מתכוון לכמה שניות מועטות,שוב מי אתם שתשפטו אותי מה עשיתי ומה לא עשיתי.. אתה היית שם? זה פשוט מעצבן שאתה סתם זורק דברים על סמך מה שאת בסך הכול קורא... אתה יודע, אולי הפרזתי מעט בלרשום את זה מכיוון שהייתי רותח/מאכוזב מהיום סיירות הזה... כי עדיין הקדשתי שנה וחצי בשביל היום הזה ובסוף לא קיבלתי כלום,ודבר שני,לא אמרתי שהייתי מעולה.. אמרתי שהלך לי דיי טוב במקצה של האלונקות.. ונכון הספרינטים הלכו לי דיי חרא.

אני פשוט לא מבין את הקטע שלכם,בגלל שאני מעלה קצת "רגשות" לכתיבה אתם יוצאים אליי באשמה שאני חרא של בן אדם ולא מגיע לי כלום,אני לא בן אדם מושלם,גם אני טועה,אולי הפרזתי קצת במהלך הכתיבה והאשמתי את הבוחנים,קורה כשניכשלים מאשימים אנשים אחרים,ככה זה האופי של בני האדם.
ישן 10-01-2005, 10:40
  macox macox אינו מחובר  

פשוט נימאס לי כבר לענות על אותם תגובות...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי xunne שמתחילה ב "[font=Verdana]כבר אזרח צודק..."

תבינו,אני הבאתי את כול מה שיש לי... ובניגוד לאחרים שבכלל פרשו אני ניסיתי לעשות את המינירב... מה אתה רוצה שאני אעשה.... השק שלי נפתח... אתה רוצה שאני אחזיק את זה עם הפה... אתה נימצא במצב שאתה לא יכול להחזיק את החלק הפתוח כי השרירים שלך לא מאפשרים... אולי לכם כן אבל לי לא... ונאלצתי להניח על מנת לקשור אותו מחדש.... על איזה בסיס אתם לעזאזל מעלים את ההשארות המגוחחות האלו אם מותר או אסור לי לשרת ביחידה אחת או אחרת? אתם הייתם שם שאתם בכלל יכולים להגיד כאלו דברים? על פי מה שאני ראיתי היה פה מישהו שהיה ביום סימולציה והוא תופס את עצמו והופך עולם ומלואו. אולם לך לא אמרו... אבל ביום סימולציה וויתרו על דברים... במיקרה נפלו לאוזניי שמועות מהמדריך שלי..

אני פשוט לא מאמין לאיזה רמת שפל הגעתם,כולכך פשוט להאשים אנשים שפישלו כאשר אותם מאשימים בכלל לא התנסו באותה חוויה...
ישן 10-01-2005, 11:28
  Mad Dog Mad Dog אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.03
קח את הדברים בקלות

כל הכבוד על סיום היום,מי כמוני יודע שזה לא קטע קל.
דבר שני,קח את זה בקלות,אתה לא היחיד שלא יצא משם עם כלום,ואלו שקיבלו משהו זה לא מבטיח להם בכלל כלום (אני אישית קיבלתי חובלים ונפלתי במיונים ותאמין לי שזה יותר באסה..),תמצא לך מטרה חדשה ותתמקד בה ותחתור להגיע אליה..
ראית היו פה כמה אנשים בפורום כמו אייל לדוגמא שסיים 2 גיבושים,ועשה 2 ראיונות ולא קיבל כלום והתקבל ליחידה לא פחות טובה אחרי הגיוס,או ויטאלי שגם לא קיבל כלום ביום סיירות ולא עבר טייס וראיון צנחנים,אבל הנה הוא התקבל גם ליחידה מעולה,ואתה יודע למה זה אם אתה שואל אותי? כי הם למדו לקבל את הבאסה הזאת בסבבה ולחפש מקום שכנראה יותר מתאים עבורם.
זה שלא התאמת לאף אחת מיחידות ההתנדבות לא ממעיט מערכך כלל וכלל,אז תאמין לי שעוד כמה ימים תעבור לך הבאסה,תמצא מטרה חדשה ויותר מתאימה ותלך עליה!
הרבה בהצלחה!
ישן 10-01-2005, 15:21
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אין לי מושג כיצד להתייחס למה שכתבת ..

לא אומר מי אני ומה אני ..
התחיל במה שאני חושב ..
ראשית ברמה אישית ..
אני בז לדבריך בפירוש כך .. כול מה שטענת על אותם מדריכים ומפקדים מתרוממים כהגדרתך מעידים עליך ברמה חד משמעית שאין לך מושג על מה אתה מדבר .. מדובר במפקדים במילואים יוצאי ומשרתי יחידות מובחרות שלך אפילו אין את הזכות לדעת מי ומה הם ומה בדיוק עברו בשרותם ..!
ברמה מקצועית ..
אתה ההוכחה החיה לכך{ כפי שאתה מעיד} שלא משנה באיזה כושר תהיה קיים סיכוי שבכול זאת תועף מיום הכשרה או גיבוש ולא משנה כרגע לאיזה יחידה ..
ודבר אחרון
להערכתי ולדעתי ויותר מכול מנסיוני ..אני מוכן להמר על כך שאם לא תשנה את גישתך כלפי הממונים עליך ותלמד לכבדם הרי שתכשל ותיפול די מהר ולא משנה היכן תשרת ..!
דבריי דברים קשים ואני עומד מאחורי כול מילה ..
נסה לשפר את עצמך ביחוד בגישתך השגוייה עם אתה עדיין רוצה שיצא ממך משהו ביחידה קרבית

ישן 12-01-2005, 22:20
  NightMonger NightMonger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אין לי מושג כיצד להתייחס למה שכתבת .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
לא אומר מי אני ומה אני ..
התחיל במה שאני חושב ..
ראשית ברמה אישית ..
אני בז לדבריך בפירוש כך .. כול מה שטענת על אותם מדריכים ומפקדים מתרוממים כהגדרתך מעידים עליך ברמה חד משמעית שאין לך מושג על מה אתה מדבר .. מדובר במפקדים במילואים יוצאי ומשרתי יחידות מובחרות שלך אפילו אין את הזכות לדעת מי ומה הם ומה בדיוק עברו בשרותם ..!
ברמה מקצועית ..
אתה ההוכחה החיה לכך{ כפי שאתה מעיד} שלא משנה באיזה כושר תהיה קיים סיכוי שבכול זאת תועף מיום הכשרה או גיבוש ולא משנה כרגע לאיזה יחידה ..
ודבר אחרון
להערכתי ולדעתי ויותר מכול מנסיוני ..אני מוכן להמר על כך שאם לא תשנה את גישתך כלפי הממונים עליך ותלמד לכבדם הרי שתכשל ותיפול די מהר ולא משנה היכן תשרת ..!
דבריי דברים קשים ואני עומד מאחורי כול מילה ..
נסה לשפר את עצמך ביחוד בגישתך השגוייה עם אתה עדיין רוצה שיצא ממך משהו ביחידה קרבית
אני לא מת על u367,,,, אבל אני נאלץ להסכים איתו
אני בכל אופן קבלתי גיבוש מטכל
שיהיה בהצלחה ואחי... יכולתינו אינה נמדדת בכשלונינו אלא בתקומתנו לאחר הכישלון .... תפנים

ישן 13-01-2005, 18:48
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
כולכם מפספסים נקודה נורא חשובה:
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "אתה רשמת ש : סולר לא הועף מהיום סיירות. הוא עבר וקיבל מטכ"ל."

ביום סיירות כדי להצליח אתה צריך מעל לכול להיות בן אדם!
ורק אח"כ אתלט טוב-שלא תבינו אותי לא נכון אני לא אומר שאם יבוא ילד שהוא יהיה נחמד אבל עגלה שלא מסוגל לרוץ אז מגע לו לקבל משהו{אוליי חובלים...}
אבל אם תקחו 2בחורים באותה רמת כושר והאחת בן אדם והשני חוליגן אז ברור שה1 יסיים בהצלחה את היום סיירות{ייתמין ליחידה מובחרת}

בנוגע לכותב המאמר-->באמת שאין לך מה להתבאס בסה"כ אתה יכול להתנחם בעובדה שמתוך אלפי מלשבי"ם רק מספר קטן מאוד מאוד של בחורים מסימים את הגיבושים השונים\ועוד מספר הרבה יותר קטן מסיימים את המסלולים\אני לא אשקר לך ואומר שאיבדת את ההזדמנות שלך לשרת ביחידה קרבית מובחרת מהדרגה הראשונה{קומנדו ימי\סיירת מטכ"ל}\אבל עדיין אתה יכול להתמיין ליחידות מובחרות אחרות{מגלן,אגוז\סיירת צנחנים}\אני מקווה בשבילך שתצליח ואל תהיה ממורמר בגלל זה,בהצלחה בהמשך!

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 13-01-2005 בשעה 18:52.
ישן 13-01-2005, 19:27
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אתה לא היחידי שנכשל ביום סיירות...
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "תודה על רגשות האמפטיה.."

תאמן לי מגיל 17 בערך ועד לפני חצי שנה בערך{כשההיתי בן 18וחצי}ההיתי ב"עמית לכושר" וכל שנה ראיתי את החבר'ה שהולכים ליום סיירות ותאמין לי מתוך איזה 6מכל הקבוצה אוליי 2עברו.

ככה מה שאני אומר זה שלעבור את היום סיירות זה לא כל כך פשוט\ועצם זה שסיימת את היום סיירות אתה כבר צריך להיות גאה בעצמך{שעמדת במשימות קשות ולמרות הכאבים המשכת}אז אל תתבאס תמשיך להתאמן\אל תתעצבן על צה"ל בגלל שהיו לך מפקדים "ככה ככה"\תאמין לי שאם תשקיע ותקבל זימון לצנחנים אז אתה תעבור כמו גדול,ולשרת ביחטיו"ת{בלי קשר לחטיבה}זה גם כן כבוד גדול...

אגב מי שבקטע של "סיכות מאגניבות" ל"מגלן" יש את הסיכה הכי גדולה בצה"ל...

ישן 13-01-2005, 19:56
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
לסגור את הויכוח
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "אתה לא היחידי שנכשל ביום סיירות..."

סמוך עליי ילדון יש מספייק יחידות מובחרות אתה לא מודע לכלום, עד שאתה לא בצבא הסיכוים שלך להתקבל למטכל במילא היו אפסים...מדובר באחד מהיחידות המובחרות בעולם צריך אופיי מסוים להיות ביחידהה הזאת ואתהה לא יודע...איזהה ליגהה זהה להיות ביחידה אפילו כמו אגוז...דובדבן או פלס''ר גולני..שאתה אומר ''טוב עכשיו יש רק את דובדבן או מגלן''..המיונים אליהם גם קשים מאוד...וזהה לא דבר של מהה בכך לשרת באחת מהיחידות האלה
אם לא אותרת כמתאים לגיבוש מטכל ולא קיבלת כלום סימן שלמרות שאתה לא רואה את זה אתה צריך להשתפר...
ותקשיב לי טוב אני גם הייתי כמוך לא הבנתי כלום ואני עכשיו קצת עם פז''מ בצבא לא משנהה מה כולם אומרים לך ...זה הכל בראש אם תיהיה מוכן להשקיע ולהרוג את עצמך בשבייל משו אתהה תקבל אותו,ביחידות המובחרות מחפשים אנשים עם אופי מסוים,בגלל זה גם הותיקים פה ירדו עלייך שלא מתאיים לך בכלל יחידה מובחרת,תפסיק להיות מריר מה שלא הורג מחשל....פעם הבאהה תידע להיות מצוין בהכל ולא להשאיר למפקדים ספק...
כי לא מחפשים אתטים מחפשים אנשים איכותים שמוכנים להשקיע..אני בטירונות כרגע עם אנשים מיחידודת מובחרות כמה מהם בכלל לא אתלטיםישנם כמה רזים וחלשים ואפילו אחדים שרצים על גבול ה9 ב2000 אבל הם הורגים את עצמם כל מאמץ פיזי..וזהה מה שהמפקדים מחפשים..הם יעשו ממך סוס סמוך עליהם רק תראה להם שאתה שווהה את ההשקעה
ישן 15-01-2005, 08:45
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה בעצם מסכם את כול מה שאני קבעתי .."

זו תהיה אחת הפעמים היחידות שאני מסכים עם u-367 ואנצל את ההזדמנות להסביר למלש"Cים משהו בנוגע לכושר גופני: מן הסתם צריך יכולת גופנית טובה בכדי להצליח בגיבושים ארוכים כיוון שמה לעשות יש נקודות שאם אתה ממש חסר כושר הגוף יגיד די ואז לא תסיימו את הגיבוש אבל וזה אבל גדול לא צריכים להיות סטארים של כושר גופני! אף מגבש לא מחפש את האתלטים הכי גדולים(למרות שאין ספק שלעתים זה יכול להוות יתרון) אלא מחפש את האנשים החזקים יותר מבחינה מנטלית מה שאומר קרי מזג,מתפקדים היטב בסביבה לוחצת,דבקים במשימה,אמינים,אחראיים ועוד תכונות חיוניות ללוחם העתיד. אין ספק שכושר גופני הוא פרמטר נוסף אבל הוא רק אחד מיני רבים כך שצריך לקחת אותו בפרופרוציה. גם מי שיחסית בינוני בכושרו יזכה בצבא לקבל הזדמנות לעלות את כושרו הרי בצבא מתחילים ודואגים ליישור קו כך שמי שישקיע יגיע לרמה טובה...
ישן 15-01-2005, 13:39
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
עכשיו גם מעביר גיבושים אתה מתיימר להיות
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "זו תהיה אחת הפעמים היחידות..."

או שיתכן ואני טועה וגם זה היה חלק מתפקידך בשירות הצבאי ... ניתן להבין זאת בבירור מכיוון שקבעת מה בדיוק מחפשים אצל מלשבי"ם בגיבושים ..
אז בוא נבחן שוב את עברך ותראה כמה קל זה יהיה ...
היית שייט .. והיית מטכ"לסיט .. איך לא ? הרי באחד מהדיונים קבעת איך ממיינים ולמי נותנים עדיפות וכ"ו ?
ועכשיו אתה מפגין "ידע רב" בהעברת גיבושים ..
עכשיו תשמע.. בלי להכיר אותך ואין לי את הרצון לכך האמת ..
אין לי צורך שתסכים איתי או תאושש דבריי ... מה שמוצג בפניך מוצג כעובדה ..
והדבר היחיד שאפשר לסכם ולקבוע הינו חד משמעי ..
שב בשקט .. אל תעשה מעצמך צחוק .. ותעזור בדברים שאתה באמת מבין ..

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר